Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nagyon szívesen, Neked pedig sok sikert a jelvénygyártáshoz :) További jó játékot és sikeres haladást kívánok :)
     
    gomboc58, Swartsch és aida2330 kedveli ezt.
  2. Dorottya-Manó

    Dorottya-Manó Járnitanuló

    De jó lenne látni a jövőt;) Szinkronizáló akció jön....:music: Vegyek ... vagy spóroljak? :music: még nem döntöttem...
     
  3. pecanegra1976

    pecanegra1976 Fórum hercege

    Sziasztok

    A virágzó ág az olyan felröppenő féle?
     
    Swartsch kedveli ezt.
  4. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen, a virágzó ág felröppenő, az Északi erdőn minden fából reppenhet.
     
    GA-BI-O-Farm, Swartsch, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  5. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!

    Pontosan az egy felröppenő, kimásoltam Neked az ismertetőből a felröppenőket, de érdemes lenne ezt a linket elmentened és tanulmányoznod a saját érdekedben:https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy-Északi-erdő.23079/

    NévHol? / Miből?Felhasználás
    FőkulcsMinden Gyopárvölgyi területen (jelenleg az Északi erdő és Alpesi kert) / Minden tárgyból (amely időzítővel rendelkezik)Újabb termelési helyek feloldása
    BorostyánkőÉszaki erdőn / Minden fábólAlpesi megrendelők kérhetik
    Virágzó ágÉszaki erdőn / Minden fábólAlpesi megrendelők kérhetik
    GyümölcsszedőÉszaki erdőn / Minden fábólEgyes fák előállításához szükséges
    MetszőollóÉszaki erdőn / Minden fábólEgyes fák előállításához szükséges
    VirágkoszorúAlpesi kertben / Minden növénybőlAlpesi megrendelők kérhetik
    GombakosárAlpesi kertben / Minden növénybőlAlpesi megrendelők kérhetik
    Kerti gereblyeAlpesi kertben / Minden növénybőlEgyes növények előállításához szükséges
    Kerti ásóAlpesi kertben / Minden növénybőlEgyes növények előállításához szükséges
     
  6. pecanegra1976

    pecanegra1976 Fórum hercege

    Nagyon szépen köszönöm
     
  7. Zsu-muci

    Zsu-muci Aktív író

    Sziasztok az északi erdőben mi számít sebesség növelő terméknek?
     
  8. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    az ismertetőből hozom az információt, az Átalakítóban tudod használni
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy-Általános-tudnivalók.23079/#post-1324699

    Sebességnövelő (rakéta)

    A termelési idő csökkentésére lehet rakétát használni. Vásárlással vagy alpesi megrendelőktől lehet beszerezni. A maradék termelési időt 20%-kal csökkenti. Több rakétát is fel lehet használni, ameddig még van hátralévő idő. Ha a termelési idő lejárt, begyűjthetjük az elkészült termékeket.

    A kép csak illusztráció:
    upload_2024-2-26_11-58-42.png
     
  9. Zsu-muci

    Zsu-muci Aktív író

    Ó köszönöm szépen.
     
    Dolphin, Kuzdern és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Ebbe most jól belefutottam, kiszolgálnám őket, de összebeszéltek és egyszerre jönnek, kíváncsi leszek rá, milyen igényekkel :)

    [​IMG]

    Majd holnap reggel kiderül, mert én nem fogok 6 óra múlva ébren lenni miattuk :D
     
  11. barracuda117000

    barracuda117000 Haladó

    Sziasztok! Eljutottam a Gyopárvölgybe :) DE MINEK? Sehol nem találok leírást, hogy mit és miért kell csinálni itt. Pár napja valahogy lett egy fám, 2 x arattam, azóta semmi. Hogy lesz növényem vagy valami akármi? :D
     
  12. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    tompaker, Bokalmgazda, Sali~*.* és 5 más kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Bokalmgazda, Kuzdern, Swartsch és 2 más kedveli ezt.
  14. barracuda117000

    barracuda117000 Haladó

    Köszi szépen! :)

    köszi szépen! :)

    Hááááát, megköszöntem a segítséget, de ez kínaiul van írva! :D Soha nme fogom megérteni, azt hiszem talonba teszem :(
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 26.2.24
    -gyöngy-581 és Ninett79 kedveli ezt.
  15. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Háááát, pedig ez alapján tettük az első lépéseket mi is! :D
    Haladj apró lépésekben, bogarászd a csevegőt az első oldalakon is. Ha mégis elakadnál (el fogsz ;)), hozzad a konkrét kérdéseidet ide.
    Mindig jár erre valaki, aki nagy valószínűséggel segíteni tud.
    Ne add fel! Jó gyopározást Neked is!!
     
    tyukanyo588, GA-BI-O-Farm, Neni60 és 6 más kedveli ezt.
  16. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    kérlek, figyelj rá, hogy ne írj egymás alá több saját bejegyzést.
    Szerkesztéssel tudod módosítani, ha még valamit írnál.
    Ebben a hozzászólásban készült egy kis összefoglaló a kezdeti lépésekről, érdemes ezt is áttanulmányozni:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy.23080/page-43#post-1293080

    Nem tudom a videós anyagot megnézted-e már a Gyopáros területen, az is hasznos lehet.
    Néhány gondolat:
    - érdemes a Főtéren megismerkedni Alice-cal, akik most vágnak neki az Alpesi területnek, azoknak Ő is segítség lehet, irányítja a ténykedést (később majd Füles Karcsi is csatlakozik hozzá)
    - fákat Neked kell előállítani, azt követően tudod kiültetni őket
    - minden fát bizonyos alkalommal lehet szüretelni, ha ez eltelik, akkor a kivágás következik
    - a fák előállításához szükségünk lesz hozzávalókra, amit az Átalakítóban tudunk előállítani, részben a farmos dolgainkból
    - a leszüretelt termésből majd Arborista jelvényeket tudunk (és kell is készíteni), ezek segítségével tudunk fejleszteni, bővíteni
    - fontos, hogy mindig csak azt termeljük le, állítsuk elő, amire szükségünk van, mert a Raktár korlátos kapacitású, nem gumifalú mint a Pajta a farmon (a Raktárban láthatod a tárolók kapacitását, így tudod figyelni, hogy miből termelj, s miből ne)
    - az Újrahasznosítót érdemes mindig működtetni, innen kapunk ATP-t, illetve a Megrendelők kiszolgálásával
    - szükséged lesz türelemre, itt nem lehet rohanni, egyik lépés után jön a következő, s szépen gyarapodni fog az ATP-d is.

    Ha elakadsz, akkor konkrét kérdéssel akár itt a csevegőben, akár a Segítségkérő topikokban várunk, ez utóbbi helyre hozz mindig Farm nevet és Farm ID-t, mert belépve Hozzád könnyebben tudunk segíteni.

    Sok sikert a terület felfedezéséhez!
     
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Dolphin! :)

    Nagyon szépen köszönöm, hogy hoztad ezt a linket. Emlékszem rá, hogy készült egy ilyen is, jó volt , szerintem nagyon hasznos is kerestem, de sajnos nem találtam meg. Most viszont elmentettem :).
    Szép álmokat Neked, jó éjszakát mindenkinek :)
     
    Kuzdern, GA-BI-O-Farm, Dolphin és 2 más kedveli ezt.
  18. Dorottya-Manó

    Dorottya-Manó Járnitanuló

    Hasznos az idegen nyelv tudás... Egyszerűbb ha próbálkozol, botladozol... s kérdezel;) készíts alap anyagot... ültess fát, szolgáld ki a megrendelőket... hamar rá fogsz érezni a dolog ízére;) Az íz ne mindenkinek tetszik.... de a szotyidomb elérése megédesíti a dolgot;)
     
    tyukanyo588 és Bokalmgazda kedveli ezt.
  19. Vicus0423

    Vicus0423 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Az Arborista jelvényem mindig lenullázódik :( Már 3x teljesítettem a 11.000-et és még mindig 0-án áll. Nem értem én ezt a völgyet, lehet, hogy hagynom kellene a csudába, csak felbosszant. A tapasztalat pontokkal sem lehet haladni. Van esetleg tippetek? Előre is köszönöm
     
  20. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Szia! Az "előállításra" is rászoktál kattintani?
    [​IMG]
     
    Swartsch, -gyöngy-581 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.