Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves pöttyzorka!


    Kollégám ezzel a Farmnév és ID párosítással nem talált farmot. Kérlek ellenőrizd a megadott adatokat, hogy segíteni tudjunk.
    Amennyiben a haladási sávban elérted már a 45 pontot, onnan kettő darab Mini tortát kell kiraknod, kettő Mini torta jelenik meg a képen, majd utána egyesével, egymás után, külön-külön kell kiraknod őket.
    A kép nem nálad készült:
    upload_2024-2-9_11-12-54.png
     
  2. szepesej

    szepesej Törekvő

    Köszönöm a gyors választ. Szép hétvégét kívánok.
     
  3. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok,
    ez itt nem csevegő topik!
    Kérünk Benneteket, hogy egyeztessetek a továbbiakban galambpostán egymással, vagy folytassátok a beszélgetést vmelyik csevegő topikban (pl. a Kuncogó kuckó, Oázis).
    Köszönöm megértéseteket!
     
    Luminary, -ágianyu33- és SparrowC kedveli ezt.
  4. marcsi5556

    marcsi5556 Törzsjátékos

    Sziasztok!Nem jött meg a komenzáció ilyenkor mi van?
     
  5. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Dolphin S-Moderátor minden hozzászólásának aláírásában szerepel ez a mondat:

    Kompenzációs csomag átvehető 2024.02.09-én 14:00 óráig a Hírek felületen, a második fülön.

    Amennyiben rákattintottál az adott helyen a Kérem gombra, akkor megszerezted. Ha, nem vagy benne biztos, akkor kérlek, hogy hozz farmnevet és farm ID számot, hogy kollégám ellenőrizni tudja.
    Köszönöm:)
     
  6. marcsi5556

    marcsi5556 Törzsjátékos

    marcsi5556 ID:33327404
     
    Luminary kedveli ezt.
  7. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia, újra!
    Kollégám ellenőrzése szerint 2024-02-02-án 14:15:47-kor átvetted a kompenzációs csomagot a Hírek felületéről.
    A csomag tartalmáról részletes ismertetőt az alábbi linken olvashatsz.:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/kompenzációs-csomag-átvehető-2024-02-02-2024-02-09.24515/

    Megértésedet köszönöm.:)

     
    Sali~*.*, marcsi5556 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  8. marcsi5556

    marcsi5556 Törzsjátékos

    Luminary kedveli ezt.
  9. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Nagyon szívesen, örülök, hogy tisztázódott a dolog:).
    További jó játékot kívánok!
     
    Sali~*.* és marcsi5556 kedveli ezt.
  10. fagyalne58

    fagyalne58 Utánpótlás-írogató

    Üdvözletem segitséget szeretnék kérni Laptopon játszom és legútóbi központi hiba óta nem tudok vásárolni bank kártyával azt írja kivan kapcsolva nem értem sajnos nem értek ehez a farm nevem fagyalne58
     
  11. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Kérlek, pontosítsd a kérdésedet! - Mi van kikapcsolva?
    Ellenőrizd a bankkártyád érvényességi idejét is - amennyiben lejárt, újat kell igényelni és annak az adatait megadni a banki felületen.
    Bővebben Az alábbi linken tudsz tájékozódni.:

    https://board-hu.farmerama.com/thre...és-bankkártyával-mastercard-visa-maestro.775/
    Megértésedet köszönöm:)
     
    Sali~*.* és Dolphin kedveli ezt.
  12. drakula55

    drakula55 Járnitanuló

    Szia! A szerelem cukrászata eventben szereplő mini játékban az alap (a leírásban 2-es gombbal jelzett) játék indításakor is el vett tőlem egy torta bónuszt is. Több játéknál is. A feleségemnek szintén, pedig Ő egy másik gépen nyomja. Fogalmam sincs mi okozhatja ezt. Lennél szíves ezt meg vizsgálni?
    Előre is köszönöm
    Az én ID számom:ID: 51979017
    Az övé:paraszt6111 ID:53612918
     
  13. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Kollégám megnézte a farmodat.
    Eddig 18 Tortabónusz felröpit szerezetél a Szédült szántós aratásokból, ez mind a Pajtádban van. Eddig 3 Mini játékot játszottál le, mindegyiket Alap módban, csak Csokiszirupot vont le Tőled a játék.
    Az ábrában a 13-as szám a Csoki szirup készletedet mutatja mindkét indító gombon.
    A Torta bónuszokat a gombok alatt, jobbra mutatja a számláló, ott 18 db van, amennyit eddig gyűjtöttél.
     
    Sali~*.* és aida2330 kedveli ezt.
  14. drakula55

    drakula55 Járnitanuló

    De jó, köszönöm szépen. Akkor valószínűleg az zavart meg hogy jobb oldalon mindíg csak annyit mutat amennyi játékom van még.
     
  15. fagyalne58

    fagyalne58 Utánpótlás-írogató

    zi
    Szia a bank kártyámjó érvényes
     
  16. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Köszönjük, hogy ezt megírtad.
    Kérlek, kicsit részletesebben írd meg, hogy mi van kikapcsolva?
    Milyen üzenetet kaptál pontosan? Mi nem sikerül?
    Segíts a magyarázattal kérlek, nem értjük a problémát.
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  17. fagyalne58

    fagyalne58 Utánpótlás-írogató

    bocsánat de nem vagyok imert ebben a számitóggép rendszerben Mikkor vásrolni szeretnék az jön fel Shop.bigpont.payment com kivan kapcsolva
     
  18. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves fagyalne58!

    Sajnos így nem tudjuk pontosan beazonosítani a problémádat. Megkérnélek, hogy tölts fel egy képet, hogy segíteni tudjunk.
    Mivel írtad, hogy nem vagy jártas a számítógép világában, így leírom pontosan, hogy hogyan is tudsz képet feltölteni.

    1. Menj a Farmeramara és mikor megjelenik a problémád nyomd meg a nyilak fölött található PRT SYS vagy PrtSc SysRq (billentyűzetenként eltérő lehet) feliratú gombot, ezzel lefényképezed, ami a képernyődön látszik.
    2. Nyisd a Paint alkalmazást a számítógépeden és itt nyomd meg a CTRL és V gombokat egyszerre, így beilleszted ide a képet amit csináltál.
    3. Ments el a képet. A bal felső sarkokban a beállításoknál tudod megtenni. Jegyezd meg hova mented, hogy könnyen megtaláld.
    4. Nyisd meg ezt a linket ( https://farmgazdak.hu/kepfeltoltes/ ) menj rá a Képfeltöltés indítása gombra, utána kattints a számítógépedről kiválasztani a képet szövegre és töltsd fel a képet, amit elmentettél.
    5. Miután feltöltötted görgess kicsit lefelé és menj rá a Beilleszthető kódok-ra, itt válaszd ki a direkt linket és másold ide be hozzászólásba.

    Amennyiben nem sikerül, próbálj meg megkérni valakit, hogy segítsen az itt leírtak alapján, mert csak úgy tudunk segíteni, ha látjuk a problémát.

    Ha bárhol elakadnál írj nyugodtan.

    Megértésedet köszönjük!
     
    Sali~*.*, Dolphin és Othep kedveli ezt.
  19. kigyo51

    kigyo51 Aktív író

    Szia Dolphin!

    Teljesen igazad van, én csak a hiba jelenség miatt érdeklődtem, ugyanis én hardver mérnök vagyok, és a 400-as hibát véleményem szerint okozhatja régi HDD ami az és vagy cache memória hiba is lehet.
     
    zanzibarika, Ms.AbyZu és Othep kedveli ezt.
  20. Sziguska

    Sziguska Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Négy böngésző + kliens van a gépemen, mégsem tudok belépni a játékba. Szerencsére a reggeli aratással készen lettem, de azóta csak a 400-as hibakódot adja mindehol. Tegnap telepítettem újra a klienset, ma reggelre megint nem működik.
    13 éve játszom a játékkal, de ennyi probléma nem volt az évek alatt, mint az elmúlt hónapokban.

    Ez a játék már így már nem kikapcsolódás. :(
     
    Pincsyyy kedveli ezt.