Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -kata1939-

    -kata1939- Fórumszaki

    Megint -kata1939- vagyok Sajnos a Gazdakörben nem találom, pedig megnéztem. A zambijuh feladatokat keresem. A tenyésztéssel kapcsolatban.Kérek választ. Köszönöm.
     
  2. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    Próbáld meg így, hogy beírod a keresőbe: zombi

    upload_2023-6-14_16-16-13.png
     
  3. macasnagyi43

    macasnagyi43 Junior szaki

    Enike** kedveli ezt.
  4. -kata1939-

    -kata1939- Fórumszaki

    A Neon Rockoperát nem találom.-kata1939-vagyok. Hogy jutok hozzá, hogy meg tudjam csinálni. eddig csak a feladatot láttam de abba nem tudom teljesíteni. A Szentjános bogaraknál van a főfarmon van hova kattintsak és bejön, de hol van a teliholdnál? Nem tudom.
     
  5. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    A Neon rockopera event holnap kezdődik, így azt ma még nem találod.
    „Neon rockopera” címmel érkezik a Neonfényes ólak következő eventje.
    Az event kezdete várhatóan: 2023. június 15. (csütörtök) 14:00 óra

    Részletek ITT
     
  6. -kata1939-

    -kata1939- Fórumszaki

    A Zambijuhhal nem veszi be. -kata1939- voltam.
     
  7. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    o-val írd, ne a-val: zombijuh a pontos neve
     
  8. -kata1939-

    -kata1939- Fórumszaki

    Dolphin köszönöm, hogy válaszoltál. -kata1939-voltam
     
    Dolphin kedveli ezt.
  9. zafira7

    zafira7 Utánpótlás-írogató

    Szia!
    A gyopárosvölgyben a beérett fákat nem tudom kivágni. "can' book items. Inventory limit reached'", de a raktáromban a fatuskókból összesen 2 db-om van a 60 lehetségesből. Nem tudok így előállítani faanyagot.
    Üdv: zafira7
     
  10. GreenmesteR

    GreenmesteR Haladó

    Sziasztok! A napraforgódombot hogy kell kinyitni?
     
  11. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

  12. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    nézd meg a teljes tárolási kapacitásodat, lehet összességében vagy telített vagy közel a telítettséghez. Ha ez nem vezet eredményre, akkor kérlek egy FARM ID-t is írj nekünk a Farm név mellé, anélkül nem tudunk ellenőrzést végrehajtani. Köszönöm.
     
  13. GreenmesteR

    GreenmesteR Haladó

    Köszönöm! Akkor nem lesz nyitva. Nekem nem tetszik a gyopár, nem is értem. Kár, hogy egybe vonták a farmmal. Ha így megy tovább, a gyopártól fog függeni a farm, akkor sajnos abbahagyom a játékot, amit már a kezdettől játszottam.... :(
     
    Gólyaláb, bigbrandy és baltntos kedveli ezt.
  14. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a farm eddigi területén továbbra is ugyanúgy tudsz játszani, termelni, mint eddig. A Gyopár és a kapcsolódó jutalmai egy plusz lehetőség, amiről a játékos dönti el, hogy lehetőségeihez mérten azzal foglalkozik-e és mennyit. Gondold még át a döntésed. :)
     
    baltntos és GreenmesteR kedveli ezt.
  15. Ganéj1

    Ganéj1 Fórum ismerője

    Ezen teendő azt jelentené, hogy reggel felkelsz és egész nap ezen az oldalon ülsz mint a robotok, letellik az 5 perc és csinálhatod ujra, különben a kedvezmények rövid időn belül megszűnnek, és nehezebben tudod visszajutni arra a szintre hogy jó ütembe folytasd.
    Az elejétől kezdve utáltam ezt a nézetet és továbbra sem értek egyet vele.
    Csinálja akinek ez az élete.
    Másik fontos dolog! Nem eventi időben kéne az oldallal foglalkozni, meg javítani, hanem éjjel, mikor kevés a játékos. Az event idő, abból lett elvéve karbantartásra, amit tegyenek akkor, mikor kevés a játékos. Event kezdési időpont 14.00 óra, ha ezt az oldal leközli, tartsa magát ehhez. Javítani meg ott az egész éjszaka.
     
  16. gyongyinagy56

    gyongyinagy56 Járnitanuló

    gyöngyinagy56 ID18723566 nem tudom kivágni a fákat, állandóa azt írja con book items inventory limit reaches. a 250 helyből 47 db van.
     
  17. zafira7

    zafira7 Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Megnéztem a zöld üzemanyagból több volt most töröltem belőle, de a probléma még mindig maradt. zafira7 ID: 51125717
    Köszi a segítséget.

    Szia!
    Működik rendesen. Köszönöm a gyors segítséget!
    Üdv. zafira7
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 14.6.23
    Dolphin kedveli ezt.
  18. csabi9911

    csabi9911 Haladó

    Sziasztok.
    Lusta voltam keresgelni azert kerdezek :D ezek a valtozasok a gyoparvolgyben, marmint az ertekek az atvaltasnal, mivel hogy nagyon valtoztak(novekedtek) igy is maradnak?
     
  19. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Természetesen mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy mikor és mennyi időt áldoz a játékra. Nem is kényszerít erre senki sem.


    A másik fontos dologra reagálva:
    Kérlek, azt is vedd figyelembe, hogy más földrészeken is játsszák a Farmeramát, tehát amikor nálunk este van, más játékosok akkor kelnek fel, vagy épp ebédelnek.
    Éles játékban nehezen lehet ilyen horderejű újításokat betenni, ezért kellett lezárni egy kis időre a bejutást.
    A karbantartásról előre értesítve lettünk, ki is tettük a közleménybe. Amint ma észlelték a Központban, hogy nem tudnak biztonsággal 14:00-kor kezdeni, azonnal jelezték, és rögtön meg is hosszabbították az érintett event, illetve minieventek idejét.

    Türelmedet, megértésedet kérjük!
    Köszönjük!
     
  20. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Várhatóan így maradnak, hiszen a növényes rész bevezetésével megnövekedtek az átalakítók, elkészítők igényei is.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.