Visszajelzés Garázsnyíltnap

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 24.8.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    168 gaz jön le, 40 kell a visszaültetéshez, tehát 128-ból vehetsz érméket. A 8 órásból 1 kör aratásból 5 érmét tudsz kiszedni, az 5 órásból pedig 3-at.
    Arra figyelj, hogy a 8 órásból 40, az 5 órásból 20 érmét lehet max. kiszedni.
    Számolj úgy, hogy az utolsó körnél már nem ültetsz vissza, plusz maradnak még maradékok.
    Délelőtt végeztem is az eventtel, kiszedtem a +2 piccolót és gazda kára dekort.
    Remélem 1 évig nem kell szöszölni ezen a kis területen, hosszú volt és unalmas :wuerg::music:
     
  2. elsolking

    elsolking Fórummogul

    Sziasztok! A 4. Piccoló nem lesz meg, lett Jack, Virágos dallamok, Levéltánc
     
  3. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    sziaszia :) Nettó 128 db. Bruttó 168 db.
    Pont így :)
     
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ezt a mondatodat akár én is mondhattam volna, olyan igaz:) Én még egy év múlva sem látom viszont kitörő örömmel az eventes területet, ha mondhatok ilyent :):oops::cry:
     
  5. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Kaptál már egy csomó konkrét választ, tőlem kapsz egy általánosat.
    Mivel 128 db 1x1-es földterület fér el, így a nettó hozam 128 db. Vagyis ha tudod, mennyi 1x1-es fér ki, akkor azt is tudod, mennyi növény-hozamod lesz. Mindezen semmit sem változtat, hogyan raksz ki földeket.
    (A normál farmon is 202 db a hozamod, a csatni ad hozzá még kétszer ennyit. Ott azért használjuk mindig az 1x1-et, mert a csatni minden földre ad +2 db-ot, tehát a lehető legtöbb földet kel kitenni. De az alap hozam ott is mindig 202, akárhogyan is pakolgatjuk a földeket.)
     
    genka53, vihence, Gio és 6 más kedveli ezt.
  6. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    Sziasztok. 4 piccolo bezsebelve, a gazda kára dekor kiváltva, még érik event növényem, amit sikerül még kiváltok . A titkosokra nem hajtok, örülök, hogy a VV mellett ez is összejött. Viszont a Bahán elértem a 600 as szintet, hurrá!!!
     
  7. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Bármennyire is untam érdemes volt. A 4 piccolóból megjött az első farmaranyfám és kaptam varázskalapot is. Lett még egy pogó show és egy élőholt kincs. Megérte. Kívánom mindenkinek.
     
    marcsi152, peter1022, -gyöngy-581 és 8 más kedveli ezt.
  8. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Szia kedves @bocsinet !
    Szívből gratulálok a 600. Bahama-szint eléréséhez!

    [​IMG]

    Az utolsó eventnövényt ültettem el, aztán beváltom , amit tudok, nem nagy az "igényem" :D
     
    marcsi152, GA-BI-O-Farm, bocsinet és 3 más kedveli ezt.
  9. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :)
    Igen, ezen a területen nem lehet 1 vagy maximum 2 nap alatt letudni az evenetet, de cserébe pörgetés, kosárvásár, szupertrágya meg hasonlók nélkül meg lehetett szerezni 4 db Piccolo ládát (és van akinek még FA fa is összejött ezekből a ládákból)
    Ráadásul nem kellett területet bontani vagy felhasználni egyik területet sem, nem jelentett problémát senkinek a felröpik gyűjtése...

    Én örülnék neki, ha minden hónapban kapnék a "semmiért" 4 db Piccolo-t (Na jó, azért napi 3-4-szer be kellett lépni a farmra és aratni ezen a területen is. A napi 4 aratás nekem se jött össze, de a kitehetők nem is igazán érdekeltek)
     
    Othep, Gio, marcsi152 és 13 más kedveli ezt.
  10. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia! Én is el tudnám viselni, ha többször lenne. Nem feltétlenül fontos gyorsan végezni hiszen a többi terület szabad bármit termelhetünk. Itt a kis farmoknak is van esélyük. Mind a két kisfarmon megszereztem a 4 piccolót, még nem tudom mi lesz belőlük. de ott minden jöhet még. A következő eventet úgy is csak itt csinálom nincs értelme görcsölni a kicsiken, hiszen szinte semmiből nincs megfelelő mennyiség. Talán az első szintet megcsinálom a szezon pontokért, de aztán igyekszem a magam kedvére termelni. További szép estét mindenkinek.
     
    marcsi152, bocsinet, zsani_apja és 4 más kedveli ezt.
  11. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    Nagyon szépen köszönöm, kedves Jófarmerlány!
    A másik farmomon még 1 szint, és az is ennyi lesz.
     
  12. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Persze ebben igazad van, hogy spóroltunk extrákat. Viszont a napi /ez alatt 24 órát értek/ 4 aratás csak úgy tudott összejönni, ha kilépek a komfortzónámból, tehát vagy korán kelek, 6 óra körül, vagy későn fekszek.
    A dekorok engem se hoztak lázba, de maradt annyi gazom ma délelőtt, hogy kiváltsam a 8 óráshoz tartozó dekort.
    Kivettem a +2 piccoló ládát és 3 fényösvényes ládát, mert nem is lehetett volna több érmém, hiszen 60*5 lehetett kiszedni.
    Ráadásul a piccoló ládák nálam nagyon meredek görbén kezdik elveszteni a varázsukat :music:
    Igaz vannak akiknek bejön , de négyből négy vacak azért kicsit elvette a kedvem a piccoló ládák megszerzésétől:wuerg:
     
    jutka190226, marcsi152, bocsinet és 2 más kedveli ezt.
  13. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Elvileg reggel 7 és este fél 10 között meg lehetett oldani a 2-2 aratást, de a 4 Piccolóhoz még ennyi sem kellett. Én sem tudtam minden nap 4x aratni, de azért az rendszerint összejön, hogy naponta 3x belépjek a farmra.
    Szerencsére most még időrabló minijáték sem volt

    Szerintem bármilyen ládát jobb nagyobb mennyiségben "bontogatni". Például, ha 20 db Piccolot nézek egyszerre, akkor mindig van köztük 3-4 számomra értékes, és a többi sem olyan rossz, főleg, mert ingyen van.

    Ameddig előkerülhet FA fa, gyepek ura, Jack ajándéka, virágfestés addig nekem mindig lesz varázsa ennek a ládának, de ha csak kukacoskodás, Ingrid tanítványa, virágcsokor vagy varázskalap érkezik, annak is örülök, mert számomra ezek nagyon hasznosak, és a többi sem haszontalan, csak nem annyira jó. A pöttyös ernyőgomba, pocok légyfogó, élőholt kincs, például még mindig jó cserealapok...
     
    Gio, jutka190226, marcsi152 és 4 más kedveli ezt.
  14. peter1022

    peter1022 Fórum ismerője

    Gratulálok. Az utolsó láda nekem is azt adott :)
     
    jutka190226 és Rékuci1111 kedveli ezt.
  15. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Sziasztok !

    Remek event volt.
    Én is szívesen csinálnám minden hónapban, ha lehetne :)
    Kivettem a 4 db Piccolót, a 2 db kitehetőt és a 2 db Fényösvény ládát, ami 40 db szupertrágyával ajándékozott meg.
    Mindenféle extra nélkül, kosár vásárlás nélkül ( amit soha nem veszek ) teljesíthető volt.
    Most már 6 db Piccoló vár arra, hogy kitegyem őket.
    További jó játékot mindenkinek ::))
     
    Gio, bocsinet, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  16. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Nekem is tetszett az event. Lehetne, ha nem is havonta, de akár negyedévente az eventes területen valamilyen esemény.
    Igaz, hogy agyalni kellett egy kicsit az időterven, de végül összeállt a terv, természetesen kosár vásárlása nélkül, és meglett az event is fullra, meg a két Piccolo láda, és még
    éppen maradt a Fényösvényes ládára is kellő számú érme.
    https://kepkuldes.com/images/43e69000793e01b5b178442388d8286d.png
    Ez a terület az, ahol mindenki egyenlő eséllyel játszik, és valóban csak az időbeosztás a befolyásoló tényező.
    Illetve egy dolog azért mégiscsak különbséget okoz az egyes játékosok között, a kosárvásárlás.
    Ennek ellenére ismét bebizonyosodott, hogy anélkül is meg lehetett oldani az eventet, (igaz szoros aratási idő tartással), csak meg kellett jól tervezni.
    További jó játékot kívánok mindenkinek!
     
    Gio, Rékuci1111, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  17. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szervusztok kedves Játékostársak!
    Véget ért ez a kedves kis event, amelyet az egyszerű felszereltségű, eventes területen játszhattunk.

    [​IMG]

    Köszönet a taktikájukat megosztó játékos társainknak!
    Amit tudtunk begyűjtöttünk, és immár készülődünk a következő kihívásokra.

    További sikeres játékot kívánunk, és találkozzunk a következő event csevegőjében!
     
    Gio, Kuzdern és -ágianyu33- kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.