Kérdések a Bahamarama szigettel kapcsolatban

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 20.4.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Üdv' Gazda!

    Ez a topic ahová betértél, játékkal kapcsolatos kérdéseidnek fenntartott hely, tehát úgynevezett
    "Help" topic Kérdések a Bahamarama szigettel kapcsolatban témában.
    Ennek megfelelően arra kérünk, itt csak kérdésedet tedd fel.

    Mielőtt kérdésedet lejegyzed, érdemes benézned az Enciklopédiába, ahol ABC sorrendben találsz ismertetőket a játékban fellelhető összes dologról, és lehet, hogy már ott választ kapsz felmerülő kérdésedre:
    A Bahamarama sziget ismertetőjét az alábbi linken éritek el:
    A Maja Majmok szentélyének ismertetőjét itt találjátok:

    A Kincses sziget és a kikötő ismertetőjét az alábbi linkre kattintva éritek el:

    A Hajótöröttek partja ismertetőjét az alábbi linkre kattintva éritek el:

    Minden más jellegű hozzászólás, tehát ami nem kérdés, OFF-nak minősül, és törlésre kerül. Gondolok itt elsősorban a következőkre:

    - tapasztalat megosztása bármivel kapcsolatban
    - vélemény valamiről
    - ötlet valamivel kapcsolatban
    - szomszéd keresés
    - trágár beszéd
    - másik játékos sértegetése​

    Ha kérdésetek, problémátok van, mindig adjátok meg a farm neveteket és az User ID számotokat a segítségkérő postotokban, ezzel nagyban megkönnyítitek a munkánkat, elkerüljük a félreértéseket (nem ezen a farmomon van a probléma, hanem a másikon, stb.) és gyorsabban tudunk nektek segíteni.

    A fórumra vonatkozó előírásokat az alábbiakban találod meg:
    Érdemes ezeket átolvasni, mert a szabályok nem ismerete nem mentesít azok be nem tartása alól.


    Együttműködésedet köszönjük!

    Eredményes fórumozást kíván

    a Farmerama csapata
     
  2. Judit613

    Judit613 Aktív író

    Sziasztok!

    Az elobb szereztem meg a Gazdakorben a Baha fuveszkert III -at, de nem talalom sehol. Valaki tudna segiteni a megtalalasaban?
    Koszonet! :)
     
  3. Hafanana

    Hafanana Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    A Baha füvészkert III gazdaköri feladatban "füvészkert építési tervet" lehet szerezni, nem füvészkertet. Ezeket meglévő Bahás füvészkertek fejlesztésére tudod felhasználni, amennyiben már kiváltottad a Maja majmok szentélyében a szobrot, vagy vásároltál a gazdaboltban farmaranyért.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/füvészkert-a-második-raktárház.14072/#post-541229
     
    Dolphin, Sali~*.* és -ágianyu33- kedveli ezt.
  4. Judit613

    Judit613 Aktív író

    Osszekevertem a sebesseget. A Baha fuveszkert III-at is megszereztem es utana gyorsan a Bolcs Tolgynel 600 csillagert kivaltottam a Fuveszkert runat. Mar regen van fuveszkertem es 8 faval toltott. Akkor az a sok csillag kiment az ablakon?
     
  5. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Bölcs tölgyön kiváltott Füvészkertet a Farmon tudod kihelyezni, s azt is tudod Építési tervekkel fejleszteni. Te a Bahás füvészkerttel kapcsolatban érdeklődtél az első bejegyzésedben, Bölcs Tölgyről ott nem tettél említést.
    Ha ellenőrzést is szeretnél kérni, akkor kérlek hozz Farm nevet és Farm ID-t is.
    Köszönöm
     
    Sali~*.*, Judit613 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  6. Judit613

    Judit613 Aktív író

    Szia, koszi a valaszodat! Igen, emlitettem is, hogy nem jol irtam. Kozben rajottem a gondra, megoldodott a dolog, nem erek ellenorzest. :)
     
    Dolphin kedveli ezt.
  7. suzell

    suzell Járnitanuló

    Sziasztok! Érdeklődnék: elértem a 800-as szintet a b.h-mán,ezek után történés van még? Hova megy a tp-pont ha tovább termelek?
     
  8. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves suzell!

    Jelenleg a Bahamaramán 800-as a maximum szint, ezután a TP számláló ugyanúgy működik, csak szintet nem tudsz lépni többet.
     
    Luminary és Sali~*.* kedveli ezt.
  9. suzell

    suzell Járnitanuló

    Nagyon szépen köszönöm!:)
     
    SparrowC és Luminary kedveli ezt.
  10. bocsika67

    bocsika67 Fórum nagymestere

    Sziasztok!:)
    Ma este 18:30 után/ körüli időben elméletileg vettem a Bahamára egy manufaktúrát és nem találom.:oops:
    A farmaranyat levonta , ki-és beléptem, így sem találom ,talán mást vettem ?
    farm név :bocsika67 ID : 52984001 . Megköszönném ,ha megnéznétek !
     
  11. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Kérdésedet megvizsgálásra elvittem, a válaszig kis türelmedet kérem!
     
  12. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Kollégám megkereste neked a Manufaktúrát, megtalálod a menűben, baloldal, Láda ikon/Állatos barifej.
     
    bocsika67 kedveli ezt.
  13. bocsika67

    bocsika67 Fórum nagymestere

    Köszönöm szépen :inlove:
     
  14. Kein3

    Kein3 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Esetleg valakinek van egy táblázata a bahamarama növények pajtaértékéről? 15 perce fórumozok már, de még egy átfogó táblázatot nem találtam. Köszi előre is!
     
  15. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Szia!
    Van egy összefoglaló Excel-táblázat, amit a TOP-eventeken használunk. Abban megtalálsz mindent.
    A letöltési linkjét gazdatársunk, @genka53 egyik hozzászólásából (#769) hozom: https://1drv.ms/x/s!Aka4Q5z1MQkTgV6gqCG-dt59qIyt?e=HWztcV
    (Hatalmas táblázat, görgetni kell kitartóan vízszintesen és függőlegesen is.)
     
    Swartsch kedveli ezt.
  16. Kein3

    Kein3 Fórum-zöldfülű

    Hú, ez tényleg hatalmas! :D Köszi!