Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Szia:)

    Kell készítened egy arborista jelvényt és ki kell váltanod a rúnát a meggyhez...ácsműhely, balra lent kékkel bölcsesség ösvénye...ott kiválasztod a gyártói jelvényeket, katt a zöld +...ott tudod beadni 11.000 értékben a gyümölcsöt...ez 524 db barack...ha kész a jelvényed, akkor a feloldásnál válaszd ki a cseresznyefákat (figyelni kell, mert alapból a barackra van ráállva), add be és már faraghatod is a meggyfát:)
     
    PZoli64, GA-BI-O-Farm, farmerSS és 6 más kedveli ezt.
  2. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Nálam működik. Rákattintok a felvonóra és már a farmon is vagyok.
     
  3. Kincső52

    Kincső52 Haladó

    Köszönöm.
     
    zsona416 és juliannakoczkas kedveli ezt.
  4. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Haladok, haladok, trallala. :) Este ki tudom váltani az új területet. Csináltam 1 jelvényt és eldugtam a pajta sarkába, nehogy elherdáljam máshova. :D Gyűjtöm a barackot a meggyre. A kapott fatuskókat minden aratás után rakom az átalakítóba, a meggyfák építéséhez. Lassan egyenesbe jövök.
     
    GA-BI-O-Farm, farmerSS, stb_farmer és 5 más kedveli ezt.
  5. gabimamaujra

    gabimamaujra Utánpótlás-írogató

    Értékelem a sok munkát, amivel létrehozták az új területet, de nekem nem nyerte el a tetszésemet. Nem akarok a játék mellett többet ülni, mint eddig tettem. Igaz a mondás, hogy sokszor a kevesebb többet ér. Jobban örültem volna, ha szabad területet kapunk, amit jobban tudunk hasznosítani. A sok kellemetlenségről nem is beszéltem, ami a rengeteg ki és bejelentkezéssel adódik. Akinek tetszik a Gyopáros kellemes játékot kívánok. Gazda: gabimamaujra ID: 23942774
     
    -pekudli-, szeva50, kampo és 2 más kedveli ezt.
  6. bogisaci60

    bogisaci60 Fórum bárója

    Nagyon szépen köszönöm, magamtól nem jutott volna eszembe :oops::cry:
     
  7. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    Hál istennek nincsenek egészségügyi problémáink egyikünknek sem.
    Itt az év vége, hajtás van mindenhol...
    Igyekszünk a vállalt feladatainak eleget tenni, de első a vv.:)
    Hiszen mindenhol helytkell állnunk.

    Köszönjük a sok-sok segítő és hasznos hozzászólást mindenkinek!
     
    hóóvirág, maszilva, genka53 és 11 más kedveli ezt.
  8. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Kakaska!
    Jöhettél volna kicsit hamarabb. Pont ezen agyaltam éppen. Termelem a barackot, viszem az átalakítóba.
    Gratulálok! Még nem vagyok sínen.
     
    Sali~*.*.*, GA-BI-O-Farm, farmerSS és 5 más kedveli ezt.
  9. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziaszia :) Köszönöm szépen, ez most nagy segítség volt :)
     
    Othep, stb_farmer, zsona416 és 5 más kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája


    Hát figyelni kell az biztos.... :music: Egyenlőre úgy látom a barack sokáig társunk lesz mert a fatuskó az kell! A fenyőhöz is.... Este már jó lenne kitenni az első fenyőt;)
     
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Sali, még én se vagyok. De várom nagyon az új területet, azzal már jobban tudunk haladni.
    Szia. A barack sokáig fog maradni. Éppen azon pipultam, hogy mindenhez jelvény kell. Bővíteni akartam a fák helyét, hogy több férjen el, háát ahhoz is jelvény kell. Lehetne többet csinálni, de nem fér be a pajtába.
    Azt hiszem, hogy nekem csak Karácsonykor lesz fenyőm, de legalább azt fel lehet díszíteni.:D
     
    genka53, GA-BI-O-Farm, farmerSS és 6 más kedveli ezt.
  12. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Igen, azért arra ügyeltek, hogy senkivel ne szaladjon el a ló. Vagy anyaghiány, vagy termelési kapacitás hiánya.
    Nem sietek sehová, FA marad a ládikóba, majd apránként meglesz amit elterveztem.
     
    hóóvirág, maszilva, Anulu73 és 9 más kedveli ezt.
  13. PBerti

    PBerti Aktív író

    Teljesen egyet értek Veled. Én ugyanebben a cípőben járok. Megörültem az új területnek, ehhez képest lenulláztam a csillagjaimat és van egy olyan területem amit soha nem fogok hsználni, mert egy nagy zagyvaság és időpazarlás az egész....
     
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Egyenlőre az időnk véges... a pajtánk tömve van átalakítandó dolgokkal...:music:ahogy nő a terület... egyre több fa kell... azért ez a része húzós lehet úgy tűnik;)
     
  15. PBerti

    PBerti Aktív író

    Ha csak egy újabb szabad területet kaptunk volna,arra a játékosok nem költenének el rengeteg pénzt és farmaranyat. Hiszen erről szól ez az "ingyenes" játék.Semmi másról.
     
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Itt nem lehet vágtázni. :D Azt se értem, hogy az átalakítóban a fatuskónál visszaszámol egy óra 512 óráról. Utána nem lehet fatuskót átalakítani?
     
    GA-BI-O-Farm, Baby72, stb_farmer és 2 más kedveli ezt.
  17. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Két dolgot tudok elképzelni:
    1. Programozáskor egységesen kezelték az összes helyet, így itt is van visszaszámláló, de ugyanaz fog újra megújulni.
    2. Már a többi területre készülve ilyen. A következő terület játékba kerülésével új alapanyag is játékba kerül, és akkor már nem lesz ilyen magányos a fatuskó a bal oldalon.
     
    BSBSBSBS, hóóvirág, maszilva és 12 más kedveli ezt.
  18. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Szia.
    Szerda délután óta (a Gyopárvölgy új játékterület indítás után), több váratlan hiba merült fel a játékban, melynek javítása folyamatban van.
    Átmeneti megoldás, hogyha lefagy a játék akkor frissítjük az oldalt (F5), a kilépés pedig kliensben történhet az ablak bezárásával, böngészőben a lap bezárásával, vagy az oldalon a "Vissza nyíl" használatával.
    A javításig türelmesen várunk.
     
    juliannakoczkas, farmerSS, Baby72 és 2 más kedveli ezt.
  19. csillag020455

    csillag020455 Járnitanuló


    Sziasztok! Teljesen egyet értek azzal amit leírtál, én is jobban örültem volna új területnek főleg a dekorációs tárgyak részére. Nagyon időigényes, igaz el kezdtem én is, de ha nem vagyok a gépnél akkor haladni is nagyon nehéz, most jelenleg egy kicsit több időm van a játszani, ismerkedni a játékkal, később ha továbbra is ennyire idő igényes marad majd eldöntöm a továbbiakat. Mindenkinek további jó farmozást kívánok, a gyopárvölgyhöz pedig időt és kitartást a játékba.
     
    juliannakoczkas és stb_farmer kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A 2. tipp jobban hangzik;)
    Mikor a farmot kezdtük.. ott saláta, búza volt.... kb ez volt a tempó ott is....:music: De rég volt... Talán igaz sem volt;)