Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Szia !
    Megnyitod a Főfarmon, bal oldalt a Láda ikont, rákattintassz a bari-fejre és elnavigálsz az állatoknál a vége felé , ott találod meg a Vadaskertet.
    Ha megvan ,kiteszed egy üres földre és telerakod állatokkal ! :)
    Utána persze meg is kell etetni őket !!
    Remélem tudtam segíteni.
    Szép álmokat !
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  2. csabi9911

    csabi9911 Haladó

    Hali, lattam hogy sok kuldetes van manufaktura, vadaskert es fuveszkert temaban de vegul is a normal farmon csak 2 db lehet mindegyikbol? Egy a a bolcs tolgytol es 1 a boltbol?
     
  3. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

  4. ginacica

    ginacica Járnitanuló

    Sziasztok! lenne 1 kérésem keresek 1 fámat de sehol nem találom ambarella gyümölcs ha szépen megkérlek utána néznétek nekem?ID 2407369 előre is köszönöm
     
  5. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Segíts egy kicsit még:
    Mikor szerezted a fát, és hogyan?
    Ez az egy fád van, vagy több is? Mennyi?

    Nem raktad esetleg Füvészkertbe?
     
  6. ginacica

    ginacica Járnitanuló

    Huhh fogalmam sincs hol és mikor a mennyiségből ítélve csak 1 van mert van terményem. meg szoktam vásárolni ha vannak talányos fa csomagok

    A fűvészkertet megnéztem ott nincs.Persze ez nem lét kérdés csak már 3 napja keresem még éjjel is ezen jár az agyam:D:D
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 26.4.20
  7. erka55

    erka55 Fórum-zöldfülű


    szia. nagyon szepen koszonom.
     
  8. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kollégám ellenőrizte.
    Nincs nyoma, hogy lett volna birtokodban Ambarella fa.
    Legvalószínűbbnek azt tartom, hogy valamilyen ládából bonthattál termést. Ládák rejtelmei
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  9. ginacica

    ginacica Járnitanuló

    Köszönöm szépen hogy utána néztetek akkor valószínű sajnos már nem tudom követni mim van és mi nincs de köszönöm hogy foglalkoztatok vele további szép napot!
     
    Othep kedveli ezt.
  10. szisza76

    szisza76 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Szeretném megkérdezni,melyik az a dísztárgy,amit ha "learatunk",tíz alkalommal aranyat ad. Előre is köszönöm.
     
  11. ruszicsaba

    ruszicsaba Fórum-zöldfülű

    Szia A "Végtelen kincskeresés" ........
     
    Utoljára szerkesztett: 26.4.20
  12. szisza76

    szisza76 Utánpótlás-írogató

    ruszicsaba kedveli ezt.
  13. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum bárója

    Szia!Most csináltam meg, egy füvészkertet keresek és egy manufaktúrát a bahára. Nem találom sehol. Kérek egy kis segítséget
    ID 9805208
     
  14. árnyalatok22

    árnyalatok22 Járnitanuló

    Mindazon által szeretném megkérdezni, hogy mi történt a gyár dekorációs tárgyakkal mert sehol sem találom a játékban és egy olyan közleményre sem bukkantam ami ezt megmagyarázná, a dísz eltávolítását jelezné. Szóval ha ez nem történt meg és még mindig a játékban van akkor itt valami nagyon nem kóser.
     
  15. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Mit jelent konkrétan az, hogy "most csináltam meg"?
     
  16. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum bárója

    Elnézést, a gazdakőrben. Lehet jól gondolom, hogy ezt a töménytelen mennyiséget beadom és csak fejlesztést nyerek. Tehát meg kell vegyem farmaranyért, majd a nyeremény csak a fejlesztéshez használható? tájékozatlan vagyok, mert még nem csináltam ilyen feladatot, nem volt rá szükségem.
     
  17. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

  18. Marosigabi

    Marosigabi Haladó

    Sziasztok , érdeklődök, hogyan tudok "titkos ügynök képzőt" késziteni, és Nap elemes termény ólat, Mosomedvém és szalamandrám van.A választ köszönöm.
     
  19. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

  20. Marosigabi

    Marosigabi Haladó

    Küszönöm a választ.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.