Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. avonbanya

    avonbanya Utánpótlás-írogató

    köszönöm,hátha segít a csatolt kép
     

    Csatolt fájlok:

  2. varga1234

    varga1234 Fórumelemző

    Honnan lesz igás lovam?Köszönöm
     
  3. -emmucika-

    -emmucika- Junior szaki


    Szia ?Nem tudom én miért nem kapok választ a kérdésemre, még mindig ugyan azt szeretném megtudni
    miért nem lehet ajándékozni a Pudlimolylak-ot? köszi -emmucika-
     
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kipróbáltam a farmomon a termelési hely felszabadítást, nekem sikerült minden tövábbi nélkül megtörtént.
    Így néz ki, mint a második kockán kerül a hely mellé egy piros fülecske.
    Ha egérrel kinyitjuk, jelez 6 napot.
    upload_2022-12-10_15-7-5.png
    (Ez itt az én farmomon készült kép.)

    Ilyet keress Te is, hátha elkerülte a figyelmedet a felszabadulás.

    Az előző teljesítésének jutalmáról azonban nincs naplózás az ellenőrző panelen. :(
    Sehol nem lehetett tetten érni, hogy felhasználtál volna valahol is "főkulcsot", vagy ahogyan írtad, kulcsokat.
    Minden lehetséges helyet átnézve, ugyanolyan jelzés van nálad a kulcsok használatáról az ikonnál, bármely ablaknál az előállítási részletekben. Zárt lakat.
    A gyopárvölgyi raktárban kellene látni, hogy van kulcs, főkulcs már a tulajdonodban. Nálad csak virágzó ág szerepel ott.

    upload_2022-12-10_15-12-21.png
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  5. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Szerda délután óta (a Gyopárvölgy új terület indítás után), több váratlan hiba merült fel a játékban, melynek javítása folyamatban van.
    Átmeneti megoldás, hogyha lefagy a játék akkor frissítjük az oldalt (F5), a kilépés pedig kliensben történhet az ablak bezárásával, böngészőben a lap bezárásával, vagy az oldalon a "Vissza nyíl" használatával.

    Nem tudjuk, mikor lesz a játék zökkenőmentes.
    A javításig türelmeteket kérjük.
     
    Nagyii58, Kuzdern és stb_farmer kedveli ezt.
  6. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nem vagyok programozó, de azt gondolom, pont a szerverhiba az, amit javítaniuk kell, vagy a hibák miatt van szerverhiba.

    Te már régi játékos vagy, és bizonyára tudod, hogy a Mikor lesz már...? És a hogyhogy nem sikerült eddig... típusú kérdések teljesen feleslegesek...
    Nem tudjuk a választ.
    A programozók ezeket nem osztják meg velünk.
    Valószínűleg gőzerővel igyekeznek a hibákat javítani.
    (Megjegyzem, a hibák közül Rackó már megkerült és a munkagépek is reagálnak már. Sőt a Kedvencek közé helyezett gyümölcsfa is kihelyezhető minden esetben. :) )
     
    Nagyii58, Kuzdern és stb_farmer kedveli ezt.
  7. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Sajnos, túl kevés az infó, amit adtál.
    Részleteznéd kicsit, mi az ami ment, működött eddig, de mostmár nem működik?
    Köszönöm. :)
     
    Kuzdern, Boccio71 és stb_farmer kedveli ezt.
  8. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nagyon sajnálom, hogy elkerülte a kérdés a figyelmünket eddig. :(
    Elnézést kérünk.
    De mint látod, erőnkön felül vagyunk kérdésekkel...

    Általában 3-4 hónap, amíg egy új tárgy cserélhetővé válik.
    De valójában a fejlesztők döntése, mit mikor tesznek cserélhetővé.
    Döntésük okát nem osztják meg velünk.
     
    Sali~*.* és stb_farmer kedveli ezt.
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Ez programhiba.
    Ez van javítás alatt.
    Nyugodtan leokézhatod és akkor bezárul a játék.
    Vagy egyszerűen bezárod a klienst, a besárgázott X-szel. upload_2022-12-10_15-55-39.png

    A CTRL+ gombokkal nagyíthatod, a CTRL- gombokkal kicsinyítheted a kliens ablakának méretét.
    De a beállításokban is megteheted ezt, ahogy kedves farmtársad írta.
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  10. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    varga1234 és stb_farmer kedveli ezt.
  11. varga1234

    varga1234 Fórumelemző

    stb_farmer és Othep kedveli ezt.
  12. Boccio71

    Boccio71 Fórum ismerője

    tegnap felszabadítottam a fűrészmalomban, a humusz termelésihelyet kulccsal, így az adott kettőn túl, három humuszt tudtam keverni.
    a többi fűrészmalomban előállítható termékből is, kettőt lehetett keverni. a sárgabarackból szintén.
    reggel így működött, mikor délután beléptem csak EGY db terméket lehet előállítani pl, a barackfánál, a zöld üzemanyagból ugyanígy.
    felajánlja, h váltsam ki újabb 10 kulccsal, azt, amit tegnap már kiváltottam 5 kulccsal. a szint maradt 4 .
    remélem így érthető
     
  13. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Igen, érthető. :)

    Kollégám ezt látta a farmodon:
    upload_2022-12-10_17-47-40.png

    Nem veszett el a termelési helyed.
    Ha esetleg nem ezt látod, szükséges lehet egy CCleaner-t lefuttatnod.
    A kis piros fület kihúzva látható, meddig elérhető még ez az ablak.

    Az eligazodásban segíthet az eventismertető ezen része:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy-Északi-erdő.23079/#post-1291223
     
    stb_farmer és Boccio71 kedveli ezt.
  14. Boccio71

    Boccio71 Fórum ismerője

    köszi! tehát , mindig ki kell vááltani a következő ablakot a kulccsal, adott időben... ehhhj. figyelmetlen voltam...
     
  15. Eszter.apa

    Eszter.apa Utánpótlás-írogató

    Szia! Nálam ez látható.
    Screenshot 2022-12-10 at 17-55-31 Farmerama ingyenes farmos játék online.png

    Ahogy azt korábban írtam a kulcsokat a Fedor Pigwidgeon megrendelőtől kaptam és beadtam az ácsműhelybe új hely feloldására ezért nem látható a raktárban, de nem oldotta fel, ki írt valami angol szöveget, a kulcsokat viszont levonta a raktárkészletből ezért szeretném visszakapni valahogy.
    Azt visszatudjátok nézni, hogy milyen jutalmakat kaptam Fedortól, mert ahogy megkaptam a TP-ket úgy kaptam kulcsokat is.

    Szerintem azért nem lehet tetten érni, hogy hol használtam fel a kulcsokat mert a kép szerint is nincs kinyitva az ablak, de akkor hova lettek a kulcsok amit kaptam. Amit láttál a raktáramban, hogy csak virágzó ág van, az azért van, mint korábban írtam, mert a rendszer levonta az ablak belodásáért, de nem nyitotta ki.
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  16. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia ismét.

    Sajnos, úgy tűnik, itt a Fórumon nem tudunk segíteni. :(

    A supportot javaslom felkeresni.

    Itt találod őket:


    [​IMG]

    Az Általános kérdések tárgyat válaszd.
    Legalább 140 karakterrel részletezd a problémádat.
    Írj le minden információt, amivel rendelkezel, olyan részletesen, ahogy itt is.
    A support majd jelzi, ha szüksége van még más információra is.

    A regisztrációs e-mail-címedre várd a választ, vagy olyan e-mail-címet adj meg, ahol a support válaszát majd fogadni tudod.
    Kérlek, a velük folytatott levelezésedből már semmit ne hozz a fórumra, mert levéltitoknak minősül.

    A magyar support általában 2-3 órán belül válaszol, de lehet, hogy a hétvége miatt ez kicsit több időbe kerül.
    Illetve a kivizsgáláshoz is idő kell.
    Türelmedet kérjük.
    Szerencsére ez a játékelem "nem jár le".

    Itt olvashatsz a Supportról: https://board-hu.farmerama.com/threads/a-support.6729/
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  17. daiwatron

    daiwatron Fórum-zöldfülű

    Segitsegetkerek a gyoparos volgy nemmüködik a farmomon,jobb oldalt fent az ikonok sem kijelenkezni semtudok csak egyszerüen bezarom az ablakot.A gepemem masik farm rendben müködik.A hibas farm pillamama ID 9409075 Köszönöm a segitseget
     
  18. zoldszemek

    zoldszemek Fórum-zöldfülű

    Sziasztok Segítsetek. Valószínűleg valami frissítés lehetet Win 10van a gépemen és se Edge se chrommal nem lehet játszani olyan lassú Firefoxal is lassú nagyon de legalább letudom aratni, és ha kiakarok lépni a játékból nem záródik be van hogy előhoz egy hiba üzenetet de nem tudom mit mert egy egész lista van de van hogy még ez sem jön elő. Kilépek az oldalról új lapot nyitok. Mi lehet a megoldás hogy újra élvezhető legyen a játék. Eddig a chrommal simán ment és az edgével is. Pár napja csinálja ezt. Szomorú vagyok
     
    .dina1., semmirevaló, dundika71 és 2 más kedveli ezt.
  19. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.
    Szerda délután óta (a Gyopárvölgy új terület indítás után), több váratlan hiba merült fel a játékban, melynek javítása folyamatban van.
    Az egyik ilyen hiba, hogy nehezen lehet kijelentkezni.
    Átmeneti megoldás, hogyha lefagy a játék akkor frissítjük az oldalt (F5), a kilépés pedig kliensben történhet az ablak bezárásával, böngészőben a lap bezárásával, vagy az oldalon a "Vissza nyíl" használatával.

    Nem tudjuk, mikor lesz a játék zökkenőmentes.
    A javításig türelmeteket kérjük.​
     
    stb_farmer és semmirevaló kedveli ezt.
  20. ~*cassandra*~

    ~*cassandra*~ Utánpótlás-írogató

    Szép estét!
    Kedves Modik!
    Tegnap megvásároltam a "Sarkvidéki nyugalom felhősort 159 FA-ért, valamint vettem egy Múzeumot 399 FA-ért.
    A vételár mindkét esetben , (összesen 558 FA) rendben levonásra került a FA mennyiségemből. Késő délután visszakaptam ezt az összeget. Mai belépéskor újra levonta a rendszer, majd megint visszakerült. A jelenlegi 960 FA-ból 558 FA már a BP-é.
    A tegnapi, illetve mai 19. órai aratásból 2x13 FA-at a rendszer nem írt jóvá (a FA mennyiségem alapján)
    Ki-belépés, frissítés, géptisztítás megtörtént.
    Köszönöm, ha megnézitek.

    vicangyal ID: 10220433
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.