Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    Segítséget kérek a Gyopárvölgy sebességnövelő (rakéta) használatához. Se a fűrészmalomban, se az ácsműhelyben nem jelenik meg aktiválható formában. A raktárban meg csak a kukára lehet kattintani (a kérdése az:mennyit törölsz). Ezek után a kérdésem : Ha törlöm akkor automatikusan használható a két kérdéses helyszínen?
     
  2. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Az Ácsműhelyben vagy a Fűrészmalomban az adott termelési hely alatti zöld csíkkal aktiválhatod. Tegyél be pl. egy fát termelésre, majd a jobb oldalon kattints az alatta lévő zöld csíkra (ennek a jobb szélén látható is a rakéta ikon, és az is, hogy hány darabod van belőle.)
     
  3. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Előfordulhat, hogy tele van a a Raktárban az "Elhasználódó" készleted?

    Ne töröld, inkább használj belőle, így a gyűjtésre lesz helyed.

    Ahol használhatod, az a helyszín, amit jeleztél.
    Gyártás alkalmával tudod kattintani.
     
  4. RavaiBandi

    RavaiBandi Utánpótlás-írogató

    Sziasztok. Az a nagy problémám ,hogy amikor ahétvégi tenyésztést a bébibommal együtt beadták,mind a három hétvégi tenyésztést megcsináltam. A fent maradó két heti érmeimet is jóvá írták.segítségeteket megköszönöm.Rávai Bandi gazda.ID37167201.
     
  5. kerberosz110

    kerberosz110 Utánpótlás-írogató

    [/QUOTE]

    szia
    nálam a következő pálya látszik, és bizonytalan vagyok, hogy megkaptam jutalmat ezért a pályáért
    megpróbálom feltölteni a fagyáskor készült képet ide https://kepkuldes.com/image/xmwaXj
     
  6. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A hétvégi, tenyésztéses küldetések event minden alkalommal heti termelést, heti előállítást kíván az eventező játékosoktól.

    Az event leírásban pontosan szerepel, hogy heti bontásban milyen feladataink lesznek.
    Azt is beleírjuk mint készítők, hogy mi a sorsa, mi történik a pluszban előállított kellékekkel.




    Most sem volt másként.
    Az eventes csevegőben is volt róla szó, kiemelt szerepet kapott ez a részlet.

    Vélhetően előre dolgoztál, de ez most nem volt jó a megvalósításban.

    Nincs arra mód, hogy visszakapja bárki is a jóváírt értékeket.

    Javaslom, készíts ilyen eseményeknél egy rövid jegyzetet, amiben kivonatolod a teendőket, figyelemfelhívást is mellé írva.
    Csak azért írtam a tanácsot, legközelebb elkerülhesd a kényelmetlenséget, a duplán munkálkodást.

    Ha zavar a személyes tanács, akkor ne foglalkozz azzal.
    Nem idegesítésnek szántam, csupán megelőző lépésnek.
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  7. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Szia!
    A megmaradt jelvényeket minden hétvégén beváltják.
    Ez szerepel az event-ismertetőben ITT és az eventcsevegő elején ITT.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  8. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Az ellenőrzést nem a farmodon végeztem, mert ott már az új játékfelület látszik. Hiszen lezárult az előző "maratoni" ültetési folyamat.

    Admin munkatársként a rendelkezésünkre álló logot használjuk, amikor ellenőrzést végzünk.

    A lezárás -- vagy épp a "lefagyás" utáni helyzet = emiatt nem volt eredménylap - buborékos infót nem láttál -- után azonnal az új felület lesz látható, ami a következő leosztással teljesíthető.

    Az ellenőrző panel infóit gyűjtöttem, néztem végig a legutolsó teljesített játékodnál.
    Leírtam a látott adatokból az információkat.

    Végeztem egy számolást, az eddigi csillagos érméke adatait is számba vettem, majd az elvásárolt és a játékban még elköltetlen érméket is összevetettem. Összhang - egyenlőség - van a leírt, olvasott log adatai és a játékos által használt + maradt csillagos érmék között.
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  9. kerberosz110

    kerberosz110 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm a részletes és türelmes magyarázatodat, ez a lefagyás a zöld pipa megnyomásakor már másodszor fordult elő, és nagyon rossz érzést hagyott bennem, de megnyugszom a válaszodban.
    További szép napot neked
     
    mamarygen kedveli ezt.
  10. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    Nagyon szépen köszönöm a válaszotokat!
     
    -BombadilToma- és mamarygen kedveli ezt.
  11. Gerita58

    Gerita58 Aktív író

    Sziasztok

    Tegnap is és ma is a fűrészmalomban indítottam 2 db 24 órás újrahasznosítást, de csak 100 alpesi TP-t kaptam érte. Ezt már többször is észrevettem, főleg akkor amikor már lejárt a plusz hely ideje. Mindig 24 órást indítok.
    Gerita58
    ID: 4597653
    Köszönöm, hogy megnézitek.
     
  12. zsjudit

    zsjudit Fórum bárója

    sziasztok.a vallentin nap 2023 eljutottam a 434 szintig.de a felhőt nem kaptam meg.vagy valamit rosszul értelmeztem? végig kell csinálni? ID 22240340 zsjudit köszönöm a segítséget,
     
  13. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem kell végigcsinálni. Frissítettél, ki-belépés volt? Ha eljutottál addig, meg kell legyen a felhő. :)
     
  14. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A fűrészmalomban a 24 órás újrahasznosítás alpesi tapasztalatpontja 100 értékű.

    Valamennyi kategóriában más az atp.

    Ezt a képet ajánlom a figyelmedbe:

    fűrészmalom-újrahasznosítás 24 óra.png
     
    stb_farmer kedveli ezt.
  15. zsjudit

    zsjudit Fórum bárója

    igen,most is csináltam egy ki-be lépést de felhő sehol.
     
  16. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Kérlek, a paszulynál használd a kereső mezőt a felhősor nevének egy részletével - nem kell hozzá a munkás paszulypatrónus használata!

    zsjudit felhősora.png

    Ez a felhősor nem a kezdő oldalon van az összes felhősor csoportot kiválasztva.

    Lehet lapozni, előfordulhat, hogy a 2. vagy 3. lapon találjuk meg.

    Nálad is megvan!
     
    stb_farmer és Ninett79 kedveli ezt.
  17. Gerita58

    Gerita58 Aktív író

    Köszönöm ezt tudom. A kezdetektől fogva csinálom. Nekem az a problémám,hogy 2 db 100 TP-s 24 órás volt indítva, és csak 100 Tp-t kaptam, semmi mást, tegnap is és ma is, meg máskor, ahogy írtam, legalábbis a felugró ablak szerint. Létezik, hogy semmit
     
  18. Norbi005

    Norbi005 Junior szaki

    Sziasztok,
    Van pár kitehetőm, amit nem tudok hogy a bónusza (több tp stb) csak arra a területre vonatkozik ahova kirakom, vagy az összes területemre?
    cicakuckó, kandúriana-lak, boszorkányos gombakuckó, boszimacska kuckója
    Köszönöm
     
  19. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Minden területen érvényesül természetesen a bónusz, ahogyan a hatásukban megtalálható a kör.

    Például itt egy összesítés a "kuckós" dekorokhoz.
     
    stb_farmer és Norbi005 kedveli ezt.
  20. zsjudit

    zsjudit Fórum bárója

    köszönöm szépen.ez nagyon jó,így megtaláltam
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.