Visszajelzés Hímes tojás festő event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 16.4.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    A nyeremények tetszenek, azt sajnálom, hogy most raknak be egy ilyen eventet, amikor nem nagyon lesz rá időm :(

    A 6:30-as növényt normál viszonyok között 4x lehet aratni, trágyázni felesleges, akkor sem jön össze az 5, maximum csúszás esetén van értelme.
    A teljes teljesítéshez a felszaporítás után 29 aratás szükséges, de csak 27-et lehet összehozni (alvással), így valami bónuszra van szükség, ha valaki mind a 2600 érmét szeretné kiváltani.

    A felröpikkel szerintem nem lesz gond, a bahán lehet majd termelgetni, és valamennyit csak ad az eventgaz is :)

    Nekem most csak a felhő megszerzése a cél, és egy kis vásárlás a boltban :)

    Ügyes festegetést, sok felröpit mindenkinek! :)
     
    Utoljára szerkesztett: 16.4.19
    ildiko44, ursa11, -kesudió- és 32 más kedveli ezt.
  2. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Én azért feltöltöm a fényképezőgépet nekem az biztosan kellesz nem valami jó a rövid távú memóriám:eek:szerintem a 70 feladat sok a felhőig :music:festeni a lányom szeret bízom benne besegít vagy legalább memorizálni a dolgokat....még jó, hogy csak 3 színt gondoltak ki a játékmesterek...ez van ez 1 ilyen Húsvéti event lesz....:p
     
    ildiko44, Mevilla, osztrak12 és 4 más kedveli ezt.
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Köszönöm a válaszod!
    Ebben az esetben nagyon nem értem, mi szükség van erre a mutatom a tojást - eldugom a tojást játékra... Ez így biztosan nem memóriajáték, mert arra, hogy memorizáljam, nincs idő.
    Ha kattintok a nyuszira, újra 6 mp-ig lesz a kifestett mintatojás a képernyőn?
    Nincs időd fotózni, az óra azonnal indul. Ha eltűnt a tojás, kattintani kell a nyuszira, és újra megjelenik.
     
    -kesudió-, Kukackukac, -W-595- és 13 más kedveli ezt.
  4. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) szerintem 52-80-ig 1175 érmét raktak be. Lehet, hogy a 2 db 100-asból, csak az egyiket számoltad :music:
     
    osztrak12, HéricsBáró, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  5. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Lehet. Kösz, javítom.
     
    osztrak12, HéricsBáró, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  6. jozseflzr

    jozseflzr Fórum ezredese

    A husvéti ünnepekre ilyen mennyiségű eventnövényt kérni hát bizony nem a jó szándékrol tanuskodik.
     
    fregolinyi, SMAR57, dalmata10 és 21 más kedveli ezt.
  7. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Nálam már javában zajlik a húsvéti készülődés.
    Nagyon tetszik az e.gaz kinézete, a felröppenő és a felhő tulajdonsága is.:)
    A gaz mennyiség kicsit "ijesztő" de ez van.
    Elsődleges cél a 70 játék utána meg ameddig jutok.8)
    Minden területről érkezik a felröppenő ami nagyon jó, így talán nem lesz gondja senkinek se a felröppenőkkel.
    A farmon krókusszal várom a kezdést, a szigeten pedig változatlanul fákkal.
    Megpróbálom összeszedni a legjobb tudásomat és nem elhibázni a tojásfestegetés, amit kíváncsian várok.;)
    Sok sikert kívánok mindenkinek!:)
     
    ursa11, Gio, Ribiszke és 16 más kedveli ezt.
  8. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia,
    Igen, a Katicabogár-szállást is rövidíti a Húsvét 2015 felhősor. Igazán tök 1X-ű, és érthető = Minden ami bónuszt ad. Legyen ez tojás, vagy dekorációs tárgy (+jelzésű is) Varázsfa, stb-stb.. megnézed a Házi kedvenc futtatóban kirakottakat.
    Nincs örömömre, hogy Húsvétkor is gép elé invitálnak naponta többször is, abszolút ünneprontó.
    Felhőig tervezem megcsinálni, -még ez is kétséges, de ez a felhősor nagyon jó lenne a másik mellé.
    Mindenkinek sikeres eventezést kívánok, s Kellemes Húsvéti Ünnepeket, jó tojásfestést !
     
    ildiko44, ursa11, Gio és 18 más kedveli ezt.
  9. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    A felhő mindenképpen kell. A másik dekorokra ható érésgyorsító felhőt is rendszeresen használom. Így könnyebb a napi 1 "nagyaratás" csúszását korrigálni. Különösen a 23 órás lezárási idő miatt (a "Húsvét 2015" felhő 24 órás).
     
    Gio, -W-595-, Fatther és 11 más kedveli ezt.
  10. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok!:)
    Nekem is tetszik ez a tojásfestés event (még egyelőre ;):D), bár az eventnövény mennyiséget kissé sokallom, ezért óvatos duhaj módjára csak a felhőt célzom meg, az mindenképp kell és meg is lesz, aztán a többi meg majd menet közben kialakul. Majd megnézem, hogy képmetszővel hogyan szuperál a dolog, mert a tortásnál nagyon bevált. De az is lehet, hogy nem is lesz szükség rá, hisz csak 3 színt kell megjegyezni ;):D.
    A Bahán raktárházakkal, ólakkal és fákkal várom az eventet, a farmon pedig szintén raktárházak vannak, azokat nem bontom le, de a tölgyesen levő mamutok most visszakerülnek a pajtába, és gyékényt vetek ahol csak tudok.
    Én igen jónak tartom ezt a felhőt, jobb, mint a Húsvét 2015, ezért is érdemes megküzdeni.

    [​IMG]
    Sikeres eventezést kívánok mindenkinek! :D:inlove::inlove:
     
    Utoljára szerkesztett: 16.4.19
    -kesudió-, magdi06, Gio és 18 más kedveli ezt.
  11. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Mivel az óra azonnal indul, nem lesz időnk a Képmetszővel vacakolni. Ráadásul nincs is rá szükség: egy katt a nyuszira, és újra megmutatja a mintát.
     
    jófarmerlány, Gio, Mevilla és 11 más kedveli ezt.
  12. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia Toma! :)
    Igazad van, meg azért a tortakészítés 3 tortával és 3 összetevővel kissé bonyolultabb volt, mint ez lesz, hiszen 3-4 színt csak meg bírunk jegyezni! ;):D
    [​IMG]
    :inlove::inlove::inlove:
     
    jófarmerlány, Gio, Ribiszke és 16 más kedveli ezt.
  13. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szerintem az is húzhatja az időt hiába csak 5 csík van minden csíknál újra kell mártani az ecsetet, 1 szín megfestésénél lett volna ha csak 1 festékbe mártás kellene:music:hoztam 1 kis szín kavalkádot a hölgyeknek tojás festés gyakorlására..[​IMG]..
     
    Domos52, Gio, Ribiszke és 7 más kedveli ezt.
  14. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia! :)
    Nálunk az unokám festi a húsvéti tojást ;):D:inlove:, mindenesetre a minijátéknál az egérnek fittnek kell lennie. ;):)
     
    Gio, Mevilla, GA-BI-O-Farm és 5 más kedveli ezt.
  15. nagyjuli

    nagyjuli Fórummogul

    Nos! Nálam is elkezdődött a szépen, lassan abbahagyása a játéknak, mégpedig azzal, hogy ez lesz az első event, amit nem csinálok! Komolyan mondom, szándékosan csinálják, hogy elmenjen a játékosok kedve a játéktól! Hogy gondolták, hogy húsvétra ilyen időigényes játékot tesznek be, nem is találok szavakat erre az eljárásra! Ilyenkor nemhogy nyugis eventet, de semmilyet se tennék be, ha a BP helyében lennék! Akinek van rá ideje és energiája húsvétkor, annak sok sikert kívánok! Kellemes ünnepeket a BP összes dolgozójának, főleg a döntéshozóknak!
     
    SMAR57, ildiko44, Zsuzsikan és 14 más kedveli ezt.
  16. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Az a gond, hogy memorizálás szempontjából nem csak 3 szín van, hanem:
    1. kék
    2. sárga
    3. piros
    4. kék-sárga
    5. kék-piros
    6. sárga-piros
    7. három színű
     
    ildiko44, Gio, Mevilla és 7 más kedveli ezt.
  17. macskacicu

    macskacicu Járnitanuló

    Sziasztok! Kicsit nehezen esik le a tantusz .....akkor az öt sávból csak a középső hármat kell kiszínezni? Mert ezen az animáción csak ennyit fest a mintatojáson meg a felső$s az alsó is mintás
     
  18. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    5 sávunk van 3 szín és ezeknek a variációi...:music:a csíkozás vagy pöttyözés szerintem csak nehezítésként szolgál...
     
    Utoljára szerkesztett: 16.4.19
    osztrak12 és genka53 kedveli ezt.
  19. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) ezekkel maximum 16807 különböző tojást lehet készíteni. Hol itt a probléma? xD
     
    zebrina04, ursa11, jófarmerlány és 20 más kedveli ezt.
  20. elida53

    elida53 Haladó

    Üdv mindenkinek ! Most raktam vissza az ólakat,fákat és már megint bontsak ? Na nem !
    Nekem a fő + szédült ad kb.1200-at aratásonként, plusz az erdei ad 264-et, mert ott a Mammut fákat nem bontom le.Igy összesen egy aratásnál kapok 1464-et.Egy nap 4-szer aratok, mert otthon vagyok (sokan nem tehetik ezt meg), így egy nap szerzek : 5856 növényt. 6 teljes nap van, 6x5856 = 35136. Tehát, ha minden területet lepucolok és egész nap aratok, akkor lesz meg a 70 játék. (és ez csak a 70 ). Úgyhogy örültem, hogy az előzőt befejeztem, de ezt már nem kezdem el.Nem éri meg.A tp döl máshonnan,a csp annyi van, hogy nem tudom mit kezdjek vele, vagyis a felhő sem inspirál.Pihi és kész.
     
    fregolinyi, SMAR57, Dana64 és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.