Visszajelzés Gyógynövények kirakója csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 26.2.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia Ugyanez a terv a bahán. Annyi hogy csak 1 felhőt használok fel a másik tartalék lesz holnapra.:music:
    A csípős paprikakaland felhősort is félretettem hátha.o_OA 6 vadaskertbe sárga koalák mennek .:music:
    A farmon valami nemesített ami estig lejön.Este kiültettem komfortba az első 9 játék magjait. / reményeim szerint 30xD
    Holnap reggel pörgetek és lejátszom a minijátékokat, és életbe léptetek 1 db +3 as vagy 1 db 100% bónuszt attól függ mi jön hozzá a keréken.o_O
    Ha nem lesz % -os bónusz akkor megy 2*2 talajon gyorsítva ha lesz akkor komforton.:p
    Váltani mégse fogok az elején mert a piac bizonytalan.:music:
    Sok sikert mindenkinek.:)
     
    Ribiszke, marcsi152, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  2. Norella404

    Norella404 Törekvő

    Így kell ezt csinálni, csak pozitívan! :) Bevallom, először fogok ilyen eventnek nekifutni / direkt nem írom, hogy végig , látván az ezzel kapcsolatos hozzászólásokat/, ameddig eljutok, annak is nagyon fogok örülni..
     
    Ribiszke, marcsi152, Kuzdern és 11 más kedveli ezt.
  3. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Valami majd lesz,csináljuk és jól van!xD
     
  4. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    A "Gyógynövények kirakója" event élő, online!

    Kérünk Mindenkit, tájékozódjon az event indulásáról egy kilépés, majd játékba visszalépés után!

    Felkészülést követően arassatok a farmon és szigeti területeken a felröppenőkért!

    Sikeres eventezést, jó játékot kívánunk
    a Farmerama csapata
     
    Ribiszke, osztrak12, bugavalika40 és 2 más kedveli ezt.
  5. boszi52

    boszi52 Rutinos

    Hol és hogy lehet magot kapni ?
     
    inanna11, Ribiszke és osztrak12 kedveli ezt.
  6. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    El kell olvasni az event ismertetőt.
     
    Lillapilla73, Ribiszke, Kata_rzis és 8 más kedveli ezt.
  7. .missrofi.

    .missrofi. Junior szaki

    Az eventismertetoben aruljak.
     
    Fatther, inanna11, Ribiszke és 7 más kedveli ezt.
  8. lompi01

    lompi01 Fórum nagymestere

    ez megint egy túlbonyolított, időrabló event... elkeserítő... nem is tudom hányszor kellett elolvasnom a leírást, hogy egyáltalán megértsem... szükség van erre???? csak a 10 éves regisztrációm tart itt, de lassan muszáj elengednem a farmot... már régen nem olyan fontos, mint pár éve...
     
    Ribiszke és osztrak12 kedveli ezt.
  9. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Én már elolvastam párszor és csakúgy adja a magokat.
     
    Ribiszke, -kaktuszable-, osztrak12 és 3 más kedveli ezt.
  10. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Ebben az eventben nem kapunk induláshoz magokat ültetni!

    Olvasd el ismételten figyelmesen az event leírását.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyógynövények-kirakója-event-2020-február.19216/#post-1077140

    Előbb felröppenőket kell gyűjteni.
    Aztán a malomban a minijátékok indításához megkeverni az Ékköves ankh malomtermékeket.

    Ha sikeres a minijáték/minijátékok, akkor kapunk Rejtélyes bimbó csomagocskákat, amiből magok ültethetők majd.
     
    Ribiszke, Kuzdern, osztrak12 és 2 más kedveli ezt.
  11. lompi01

    lompi01 Fórum nagymestere

    én már itt elakadtam... túl bonyolították az egész farmot. számomra már nem kezelhető
     
    Ribiszke, tara100 és osztrak12 kedveli ezt.
  12. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia! a Röpikből tudsz malomterméket keverni, amely lejátszása után a minijáték eredménye alapján kapsz magot.;)
    312-328 röpi a baha javára.:)11 játék.:music:Lehet hogy kell 0 perc a farmon.:music:
    A bahán 1,5 óra a szt-bazsalikom gyorsítva a keserű gyömbér 2,01 :1 db gesztenyés felhővel és az aranyrekeszes gyorsítókkal.( karácsonyi- fehér ártatlanság)
    Mindenhova 10 h ólak mentek a vadaskertekbe valentinnal és sajtgolyóval 6 óra az érésidő.o_O
     
    Beus85, Ribiszke, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  13. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Attol fugg milyen magot akarsz. Ha vetni valo virag, zoldseg magot, akkor valamelyik kerteszeti aruhaz biztos megfelelo. Ha esetleg enni akarsz valamilyen magot, modjuk tokmag, mandula, akkor valamelyik szupermarketet tudom ajanlani.

    Es hogyan? Levesszuk a polcrol, betesszuk a kosarba aztan elmegyunk egy penztarhoz es fizetunk.
     
    Fatther, maszilva, retek.katalin és 19 más kedveli ezt.
  14. k.a.t.i

    k.a.t.i Fórum biztosa

    Felröpivel nem lesz gond, 2,5 terület piros levelű bazsalikom 345 felrepi. igaz rengeteg pannival, de holnapra így meglesz mind a 60 játékra való.
     
    Ribiszke, -kaktuszable-, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  15. .Khrone.

    .Khrone. Fórumlakó

    Sziasztok!

    Sisakbabot vetek a bahára gyógykenőcs (4 %) és bölcsesség esszenciával (6 %), maja maszkkal (20 %) + víz (20 %) és trágya (10 %). Jó a 9,5 óra érésidő? Azt hittem rövidebb lesz :(
    Akkor nem összeadódnak ugye?
     
    Ribiszke, osztrak12 és DevilMókus kedveli ezt.
  16. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    14 malomtermék és az esőerdő még hátra van. Ma meglehet a 20 malomtermék, reggelre pedig a másik 20. Holnap ilyenkorra, meg még a 60 is elképzelhető, ha a pannik is úgy akarják.
    És akkor a hátrelévő időben rengeteg felröpi gyűlik majd beváltásra. Igazán adhatnának darabjáért 1 milla TPt is, ha már ezt így tervezték befele.
    Az új TP tábla úta kivonhatnák forgalomból az 1000 TP alatti egységet, mert többe kerül a leves, mint a hús. Ezek a beváltások inkább csak idegesítik, egyeseket meg dühítenek, a felugró ablakocskáikkal együtt.
    De fizetném én őket 1 forintos érmékben, hogy 30 tonnás kamionnal 1 hétig váltsák be nekik a Nemzeti Bankban.
    Persze azzal is csak nekik tennék jót, mert 1 hétig spórolhatnának.
     
    Utoljára szerkesztett: 27.2.20
    Fatther, Ribiszke, marcsi152 és 8 más kedveli ezt.
  17. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Pannikkal 7 óra 50 perces növénytől szép hozam. 22,5 órás növényre pannik nélkül 233.
    Azért nem panaszkodom.
    Az előzőket is gyűjtögetéssel kezdtem, majd fél nap alatt megoldottam.
     
    Ribiszke, -kaktuszable-, osztrak12 és 2 más kedveli ezt.
  18. zolmány

    zolmány Fórum biztosa

    Sziasztok!
    15 malomtermékre való röpi jött, kicsit többre számoltam, de remélem holnap este (23 órakor kezdeném ha minden jól megy) ki tudom használni a +1 növény bónuszt amit Rackó ad természetesen az összes többivel együtt.
    Most megyek megnézem mire elég egy perc a mini játéknál!
    Az aranyakat szeretném kiszedni a jobb oldalról, ha tovább nem is jutok az nekem már elég.
    Piacra csak a kis farmokon fognak menni magok, valószínűleg és hamar a csillagos ég lesz a határ!
     
    Ribiszke, marcsi152, -kaktuszable- és 5 más kedveli ezt.
  19. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen, ez a korrekt érésidő. És nem adódnak össze.
    Maja maszk + két alkimista termék: 30% gyorsítás, ezzel lesz az érésidő 70%. A víz és a trágya egy-egy szorzással érvényesül. A víz -20%-a egy 0,8-as, a trágya -10%-os gyorsítása egy 0,9-es szorzót jelent. Így lesz az érésidő 19:00 x 0,7 x 0,8 x 0,9 = 9:35.
     
    Fatther, maszilva, katimami51 és 12 más kedveli ezt.
  20. 72Kincsem

    72Kincsem Junior szaki

    Sziasztok ! Már elolvastam az eventet de akkor sem értem,hogy növények ,honnan lesznek... Ezt a játékot sosem csináltam még...
     
    Ribiszke és osztrak12 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.