Visszajelzés Házavató - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 25.3.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    incimami, vihence, szellorozsa és 3 más kedveli ezt.
  2. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok! Sajnos A pók lakásnál túl sok tp -et ad ahhoz hogy elengedjem, és a 6 titkos fa is jó. Szeretem gyűjteni a matricákat ( kellene valami fejlesztés az albumbao_O), de ez elég aránytalan.:oops:Ilyenkor igazán betehetek volna valami semmitmondó dolgot, 6 új fa lehetőséget és 2,5 millió tp-et nem könnyű elengedni.:oops:
     
    incimami, Ribiszke, szellorozsa és 2 más kedveli ezt.
  3. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) tegnap még el sem akartad kezdeni, ma meg már az a probléma, hogy nem tudsz választani a nyeremények közül;)
     
    incimami, -elzemari-, Atali és 10 más kedveli ezt.
  4. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Tegnap csak azzal foglalkoztam hogy játsszam-e.;)És látod mi lett belőle.:)xDxD
    Viszont igazad van . Ha már játszom legyen a matrica.o_OAz megmarad.A tp meg az új fák lehetnek máskor is.:music::)
     
    -picike40-, incimami, Ribiszke és 6 más kedveli ezt.
  5. boszi52

    boszi52 Rutinos

    Van három ház a Csiga ahhoz kell 303 db gomba 373 Tőzike , a Katicab. 1011 Gomba 907 Tőzike, Pók 1510 Gomba 1648 Tőzike . És ezek közül csak 1 házat kell megcsinálni ? Akkor a Csiga házához kell a legkevesebb. És akkor is meglesz a felhő ?
     
    incimami és szellorozsa kedveli ezt.
  6. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Szia!
    Ahhoz, hogy megértsd, hogy mi a feladat, végig kellene olvasnod az ismertetőt!
    https://board-hu.farmerama.com/threads/házavató.19292/
     
    nyuszi63, incimami, DevilMókus és 4 más kedveli ezt.
  7. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Na látod! Ezért nem akarta elkezdeni.
     
    milanzs, incimami, DevilMókus és 6 más kedveli ezt.
  8. boszi52

    boszi52 Rutinos

    Végig olvastam de én ezt hámoztam ki belőle, ha nem így lett volna akkor nem kértem volna segítséget . Mert mindhárom megcsinálása nem hinném,hogy lehetséges volna nekem a felhő a lényeg. Aki tud segitsen megérteni.
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  9. sanell

    sanell Utánpótlás-írogató

    Ha végigolvastad, akkor látnod kell, hogy vízszintesen (soronként) van három-három feladat. Ezek közül csak egyet-egyet kell beszállítani, és így már rögtön nem olyan nehéz.
     
  10. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum bárója

    A palacsintához csak egyszer lehet hozzájutni? Köszi a választ.
     
  11. boszi52

    boszi52 Rutinos

    Köszönöm, pedig volt már máskor is ilyen feladat de most valahogy leblokkoltam. Még egyszer köszi szépen
     
    sanell kedveli ezt.
  12. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia rozsazsuzsa!
    Idehoztam a kérdésedet, mert ehhez az eventcsevegőhöz tartozik.
    Jól tudod, mivel az Óriás bogárhotel kosár csak egyszer vásárolható meg, amiben 1 db van.
    A megvásárolható kosarak:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/házavató.19292/#post-1083281

    Különleges kellék:
    Gyümölcsdzsemes palacsinta

    [​IMG]
    Hozzájutási lehetőség: Óriás bogárhotel kosár vásárlásakor
    Hatása: 20 %-kal gyorsabb érés az eventnövény számára minden területen, 48 órán keresztül.


    Az aktív bónusz a lejáratáig kifejti hatását. (függetlenül attól, hogy az az event -melyben a bónusz aktiváltuk- már véget ért)

    A megszerzett Gyümölcsdzsemes palacsinta a farm baloldali menü sorából aktiválható.

     
    vihence és -ágianyu33- kedveli ezt.
  13. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum bárója

    köszi, ezt megvettem.
     
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A csigánál 5 feladat kész , lassan költözhet .:inlove:

    [​IMG]
     
  15. TIBIV6

    TIBIV6 Utánpótlás-írogató

    Szia! hogyan tudom a labdát megszerezni?
     
  16. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Szia, én is így gondolkodtam és most már van 3 szép matricám. :inlove::) És az állatkáknak 3 szép bútoruk a házukban. :)
     
    soresne és DevilMókus kedveli ezt.
  17. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    vihence, marcsi152 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  18. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Sziasztok!

    Az eventtel haladgatok, a csigusz lakása már fullos, be is költözött, a másik kettő is szépen alakul.

    ---

    Ha már holnaptól úgy is kijárási korlátozásra vagyunk ítélve, és ez az event is arra buzdít minket, hogy maradjunk otthon, hoztam Nektek egy kis "unaloműző" játékot. :)

    Az alábbi rejtvényben eldugtam az összes Bahás állat nevét - egy kivételével. Ennek az egy, hiányzó Bahás állatnak a nevére vagyok kíváncsi. Az első gazda, aki erre a posztra válaszul megírja a helyes megfejtést, a következő cserenapon választása szerint egy vörös éger fával vagy egy sárkányfenyő fával vagy egy páfrányfával lesz gazdagabb.

    A rejtvényhez pár apró megjegyzés:
    - a két szóból álló állatnevek a táblázatban egy szóként szerepelnek,
    - a hosszú ú-t, ő-t, í-t nem bírta el a program, így ezek rövid változata szerepel az adott állatnévben,
    - a panda önállóan nem szerepel a rejtvényben (csak a vöröspanda részeként), valamint utólag vettem észre, hogy az imádkozó sáska is kimaradt (mert nekem még nincs) - így ez a kettő nem jó megoldás.
    Jó szórakozást annak, aki belevág! :D (Az eleje könnyű... :music:)

    [​IMG]

    ---

    SPOILER!!
    Update: már meg is van a győztes katimami51 személyében. Bár bevallom, hogy én kifejezetten emlékszem, hogy az axolotl-t beletettem (még többször ellenőriztem is a helyesírását), és a zebrát, meg a vízilovat is - csak a program elkutyulta, vagy még inkább kevés volt hozzá a 15x15 betű.... Sebaj!
    Toma, mindenesetre Te kapod a másik jutalmat, mert a Tiéd az eredeti jó megoldás (kolibri).
    Gratula mindkettőtöknek! Majd jelezzetek, melyik fát szeretnétek.
     
    Utoljára szerkesztett: 27.3.20
    Atali, maszilva, pici33 és 9 más kedveli ezt.
  19. katimami51

    katimami51 Junior szaki

    Szia Kata ,
    miután x nincs a betűk között nekem egyértelmű a válasz. De nem szeretném a keresgélők kedvét szegni ezért még nem írom le.
     
    GA-BI-O-Farm, marcsi152, Marika312 és 3 más kedveli ezt.
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia Kata!
    Egy pár mp-cel maradtam le... Ha nem akartam volna spoiler-be tenni...
    Gratulálok, Katimami!

    Bár szerintem a zebra és a kolibri is hiányzik. Nincs BR betűkapcsolat az ábrában.
    Valamint nincs cápa, zsiráf, víziló, homár, rák és polip sem.

    Mindazonáltal gratulálok a rejtvényhez; bravúrosan elhelyezted az állatokat.
     
    Utoljára szerkesztett: 27.3.20
    vihence, GA-BI-O-Farm, marcsi152 és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.