Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. suba_klara

suba_klara Fórumőrült

Szia! Meg se tudom nyitni,még csak az első kérdést se. Csak az ismertetőt tudom elolvasni. És arra,hogy Következő,amikor rákattintok meg se nyílik.

2. -Palika17-

-Palika17- Fórum admirálisa

Szia!

Ezt közvetlenül a játékba belépés után, amikor rá mentél a kérdőívre akkor már ezt tapasztaltad?
    Esetleg megpróbáltad, hogy teljesen kilépsz a játékból, illetve bezárod a böngészőt is teljesen, amibe a kérdőív bejött.
    Utána pedig ha újra belépsz és a híreknél rámész ismét a kérdőívre, akkor ugyan így reagál e.

Utoljára szerkesztett: 9.3.21
    vízöntő kedveli ezt.
  3. suba_klara

suba_klara Fórumőrült

Szia!

Köszönöm Neked is a segítséget,de nem tudom kitölteni. Kiléptem,beléptem,frissítettem, nem megy. Fekete téglalapban van a felirat,hogy Következő,rákattintok és semmi. Na nem gond,megyek event ismertetőt olvasni! :)
    Szép napot kívánok!

4. jozseflzr

jozseflzr Fórum ezredese

A kétéltűek lakhelye eventnél bármilyen sorrendben lehet haladni? Vagy csak sorrendben? Köszi

5. pajtagyongye

pajtagyongye Utánpótlás-írogató

igen mindenem megvan.csak egyet indít aztán annyi.

6. mamarygen

mamarygen Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

A billentyűzeteden a NumLock kapcsoló be állásban van?

Ha az a kapcsoló is működik, akkor kérlek, írj ID-számot és farmnevet. Utánanézünk, mi miatt nem működik a többszörös beállítás, csak az egy darabos a malom indításához.

ChocoBounty kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

-gyöngy-581 Fórum elő legendája

Sziasztok!
    Egy ideje megjelent a normál keréken a 4. szintű szalamandraól. Szeretném megkérdezni, hogy ez a kerék hibás működéséből ered-e vagy nincs hiba a működésében? [​IMG] Ennyit sikerült pörgetnem megközelítőleg 300 zöld pöriből.

Kuzdern és HéricsBáró kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.