Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kisfenyő

    Kisfenyő Kivételes tehetség

    Köszi a linket , beleolvastam, és ez az, amire gondoltam, hát még is csak olvastam xD viszont nem ugrott be, hogy ezen már túl vagyok. Túl mechanikus itt már az event, csak nyomják, oszt belekeveredtem. Nem csoda. Köszi még egyszer , hogy szántál rá időt, hogy megkeressed. Neked volt igazad, lejárt event. Köszönöm a munkád.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  2. barracuda117000

    barracuda117000 Haladó

    barracuda117000 ID: 56809331 ---- bocsi, lemaradt :)
     
  3. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szívesen, azért vagyunk, hogy segítsünk a Játékosoknak, amiben tudunk :)
    Szép estét!
     
  4. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    köszönöm az adatpótlást és a türelmedet.
    Hozom a Bölcs tölgyes "nyitások" eredményét:
    - 2023-09-29 12:28:58 1000 db-os:
    541 szög, 181 fa, 118 tégla, 119 tetőcserép, 4 tölgyfacsemete, 7 ásó, 9 kalapács, 1 fésű, 7 gépalkatrész, 1 kézi gyalu, 3 fűrész, 5 festék, 1 olló, 1 itató, 2 fonott kosár
    - 2023-09-29 12:29:07 1500 db-os:
    773 szög, 9 festék, 268 fa, 187 tetőcserép, 180 tégla, 13 ásó, 22 kalapács, 3 íróecset, 3 bőröndcímke, 3 tölgyfacsemete, 3 olló, 10 gépalkatrész, 1 ventilátor, 3 fémhulladék, 3 flakon, 7 itató, 6 fűrész, 1 kézi gyalu, 1 fésű, 3 fonott kosár, 1 méhkirálynő
    - 2023-09-29 12:29:13 2000 db-os:
    361 fa, 254 tégla, 1 tölgyfacsemete, 1054 szög, 235 tetőcserép, 17 gépalkatrész, 27 kalapács, 6 íróecset, 8 fűrész, 6 festék, 1 fémhulladék, 4 fonott kosár, 4 itató, 2 bőröndcímke, 6 ásó, 3 kézi gyalu, 3 fésű, 2 flakon, 2 olló, 3 ventilátor, 1 tollgyűjtő robotkéz
     
    barracuda117000 és smoldering kedveli ezt.
  5. barracuda117000

    barracuda117000 Haladó

    Köszönöm szépen. Bár elég fura, hogy csak így tudja meg az ember, hiszen nem is tudjuk miből mennyink volt. Köszönöm még egyszer, hogy időt szakítottál erre. :)
     
    Dolphin kedveli ezt.
  6. szerencsevadász70

    szerencsevadász70 Fórumprofi

    sziasztok.ma napi ajándékként kaptunk 5 db sebesség növelőt, ez mit jelent? nem hallottam m,ég róla.
     
  7. kigyo51

    kigyo51 Törekvő

    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni. A Teliholdas területen nem találom, hogy hol lehet Horrorparadicsom ólat venni. Nekem van 6 db, de nem tudom hol szereztem. A Jack boltjában nem találom, már legalább 7 szer átnéztem. Minden ól darabszámot szeretek felbővíteni 8 db-ra a Rémítő vadaskertben történő elhelyezés miatt. A farmomon most is itt van a meglévő 6 db horrorparadicsom ól. A segítséget előre is köszönöm.

    Gazda: kigyo51 ID: 16990724
     
  8. Gobio55

    Gobio55 Fórum hercege

    Horror paradicsom ól
    Gazdaboltban NEM megvehető.
    Szükséges szint: 3.
    Tárgy mérete: 2x2
    Kép
    .....................................
    NévTulajdonságok
    .......................................
    ÉpítőanyagJátékba kerültMegjegyzés
    [​IMG]Horror paradicsom ólTermény: 1 db horror paradicsom
    Érési idő: 04:30 óra
    Tapasztalatpont: 100 TP
    Trágya mennyisége: 1 db
    -2019. május eventnyereményként-
    [​IMG]Horror paradicsom ól 1. szint sárgaTermény: 1 db horror paradicsom
    Érési idő: 04:00 óra
    Tapasztalatpont: 110 TP
    Trágya mennyisége: 1 db
    -2019. május eventnyereményként-
     
    kigyo51 kedveli ezt.
  9. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A Gyopárvölgyben lehet használni.

    Különleges elhasználódó tárgyak


    Sebességnövelő (rakéta)

    A termelési idő csökkentésére lehet rakétát használni. Vásárlással vagy alpesi megrendelőktől lehet beszerezni. A maradék termelési időt 20%-kal csökkenti. Több rakétát is fel lehet használni, ameddig még van hátralévő idő. Ha a termelési idő lejárt, begyűjthetjük az elkészült termékeket.

    Információ bővebben itt:

    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy-Általános-tudnivalók.23079/#post-1325327
     
    GA-BI-O-Farm és Dolphin kedveli ezt.
  10. szerencsevadász70

    szerencsevadász70 Fórumprofi

    köszönöm szépen a válaszod
     
    Enike** kedveli ezt.
  11. barracuda117000

    barracuda117000 Haladó

    Kedves Admonok! Szeretném megkérdezni, hogy a szerencsekeréken a terményes ól fejlesztésekhez miért nem kapunk alapterményest? már 15 db sárga birkanyíróm és 12 sárga szarvasgomba malac, de 1-2 van alap. Ez tipikus példa arra, hogy kaptam is meg nem is? Ennyit nem fogok barkálcsolni, miért nem adnak vele együtt alapot is? Vagy vegyék ki a fejlesztéseket. Csak ebből a 2 db-ból rengetegszer pörgetjük ki. Köszönöm, hogy elolvastad! :D
     
  12. Hrózsa

    Hrózsa Fórummogul

    Sziasztok! Növénynemesítéssel kapacsolatban lenne kérdesem. Ahhoz, hogy az amaránt érését nullázni tudjam a komfort talajon, melyik nemesítési ikont kell kitenni? A kalapács kivételével meg van mindegyik, de nem működött, valószínűleg rosszakat helyeztem ki.
    köszönöm előre is.
     
  13. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    A szupertrágya imádat-ot, 25%al nő a szupertrágya hatékonysága
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  14. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    elolvastam, de a kérdésre a választ nem tudom. A kerek kerék nyereményeit a Központban határozzák meg.
    A javaslatokat, ötleteket akár a Kerek kerékhez, akár a Játék többi részéhez ebbe a topikba tudod jelezni, ami továbbításra kerül a Központ felé.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/játékban-lévő-elemek-továbbfejlesztése-Új.15521/
    Aztán az már rajtuk múlik, hogy melyik ötleteket valósítják meg, vezetik be a játékba.
    Megértésedet köszönöm!
     
    tuxumuxi kedveli ezt.
  15. moncsiárpi

    moncsiárpi Haladó

    maguk állatok beültettem és nulla a vége nem kaptam semmit,
     
  16. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    Kicsit érthetőbben leírnád a problémádat, ha megkérlek?
    A farmnév és az ID szám se maradjon le ha segítséget kérsz.
     
  17. Hrózsa

    Hrózsa Fórummogul

    Köszönöm szépen!!!
     
    Kuzdern és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  18. kedvenc62

    kedvenc62 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Csak érdeklődnék, hogy már megint kezdődött egy valami uj event?....vagy mi van? ...Én még az elözóvel bajlódok,...Hát ha mégis .---akkor már tényleg befejezem ezt a játékot!
     
  19. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    Igen ma indult egy új event: Inutep átka
    Szerencsére semmi nem kötelező.:)
     
  20. Gazdasszony

    Gazdasszony Kivételes tehetség

    Szia Ké rlek nézd meg légy szíves miért nem müködik az ékköves ankh hiába kattintok rá mindjár a kirakót adja és elindul a számláló tisztelettel Gazdasszony ID33224951
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.