Visszajelzés Gyopárvölgy

Kategória: 'Visszajelzés a játékról', témanyitó: Kiwi, témanyitás ideje: 6.12.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ha ellenőrzést szeretnél kérni, akkor kérlek, Farm név és Farm ID megadásával gyere egy Segítségkérő topikba, pl. ide:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...láltál-topicot-Általános-témák-részleg.19446/

    Amire felhívom figyelmed a Játékostársad által írtakon túl, hogy Arborista jelvény - 2. szintű jelvény gyártáshoz a Faterméseken túl szükség van minden esetben egy Arborista jelvény - 1. szintű jelvényre is lehet ez okozza az 1-es szintű jelvényeid eltűnését.
    upload_2024-2-27_14-25-54.png
     
    Sali~*.*, GA-BI-O-Farm, marcsi5556 és 2 más kedveli ezt.
  2. GN12

    GN12 Haladó

    Sziasztok.
    Ma vettem 30 napos erdészt. Azonban a számláló 28 nap 23.59 óráról indult, a felugró ablak is 29 napot jelzett, hogy vettem. Akkor ez most nem 30 nap ahogy a neve is mondja?
    A válaszokat előre is köszönöm.
    GN
     
    alex0824 kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Erre a kérdésre itt nem igen fogsz választ kapni. Itt nincs állandó moderátori jelenlét. Kérlek próbáld meg megírni a problémádat valamelyik segítségkérő topikba az ID számod megadásával.
    PL ide:https://board-hu.farmerama.com/threads/kérdések-amikhez-nem-találtál-topicot-Általános-témák-részleg.19446/unread

    PS:
    Én ma hosszabbítottam meg a majdnem lejáró kertész előfizetésemet 30

    napra. A számláló ezt mutatja: [​IMG]
    Tehát nálam jól számolt:)
     
    Utoljára szerkesztett: 27.2.24
    Swartsch, GN12, GA-BI-O-Farm és még 1 ember kedveli ezt.
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halo!

    Nálam is 29 napról indult ma, csak én nem foglalkoztam vele.
     
    Kuzdern és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  5. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Mivel ez 29 napos hónap, ezért lehet ez. :) Zavar van a rendszerben.
     
    Utoljára szerkesztett: 27.2.24
    -BombadilToma- és zsani_apja kedveli ezt.
  6. GN12

    GN12 Haladó

    Írtam a segítségkérő topikba 19.30-kor. Választ még nem kaptam, remélem holnap lesz valami. Nem olyan nagy hiány az egy nap, de azért érdekes.
     
  7. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Attól,hogy több helyre írsz,nem kapsz hamarabb választ.
     
    aida2330 kedveli ezt.
  8. GN12

    GN12 Haladó

    Tudom. Először ide írtam, inkább kérdésként, mint hibajelzésként, de -gyöngy- jelezte, hogy másik topikba írjak, mert ott kapok segítséget, így írtam oda. Majd mivel láttam, hogy zsani_apja itt reagált rá, így válaszoltam az írására.
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Attól. hogy egy hónap 29, vagy 30, vagy 31 napos még nem biztos, hogy az időszámláló jól működik. Igen, én kértem, hogy inkább odaírjon, de kértem azt is, hogy adja meg az ID-jét is, hogy meg tudják nézni a moderátorok.
    Még valami eszembe jutott:
    Érdemes a banki felületen is megnézni a lejárati időt, mert ott biztos, hogy jól számol.
    [​IMG]

    Ezen is látszik, hogy a folyó hónapnak semmi köze .

    Részemről ennyi a történet, segíteni szerettem volna, nem hsz lavinát elindítani.
     
  10. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Nincs is semmi gond. :) Tudtommal volt már olyan,hogy ez megzavarta a rendszert.Majd kap választ. :)
     
    alex0824 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  11. ZitaGAZDA03

    ZitaGAZDA03 Járnitanuló

    Sziasztok!

    A Gyopárvölgy egyik feladatával kapcsolatban lenne kérdésem. A Füles Karcsi egyik feladata:
    12 papucskosbor kihelyezése....
    Nem egyértelmű, hogy egyszerre kell kiteni az ágyásba, vagy akár naponta 1 darabot is lehet, és a rendszer összeadja... Sajnos a készítéshez való ásó nagyon nehezen jön aratáskor.
    Köszönöm szépen!
     
  12. PaySkin

    PaySkin Fórum ismerője

    Sziasztok!

    Nekem most járt le a termelési előfizetés, megvettem újra és nálam is 29 napról indult.
    Kárpótlásul elfogadok egyszeri alkalommal 1200 ATP-t!
    Persze viccet félretéve a 29 nap az nem 30! Ne rajtunk spóroljanak!
     
  13. Goran

    Goran Fórum hercege

    Szia, összeadja, én egy héten keresztül csináltam, szintén az ásó miatt
     
    nagymami2, ZitaGAZDA03, Swartsch és 3 más kedveli ezt.
  14. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    azért nem kaptál választ, mert nem volt moderátor műszakban. S attól mert itt megírod, hogy még nem kaptál választ, nem lesz előbb megoldás, csak felesleges OFF bejegyzésekkel lesz tele a topik.
    Azóta ellenőriztem, s itt találod a választ:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ános-témák-részleg.19446/page-19#post-1375691
    Aki szeretne még ellenőrzést kérni, a Segítségkérő topikokban tudja megtenni, Farm név és Farm ID megadásával. A Gyopáros csevegőben ritka a moderátori jelenlét.
    Megértésedet / megértéseteket köszönöm!
     
    Swartsch, -ágianyu33- és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  15. GN12

    GN12 Haladó

    Bocsánat, a többieknek volt visszajelzés. És igen tudom, hogy a moderátorok szabadidőben munka család mellett csinálják és nem érnek rá mindig.
    Itt pedig nem segítségkérés miatt írtam, csak megtudni más is járt-e így, jelezték-e már, vagy ez így van jól stb.

    Mindenkinek köszönöm a segítő választ további jó játékot!
     
    PZoli64 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  16. Dorottya-Manó

    Dorottya-Manó Járnitanuló

    :music: valóban...
    De volt valami naptárhatáshoz igazítás.... - ha jól emlékszem;)
    Február 29 napos...8) lehet ez a kulcs... nem 30 napra szól az előfizetés hanem 1 hónapra....
     
    Bokalmgazda kedveli ezt.
  17. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    De 30 napra szól, hónaptól függetlenül!
    A számláló akkor indul 29-ről, ha az annyira is van állítva! Az, hogy egy hónap 29-30-31 napos, nem változtat a számláló indulási pozícióján. Ha az 30-ra van állítva, akkor az arról is indul.
    [​IMG]

    Ezen nincs mit szépíteni! Főleg nem egy hibán!
    A farmmunkásokat is "30 napra" kapod, meg ezeket is ha felbéreled.
    Ha a naptár zavarna be, akkor a farmmunkásoknál és minden bérelhető munkásoknál egyformán jelentkezne a zavar ebben a hónapban! Ki kell javítani a hibát és jóváírni azt az 1 napot azoknak, akik azt kifizették. Ne a játékosok keressenek már mentséget a Bp-nek! Te amikor rákattintasz a vásárlásra, akkor 30 napra bérelted a munkást (ez szerepel ott, ezt az ajánlatot fogadtad el) nem 29-re!
    :)
     
  18. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    Jeleztük a Központ felé a 30 napos Segítők előfizetéshez kapcsolódó észrevételeket.
    Ha kapunk választ, megosztjuk Veletek!

    Megértéseteket köszönjük!
     
  19. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Vadcserkó megszerezve, 27.szint :)
     
    maszilva, PZoli64, kutyaszálló és 7 más kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Gratula az új szinthez és az új fához is. Ez a fa nálam Irina kedvence. :D Minden hétvégén kér belőle, nem is keveset:cry: Néha már nem kap..:oops:
     
    PZoli64, GA-BI-O-Farm, alex0824 és 3 más kedveli ezt.