Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika!

    Magadból indultál ki... lehet, hogy nálad nem üres e gazdakör, nem nemesítettél eddig szinte semmit sem.. Nos ezzel ellentétben nálam mindig ez van. A nemesítéseimnél sem találok mást mint az alacsonyabb szintű növényekét amiknek nincs értelme kinemesíteni. Úgyhogy kérlek nekem és a hozzám hasonlóan játszóknak találj ki valami mást, okosabb tanácsokat.
     
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Hát ..... őőőőő ...... akkor , izé ....... a telihold is havonta 24 órát van nyitva . Vagy az event terület háromhavonta .

    Vagy valdemár is időszakosan nyit ki , miközben lelejmoljuk a boltot .
     
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Remek....:music: Ennél picit másként játszunk sokan;)
    De ez nem baj... Csak pozitívan a jövőben is!:inlove:
     
  4. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Sziasztok:)

    Nos, bármennyire is behúztam a féket ma elkezdtem játszani a citerán:) Erről egyedül Fedor tehet, mert elkezdte hordani a cukorkát, így kénytelen voltam kiszolgálni...mivel az elmúlt hetekben már nem igazán foglalkoztam vele, kissé le vagyok gatyásodva a gyopáron, így nem kapkodva ugyan, de elkezdem feltölteni az ilyen-olyan tárolókat...aztán remélem előbb-utóbb meglátjuk, hogy mi lesz.
     
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Szépen szól citera;)
    Nálam a tárolók többé kevésbé tele vannak... :music:A megrendelőket kiszolgálom... 4000 ajándékukat tudom raktározni;)
    Cukorka és instafa az amiből jó lenne minél többet gyűjteni;)
     
    juliannakoczkas és zsona416 kedveli ezt.
  6. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Pár napja váltottam ki és fejlesztettem fel a vérbükköt...így most bőven van hely a jelvénytárolóban is...egyébként gyönyörű az a fa...nekem eddig ez tetszik a legjobban.
     
    juliannakoczkas és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Igen nagyon, szép;) Bár az Alpesi fenyő is tetszik...:music: Ma és tegnap nem igazán arattam....:music: Most kicsit hagyom fogyni a faterméseket, meg a felreppenőket... az átalakítókat, 40 órással elindítom, aztán már készen várhatják az ismertetőt!
    Fáim maxra fejlesztve...
    Most majd barackkal tervezek néhány jelvényt gyártani tartalékba... s így a faanyag is feltelhet;) ezzel el lehet szöszmötölni;)
    De idő mint a tenger!
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  8. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szervusztok!
    A 3. szintű Arborista jelvény gyártásához mi fog kelleni? Sehol nem találom az ismertetőben. Köszi.
     
    juliannakoczkas és Kuzdern kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    2 db 2. szintű jelvény és 2000 pé értékű bükk vagy fenyő termés
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia, mami!
    Itt megtalálod az összes artista jelvény leírását. ;)
     
    Samborg, juliannakoczkas, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Még 11.160 ATP-nyi aktív játék van előttem. Nem sietek most sem sehová, csak játszom ahogy kedvem és időm engedi. Aranyat már régen nem költök a gyopárra, így túl nagy változás még nem ért.
    A tárolóim lassan telnek, a jelvényeim mennyisége viszont megkönnyebbült hiszen kiváltottam és azonnal teljesen fel is fejlesztettem a vérbükköt.
    A vevőket kiszolgálom, az átalakítót is használom semmi változás nincs a játékomban. Nálam még nem állt meg az élet.
     
  12. friendsheep

    friendsheep Járnitanuló

    hú, ki kellett hagynom egy kis időt a játékból, de amikor visszajövök, miket látok... kíváncsi lennék, hogy mi ez a gyopárvölgy, de szerintem esélyem sem lesz soha 2500 csillagot összegyűjteni. Megnéztem, a regisztrációm, azaz 2014. óta 6510 csillagot szórtam el a fán, ez kb 9 év, az évente kb 723 csillag, vagyis kb 3,5 év múlva lenne meg a kért 2500 csillagom. Biztos, nem adta valaki hozzá a dátumot, mielőtt kiírta a belépő "árát"?
     
    juliannakoczkas és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  13. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Szia, egy új terület nyílt a Farmon, itt olvashatsz róla információkat, meg itt a csevegőben.
    Ha szorgalmasan játszol össze lehet gyűjteni a csillagokat hozzá, én bő egy éve játszom és 5000 környékén járok (de még nem váltottam ki, túl kicsi a farmom még ehhez, még másra költöm a csillagokat). Mielőtt kiváltod, érdemes tanulmányozni a leírásokat, mert nem lehet a döntést visszavonni. 8)
     
  14. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! Kérdésem: ha nagy duzzogva kiváltottam a nyáricseresznyefa előállításának lehetőségét, akkor mostantól nem tudok meggyfát gyártani? Mert az a fejlesztése a meggyfának? (ha igen, nem örülök, de a válaszokat köszönöm). Húztam, halasztottam, ameddig tudtam.
     
    juliannakoczkas és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  15. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Természetesen tudsz meggyfát készíteni. Nyisd le a sárga menüt a nyáricseresznye alatt, és ott lesz.
     
  16. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Nem értem. Ne haragudj!:) De! Most már értem! Nem voltam elég figyelmes! Köszönöm szépen Toma:)
    upload_2023-3-28_20-48-34.png
     
    Utoljára szerkesztett: 28.3.23
    juliannakoczkas és -BombadilToma- kedveli ezt.
  17. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A fa alatti sárga csíkot tudod lenyitni. Van ott egy kis zöld lefelé mutató háromszög is. Pont ahogy az ansu barackfát is tudod építeni.
    [​IMG]
     
  18. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Ott a kis zöld nyíl a jobb sarkába a nyári cseresznyének. Arra katt és előbújik a meggyfa is:)
     
  19. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

  20. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Igen, megtaláltam. Köszönöm nektek!:)