Visszajelzés Gergő szülinapja tenyésztés - alapú hétvégi küldetések - 2022. szeptemberi eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Enike**, témanyitás ideje: 1.9.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. milanzs

    milanzs Rutinos

    Kész az event mai része :)
     
    Kuzdern és Csoki2020 kedveli ezt.
  2. Bátyus

    Bátyus Fórumfelvigyázó

    Ez gyorsan ment.Értékeltem a felröpiket.
     
    zotya280303, maszilva, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  3. csi48

    csi48 Fórummogul

    Szervusztok!
    Van kilátás most hétvégén egy tápos tenyésztésre?
     
  4. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Nagyot néztem,hogy beugrott a tenyésztős event.Eddig nem láttam.Akkor kezdhetem is.Olvastam róla a naptárban, de csak ma ugrott be,ahogy elém tárta a rendszer.
     
  5. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Kedves Mind!

    Mégiscsak most csináltam meg az eventet, a hétvégém nem lesz rá alkalmas. A tenyésztéseknél alacsony eséllyel kaphatunk +1 jelvényt. A mostani cakompakk megoldáshoz 165 db-ra van szükség. 132 tenyésztés után azonban nekem már csak 15 tenyésztésre volt szükségem a feladatokhoz. Tehát 18 db-ot kaptam pluszba az első forduló (132 db tenyésztés) után. Mivel én csak akkor tenyésztek kedvemre, mikor egytápos boommal összeér, nekem fontos az ilyen spórolás és örültem neki.

    Áldott napokat kívánok mindannyiótoknak!
     
    stb_farmer, zotya280303, maszilva és 9 más kedveli ezt.
  6. Vilmos05

    Vilmos05 Fórum nagymestere

    ...és egyben mentőőv a bahás felröpikhez. Mostmár nem aggódom, rendben lesz.
     
    zotya280303, maszilva, -Erbrow- és 3 más kedveli ezt.
  7. mermeze50

    mermeze50 Junior szaki

    Kellemes meglepetés volt,hogy röpiket is adott a tenyésztés.172 tenyésztésnél 87,ill. 85 röpit kaptam.Sima lepkéből lett egy kiber pillangó.Nagyon örültem neki.
     
    stb_farmer, zotya280303, maszilva és 7 más kedveli ezt.
  8. böbe764

    böbe764 Fórumlakó

    De kapunk ! Szerintem ez jó ötletvolt. Aki kitalálta , gratula! Nagyon örülök a plusz felröpiknek!:p;)
     
    stb_farmer, zotya280303, -Erbrow- és 2 más kedveli ezt.
  9. vcsaba18

    vcsaba18 Fórum nagymestere

    Sziasztok.

    Event kész, 4 jelvényem maradt. A Neon ólak ládájából egér lett.
    A nagy ugrások elmaradtak. :(
     
    zotya280303, maszilva, -Erbrow- és 2 más kedveli ezt.
  10. böbe764

    böbe764 Fórumlakó

    Nem értem az időpontot,hogy végeztél 10 előtt?:D
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    10:56 már 10ó után van. o_O
     
    stb_farmer, böbe764, inanna11 és 5 más kedveli ezt.
  12. böbe764

    böbe764 Fórumlakó

    Nálam 9 óra 56 percet mutat a hsz alatt....
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Biztos időeltolódás van. Másra nem tudok gondolni.
     
    GA-BI-O-Farm és böbe764 kedveli ezt.
  14. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Valószínűleg nem jól van beállítva az időzóna nálad, ezért mutat eltérést!
    Itt, a fórumon a felhasználónevednél tudod beállítani. Rákattintasz a felhasználónevedre, ekkor a szerkesztéshez kerülsz. Rákattintasz az alapbeállításokra, és feljön ez az ablak:

    alapbgeállítások.png

    Kiválasztod magadnál azt, ami az ablakban feketével van jelölve, és alul a változtatások mentésével elmented.
     
    stb_farmer, zotya280303, Tabbyca és 10 más kedveli ezt.
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Akkor ez pont olyan , mint a mikor a sponyga bob meséből kiderűl , hogy rák úr örökbefogadta a lányát aki bálna .
     
  16. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziasztok eventezők :) Jöttem alírni a jelenléti ívet. Tegnap már beleolvastam a csevegőbe és elolvastam az ismertetőt is, de nem volt időm írogatni sokat. Eléggé mókás volt, amikor azt olvastam, hogy Gergőt ünnepeljük. A férjem unokáját ugyanis Gergelynek hívják. Na..mondom, mivel jönnek hozzánk ma vendégségbe, (nálunk tartjuk meg a 20. szülinapját) megmutathatom neki, hogy egy egész nemzetközi játékos gárda ünnepli a nevét, és a születésnapját. xD
    Örülök ennek az eventnek, mert szeretem a tenyésztős eventeket. Nem kell farmot bontani, csinálhatom amit egyébként elterveztem, és mellette még eventezhetek is. Ráadásul kapunk felhősort, ami ládát is ad, szóval jó kis event lesz ez.

    De majd csak vasárnap fog erre sor kerülni. Most megyek is, és készülök a mi Gergőnk köszöntésére, finom ebéddel és sütikkel (lesz alföldi húsgombóc leves, húsos vegyes tál párizsi szelettel, bécsi szelettel, és holsteinnel, sajtos masni, meggyes pite...a tortát azt hozzák) szóval, van dolgom bőven. Mire vége lesz a vendéglátásnak, addigra tuti úgy kileszek, mint egy liba xD
    Szóval, remélem lesz holnap babyboom, és vidáman tenyészthetek, kipihenve a mai napot :)
    Mindenkinek jó játékot, kellemes hétvégét :)
     
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Szürke még az event kiírás, biztos van időzítve valami esemény még. Viszont Merlin szerint nem jön egy tápos, így a libákat ne tartogasd holnapra. :D ;)
     
  18. PaySkin

    PaySkin Fórumprofi

    Jó reggelt!

    Nem panaszkodok miatta, bár alapból sokat nem érnek a felhőre kitehető tárgyak, de miért kapunk mindegyikből kettőt a feladatok során? Egy megy a felhőre, az oké, a másik meg "porosodik" a raktárban?
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  19. böbe764

    böbe764 Fórumlakó

    Annyira bénának gondolsz,hogy nem tudom megkülönböztetni a 9-est a10-estől?:D
     
  20. Döme

    Döme Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Baby-boom a hétvégén nem lesz?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.