Visszajelzés Fonalgombolyító éjszakák - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 29.11.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Az Itemeket megkapjuk a haladási sávnál.

    [​IMG]
     
    Timi21a, jutka190226, maszilva és 9 más kedveli ezt.
  2. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Szia!

    A beadandók teljesítésével megkapod a kitehetőket, csak a felhőt kell kiváltanod, ami egyébként nem olcsó.
     
    Timi21a, jutka190226, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A dekorokat megkapod a haladási sorból, csak a felhőt kell érméért kiváltanod. Amúgy ez szerepel is az ismertetőben:
     
    Timi21a, HéricsBáró, vihence és 9 más kedveli ezt.
  4. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    És vajon rájött, hogy nem lehetetlen a küldetés :music:
     
    Timi21a, vihence, -gyöngy-581 és 9 más kedveli ezt.
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Most már elbizonytalanodtam én is. :D Felénél tartok a sávnak. Még jó, hogy optimista vok.
     
    Timi21a, jutka190226, marcsi152 és 5 más kedveli ezt.
  6. varga1234

    varga1234 Fórumelemző

    Nekem szerencsém volt kipörgettem termény bónuszt igy ma kész lettem

    komfort talajba tettem mindent
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 2.12.23
  7. méhpempő1

    méhpempő1 Fórum-zöldfülű


    Köszönöm a megértő segítséget!
    Figyelmetlen és bamba voltam. Köszönöm mindenkinek, aki segített rávilágítani erre! Az utóbbi időben valóban csak a rosszat látom mindenben. Meg se nézem már egy ideje milyen dekorokat nyertem. Néha szükség van egy ilyen pofonra! És mivel ilyen ...., .... és balfácán voltam, ezért bocsánatot kérek mindenkitől, akit hozzászólásom felbosszantott.
    Tévedtem. Valóban teljesíthető! Tényleg egy könnyen teljesíthető könnyű event! Kész van!

    Trágár szavak törölve. /Ableotory
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 2.12.23
    Timi21a, nolina1965, vihence és 9 más kedveli ezt.
  8. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Gratula mindenkinek,aki hozzákezdett és teljesitette is a feladatot. Ez az első ,amihez hozzá sem kezdtem, de nem bántam meg, bár felröpi most nagyon gyűlik, nem mint az előző even
    tben.Nem hiszem,hogy sokat veszitettem vele.Gyüjtöketem a szupitápot a karácsonyi eventhez,mivel már rég nem vásárolok semmit!Ha megérős lesz, akkor majd belekezdek.
     
    Timi21a, jutka190226, szöszi50 és 4 más kedveli ezt.
  9. kisjanos78

    kisjanos78 Fórummogul

    Sziasztik énis kaptam egy 100% növényest termellöt bonuszt tallán meglesz ezis :)))))
     
    Timi21a, jutka190226, maszilva és 5 más kedveli ezt.
  10. Mazsola71

    Mazsola71 Járnitanuló

    Sziasztok. Gratulálok akiknek megy a játék és be is tudták fejezni.
    Amelyik szerveren vagyok annyira fagy a játék élvezhetetlen. Gép takarítását is többször megcsináltam már, mielőtt valaki arra fogná. Egyik eventnél sokat buktam (nem vásárolok, raktár készletem fogyott) kevés kellett volna meglegyen a felhő. Folyamatos lefagyások miatt lehetetlen volt időre megcsinálni. Szinte már állandósultak a hibák lefagyások, élvezhetetlen a játék, nem csak event szinten maga egész farm.
     
    szöszi50 kedveli ezt.
  11. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A játék egyetlen szerveren fut.
    Próbálj meg böngészőre váltani, ha klienssel játszol és viszont.
    Valakinek pl. inkognitó módban működik a farm elég jól.
    Böngésző jobb felső sarok, 3 pöttyre katt és kiválasztani az Új inkognitó módot. (Ez Chrome, de általában mindenhol a 3 pöttyöt vagy vonalat kell keresni a böngi beállítások módosításához.)
    Chrome-mal játszom, de nekem pár napja kliensben megy inkább.

    Egyelőre ennyit tudok segíteni, sajnos.
     
    vihence, -gyöngy-581, jutka190226 és 5 más kedveli ezt.
  12. -bobe55-

    -bobe55- Törekvő

    Sziasztok! Sajnos nem voltam elég körültekintő!!! Először a dekorokat vettem meg és a végén látom, hogy nem lesz elég fogaskerekem a felhőhöz???!!!! Ez igy nem oké!!!!! bobe
     
  13. Mazsola71

    Mazsola71 Járnitanuló

    Szia. Köszönöm szépen a segítséget, kedves tőled. Igen próbáltam ráadásul 4 böngésző is van a gépen. Sajnos egyiken sem fut rendesen a játék. Vissza olvasva sok írást nem csak nálam nem fut rendesen a játék, akadozik és rendszeresen lefagy. Megcsináltam még egyszer gép tisztítását, akadozik, lefagy.
     
    szöszi50 kedveli ezt.
  14. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia ismét.

    Valóban nem Te vagy az egyetlen, akinél ez a helyzet.
    Keresik az okát jelenleg is.
    Itt olvashatsz róla bővebben:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...nos-témák-részleg.19446/page-104#post-1358782
    Az inkognitó módot is kipróbáltad? A klienst is?
    Ezeket is próbáld meg még.
    Többet segíteni sajnos nem tudok. :(
     
    vihence, Mazsola71 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  15. böbe764

    böbe764 Fórumlakó

    Köszönöm,de én rendes módban szeretnék játszani.:)
     
    inanna11 kedveli ezt.
  16. Domos52

    Domos52 Fórumelemző

    Sajnos én is úgy érzem, nem lesz meg ez a felhő! Rég volt ilyen! Nagyon csehül állok! Most nem sikerült kipörgetni semmi +-t, a szupi trágya meg elfogyott.(gköriből kiszedtem mindent, amit lehetett) Azért küzdök!!!
     
  17. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Az inkognitó mód csak annyit jelent, hogy a böngésző nem ment le sütiket, előzményeket. Mivel a sütikezelés a játék gyengéje, ez a mód segítheti a játékodat.
    Egyetlen gond van vele. Ha nincsenek elmentett sütik, akkor minden betöltés nulláról indul. Ez a gyakorlatban azt jelenti, hogy sokkal nagyobb az adatforgalom, amit a játék generál, így csak korlátlan net-előfizetés mellett ajánlható. De ha ez nem probléma, akkor érdemes egy próbát tenni vele. Én annak idején évekig csak inkognitó módban farmoztam; akkor álltam le vele, amikor bejött a mozi, mert az úgy nem működött. Aztán úgy maradtam...
    (Firefoxban privát módnak, Edge-ben InPrivate ablaknak hívják. A kliensnél ez nem választható.)
     
    HéricsBáró, vihence, Mazsola71 és 6 más kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Én is a trágya hiánya miatt vagyok belassulva. Nem is tudok mindig itt lenni és azt veszem észre, hogy itthon senki nem ül ide játszani helyettem. :D Van még idő, szerintem össze jön. Jó lenne, ha Mikulás nap 22:00- ig tartana az event. :D ;)
    Szia!
    Így a főnököm nem látja, éppen merre fele tevékenykedek, ha nincs munkába. :D
     
    Timi21a, vihence és jutka190226 kedveli ezt.
  19. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha céges netet használsz, láthatja... Ez csak azt eredményezi, hogy ha a gépedet közösen használjátok mással, akkor ő nem látja a netes tevékenységedet.
     
    Timi21a, HéricsBáró, vihence és 3 más kedveli ezt.
  20. varga1234

    varga1234 Fórumelemző

    Mára végeztem pörgettem termény bónuszt és komfort talajba tettem mindet aktíváltam a felhőt ami szupertrágya hatékonyabb ennyi
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.