Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Nagyon sok hibát jeleztünk. Ti biztosan továbbítottátok, "odafent" meg a fülük botját se mozgatják. Szinte a Gyopárvölgy indulásakor jeleztük (és már azóta is láttam erről új jelzést), hogy a Bölcsesség ösvényén, ahol a rúnákat oldjuk fel, összekeveredtek a kategóriák és a bal alsó sarokban lévő képek. A cseresznyefáknál a kosárban bükkmakk látszik, a bükkfáknál fenyőtoboz, a vörösfenyőknél meg cseresznye. Egy év alatt sem történt semmi.
    Itt hozom a még feloldatlan Napraforgódomb teljesen értelmetlen feliratát; szintén régen jelzett, de kijavítatlan hiba:
    [​IMG]
    Aztán szintén a Bölcsesség ösvényén, az európai vörösfenyő 4. rúnájának felirata: "Növeli az alpesi fa növekedését". Ismét értelmetlen, ha valaki csak erre hagyatkozik, nem tud meg semmit.

    Ha nagyon nekidurálnám magam, találnék még többet is. De nem jelzem, mert nem látom értelmét. Majd ha azt látom, hogy valamit kijavítanak, majd én is fogom jelezni a további hibákat. Ez jelenleg nekünk csak felesleges billentyűzetkoptatás, Nektek pedig felesleges pluszmunka.
     
    Luminary, Swartsch, vihence és 10 más kedveli ezt.
  2. alexgazda09

    alexgazda09 Utánpótlás-írogató

    Szia!
    A tegnapi napon megvásároltam az üres felhősort. Nem kaptam meg, ezért azt gondoltam biztos nem kattintottam a vásárlást rögzítő pipára. Ma újra megpróbáltam megvásárolni, kattintottam a pipára, láttam hogy levonja a farmaranyat, de a felhősort nem kaptam meg.
    Többszöri ki és belépés után sem tudom használni a felhősort.
    Ránéznétek mi történt?
    Farmnév: alexgazda09 ID: 7762365
    Előre is köszi.
     
  3. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Elvittem ellenőrzésre a problémát.
    Jelen pillanatban nincs ellenőrzésre jogosult koléga szolgálatban, ezért türelmedet kérem.
    Az eredménnyel jelentkezni fogok.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nagyon köszönjük a kedves visszajelzést, igazán jólesik. :)
    Szuper, hogy igyekszel játékban maradni. :)
    Ha gondolod, ismételd meg a bejegyzésedet a Törzsasztalon, a Pozitív visszajelzések topikban, mert van ám nekünk olyan is: Pozitív visszajelzések
    A kliensben nem próbáltad meg még a játékot?
    Hátha könnyebb lenne abban farmozni.
     
  5. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Az ellenőrzés megtörtént.

    Nem vásároltad meg a felhősort, még jelenleg is látható az ajánlat a hirdetőtáblán.

    upload_2024-3-9_10-33-18.png


    A kollégának is engedte volna megvásárolni a rendszer.
    upload_2024-3-9_10-32-7.png

    Amit még látunk, hogy kisebb bevételeid voltak még, farmaranyfák aratásából, és ládabontásból.
    Semmi más farmaranyköltésed nem volt a 2 alkalmas fürgemalmon kívül, amit egyszerre vásároltál meg, tehát neked kellett beállítani a db-számot is, mivel a 150 Fa egyszerre, egy összegben vonódott le. (2024-03-08-án 19:46:45-kor, a piros kosárból, 75 FA/db).

    Próbáld újra a vásárlást.
    Ha nem sikerül, javasoljuk a takarítást.
    Esetleg ha kliensben játszol, próbáld böngészőn. Ha pedig valamely böngészőt használod, próbáld meg esetleg kliens útján a játékot kivételesen.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  6. alexgazda09

    alexgazda09 Utánpótlás-írogató



    Oké, köszi szépen.
     
    Othep kedveli ezt.
  7. kigyo51

    kigyo51 Aktív író

    Sziasztok!

    Csak nálam nem megy a játék, se kliensen, se böngészőben, vagy másnál se?

    Gazda: kigyo51 ID: 16990724
     
  8. farmerSS

    farmerSS Fórumelemző

    másnál se fél 8 óta.
     
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia, sziasztok!
    Én most tudtam belépni a játékba a Chrome-ból. Sokat kínlódtam vele, de sikerült.
     
  10. kigyo51

    kigyo51 Aktív író

    Szia, Én is Chrome-t használok, de már 15 perce 45%-on áll a betöltés.
     
  11. tuxumuxi

    tuxumuxi Junior szaki

    Mi van a Farmerával? Megint nem lehet semmit csinálni! Még a kliensből sem indul, pont lejár a gépem :(
     
  12. sárkány-ka

    sárkány-ka Fórumprofi

    Megint nem lehet belépni>:(>:(>:(
     
  13. tercsi

    tercsi Aktív író

    Nagy nehezen betudtam lépni, de nem lehet semmit sem csinálni. Nem működik.
    S.O.S.
    :cry:
     
  14. aws016

    aws016 Utánpótlás-írogató

    Semmilyen megoldással képtelen vagyok belépni!
    Valaki reagálhatna!
    Mennyi lesz a hoszabítás?
     
  15. Lidicsi

    Lidicsi Fórum-zöldfülű

    >:(>:( a barik már lejárták a lábukat, de tovább nincs!!!!
     
  16. CoralineJones74

    CoralineJones74 Kivételes tehetség

    nálam pont 8kor szállt el...de már jó
     
    jófarmerlány és farmerSS kedveli ezt.
  17. kigyo51

    kigyo51 Aktív író

    Nahát, úgy néz ki nálam is elindult a játék.

    Gazda: kigyo51 ID: 16990724
     
    Luminary és jófarmerlány kedveli ezt.
  18. tarantino79

    tarantino79 Fórum-zöldfülű

    Sem napi bónusz, sem aji küldés.
     
  19. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Köszönöm szépen.
    Természetesen ezek a hibák már jelentve lettek és remélhetőleg a javításuk is elkészül előbb, vagy utóbb. De, ahogy többször is írtuk az, hogy mikor kerül javításra, már nem rajtunk múlik.
    Addig is köszönjük szépen az együttműködésedet.:)
     
    Swartsch és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  20. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!
    Kedves játékosok, köszönjük szépen az észrevételt, természetesen mi is tapasztaltuk, hogy kb. 1 órán keresztül probléma volt a belépéssel. Egyelőre nincs információnk, hogy lenne hosszabbítás az egy órás kiesés miatt, de természetesen azonnal tájékoztatunk benneteket, ha lesz ilyen opció.
    Megértéseteket köszönöm:)
     
    Swartsch, rjolka, kigyo51 és 2 más kedveli ezt.