Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. maya0726

maya0726 Utánpótlás-írogató

sziasztok
    Tegnap nem magyar (mert mást dobott fel a telom )oldalon adtam be a felhőre a röpiket és nem kaptam meg a felhőt .Pedig 2x is ellenöriztem hogy beadtam . ilyenkor mi a teendő .igy jártam és kész? valaki utánnanéz ? Gazda:18040127 Elöre is köszi

2. Szama

Szama Fórum bárója

Sziasztok!
    Hová lett a több száz darab party pörgetésem?!
    Most léptem be az eventet kezdeni a farmra, és gondoltam pörgetek előtte. Erre ez a kép fogadott:
    http://prntscr.com/ti9ugo
    Reggel még közel 600db!!! party pörim volt! Lehetne tudni, hogy már megint mi van a játékkal?
    Köszönöm!
    Gazda: Szama ID: 1997550

3. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia maya0726!
    A nyelv nem befolyásolja a farmos ténykedésünket és annak eredményét.
    Arra jogosult kolléga ellenőrizte, és azt állapította meg, hogy a felhőn kívül mindent megcsináltál, sajnos éppen a felhőhöz nem adtad be a felröppenőket, pedig ahhoz csak 360 db kellett volna, szemben a szélső dekorokkal, ahova 500 db volt a beadandó.

-ágianyu33- kedveli ezt.
  4. Havasi_Gyopár

Szia Szama!
    Ez a jelenség sajnos mindenkinél fennáll, de ez csak megjelenítési hiba, amit remélhetően megszüntetnek mielőbb.
    Nem veszett el a party pörgetési látszólag hiányzó mennyiségetek, mert ha bementek a pajtában az "egyéb" fülre, ott megtaláljátok a valós mennyiséget:

De ugyanezt tapasztaljátok, ha a baloldali műveleti oszlopban a láda/ váza ikonnál az Elhasználódó fülre kattintotok, majd a szűrőnél a party szót beírjátok:

Az aktuális event csevegőben is leírásra került ez a hibajelenség:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/fociláz-2020-eventcsevegő.19749/page-5#post-1113404

-ágianyu33- kedveli ezt.
  5. tercsi

tercsi Utánpótlás-írogató

Viszont közben rájöttem a hülyeségemre, ki van kapcsolva nálam az animáció, ezért nem volt tűzijáték és csak a Tp-ét adta le. Most bekapcsoltam az animációt csináltam egy próbát és így már működik. Mégis csak megtudom tartani a tűzijátékos ünneplést, igaz már 202 lettem, de nem baj, megtartom a bulit, ha sikerül hozok képet is.[/QUOTE]

Képkivágás 25.PNG

jófarmerlány, Kuzdern és Othep kedveli ezt.
  6. huzsi77

huzsi77 Fórum-zöldfülű

Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni. Az első focilabdám megakadt. Nem tudok semmit tenni. Van még 4 labdám, de nem enged ellépni, csak kilépni lehet. Köszi

7. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Mutatnál egy képet, mit látsz pontosan?

Itt a segítség képkészítéshez: https://board-hu.farmerama.com/threads/Útmutató-a-technikai-kérdések-alfórumhoz.2218/

Kérek szépen farmnevet és ID-számot is, ha ellenőrzésre kellene sort kerítenünk.

8. ica1956

ica1956 Utánpótlás-írogató

Sziasztok szeretnék segítséget kérni Ica1956 ID 15322564 vagyok. Problémám a következő tegnap este a foci láz játékba egyszere vettem meg a felhősort a rá tevőkel és a hajrá, hajrá ki rakott nem találom azt írja , nincs az eszköztárba. Segítséget előre is köszönöm.

9. mamarygen

mamarygen S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Nem mindegyik dekort vásároltad meg a Foci üzletben.

Az "Izgatott eredményszámláló" tárgyból kettőért fizettél: 2020-07-19 23:13:51 órakor és 2020-07-19 23:13:57 órakor.

A Hajrá, hajrá! dekort nem kattintottad, nem vetted meg a log rögzített adatai alapján.

10. ica1956

ica1956 Utánpótlás-írogató

A választ köszönöm ezt jól el rontotam.

11. wandora

wandora Fórum-zöldfülű

Hasonlóan jártam el, mint az előttem szóló, tegnap este a foci láz játékba egyszerre vettem meg a felhősort a rá tevőkel és a Hajrá, hajrá! nincs az eszköztáramban.
    ID: 8604469

12. Havasi_Gyopár

Szia wandora!
    Az arra jogosult kollégám ellenőrizte a jelzett problémát, és megállapította, hogy nem egészen úgy van ahogy írtad, mert összesen csak 2 dekort váltottál ki a fociüzletből:
    1. Izgatott eredményszámláló és a
    2. Kettős baki tárgyakat vetted meg.
    A "Hajrá, hajrá!" dekort nem vetted meg.

13. wandora

wandora Fórum-zöldfülű

Köszönöm a választ. Jól benéztem, a harmadik a felhő volt ezek szerint.

14. Havasi_Gyopár

Szia!
    Ilyenkor érdemes előbb megnézni, hogy a felhő + rá való dekorok kiváltásához összesen mennyi érme kell, és azt összevetni azzal, hogy mennyink van? És akkor annak megfelelően kell kiváltani a dolgokat.
    Ez még a szerencsésebb eset, hogy a felhő megvan, azt sikerült kiváltani, és csak egy dekor hiányzik, amit cserenapon is lehet pótolni, ha most már nem tudod kiváltani, mert kevés hozzá az érméd.

15. CoralineJones74

CoralineJones74 Fórumprofi

Sziasztok.
    Megvettem a Horgász öröme csomagot. Nem horgásztam még. Kibontottam a Csaliládát, és csak 2 csalim van, egy luxus és egy sima. Nem 3nak kellene lenni? Szerintem egy prémium csali lemaradt. Valaki megnézné, kérem? ID 13180870 Köszi

16. Wellwisher

Wellwisher S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

A vásárlással gond volt, de a hibát javították.
    Az elmaradt kellékeket a központ minden érintettnek jóváírja.
    Azonban a türelmedet kérjük szépen mindaddig, amíg ez meg nem történik.
    Az event egy hónapos, így lehetőséged lesz a hiányzó csali pótlása után pecázni.

17. CoralineJones74

CoralineJones74 Fórumprofi

Köszönöm az infót!

18. coyotesun

coyotesun Járnitanuló

sziasztok! az lenne a problemam hogy en kuldtem hazassagi ajanlatot de sajnos a masik fel mar kb egy oraja nem kapja meg a kerest. nem tudom mi a hiba.

19. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Kérésed áthoztam ebbe a fórumrészbe, mivel problémáról írtál.
    Ezeknek a Segítségkérő topikok valamelyikében van a helye.
    Ki- belépést megtettétek-e a játékból?
    A felkérésről szóló ablak a Városban jelenik meg.
    Átlépett oda leendő párod?
    Ha a probléma még mindig fennáll, kérlek, hozd ide a farmjaitok nevét és ID-számát, hogy ránézhessünk, mi történhetett.

20. Bodza-lány

Bodza-lány Fórum-zöldfülű

Szia kedves segítő! Egy olyan problémám van, hogy a kerge kertben lévő alap szezonkupát átvettem, de még sincs sehol. Segítséget szeretnék abban, hogy hol találhatom meg, mert a tárgyak között kerestem a Minden fül alatt és az elhasználódó alatt sincs. Köszönöm! :) Bodza-lány ID: 2042271

Utoljára szerkesztett: 29.7.20, 19:34