Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Szia. Várni amíg kijavítják a hibát.
     
    genka53 kedveli ezt.
  2. anci091551

    anci091551 Haladó

    Sziasztok! Megcsináltam a 2. pályát, és nem enged tovább. Mi lehet a probléma?
    ID: 48975570
     
  3. neska48

    neska48 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Hány százszor fogja még a a képernyöm kidobni,hogy az adataim védelme fontos számotokra?ha nem magyarul,akkor angolul,de nem tudok játszani tőle.pedig már tízenegy -két éve játszom a leslieef ID 15613902. a neska48 és a babszy74 earmmal,de ilyen még nem volt. Nagyon idegesít!.
     
  4. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    Szia! Az 1 pálya elkészítése után átfolyt a tej, utána szerintem csak engedte kijelölni a többi pályát ,ki is pipált mindent égészen a 6. pályáig, de addig nem juthattam el mert nem volt annyi malomtermékem, De most nem engedi sem visszaszedni sem tovább menni mert kiírja hogy csináljam meg az előzőeket! id 21356122
     
  5. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    Farm név és Farm ID megadása szükséges az ellenőrzéshez.
    A gyanúm az, hogy nem tápot, hanem állatot vettél.
    Ha megadod az adatokat, akkor ellenőrizni is tudjuk, hogy mi történt ténylegesen.
    Köszönöm!
     
    Sali~*.* és genka53 kedveli ezt.
  6. hzsoka

    hzsoka Junior szaki

    Sziasztok! Segítséget kérnék
     
  7. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Szia. Ha azt is megírnád hogy miben vagy mihez kéred a segítséget akkor az sokat lendítene a problémád megoldásában. Esetleg Farmnév és ID azonosító megadásával együtt. A kedves moderátoraink még nem gondolat olvasók.
     
  8. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    Gondolom már tárgytalan a problémád, mert már az 5. pályánál tartasz.
     
  9. anci091551

    anci091551 Haladó

    Sajnos újra ugyanaz van.
     
  10. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    A folyadékok útvonala malomtermékek nélkül is megtervezhető.
    Viszont a pályákat csak sorban (1.,2.,3.,... 10.) sorrendben tudod teljesíteni.
    Eddig az első 5 pályát sikeresen teljesítetted.
     
  11. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia ismét!

    Nincs elegendő egyenes csöved a vezeték befejezéséhez azért nem tudsz továbbhaladni jelenleg.
    upload_2023-8-9_21-43-5.png
     
  12. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    Úgylátom, meglettek az elveszett növényeid.
     
  13. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Sziasztok!

    A problémáról már tudnak a Központban, igyekeznek kijavítani a hibát.
    Türelmeteket kérünk, köszönjük!
     
    Holdsarló kedveli ezt.
  14. mese7

    mese7 Fórum-zöldfülű

    Nem lettek meg megvártam hogy kapjak 5 darabot és azt szaporítottam .
     
    szrx kedveli ezt.
  15. aws016

    aws016 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Meddig kell még szenvedni, hogy még be se lépek a farmra, de két nyelven kéri a süti engedélyezését?
    Amikor belépek akkor kezdődik minden elölről és addig nem lehet tovább lépni amíg nem engedélyezem a sütiket mind a két nyelven.
    Nagyon jó lenne ennek a javítása ténylegesen megtörténne.

    Gazda: aws016 ID: 56893415
     
    zoldert kedveli ezt.
  16. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Mint, ahogy Swallow BA kollégám is jelezte már, valóban idegesítőek ezek a felugró ablakok, de a játék attól még elérhető.
    A központban már dolgoznak a probléma megoldásán, a javításig türelmedet/türelmeteket/ kérjük!
    Köszönjük!
     
    Sali~*.* és aws016 kedveli ezt.
  17. szrx

    szrx Járnitanuló

    Szia!
    Nem tervezi a 6. pályát pl sem malom termék nélkül, sem m.termékkel
    elvisz a pajtába.
     
  18. anci091551

    anci091551 Haladó

    Szia! Bocsánat, ha ennyire értetlen vagyok, de ha a következőhöz nincs elég cső, addig ezt nem fejezi be?
     
  19. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Az 5. pályán állsz, ehhez kevés a csöved. Kell még 8 db egyenes cső. Ha ez megvan, kizöldül a kerek gomb, és elindíthatod a folyadékokat. Utána léphetsz a következő, a 6. pályára.
    Ettől függetlenül a csöveket kirakosgathatod a többi pályán is, vagy kirakathatod a géppel, de egy pályát készre csinálni, azaz végigvezetni a folyadékokat a csöveken csak akkor tudod, ha van hozzá elegendő egyenes és hajlított csöved.
     
    -ágianyu33-, Sali~*.* és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  20. gálné54

    gálné54 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni. Én is a második szint után akadtam el. A harmadiktól akármennyit kitölthetek, azt írja fejezzem be az előző szinteket. Hiába kész a harmadik, arra sem cseresznyét, sem csillagot nem kaptam.
    ID: 22097966
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.