Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    Szia!

    Olvasd el először ezt: https://board-hu.farmerama.com/threads/boldog-születésnapot-farmerama-14-születésnapi-event-2024-csevegő.24470/page-55#post-1371947

    Válasz a kérdéseidre:
    1. A szavazás értelme az, hogy ráhatással lehet az eredmény a jövőre. Mi nem azt írtuk, hogy nem lesz rá hatással, hanem azt hogy "nem feltétlenül". A kettő között óriási a különbség. Ahogy az elmúlt 14 évben, úgy most is vannak olyan változások amiket el tudunk érni, és van amit nem (pl. a most futó "A szerelem cukrászata" eventben sikerült elérni, hogy a Mandulatej felröppenő érkezzen a szédült szántóról is, de azt már nem hogy meghosszabbítsák az eventet. Ez már a "nem feltétlenül" kategória, mert van amit sikerült elérni, és van amiben nem enged a központ). Egy eventnél eléggé sok változtatást el lehet érni. Kérdés, hogy ezek közül a központ mit változtat meg a kérésünkre.
    A 2. kérdésre nem tudok válaszolni. Az ilyen jellegű kérdésekre nem is fogunk... amennyiben nem lesznek event ismertetők, közlemények, support válaszadás és a segítségkérő topicokban moderátori válaszok, akkor majd egyértelmű lesz Számodra is, hogy miért kellenek moderátorok. :)
     
    Dolphin, aida2330, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  2. ..Sarah9..

    ..Sarah9.. Junior szaki

    Sziasztok! Éppen azon mérgelődöm én is, hogy próbálnám folytatni a tortát, de ilyen módon elment tőle a kedvem. Nekem is kihagyja a habot és a díszítést dobja .Így jártam a másik farmomon is sajnos. Ez elég komoly hiba! Nekem ez az event itt befejeződött, hiába termeltem le a sok növényt, nem fogom magam ezen idegesíteni! Én nem tudok fényképet küldeni, nem értek hozzá. ID 45541551
     
    senki81 kedveli ezt.
  3. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Tegnap este személyesen én ellenőriztem, és hoztam az adatokat számodra, íme az akkori ellenőrzés eredménye:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...k-haladók-részleg.19471/page-220#post-1373339

    Ma azt látom, hogy két maximális játék után volt 1 minijátékod, amelyet 2024-02-13 12:20:25 és 2024-02-13 12:20:46 között játszottál.
    A két tortából az egyikre 15 pontot kaptál, a másikra viszont csak 5-öt.

    Ezután volt 1 két-tortás, 30 pontos minijátékod.

    2024-02-13 12:21:48 és 2024-02-13 12:22:10 között ismét két torta volt a feladat, az egyikre 15 pontot, a másikra 5-öt adott a rendszer.
    Utólag sajnos nem tudjuk megállapítani, hogy mi miatt történt a pontlevonás.
     
    aida2330 és Sali~*.* kedveli ezt.
  4. vica45

    vica45 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Másnál se működik a játék?
     
  5. Berodual

    Berodual Utánpótlás-írogató

    Nem bizony!!!
     
  6. kigyo51

    kigyo51 Aktív író

    Sziasztok!

    A kliens indításánál a belépési adatok beírása után a következő hibakód jelenik meg, és nem indul el:
    An error occurred while processing your request.
    Reference #97.1fc5dd58.1707949423.7eef85c

    Az Internet kapcsolatom kábeles, és működik.
    Uninstaláltam a klienst, az Iobit Uninstaller pro programmal, ami a moderátorok által javasolt azaz a %appdata% és a %localappdata% helyekről is eltávolítja a Farmerama könyvtárakat, sőt még a regisztrációs adatbázisból is. Mindig ezt a programot használom évek óta uninstallra, mindig frissítve. Újonnan letöltöttem a klienst, és felinstaláltam, csont nélkül felment, elindítva updatelt, majd a belépési adatok beírása után újra a következő hibával kilépett:
    An error occurred while processing your request.
    Reference #97.27c5dd58.1707953294.283d891e
    Nem merek kilépni a Chrome böngészőn a farmról, mert félek, az sem indulna el újra. Mindig két farm van nálam nyitva, egy böngészős és egy kliens. A laptopom elég erős ehhez, hogy mindkettő gyorsan működjön. Ezt a hiba jelenséget, most nem tudom mire vélni. Bár délután volt egy Windows 11 frissítés.

    Gazda: kigyo51 ID: 16990724
     
    Utoljára szerkesztett: 14.2.24
  7. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Köszönjük a visszajelzést, nálunk sem működik a játék. Amint lesz információnk megosztjuk veletek.
    Köszönöm szépen a megértéseteket és a türelmet.
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  8. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    kigyo51 kedveli ezt.
  9. kigyo51

    kigyo51 Aktív író

    Szia!
    Köszönöm az információt, mentségemre szolgáljon, hogy én még a bejegyzésemet a "probléma a játékkal" bejegyzés előtt kezdtem el írni, és nem a fórumot olvasgattam közben, lekötött a fogalmazvány megírása. Öreg ember nem gyorsvonat, ezért kicsit lassú vagyok. 1000 bocs, és egy anyamedve.
    Megértem, hogy előfordulnak hibák, de már féltem, hogy nálam van. Dolgoztam régen supervisorként 13 évet hálózati rendszeren. Mindent azért én sem tudhatok az IT területen.
    Az erő legyen veled és mindannyiunkkal!

    Gazda: kigyo51 ID: 16990724
     
    Utoljára szerkesztett: 15.2.24
    Sali~*.*, *Lujzika* és Luminary kedveli ezt.
  10. Marika44

    Marika44 Járnitanuló

    Szép jó reggelt kívánok!Tegnap óta nem mutatja a szomszédokat teljesen üres nagyon lelassult a játék!Kérem a segítségeteket Gazda:meryke 44 ID:18563247
     
    Utoljára szerkesztett: 15.2.24
    SparrowC kedveli ezt.
  11. szepesej

    szepesej Törekvő

    Sziasztok !
    Szeretném megkérdezni, hogy a gyopáron a fás területen eddig ha volt munkás előfizetésem, járt napi egy ajándék de már tegnap is tapasztaltam hogy nincs,. ez most hiba vagy megszüntették. A választ előre is köszön.
    Gazda: szepesej ID: 16046490
     
  12. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves Marika44!

    Kollégám ellenőrzése alapján nincs probléma a farmoddal, így a számítógépeddel/laptopoddal lehet a gond.
    Kérlek próbáld elvégezni az alábbi lépéseket:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/javaslatok-a-lassú-akadozó-játék-ellen.24566/

    Kérlek jelezz vissza, hogy jobb lett-e!

    Köszönjük a megértésed!
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  13. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves szepesej!

    Kollégám ellenőrzése alapján nálad Farmaranyért lettek vásárolva a segítők.
    Az ismertetőben ez található:

    Napi bónusz
    Ha nem farmarannyal lett megvásárolva, kapunk egy bónuszt. Minden nap amíg a segítő aktív, kapunk egy véletlenszerű csomagot. Ezt a segítő ablakán vehetjük át. Ha elérhető a bónusz, a játékterületen is megjelenik. A csomag minden nap 0:00:00-kor frissül és nem halmozódnak, ha nem voltak begyűjtve.

    Itt olvashatsz a Gyopárvölgyről részletesen:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy-Általános-tudnivalók.23079/#post-1325327

    Köszönjük a megértésed!
     
  14. szepesej

    szepesej Törekvő

    Nem tudom de amióta létezik a gyopár azóta előfizetem és nem is állítottam le a vásárlást tehát mindig megújjul.Nem tudok róla hogy fararanyért vettem volna . Ha igen akkor légyszives írjátok meg mikor történt ez a vásárlás. Köszönöm.
     
    SparrowC kedveli ezt.
  15. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves szepesej!

    Kollégám ellenőrzése alapján 2024-02-13-án 05:00:19-kor lejárt az előfizetésed, nem újult meg.
    A jelenleg hátralévő idő pedig már a szezonból szerzett, illetve napi belépési bónuszként kapott, illetve FA-ért vásároltakból tevődik össze. De mivel ezek nem előfizetések, így nem is jár már értük napi bónusz.
    Azt hogy pontosan mikor vettél FA-ért, azt sajnos nem tudjuk megnézni neked, mert régről halmozódott fel.

    Megértésedet köszönjük!
     
  16. szepesej

    szepesej Törekvő

    Köszönöm szépen a gyors választ , a válaszod után rájöttem hogy mi volt a gond.
     
    aida2330 és SparrowC kedveli ezt.
  17. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Sziasztok! Nem tudom, hogy másnál jelentkezik-e az a probléma, hogy csak egy tenyésztést tudok indítani. Nálam nem működik sem a felfelé mutató nyíll, sem a darabszám beírása.
     
  18. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    A tenyésztő robotot csak akkor tudod használni, ha nem járt le a munkások előfizetésed, illetve ha van aktív kuponod.
    Ha, ennek ellenére sem működik, akkor kérlek hozz farmnevet és farm Id számot, hogy ellenőrizni tudjunk.
    Köszönöm:)
     
  19. szemike50

    szemike50 Fórum parancsnoka

    Ahh! Valószínű ez lehet a gondom. Köszönöm.
     
  20. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Nagyon köszönöm, hogy visszajeleztél!
    Sikeres tenyésztést és szép nagy ugrásokat kívánok!:)
     
    szemike50, GA-BI-O-Farm és Dolphin kedveli ezt.