Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. aws016

    aws016 Utánpótlás-írogató

    Az informatikusom megtiltotta a ccleaner használatát, mert párszor tönkre tette a rendszert.
    Tiszta a gépem és eddig is letudtam szedni ezeket a dekorokat, most nem engedi.
    További jó tanács?
    Avagy örökre ott maradnak ezek a dekorok dísztárgyként?
     
  2. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Ha minden rendben nálad. Akkor azt mivel magyarázod hogy nekem sikerült a törlés?
    Az általunk tanácsolt dolgokat, javaslatokat nem szükséges megfogadni.
    De akkor nem is kell tőlünk segítséget várni.:)

    További szép napot kívánok neked!
     
    .dina1. kedveli ezt.
  3. aws016

    aws016 Utánpótlás-írogató

    Ezzel a problémám nem oldódott meg.
    A segítséget még mindig várnám.
    Elég egyszerűen lezártad ezt a problémát!
    Ha te kitudtad törölni akkor a többit is törölhetnéd és többé nem teszek ki ilyen dekorokat.
    Neked is szép napot!
     
  4. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Van még egy lehetőség.
    A játékbeállításoknál a következőket ellenőrizd.
    [​IMG]
    Ezután F5.
    Reméljük megoldódik a problémád.
     
    aws016 kedveli ezt.
  5. aws016

    aws016 Utánpótlás-írogató

    A beállításom így van.
    Megoldódott a gondom, frissítettem a Chrome-t és sikerült kitörölnöm a dekokat.
     
  6. kisegércsaj

    kisegércsaj Junior szaki

    Hát ezt egyszerűen nem hiszem el!
    Beállítottam az órát, hogy még időben le tudjam kezelni a mamutokat, a farönk hangár lejárta előtt.
    Le is ellenőriztem mindegyiket egyesével, mert mostanában többször lemarad 1-2-3 fáról a KK vagy turbótrágya.
    Nos most úgy tűnt, időben sikerült megcsinálni és minden rendben.
    Elmentem a gyopárosra, egy óra múlva mikor visszanéztem meglepődtem alaposan, mert egy mamut sincs semmivel se megtrágyázva.
    Persze a farönk hangár már nem él.
     
  7. paloooo

    paloooo Fórumelemző

    ... háááttt akkor ilyenem sem lesz..., köszönöm.
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  8. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha kézzel teszel Kacsa Kata trágyát valamire, és onnan egyből a Gyopárra mész, akkor az olyan, mintha semmit sem csináltál volna. Mindegy, mennyit vársz, ez akkor is így van. Mindig, mielőtt a Gyopárra felmegyek, először területet váltok, és csak utána megyek a völgybe. Én is sokszor megjártam már, azóta figyelek erre - többnyire sikerül is...
     
    kigyo51, aida2330, -ágianyu33- és 2 más kedveli ezt.
  9. Zsófi0101

    Zsófi0101 Fórumszaki

    Szépet mindenkinek:)
    Most csináltam meg a gazdaköriben a Múzeum 2-t. Rengeteg mindent beadtam, de a dekort nem kaptam meg, nem is találom. Már régóta van alap, és 2 db. Múzeum 2-es dekorom. Nem értem miért nincs meg a harmadik Múzeum 2-es ? Nem is lehet több talán, de akkor meg miért fogadta el a gazdaköriben a rengeteg beadott dolgot ?
    Jó lenne vagy a 2-es dekort, vagy a beadott rengeteg értékű dolgokat meg-, illetve visszakapnom. Lehetséges ?
    Zsófi
    Zsófi0101 ID: 3246475
     
  10. kisegércsaj

    kisegércsaj Junior szaki

    Köszönöm, hogy felhívtad erre a figyelmemet!
    Azért ez nagyon bosszantó!
     
    Kuzdern és -BombadilToma- kedveli ezt.
  11. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem ad múzeumot a gazdakör. :oops: A raktárházak - az első kivételével - kizárólag FA-ért vásárolhatók; és a gazdakörök adják hozzá a fejlesztési terveket, amelyek segítségével bővítheted. Így van ez az összes farmos és Bahás Vadaskert, Füvészkert, Manufaktúra és Múzeum esetében.
    A kivétel a Teliholdas területre kitehető raktárház. Azokat valóban gazdakörök adják. A teliholdas területre két múzeum érhető el, ami értelemszerűen csak a Kísértetjárta kúria területre tehető ki. Ezeket "A hátborzongató múzeum" gazdaköri feladatból kaphatjuk meg. De a "Múzeum" és a "Múzeum 2" feladatsorok csak építési terveket adnak a meglévő, farmaranyért vett farmos múzeumainkhoz. Ide jelenleg 3 db Múzeum érhető el. Egyet 600 csillagért a Tölgyről lehet kiváltani, kettőt pedig a Gazdaboltban 399 FA-ért lehet megvásárolni.
    Ismertető: https://board-hu.farmerama.com/threads/múzeum-raktárház-új-típusa-2022-június.22523/
     
    Sali~*.*, Dolphin, Zsófi0101 és 2 más kedveli ezt.
  12. Zsófi0101

    Zsófi0101 Fórumszaki

    Szia:)
    Köszönöm szépen. Már rendezem is a fejlesztést.
    Jó éjt :)
     
    -BombadilToma- és Kuzdern kedveli ezt.
  13. mester1

    mester1 Járnitanuló

    Szép napot kívánok mindenkinek ! Érdeklődni szeretnék hogy A kompenzációs csomag a Hírek menüben vehető át a "Kérem" gombra kattintva! ez a kompenzáció nekem egyik farmomon sem található ? ! akkor hol találom meg? nevem : mester1 ID:2344862 Köszönöm a választ.
     
  14. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Júliusban volt utoljára Hírekben átvehető ajándék.
    Illetve ígéretet kaptunk rá jelenlegi bónuszkód bejelentőjében, itt: https://board-hu.farmerama.com/threads/bónuszkód-a-2023-09-27-i-belépési-hibák-miatt.24048/

    Most a WEARESORRY kód váltható be, október 1-jéig.

    Ide kell beírni:

    [​IMG]
     
  15. cseszcsi

    cseszcsi Junior szaki

    Sziasztok!
    Egy kis segítséget szeretnék kérni a rutinosabb gazdáktól! Nagyon hamar összegyűlnek a szabad pörgetések és egy örökké valóság lepörgetni őket. Van esetleg valami mód rá, hogy pikk-pakk lepörgessem és ne menjen kárba, mert ugyebár 99 után már nem számol.
    Köszönöm szépen előre is a segítséget ;):)
     
  16. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Már jó ideje használjuk az ESC billentyű-t pörgetésre.
    1. A térképen rámész a Kerékre.
    2. Elindítod a pörgetést.
    3. ESC-el megszakítod.
    Indítasz - megszakítasz.

    Ez a lépéssor végtelen számban ismételhető.

    20-30 pörgetésenként érdemes átnézni a nyereménylistát.

    Ez a leggyorsabb hivatalos pörgetési mód jelenleg.
     
  17. cseszcsi

    cseszcsi Junior szaki

    Nagyon szépen köszönöm :inlove::inlove:Ez szuper! Így már nem mennek kárba a pörgetéseim ;)
     
    aida2330 és Othep kedveli ezt.
  18. gréta201105

    gréta201105 Fórumszaki

    sziasztok! bahamán kiváltottam a duriánfa ikonját de a gazdaboltban nem találok ilyet nem tudok venni hol keressem
     
  19. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Tévedésből két fa kapta ezt a nevet.
    Azóta javították.
    Nézz be a Piros kosár alá, és vegyél Neesiafát.
     
    -ágianyu33- és aida2330 kedveli ezt.
  20. moongoosee

    moongoosee Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Érdeklődnék, hogy prémium előfizetőknél a korlátlan víz az a mai nappal megszűnt, vagy ez is valami hiba???
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.