Visszajelzés Fontos Unity technikai teszt 24-órán keresztül - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 20.11.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsjudit

    zsjudit Fórum bárója

    sziasztok! feladtam! már egy területre sem tudok belépni. nem idegesítem tovább magam.majd kettőkor visszakapcsolok!
     
    Bonzó1945 kedveli ezt.
  2. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Ne állítsunk valótlant.
    Leírták közleményben, nem egyszer, hogy van alternatív megoldás, és konkrétumot pedig le is írtam pár hozzászólással fentebb feletted.
     
  3. Manyi1

    Manyi1 Fórum-zöldfülű

    Ez így egy ideg ölő játék!!!
     
  4. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Nálam a mai volt az utolsó aratás hasonló dekoroknál. Miután ez megtörtént, én is csak a nevet láttam. Nem lehet, hogy az a helyzet Nálad is, hogy ezek a dekorjaid már lejártak?
     
    bogisaci60 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  5. Huncutkaa95

    Huncutkaa95 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    2 napja nem tudok belépni a játékba, Valaki mondja meg miért???
     
  6. mucus252

    mucus252 Fórum ismerője

    Sziasztok! Szerintem a rettenetes enyhe kifejezés. Ez egész egyszerűen KATASZTROFÁLIS és nagyon szomorú hogy ennyire tönkreteszik a kedvenc játékunkat.
     
    anya5062 és -Ilona53- kedveli ezt.
  7. -))Szilvia-))

    -))Szilvia-)) Aktív író

    Sziasztok!Szerintem már mindent leírtak az előttem szólok.Nem olvastam végig minden hozzászólást mert tegnap 14 óra óta igencsak sok keletkezett.Esetleg ha még nem volt róla szó:nálam a játékon belül nem tudok újabb ablakot megnyitni a fórumnak,csak kintről enged bejönni.Még szerencse hogy írni tudok.Részemről röviden:Katasztrofális az egész játék.Remélem nem marad így mert nem szeretném elhagyni a farmjaimat én sem 10 év után.Még egy kérdésem lenne:ez után telefonon hogyan lehet majd farmozni?Jelenleg a puffin-ba nem enged be sehova :-(
     
    anya5062 kedveli ezt.
  8. erica170

    erica170 Utánpótlás-írogató

    Nálam csak feketeség nem tudok belépni ez lenne az új verzió,akkor nem sokat kell játszani.
     
  9. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Ez azért nem ilyen egyszerű. A Flash egyik legfőbb gondja mindig is az volt, hogy rengeteg biztonsági probléma merült fel. Nem tudjuk, hogy a későbbiekben mit fedeznek fel vele kapcsolatban; sőt, azon se lepődnék meg, ha lenne már jó néhány betárazva, amiket majd jövőre használnak csak ki, amikor már senki sem fog vele foglalkozni. Arra akarok csak utalni, hogy akár egyik pillanatról a másikra kényszerülhet egy cég biztonsági okokból a teljes lekapcsolása mellett dönteni a jövőben, még ha most úgy is döntött, hogy tovább élteti.
    Szia!
    Engedélyezd a böngésződben a felugró ablakokat, akkor beléphetsz a fórumba a programból is.
     
    Wolf[Black] kedveli ezt.
  10. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Nem védem Őket, de próbálnak valamit csinálni, reggel óta. Most arattam a Bahán ez volt az első olyan vetésem ma amikor nem kellett négyszer-ötször próbálkoznom , hogy be tudjam vetni a földeket és minő csoda elsőre sikerült. Hurrá, pedig ma ez a 3,-dik vetésem.
     
  11. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia!

    Köszi a kiigazítást. Nem vagyok informatikus, se programozó, tehát csak felhasználói, kvázi laikus szemszögből tudom nézni a dolgot. Több helyen is utána olvastam, nekem ez jött le belőle; de nyilván árnyaltabb a kép. Úgy gondolom, ha a böngészők jan. 1-jétől nem támogatják a Flash-t, még oly módon se, hogy minden belépéskor manuálisan engedélyezni kell a használatát, akkor ugyebár a hagyományos módon nem lehet játszani. Ennek a letölthető böngészős kliens verziónak az életképességére pedig nem mernék nagy tétben fogadni, pont amiatt, amiket a Unity fejlesztésével kapcsolatban írtál. (Amivel magam is teljes mértékben egyet értek.)
     
    Wolf[Black] és Samborg kedveli ezt.
  12. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    De jelenleg ez nem áll fent, és nem is fog hónapokig fenn állni, mivel egy base-client alapon oldják meg, és ha valaki rá is áll az egészre, nem elég neki 2-3 hónap. Ransomwaret pedig nem tudnának sehogy se átjuttatni rajta, maximim egy keyloggert. És ha végre felráznák magukat, lehet az a pár hónap elég lenne a fejlesztői csapatnak. De hát, már nagyon szkeptikus lettem az egésszel kapcsolatban.

    Szinte az összes BP játék át állt már erre, így nem kérdés, hogy itt is ez lesz, kérdés ugye meddig. Itt a fő probléma inkább az, hogy időben el kellett volna kezdeni csinálni az Unity-t és nem kellene most esze-veszett módon ilyeneken gondolkodnia a fejlesztői csapatnak.
     
    Utoljára szerkesztett: 25.11.20
    Melan, GA-BI-O-Farm, Galadriel és 4 más kedveli ezt.
  13. mamóka1cc

    mamóka1cc Fórumgróf

    Reggel hiába keltem korán,1,5 óráig töltött be.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Frissitéskor is kilép, kezdhetem előlröl
    Prémium tagság. gépekre költök.
    Szeretném tudni, hogy a belépésen tudnak javítani?

    A kereket nem lehet gyorsan pörgetni
    Az ajándék kódot nem lehet beírni
     
  14. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Nem véletlenül mondom én már régen, hogy tojnak az egészre. És a játékosokra még azt se. Kezdetektől volt egy ilyen attitűdjük, és minél inkább hangoztatták az ellenkezőjét, annál inkább kételkedtem minden szavukban.
    Nem szakmám a programozás, a szoftverek, meg platformok, de rendelkezem annyi szakmai tapasztalattal egyéb területeken, hogy a véleményeddel egyetértsek. Sőt, nekem is hasonló a véleményem, ami a konklúziókat illeti. Elég sokféle programmal, op.rendszerrel és szoftverrel futottam már össze. Volta hasonló bakik más helyeken is, meggondolatlanságból, hirtelenkedésből, kényszerűségből, de minden ilyen baki súlyosan mérhető volt anyagiakban.
    Egy dologban még biztos vagyok. Most visszaköszön a rengeteg grafika, a felesleges csicsa, és a sok idétlen animáció. Lehet, hogy a sok ilyen jellegű fejlesztés nehezíti meg ennyire a dolgokat? Biztosan van köze hozzá, és az is biztos, hogy a játéknak ezek nélkül, tizede erőforrással is szaladni kellene.
    Van még egy bajsejtelmem, hogy szerverkapacitásokkal sincsenek felkészülve az új helyzetre. Pedig azt egy hét alatt lehet sokszorozni.
     
    ursa11, CoraQueen, GA-BI-O-Farm és 6 más kedveli ezt.
  15. *boszi*

    *boszi* Aktív író

    Katasztófálisan lassú!!!!!!!!!! Nincs türelmem hosszú perceket várni arra, hogy átlépjen egyik területről a másikra. Telefonról, puffinnal egy évezred, mire betölt... Nem tetszik. Szinte minden kifogásomat már leírták előttem, nem ismételném meg. Ha ez így marad, keresek más játékot.... :(
     
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Ma volt az első komoly nagy aratásom a farmomon kb egy órája.

    Nem mondom, hogy villámsebességű volt, de egész gyors. A felhők aratásával nem volt gond.
    Időt a bónuszóra vett el először (ki- és belépés után láttam csak meg, hogy mi van rekeszben.)
    Ahol a bónuszt adó dekorokat géppel szedtem le ott nem volt gondom. Ahol kézzel indítottam ott nem mindenhol sikerült aktiválni. Ezt csak később vettem észre, így buktam pár milla tp-t ami nem fontos most annyira, hogy morogjak miatta.
    A Zuhatagok szigetére nem tudtam belépni, frissíteni kellett ki-beléptem, megoldodótt. Máshol nem volt területváltási gondom.
    Minden dekort egyébként amikor már ténylegesen arattam simán, zökkenőmentesen, gyorsan és hiba nélkül arattam és láttam is, hogy mit aratok. A fák automatikus szürete kifogástalanul működött.
    Szóval azt hiszem ez nem hibamentes, de javulni fog. Kicsit olyan érzés mint amikor a magasabb kategóriába tartozó autóból átülnénk egy még félkész autóba.
    Reméljük a félkész már előbb, mint utóbb elkészül és gurulni fog.
     
  17. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    Nagyon ritkán értek veled egyet, de most teljesen.
    A grafika, felesleges csicsa valószínűleg annyira nem nehezíti a folyamatot, mivel a Flash animációkat olyan programban készítik, amiből 1 másodperc Unity-ra kimenteni ugyan azt az animációt. Inkább a mennyiség, nos az sok.
    Itt a probléma már akkor elkezdődött, amikor elkezdték írni az egész Unity-t. Nem vázolták fel alaposan, valószínűleg menet közben jöttek a problémák, amiket meg kellene oldani valahogy, de ez láthatólag nem sikerült.
    Teljesen optimalizálatlan az egész, az durva hogy 500 ezres masinával is lefagy. Elég nagy a rendszergazdai tapasztalatom (írásokból, magánblogokból és saját tapasztalatból), de ilyent elég ritkán látok, hogy valami ennyire rossz legyen.

    Minden esetre, kíváncsi leszek a megoldásokra, hogyan fogják ezt megoldani, és helyt tudnak-e állni majd.

    Elsőnek a játékosbázisnak kellett volna felmérni az eszközteljesítményüket, és azután megnézni a lehetőségeket, hogy melyik lenne a legoptimálisabb az átlag játékosbázis gépigényhéhez. Az ajánlott gépigény meg semmit se jelent, mert 100 esetből ha 1x ha bejön (ami most szépen látszik is).
     
    simi1955, Melan, CoraQueen és 6 más kedveli ezt.
  18. Mooncsi

    Mooncsi Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Nagyon sajnálatos,hogy 3 óra alatt sem töltődik be a játék.Néha elindul a betöltés,máskor el sem indul.Van amikor X % betöltése után leáll és semmivel sem tudom tovább lépésre bírni.Évek óta játszom és most úgy tűnik elúszik a sok éves munkám eredménye.Szeretnék még sokáig veletek játszani,szeretem ezt a játékot.Kérlek tegyetek valamit annak érdekében,hogy ne vesszen el számomra.
    Üdv:Mooncsi
     
  19. vicike70

    vicike70 Junior szaki

    RETTENETES! LASSÚ, CSAK TÖLT, STB., STB.
    HA ÍGY MARAD VICIKE KIMARAD...
     
  20. zebrina04

    zebrina04 Kivételes tehetség

    Több helyre raktam ki, ezért nem tudom pontosan, hogy ezt mikor, még az is lehet, köszi!
    Mód: mondjuk akkor meg az hiányzik, hogy: "Csak dekoráció" :)
     
    Leho69, kovacstne és -BombadilToma- kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.