Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Kékmadár1

Kékmadár1 Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Szívesen segítünk a keresésben, de az ellenőrzéshez szükségünk van farmnevedre és ID számodra.
    Kérlek pótold ezeket az adatokat!

2. Bodza-lány

Bodza-lány Utánpótlás-írogató

Szia Kékmadár1! ID: 2042271 Bodza-lány.

Köszönöm! :)

3. Kékmadár1

Munkatársam ellenőrizte:
    Szezonkupa, a kerge kertedben van kihelyezve. Annak alsó részén a farmnév Id szám közelében.

4. Gazdasszony

Gazdasszony Fórumprofi

Szia Kérlek segíts most vettem le véletlenül a mongongo-dio fámat és nem találom szeretném vissza tenni mert nemrégen kaptam valamelyik nyereményben köszönöm szépen ID 33224951 GAZDASSZONY

5. Bodza-lány

Bodza-lány Utánpótlás-írogató

igen, de beérett, learattam és az ajándék ládát nem találom.

6. Kékmadár1

A dekor csak a főszezonok idején ad 1 db TP-s láda II
    Jelenleg nincs szezon ezért láda sincs.
    De hamarosan várható a következő szezon amikor ismét adja a láda jutalmat.

Neve
    ...........................
    Képe
    .................................
    Szükséges
    szint
    Érési idő
    (óra)
    TP/BTP kihelyezéstől függően
    (szezontól függetlenül adja)
    A 2020-as FŐszezonok idején adott plusz ajándékA tárgy méreteKihelyezhető
    Alap szezonkupa[​IMG]2.23:002500 1 db TP-s láda II1x1Minden területre.
    (A teliholdas területeket kivéve.)

https://board-hu.farmerama.com/threads/strand-szezon.19671/#post-1108119

BackOffice kedveli ezt.
  7. Gazdasszony

Gazdasszony Fórumprofi

8. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Az esőerdőbe van kihelyezve 3 db.

9. Gazdasszony

Gazdasszony Fórumprofi

Szép jó reggelt elfelejtettem megírni az esöerdöben a papagáj mellett volt tegnap véletlenül vettem le lehet nem jól írtam a nenét de dió volt a termése fáradozásod köszönöm tisztelettel ID33224951 Gazdasszony

SZIA elnézést kérek a figyelmetlenségemér még ma reggel se néztem utána tegnap este írtam mikor az Eventre készülve rendeztem a farmot nagyon szépen köszönöm még egyszer BOCSÁNAT ID33224951 GAZDASSZONY

Moderátor által utoljára szerkesztve: 30.7.20
  10. lazanne

lazanne Fórum félistene

Sziasztok!
    Az eventtel van problémám, nem adja be a kvíz kérdést, így valószínű, hogy nem fogok tudni haladni, ezért kérem a segítségeteket, előre is köszönöm.
    ID: 52270035

11. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia lazanne!
    A bábuval a ? -es mezőre kellett volna eljutnod, akkor kapsz kvízkérdést, ha azon állsz.
    Te eggyel előtte álltál meg, a lenti képen láthatóan, (nálad készült) mert olyan léptetőt választottál. Most akkor tudnál arra ráállni, ha 1 lépéses kártyád lenne, de csak 3 és 5 lépéses van most ebben a leosztásban.
    Legközelebb ha megnyitsz egy térképet, alaposan nézd át, hogy melyik lépésnél mi van, és azokat az éppen kiosztott léptető kártyáiddal hogyan tudod összehozni.
    upload_2020-8-12_16-51-10.png

lazanne kedveli ezt.
  12. lazanne

lazanne Fórum félistene

Köszönöm a válaszod, tehát keverni kell 3-at vagy 5-öt, hogy haladjak, ez van. Sajnos eltoltam ezt rendesen

13. Kékmadár1

Szia!
    valamit félreértesz.
    Egy táblához egy malomtermék kell. Ez neked megvolt és elkezdted a játékot. Kaptál 4 lépés lehetőséget.
    A kép alapján 1 1 3 5 elosztásban. A 3 és 5 lépés lehetőséged még megvan ezzel be tudod fejezni a pályát.
    Ott hibáztál hogy az 1 lépés lehetőséget választottad esőre. A 3 lépést kellet volna választani és akkor a kérdőjelre léptél volna.

De nincs elveszve semmi.
    Fejezd be ezt a pályát majd következik a második pálya Barna bácsinál, egy újabb malomtermékért.
    Ott már figyelj rá melyik lépést jelölöd ki, hogy a kérdőjelre érjél.

Kérlek olvasd el előtte az ismertetőt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/tengeri-varázslat.19841/#post-1119261

lazanne kedveli ezt.
  14. Bettina7676

Bettina7676 Rutinos

Sziasztok! Nem tudom hova kell fordulnom tanácsért? Nagyon elvagyok keseredve mert nem fogok tovább tudni játszani! Tabletten játszok itt kaptam a játékosoktól a tanácsot Androidost vegyek Puffin böngészőt töltsem le azzal működik! Sikerült is de két napja nem tölti be a játékot most kölcsön gépen írok! Tudnátok segíteni mi lehet a gond vagy sok év után abba kell hagynom! 2 Éve fekszem egyetlen elfoglaltságom! Bocs nem tudom hova kell írnom utolsó reményem vagytok! ID 48977191Köszönöm ha tud ha valaki segíteni! Ha nem akkor elköszönök! További jó farmozást nektek modiknak és minden játékosnak!

15. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Mit jelent az, hogy nem tölti be a játékot a tableted?
    Mit tapasztalsz?

Alapvetően egyébként asztali számítógépre, ill. laptopra tervezték a játékot, azon játszható normálisan.
    A játék mobil változatát inkább csak egy-egy gyors aratásra szoktuk ajánlani.
    Okostelefonon a még Photon böngészőn is lehet játszani, mivel ebben is van beépített Flash.
    A Puffin a jobb, a játékosok visszajelzései alapján.

16. Bettina7676

Bettina7676 Rutinos

Köszönöm szépen a válaszod! Semmi nem jelenik meg csak fehér marad! Máskor egy törött ábra page vagy valami ilyesmit ír ki! Igen a laptop jobb csak nem fér el ágyban! További szép napot! Akkor csoda,hogy a tablet két évet bírt!

17. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia ismét!

Sajnos, nem tudom, mi lehet a gond, de arra biztatlak, ne add fel, még egy kicsit tarts ki!
    A Technikai csoport már gőzerővel dolgozik azon, hogy mielőbb flashplayer-mentesítse a játékot.
    A Farmerama hamarosan átkerül a Unity platformra, tehát nem a hamarosan megszűnő Flash Player fogja a farmot működtetni.
    De addig is, azt tanácsolom, töröld le és telepítsd újra a Puffint vagy pedig próbáld ki a másik javasolt böngészőt, a Photont.
    Ne add fel! ;)

18. északifény

északifény Junior szaki

Szia ! Tegnap én is így jártam androidos telefonon , nem akart működni a Puffin . Ugyanaz volt mint nálad . Letöröltem , minden előzményt töröltem ,újra letöltöttem egész este kinlódtam. Végül nagy nehezen betöltött de igazából csak mára lett jó. Remélem neked is megoldódott ,további jó játékot kívánok.:)

19. galaktika24

galaktika24 Fórum-zöldfülű

Sziasztok!Vízmánia felhősor 2 aktívvá vált de nem tudok kipakolni mert 1x1 dekorok nem jelennek meg 1db kivételével.Megpróbáltam azt,hogy vettem dekortárgyat de azt sem mutatja.
    galaktika24 ID 20185471
    Köszi

20. .Shinari.

.Shinari. Aktív író

tegnap nálam sem működött.kénytelen voltam felkelni az asztali géphez :)most kipróbáltam most működik