Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    -ágianyu33- kedveli ezt.
  2. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    A kerekkerék-főnyeremény vásár kapcsán a Gomba-kunyhók közül többet be szerettem volna szerezni (Jéggomba; Tavaszi-gomba), azonban a kínálatban nálam nem jelenik meg a Rémgomba-kunyhón kívül egyik sem a sorozatból.

    Meg nem vettem, menümben nincs.

    Kérlek, nézzetek rá, hogy a Mini-event alatt be tudom-e szerezni a dekorokat.

    Farmnév: Namiamano ID: 55977717

    Üdv: Nami.
     
  3. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Ebben az akcióban a felhőkre még hiányzó dekorok pótlása a cél.

    A gomba-kunyhós készlet ajánlataiból - akciós bolti kínálatból - csak 1 db szerezhető most. Az ismertetőben is ez szerepel.
    Nálad csak a Rémgomba-kunyhó látható a bolti felsorolásban.

    Van használatban több gomba-kunyhós dekorod kihelyezve.
    További ugyanilyen dekorok nem vásárolhatók most.
     
  4. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Szia!

    Köszönöm a választ!

    Bizonyára nekem nem egyértelmű a kiírás.
    Ezen logikával szembe menve - kivétel erősíti a szabályt - beszereztem egy Hóemberdobozt, Óriáspolip-dobozt, pedig több is rendelkezésre áll ezekből, ki vannak téve, a felhőik is üzemelnek.

    Értelmezésem szerint a Mini-event alatt az vásárolható, ami megjelenik vásárolhatóként, ezt tudomásul is veszem.

    Üdv: Nami.
     
    simi1955, zsani_apja és Pandapoc♥ kedveli ezt.
  5. anci091551

    anci091551 Haladó

    Sziasztok! Egy órája nem tudok belépni egyik farmra sem. Mi lehet az oka?
     
    ada77201 kedveli ezt.
  6. farmercsaj

    farmercsaj Kivételes tehetség

    Én sem tudok belépni.
     
    ada77201 kedveli ezt.
  7. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    A router kikapcsolását, bekapcsolását is kipróbáltátok? Az internetsebességet ellenőriztétek? (magas feltöltési sebesség, és alacsony ping (késleltetés) az optimális).
    Ha nem megfelelő a net, térjetek át wifi-ről kábelre, legalább a játék idejére. Zárjatok be minden felesleges ablakot a böngészőn, ha böngészős verzióval játszotok.
    Esetleg célszerű lenne másik böngészőre,/Chrome,Firefox,Edge/ váltani!
    Ha klienssel játszotok, végső megoldásként törölni lehetne és újra telepíteni a klienset. Ha ezt a megoldást választjátok, mindenképp távolítsátok el a Programok közül, a letöltés mappából, esetleg a Lomtárból is a régi programot.
     
  8. mszilvi93

    mszilvi93 Fórum-zöldfülű

    Szia! :)

    Lehet tudni, hogy van-e valami előrelépés az ügyben? Egy hete beszéltünk és azóta is fennállnak a problémák...

    Többszöri próbálkozásra Edge böngészővel beenged a farmra, de nagyon lassú, sokáig tölt egy - egy farmrészt, így van, hogy csak a bónuszért lépek be... Kezd elveszni a játékélmény, az eventekről sorra maradok le, mert azokat már betölteni nem lehet...

    Ajánlottad a win 10 telepítését, de én személy szerint nem tudtam megszeretni, ezért maradtam a win 7-nél... Szerintem rajtam kívül sok más ember is maradt a régi operációs rendszernél... Egy ekkora cégnek nem kellene, hogy egy ilyen dolog problémát okozzon...
     
    ada77201 és anci091551 kedveli ezt.
  9. incimami

    incimami Fórum bárója

    Sziasztok!
    Segítséget kérek van 8521tpés ládám szeretném kinyitogatni, Milyen arányba lehetőket nyitni,
     
  10. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Ahogyan számodra követhető. :)

    Mivel elég nagy a db-szám, felbontanám a helyedben kisebb egységekre.
     
  11. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Számodra a géped és a beállításai a munkádhoz elengedhetetlenül szükségesek.
    Ez a privilégium, ami a játékot a sokadik helyre teszi, amikor van rá módod, akkor veheted igénybe.

    Ezért is az a javaslat, hogy kérj informatikus segítséget a közeledben, aki látja, ha megmutatod a problémát és tud rá a géped adatai alapján segítséget ajánlani.

    Amíg a megoldás meglesz, kérlek, másik böngészővel játssz.
     
  12. benceani73

    benceani73 Fórum-zöldfülű

    sziasztok fire foxot használok win 10 -el nem enged belépni a játékba...csak a birkák tologatják egymást...másnál is van ilyen?
    mi a megoldás?
     
    cibetmacska és ada77201 kedveli ezt.
  13. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Kérlek, próbálj meg esetleg másik böngészőt használni a játékba való belépéshez. Próbáld ki, hogy azzal sikerül -e belépni.
    Kliens verzió letöltése is megoldás lehet esetleg, akkor nincs szükség semmilyen böngésző használatára játék közben.
    Jelezz vissza kérlek, hogy sikerült -e valamelyik módon bejutni a játékba!

    Köszönöm!
     
    cibetmacska és gerendaimarika kedveli ezt.
  14. benceani73

    benceani73 Fórum-zöldfülű

    köszönöm a gyors választ.Mióta létre jött a kliens szinte azóta használom már be tudok lépni a kliensen keresztül de még mindig akadozik...
     
    Kuzdern és Enike** kedveli ezt.
  15. -Yani67-

    -Yani67- Utánpótlás-írogató

    Sziasztok. Abban tudnátok segíteni hogy - valószínűleg - a felhőn melyik név szerinti sor adja az állat tenyésztés rövidítését. Mert azt vettem észre hogy beszedtem a felhősorokat, és utána tenyésztettem állatokat, és nulla percezett a beszedése. Köszönöm.
     
  16. incimami

    incimami Fórum bárója

    Szia, Köszi a segítséget.
     
  17. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Kérlek, olvasd át a bónuszlexikon Tenyésztésre ható IDŐ bónuszok ismertetőjét!

    Onnan beazonosíthatod a rendelkezésedre álló feltételeket.
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  18. -Yani67-

    -Yani67- Utánpótlás-írogató

    Köszönöm, meg néztem ,akkor az a négy felhősor ( 5,10 15,20 % csökkentők összeadódnak ) + a tölgy rúnája, és akkor lehetséges nullázni az állat tenyésztésnél ? Bájital nélkül ment !
     
  19. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Kihagytad a felsorolásból a Rózsaszín zselé terméket.
     
  20. -Yani67-

    -Yani67- Utánpótlás-írogató

    Köszönöm türelmedet és kedvességedet.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.