Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Erre nagyon egyszerű a válasz: Szilveszterkor bepezsgőznek a favágók és ki kell pihenjék a fáradalmakat...mivel nem lesz feldolgozandó fatuskó bezár az üzem is...majd januárban újra indítják...xD
     
    hóóvirág, genka53, Fuhur és 10 más kedveli ezt.
  2. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Szia!
    Olvasd el Othep összefoglalóját, hátha Neked is segít, ahogy Fätumnak
    Illetve érdemes ezt a csevegőt is végigolvasni, nagyon sok hasznos és praktikus információt, saját tapasztalatokat írnak azok a Gazdák, akik már kezdik átlátni az új területet.
    Ne add fel, ez a terület Mindenkinek új, de gyakorlás teszi a mestert :)
     
    Utoljára szerkesztett: 10.12.22
  3. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Szépen alakulok Gyopárvölgyben.
    [​IMG]
    Itt elakadtam, minden meg van a terület feloldásához és még sem oldódik fel.
    Van aki erre tudja a választ?
     
  4. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Próbálj kilépni és visszalépni. Kissé frissítésigényesnek tűnik egyelőre a dolog.
     
  5. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Szia

    Lehet, hogy lehetetlen kérek...de nem lehetne ezt az okos összeszedett írást a topik elejére tenni....úgy hogy fejleszthető is
    legyen. A megvalósítást előre is köszönöm.
     
    maszilva, genka53, Fuhur és 10 más kedveli ezt.
  6. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Nekem nem volt még olyan rég ez az időszak, s igen néztem a régi rutinos gazdákat, hogy 2 óra alatt végeznek egy eventtel, nekem meg egy adag e-gazam sem ért be. :music: De aztán megértettem, hogy a rutinos régi gazdák sok-sok éve játszanak, ez alatt felhalmoztak sok-sok olyan dolgot, amivel így tudnak haladni. S most Ti vagytok azok, akik az új területet felfedezik, s kitapossátok előttünk az utat, mi figyelünk, s amikor eljutunk mi is az Alpokba, akkor már ezekkel a tapasztalatokkal tudunk majd haladni. Mint ahogy a farmon is, bahán is sokat tanulhatunk a Ti írásaitokból arról, hogy mit - hogyan csináljunk a jobb haladáshoz, a sikeresebb eventekhez :)
     
    zagimichna, szida57, Rékuci1111 és 11 más kedveli ezt.
  7. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Köszönöm, sikerült.
    [​IMG]
    Hát elég sok hibával és döcögősen megy ez még.
     
    Utoljára szerkesztett: 10.12.22
    maszilva, genka53, nrg18 és 8 más kedveli ezt.
  8. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Gratulálok! Nagyon ügyesen behúztad az új területet.;)
     
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Eddig mennyi fatermésbe , ólba állatba került ? És mennyibe fog kerülni ,ha minden terület ki lesz váltva ? És ha napi szinten csináljuk , akkor is mennyi mindenbe fog kerülni Éés 10 év múlva nem lesz TOP , mert ide dobáltunk be mindent ?

    Gratula , nagyon ügyi vagy . :D:inlove:
     
    BSBSBSBS, genka53, juliannakoczkas és 3 más kedveli ezt.
  10. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Köszönöm. Azért igyekszem tovább haladni. Az 5.-k szint és a kütyü már meg van.
    https://kepkuldes.com/image/idiamY
    Ki is helyeztem, 40 óra az érési ideje.
     
  11. vukicsgabi

    vukicsgabi Aktív író

    Sziasztok! Tudna valaki segíteni, hogy hogyan tudok csinálni v. hogyan tudok szert tenni építési tervre? A megyfáról levette a lakatot, de még mindig csak barackfát tudok csinálni. Itt nagyon elakadtam és hiába filózok a megoldáson, nem jutok előrébb.
     
    juliannakoczkas és zoldert kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Majd megnézed léciiiiiii , hogy a fákra a normál farmon lesz e belőle + fatermés ?

    Farmaranyfára is nézd meg, jóóó ? :D:inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 10.12.22
  13. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Köszönöm a gratulációt.
    A kérdéseidre nem tudok válaszolni, mert nem készítettem statisztikát, csak termeltem, kiszolgáltam a vevőket és igyekeztem szintet lépni. Amennyire erőmből sikerül haladok tovább.
     
    Utoljára szerkesztett: 10.12.22
    genka53, juliannakoczkas, Sali~*.* és 6 más kedveli ezt.
  14. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Csak a normál farmon lesz belőle plusz fatermés - már úgy értem, hogy a Gyopárvölgyön kívül mindenhol. Elvileg.
     
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Estére ki tudom váltani a fenyőt... de fatuskó hiányában a területre éjszakára is marad barack fa...:music:
    Jó hogy írtad a kitehetőt, kitettem én is;) 2 naponta használni is fogom;)
     
  16. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Szia:)

    Kell készítened egy arborista jelvényt és fel kell oldanod vele a rúnát...ácsműhely - balra lent kékkel bölcsek ösvénye - gyártói jelvény, ott beadsz 524 db barackot, az pont 11.000 pont, az elkészült jelvényt pedig a feloldásnál kell használnod...arra figyelj, hogy alapban a barack van, válaszd ki a cseresznyét add be a jelvényt és már gyárthatod is a meggyet.
     
    Fuhur, bogisaci60, juliannakoczkas és 5 más kedveli ezt.
  17. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A meggyfához a 3. szint elérése, és egy arborista jelvény beadása szükséges. A jelvényt az Ácsműhelyben, a bal alsó sarokban lévő Bölcsesség ösvénye gombra kattintva tudod elkészíteni. Ugyanitt kell beadnod is. Először válaszd ki a menüből a Cseresznyefák-at, utána az első rúnába beadhatod a jelvényt. Vigyázz, ne a barackfához add be!
     
    maszilva, genka53, bogisaci60 és 6 más kedveli ezt.
  18. Évamama51

    Évamama51 Utánpótlás-írogató

    Köszi a segitséget, de végül nem az volt a baj, hanem az, hogy "O" betüket irtam be "nulla" helyett. DE most már megoldódott. Köszi mégegyszer
    !
     
  19. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Termeld a barackfát háromszor lehet aratni, ha kivágod tudsz deszkát csinálni a fűrészmalomban és akkor már csinálhatsz meggy fát is.
    [​IMG]
    Ezek megléte szükséges a meggy fához.
     
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én is úgy értettem a normál farmot a Ggyopáron kívűl . xD
    Elvileg az jó , de ha kicseréljük az elvileg szót a tutira , az még jobb lenne :inlove: