Visszajelzés Hová tűnt Kukac Marcel? eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.6.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Szia Niki, köszönjük a rajzot. :) Szerintem a felszínen a 19-es is kell, mert az is ad egy kulcsot.
     
    heureca3, .barbi1., bocsika67 és 9 más kedveli ezt.
  2. Szviki04

    Szviki04 Fórum ismerője

    Köszönöm szépen!

    Ezt most lerajzolom és végig rágom rajta magam, ahogy az egy jó kukachoz illik.:pxD

    Aztán belefogok és lesz ami lesz!:D
     
    heureca3, bocsika67, Sali~*.* és 10 más kedveli ezt.
  3. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    Szerettem volna 2 területtel eventezni, de mivel csak 4x lehet aratni egy nap, és ebből csak 3x event növényt, így mind a 3 területen ültetek majd, kivéve 7 db 2x2-esen (vadaskert, manufaktúra, füvészkert).
    Az 560 db 1x1-en a kétkörös felszaporítás után 13 db aratás szükséges a 22750 növényhez, vagyis vasárnap este leszek kész a növénnyel (hacsak nem jön a keréken vagy naptárból valami bónusz)
    A növény locsolva 4:36 alatt érik be, így 4:45-ös aratásokkal számolva, 6 órakor kezdve az ültetést 20:15-kor aratható az utolsó.
    Estére olyan növényt (lehetőleg gazdakörist) ültetek, ami 9,5 óra alatt beérik locsolva, trágyázva.
    A kezdést hosszú érésű növénnyel (hógolyó, vadrózsa) és fél területnyi óllal, fával várom.

    Sok, sok felröpit mindenkinek! :)
     
  4. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia.

    Igazából kivehető onnan is +1 de az-az ég 19-es mezejéhez kell oda meg nem megyek :D
    S ez +1250db növény lenne

    Kulcsokat ahol kér : Felszín: 28,5,1 Ég : 12
     
    heureca3, bocsika67, taga1 és 7 más kedveli ezt.
  5. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Ne add fel!:) Nem kell túlbonyolítani, majd eltopogunk valahogy;)xD
     
    heureca3, Sali~*.*, -happy58- és 3 más kedveli ezt.
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Látom. :) Én megyek a 19-re is, mert az Ég 17-ből ki szeretném szedni a 25 FP-t.
     
    heureca3, .barbi1., -happy58- és 5 más kedveli ezt.
  7. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Az mindenképpen útban van s bele is van véve .
    A 19-esre 10000Tp azt veszed ki ?
     
  8. Pincsyyy

    Pincsyyy Fórumlakó

    Közben vendégem jött és nem folytattam.Azért írtam,mert nem lehet összehozni a másik gazzal,és azt ugye legalább 5x kellene aratni.Nem is lenne gond a csúszás,csak 6 farmom van,és a VV. Már lenyugodtam,és kalkulálok.Pár nap az egész,vagy kicsivel több.Ezen is hajrááááá!
     
    heureca3, dalmata10, Sali~*.* és 7 más kedveli ezt.
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Igen, mert onnan megyek fel az Ég 17-re. Nekem 13250 növény és 8 kulcs jött ki, a felrepit még nem számoltam. Ebéd után (tele hassal) kiszámolom újra . :)
     
    heureca3, barbi021951, -happy58- és 9 más kedveli ezt.
  10. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája


    Sziasztok!

    Tamás távolléte miatt hozom Nektek a választ.
    Itt a kiindulási mező a felszínen:

    imgpsh_fullsize.png
     
    heureca3, .barbi1., genka53 és 18 más kedveli ezt.
  11. Szviki04

    Szviki04 Fórum ismerője

    Szia!

    Köszönjük szépen!!;)
     
    heureca3, Sali~*.*, Puszpang és 3 más kedveli ezt.
  12. kanzlerviki

    kanzlerviki Törzsjátékos

    Sziasztok! A naptár szerint holnap a Labirintus event kezdődik, a Kukacos csak 21-től van beírva. Most melyik dátum a helyes?
     
    Puszpang kedveli ezt.
  13. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    Az előzetes tervezetben még Labirintus eventként szerepelt a holnap kezdődő Hová tűnt Kukac Marcel event.
    Az észrevételedet köszönjük, a naptár javítása megtörtént.
     
    genka53, GA-BI-O-Farm, Sali~*.* és 11 más kedveli ezt.
  14. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok :) Elolvastam mindent meg is értettem, frappáns egyszerű érthető ismertetőt kaptunk :)

    Csinálom, hisz van felhő, és úgy mert szeretném :) Hosszú érésű növényekkel várom az eventet plusz 1 terület ól, 1 terület fa. 3 területen fogok ültetni, tehát kezdés után mindent bontok. Az elején szaporítás közben a 0 percezést is letudom, hogy utána ne legyen gond a röpikkel. Növényt meg max 13-14 aratásból letudom.
    Ott vagyunk már???? :D
     
    heureca3, genka53, Sali~*.* és 9 más kedveli ezt.
  15. monika6767

    monika6767 Törekvő

    Tudja valaki, hogy milyen ajándékot kapunk holnap a zöld dobozból?
     
  16. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Szia! Kellemes délutánt kívánok neked!
    A felkészülésem hasonlít az általad leírottal, a kezdésem úgy lesz ahogyan szoktam is kezdeni. Egy valami eltér a tiedtől, mégpedig a 0 percezés. Nincs meg az a felhőm, de eddig még nem éreztem a hiányát. Megszoktam oldani a röpit másképpen. Kezdésre sok röpit és sikeres eventet kívánok neked és mindenkinek!
     
    genka53, gabianyus, stellácska26 és 12 más kedveli ezt.
  17. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Szerintem sincs értelme a 0 percezésnek. Felröppenő szempontjából épp annyira idejétmúlt a nullapercezés, mint a mammutok kint tartása az eventekhez szükséges szupertrágya miatt.

    Elkezdem az eventet a felhő miatt, aztán még csemegézek, ha marad időm. A felröppenőt megoldom, minden felhőm beérve várja a kezdést, de a gazt elég soknak tartom.:music: A németeknél van 2 kép, azon fogom most a beadásokat követni.
    Az event egyetlen pozitívumának a 3 területen való eventezést tartom.
     
    genka53, stellácska26, dalmata10 és 10 más kedveli ezt.
  18. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Szia! Nekem sincs felhőm, de nem is mennék vele sokra, mert általában nincs pazarolni való sztrágyám. Ezért szereztem be pannikat és elégedett vagyok a teljesítményükkel;)
    Nem keresgélek spórolós útvonalakat, meg akarom csinálni az egészet. Végre egy kis izgalom.:music:
     
    genka53, SzilvaG, Sali~*.* és 12 más kedveli ezt.
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia, a TP-CSP-t nem akarom kiszedni, mert ahhoz sokat kell ültetni. 1000 növényt kellene beadni 10 ezer CSP-ért, ezeket messze elkerülöm. :)
    Viszont kérdezném hogy az Égnél a 9. sorban mi az a Virágkorona?
     
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Én is hozok egy alternatív útvonalat. Csak a felhőre és a kitehetőkre kihegyezve. 13500 növény és 1250 röpi kell hozzá.

    felszín: 25-26-20-19: 1 kulcs
    felszín: 27-21-15-14-8-9: Felhőmerülés dekor
    ég: 17-22-23-24: Felhőhíd dekor
    felszín: 22: 1 kulcs
    felszín: 28-29-23-24-18-12-11-17-16-10: Felhőrepcsi dekor, 1 kulcs
    ég: 15-10-9-3-4-5-11: Felhővár dekor
    ég: 12-6: 5 kulcs
    felszín: 7-1-2-3: Felhősor

    Update: mivel ma (06-21) kaptunk egy ajándék kulcsot, így a 22-re nem kell elmenni a kulcsért. Ez 250 növény spórolás, vagyis az útvonal teljes szükséglete 13250 növény és 1250 felröpi.

    Virágkötő termék (5. szint). Virágokra ad +75% TP-t.
     
    Utoljára szerkesztett: 21.6.18
    emocy91, adri893, heureca3 és 42 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.