Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. szabokukac

szabokukac Törzsjátékos

Szia! Az meg volt. De úgy se engedett... Úgy látszik csak meg kellett reklamálnom :)) máris jobb lett és még ki se dobott ... ! Köszönöm a válaszod remélem megoldódik...

ChocoBounty kedveli ezt.
  2. koko.54

koko.54 Fórumfelvigyázó

Köszönöm,de kesöbb irtam hogy mar mindent jol mutat,valahogy eltünt az irasom.minden ujra rendi.

Kuzdern és ChocoBounty kedveli ezt.
  3. Szomszika

Szomszika Fórum nagymestere

Klienset használom, a bankolásnál van problémám. A csúszkával nem enged vásárolni, csak csomagban tudok FA-t venni. (Tisztítás elvégezve!)
    zony ID:53344122

4. ChocoBounty

ChocoBounty S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Ameddig nem mented el a bankkártya adataidat, addig nincs lehetőséged a városi bankban használni a csúszkát.
    Kérlek, a városi bankot megnyitva várj pár másodpercet, ameddig betölt a bank felülete. Érdemes megpróbálnod átváltani a "Vásárlási bónusz" opcióra, ott várni 15-20 másodpercet és ha az ott lévő nyereménylista betöltött, akkor átnavigálni a "Farmarany" fülre, és ott addig várni ameddig betölt a csúszka.

-ágianyu33- és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  5. Szomszika

Adatok elmentve, a csúszka betölt. Be tudom állítani a kívánt mennyiséget, a fizetendő összeg is megfelelő, ám a fizetés gombra kattintva nem történik meg a vásárlás.

6. ChocoBounty

Szia!
    Ellenőriztük.

Sajnos, jelenleg ez a funkció hibás.
    Javasoljuk, hogy ne próbálkozzatok a csúszkás vásárlással, mivel nem fog működni.
    Jeleztük a központ felé a hibát.

Szomszika, GA-BI-O-Farm és -ágianyu33- kedveli ezt.
  7. Szomszika

Köszönöm szépen!

ChocoBounty kedveli ezt.
  8. Mohály

Mohály Junior szaki

megtettem, de nem tölt be a 100% után ... szóval ez sem jött össze ...

9. FRANCIS122000

FRANCIS122000 Junior szaki

Sziasztok.
    Nem tudom berakni a szalamandrákat a tenyésztésbe, berakom a 4 állatot, a mennyiségbe beütöm a 132-öt, teszek hozzá bájitalt és indítanám a kezdés a kettővel és semmi.... Többször megpróbáltam, közben frissítettem is hátha utána működik, de nem veszi be.
    FRANCIS122000 ID: 14839752

10. ChocoBounty

Szia!
    Kérlek, próbálj meg a CCleaner nevű programmal egy tisztítást végezni a gépeden.
    A géped tisztításához részletes információkat itt találsz:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...rítése-a-sütik-cookies-törlése-ccleaner.6733/

A CCleaner egy ingyenes letölthető program. Amennyiben segítségre van szükséged, és van rá lehetőséged, környezetedben lévőktől kérj segítséget és töltsétek le közösen, és indítsátok el a programot, amely elvégzi a tisztítást a gépeden.

11. FRANCIS122000

Szia és köszi.
    De én ezt a programot nem fogom használni, mert rossz tapasztalatom van vele kapcsolatban. Még a régi laptopomnál egyszer használtam, utána se kép, se hang, teljes KO. lett az eredménye.
    Töröltem a böngészési adatokat, állítólag az is megszabadít a sütiktől, de utána sem tudtam elindítani a tenyésztést, viszont érdekes módon egyesével beadogatva elfogadta mind a 132-t.
    Ebből gondolom, hogy a hiba talán mégsem nálam van, hanem a kliensben.......

12. Pokimoki72

Pokimoki72 Fórum hercege

Szia.
    Nálad is lehet a hiba...ha nincs tenyésztő robotod.
    Ebben az esetben meg már nem is hiba. :)

ChocoBounty kedveli ezt.
  13. ChocoBounty

Szia!
    Rendelkezel tenyésztőrobottal?
    Amennyiben szürke a többszörözés ikonja és kék háttere van a tenyésztőrobot ikonjának, akkor nincs aktív tenyésztőrobotod:
    tenyesztorobot_nincs.png

Amennyiben rendelkezel tenyésztőrobottal, próbáld meg másik böngészővel vagy a letölthető kliensen belül elindítani a tenyésztéseket.

FRANCIS122000 és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  14. FRANCIS122000

Szia.
    ????????????
    Lehet, hogy igazad van. Már kiléptem, de majd ellenőrzöm a munkásaimat mivel a vetés, aratás, trágyázás működik, erre nem is gondoltam csak bosszankodtam. Ebben az esetben ezer bocsi, a lógós pedig nem fog fizetést kapni az tuti.

Szia.
    Neked és Pokimoki72-nek köszönöm, igazatok volt a hiba nálam volt, mert munkások ugyan voltak, de tenyésztő robot nem ezért nem tudtam bepakolni, csak egyesével. Bocsi, hogy zavartam.:(

Moderátor által utoljára szerkesztve: 13.3.21
    ChocoBounty kedveli ezt.
  15. szinti4

szinti4 Junior szaki

sziasztok miért nem tudom megvenni a bonuszládát?ID 18923614

-Fülemüle-70 kedveli ezt.
  16. elefáncsifáncsi

elefáncsifáncsi Fórumlakó

Sziasztok!! Szeretném megkérdezni, hogy miért nem tudok bónuszládát venni? Unityben játszom!

-.Marcsi.- ID: 43602970

-Fülemüle-70 kedveli ezt.
  17. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Hiba van.
    A Központ már vizsgálja az okát.
    Most érkezett a hír: A vásárt törölték.

18. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Hiba van.
    A Központ már vizsgálja az okát.
    Most érkezett a hír: A vásárt törölték.

-Fülemüle-70 és szinti4 kedveli ezt.
  19. elefáncsifáncsi

elefáncsifáncsi Fórumlakó

Köszönöm szépen a válaszod!!!

20. Ildikó2

Ildikó2 Fórumprofi

Sziasztok! Már csak saját kedvtelésre farmozok, de lassan az a kevés kedvem is elmegy tőle. Eventek, felhő már nem is érdekel! Most 4-5 alkalommal indítottam újra, egy aratást nem lehet végéig vinni. Vagy a napraforgók forognak, vagy a birkák nem veszik észre, hogy 100%-on áll a töltés! Már az egerem felett a napraforgók uralkodnak. Mi lett ebből a játékból?!

Mohály kedveli ezt.