Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. marcsi5556

marcsi5556 Aktív író

Köszönöm szépen!

Kuzdern kedveli ezt.
  2. -Zafir

-Zafir Fórum-zöldfülű

Sziasztok! Az ajándék kulccsal megnyitottam a lila területet, kikutyultam öt darab lila lóherét, és nincs egy darab sem, amit el tudnék ültetni! Ilyenkor mit lehetne tenni? -Zafir ID: 21126083

3. Kékmadár1

Kékmadár1 Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    A teliholdas farmon keresd! csak azon az egy területen lehet ültetni a lila lóherét. Se a gombaerdőben se más területen nem lehet.
    Csak ha teljesítetted a lila részt kapsz egy másik kulcsot és léphetsz a következő területre.

https://board-hu.farmerama.com/threads/az-alkímia-titkai.19726/#post-1111472

4. -Zafir

-Zafir Fórum-zöldfülű

Ott kavartam ki az öt lila lóherét, és mikor ültetni akartam, nulla darab volt.

Csatolt fájlok:

5. Kékmadár1

Munkatársam ellenőrizte:
    Még nem indítottad el a lila lóhere keverését a malomban.

Kép a farmodon készült:
    upload_2020-7-8_20-14-34.png

6. tercsi

tercsi Utánpótlás-írogató

Szia ez van, nagyon régi.
    upload_2020-7-9_10-17-55.png
    A képmetszővel készített képet nem biztos, hogy be tudom szúrni, nem jelenik meg.

Viszont közben rájöttem a hülyeségemre, ki van kapcsolva nálam az animáció, ezért nem volt tűzijáték és csak a Tp-ét adta le. Most bekapcsoltam az animációt csináltam egy próbát és így már működik. Mégis csak megtudom tartani a tűzijátékos ünneplést, igaz már 202 lettem, de nem baj.

Utoljára szerkesztett: 9.7.20
    Kuzdern kedveli ezt.
  7. mamarygen

mamarygen S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Ezek közül az elemek közül nincs ilyen a farmodon?

Kihelyezés után kézi aratással sziporkázó az animáció. (A beállításokban érdemes bekapcsolni időlegesen az animációt)

tűzijáték elemek.png

Még van olyan ágyú is, amivel ez a hatás elérhető.

8. tercsi

tercsi Utánpótlás-írogató

Szia.
    Köszi a tippet, közben én is rájöttem, hogy az animáció ki volt kapcsolva azért nem mutatta a tűzijátékot.
    Ha beértek az óljaim törlök egy párat és megtartom a bulit, ha sikerül hozok képet is.

jófarmerlány kedveli ezt.
  9. MAMADOM

MAMADOM Utánpótlás-írogató

Sziasztok! Olyan problémám van, hogy vettem egy kis alkimista csomagot, de nem érkezett meg. Már kétszer kiléptem,beléptem semmi.Kedves Modik! Segítenétek?
    Gazda: MAMADOM ID: 15804770
    Köszönettel MAMADOM

10. Kékmadár1

Szia!
    Munkatársam ellenőrizte:
    Közepes csomagot vásároltál. És mindent rendben meg is kaptál.
    De a vásárlást követően, pár percen belül, fel is használtad, a kapott virághagymát, a Kacsa Kata trágyáját, és a szupertrágyát is.

11. TOPI41

TOPI41 Fórum ismerője

Kiváltottam a lilakulcsot de mag az nincs Miböl keverjek

12. Kékmadár1

13. MAMADOM

Bocsi, de valóban véletlenül közepes csomagot vettem, de nem kaptam meg, nem használtam fel. 5 darab virághagymám van, és a lila lóhere a raktárban 0. Légyszíves nézd meg mégegyszer, kérlek
    Gazda: MAMADOM ID: 15804770

14. TOPI41

TOPI41 Fórum ismerője

15. Kékmadár1

Virághagymát a rendszer ad 5db-ot. Ha felhasználtad, 5 óra elteltével ismét ad 5 db-ot a rendszer.
    A malomba kell keresned a lila lóhere keverésénél.

16. MAMADOM

Ismét MAMADOM vagyok! Gondoltam, az óra ketyeg, nem várok, vettem egy kis alkimista csomagot. Illetve, mert csak akartam, mivel a rendszer kiírta, hogy ezzel a kártyával nem tudok vásárolni(vagy valami hasonlót írt ki) . Ugyanakkor a kártyámról az összeg levonásra került. Elveszett 3.55 eurom. Most szaporítom az 5 db virághagymát.
    Elkeserítő. A hugom ugyanerről a gépről, ugyanezzel a kártyával simán megvette a csomagot minden probléma nélkül. Csak az a baj, hogy más fizetési mód nekem nincs.
    Azért köszönöm, hogy megpróbáltál segíteni:MAMADOM

17. Kékmadár1

Az ellenőrző panelon egy tegnap délutáni vásárlásod látszik. Ezen csomag tartalmát rendben meg is kaptad és felhasználtad!
    A mai vásárlásnak/vásárlásoknak nincs nyoma az ellenőrző panelon.
    Nagyon fontos lenne, hogy a lehető legpontosabban válaszolj a kérdésekre!

Milyen országból játszol? Ténylegesen mely országban vagy?
    A bank jobb felső sarkában milyen zászlót látsz?
    A vásárláskor kapott hibaüzenet pontosan mit írt?

18. MAMADOM

Szia ! Kösz, hogy még mindig foglalkozol velem.
    A válaszaim: Magyarországról játszom, és Magyarországon is vagyok. A bank jobb felső sarkában magyar zászló van.
    mindkét vásárlásom ma délután volt. A hibaüzenet a második vásárlásnál jött, a pontos szöveget nem tudom leírni, mert kb 2 másodpercig volt látható, Annyit vettem ki belőle, hogy nem tudok vásárolni, válasszak másik fizetési módot.A végét inkább csak sejtettem. Email értesítést sem kaptam egyik vásárlásról sem. Viszont a számlámról az összeget levonták. Egy közepes és egy kis csomag árát.
    Én nem vagyok egy nagy számítógépes guru, csak így tudom megmutatni a számláról a levonásokat.

A mínusz előjel nem számít, kártyahitelről utaltam. Tegnap is erről a számláról vásároltam
    Mégegyszer köszönöm hogy törődsz velem, tudom, hogy késő van már, holnap is folytathatjuk.
    MAMADOM ID: 15804770

Moderátor által utoljára szerkesztve: 9.7.20
  19. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia MAMADOM!
    Arra kérlek, hogy írjál a játék supportjára.
    A lenyíló ablakban válaszd az Általános kérdéseket, (ne a probléma a megrendeléssel!),

Részletesen írd le, hogy pontosan mit vettél, és mi a probléma, min. 140 karakterben.
    Csatold be azt a képet, illetve a képfeltöltő oldalon kapott hivatkozást (linket), amely az előbbi hozzászólásban volt, de adatvédelmi okokból én azt innen a fórumról töröltem.
    Olyan e-mail címet adj meg, amin utána olvasni tudod a kapott választ.
    Azt követően a vonatkozó adatvédelmi szabályok értelmében erről már nem lehet itt a fórumon írni.
    A supportról bővebben itt tudsz tájékozódni: https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/a-support.6729/

20. MAMADOM

Köszönöm szépen. Ezt fogom tenni. Jó éjszakát, és mégegyszer köszönöm: MAMADOM

Havasi_Gyopár kedveli ezt.