Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Segítséget szeretnék kérni, mert az új területen a "beérett" háromszor aratott fákat nem tudom kivágni. Az ikon nem aktív. (Eddig ezzel nem volt gond.)
    Id számom: 2587918
    Más problémák is vannak, de azokról fentebb olvastam, hogy tudnak róla és javítás alatt van. Pl. kilépés.
     
  2. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nem lehetséges, hogy tele van a Raktárad már fával?
    Ha igen, tegyél be belőle az Átalakítóba és készíts belőle fatuskót.

    Ajánlom olvasásra ezt a kisokost! :)

    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy.23080/page-43#post-1293080 (5. kérdés)
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  3. ambrusne

    ambrusne Fórummogul

    Valamit tévesen rosszul csináltam 1534 FA volt és most este 1387 FA csökkent. Bocsánat, hogy ilyen kéréssel fordulok - de már aggódom!!! ID 9434161 Köszönöm a segítséget!!! Üdv.
     
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU


    Szia.

    Kollégám ellenőrzése alapján mindent megkaptál hiánytalanul.
    A vásárlások előtt 960 FA-d volt.

    A felhősort: 2022-12-09 14:49:01 órakor vetted meg, majd utána a múzeum tárolót: 2022-12-09 15:08:27 órakor.
    Végül visszakaptad a hiányolt 26 FA-t is.
    (960-159-399)+26 = 428 FA

    upload_2022-12-10_21-48-44.png

    Kérlek, a felhősort a befejezetlen (szürke ) sorok között keresd, beírva a keresőbe legalább egy részletét a felhő nevének.
    A Múzeumot pedig a Láda / Váza ikon alatt, szintén használhatod a keresőt.
     
    ~*cassandra*~ kedveli ezt.
  5. DrKotkodácska

    DrKotkodácska Fórumprofi

    Köszönöm a választ, a tuskóból volt tele a raktár!
    Bocsánat a másik farmomról írtam, ahol ugyanaz volt a gond.
     
    Othep kedveli ezt.
  6. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Semmi okod aggodalomra, nem tűnt el a Farmaranyad.
    Kollégám ellenőrzése alapján a Sarkvidéki nyugalom felhősort vásároltad meg 159 FA-ért.
    A felhősort a befejezetlen (szürke ) sorok között keresd, beírva a keresőbe legalább egy részletét a felhő nevének.
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  7. ~*cassandra*~

    ~*cassandra*~ Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a gyors választ.
     
    Othep kedveli ezt.
  8. daiwatron

    daiwatron Fórum-zöldfülű

    Köszönöm a valaszod,varok türelemmel.mert meg megvenni sem tudtam a gyoparosvölgyet,elestem a bonuszkodtol stb. Üdv:pillamama
     
  9. mamszi5107

    mamszi5107 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Nem tudom aktiválni a magyalkunyhós felhőmet, mert azt írja, hogy nincsenek az eszköztárban a
    kitehetők!:oops::oops:
    Újraindítás, takarítás megvolt!
    Köszönöm ha megnézitek. Üdv.: mamszi5107 ID: 31361068
     
  10. takizsuzsi40

    takizsuzsi40 Fórum biztosa

    Sziasztok! Az alpesi területen szeretnék kis szerszámkészletet előállítani. de nem engedi, azt írja, hogy megtelt. Igaz nem tudok angolul, de a full szerintem ilyesmit jelent. Vajon miért nem magyarul működik a játék ezen része? Mit tegyek?
     
  11. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Először a Begyűjtés gombbal a már elkészített szerszámkészletet zsebeld be, utána felszabadul a hely, és tudsz gyártani. Ha a begyűjtés nem működik, akkor tele a raktárad; használj fel alapanyagokat fák készítéséhez, mert véges a kapacitás.
     
    stb_farmer és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  12. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Sajnálom, hogy nem sikerült kiváltanod a bónuszkódot... :(

    Arról írnál pár szót, miért nem tudtad megvenni a Gyopárvölgyet?

    Azt ugye tudod, hogy ezt akármikor megteheted, ez a játékelem "örök"?
    El kell hozzá érni a Főfarmon a 98-as szintet, és szükséges még a kiváltásához 2500 csillag és a Bölcs tölgyön az előtte levő rúnákat is ki kell váltani.

    upload_2022-12-11_10-26-23.png
     
    stb_farmer, Sali~*.* és -ágianyu33- kedveli ezt.
  13. daiwatron

    daiwatron Fórum-zöldfülű

    Minden adott hogy kivaltsam a gyoparos völgyet megsem engedejezi azt irja nem elerhető.230-as szinten vagyok.Jobbkez felsü sarkaban nem nyillik le afül sem,masik farmrol tudok nektek üzenetet irni pillamama ID 9409075 Köszönöm a valaszodat.
     
  14. karesz

    karesz Törzsjátékos

    Nem lehet a lejárt barackfákat kivágni, már minden trükköt végig csináltam :(
     
  15. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Van elegendő csillagod? A Bölgy tölgyön a faágon az előtte lévő rúnákat kiváltottad már?

    Szia, nem lehet, hogy tele a raktárad?
    Itt ezen a linken van egy kisokos, hátha Neked is segít:

    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy.23080/page-43#post-1293080
     
  16. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kollégám ellenőrzése alapján kérünk, hogy a Teliholdas dekoros területen (Kísértetjárta Kúria) nézz szét.
    Ott találod mind a hármat.
    Ha kiteszed az eventes időszak alatt a felhőre való dekorokat, a játék nem fogja megtalálni, mert csak a menüből tud felhőre helyezni.
    Vagy ne tegyél ki felhőre való dekort az event ideje alatt, vagy jegyezd meg jól, hová teszed.
    Pl: Jelölj ki erre a célra egy konkrét területet, vagy jegyezd fel a helyet.
     
    stb_farmer és mamszi5107 kedveli ezt.
  17. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Ahogy sejtettem (kollégám is ellenőrizte) nincs még a gyopárvölgyi rúna előtti rúnád kiváltva.

    upload_2022-12-11_11-3-55.png

    Először a bekarikázottat váltsd ki.

    Ha a farmodról szeretnél máskor a fórumra írni, akkor
    - ha klienssel játszol, akkor ideiglenesen nyisd meg a farmod egy böngészőben és innen már be tudsz lépni a fórumra, itt:
    upload_2022-12-11_11-7-19.png

    (hiszen amúgy is böngészőben nyílik meg a fórum kliens használata esetén is.)
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  18. ginacica

    ginacica Járnitanuló

    Sziasztok! Én vásároltam az alpesi cuccok garmadája csomagot és abba volt 30napos segítő előfizetés.Azt hogy lehet aktiválni?Mert mikor rámegyek azt írja ki hogy meg kell vásárolnom.Előre is köszönöm a választ!
     
  19. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha a közepes csomagot vetted meg, abban Fűrészmolnár előfizetés van. A Fűrészmolnár a Fűrészmalomban biztosít Neked egy plusz termelési helyet, azaz az ablak jobb oldalán egy plusz rekeszt. Így eggyel több alapanyagot termelhetsz egyidejűleg.
     
    Othep kedveli ezt.
  20. ginacica

    ginacica Járnitanuló

    Köszönöm a gyors választ akkor figyelmetlen voltam.Azt viszont még megkérdezném a Virágzó ág az honnét fog jönni nekem?
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.