Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 21.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

rozsazsuzsa kedveli ezt.
  2. MyLittlieFarm

MyLittlieFarm Utánpótlás-írogató

Köszi a választ, akkor majd a jövő héten :)

eviii_mee és Othep kedveli ezt.
  3. franyo121

franyo121 Fórum félistene

Szervusztok!
    Áprilisban lejárt az addig használt (Maestro) bankkártyám. Új határidővel másikat (de hasonló Maestro) kaptam. És itt kezdődik a problémáim sora.
    1; Az új kártya adatait nem tudom elmenteni.
    2; Márciusban vásároltam 300 FA-t 1.590.-Ft-ért amihez kaptam 10% (+30 db) bónuszt. Ezt a mostanival nem kapom meg, arról nem is beszélve hogy a 300 FA-t bónusz nélkül 1.790.- Ft-ért kapnám. 3; A prémiumtagságom sem újul automatikusan.
    Tamástól erről a "Panaszkönyv"-ben kaptam felvilágosítást, amivel nem tudok mit kezdeni. Megkíséreltem a Support-nak írni, de az ottlévő kódot beírva nem fogadja el. Ezek után szeretném, ha a márciusban használt lehetőségeim visszakapnám. A márciusban használt kártya adatai mentettek voltak az áprilisban kapottét miért nem lehet elmenteni? Havonta a prémium tagságom megújításáért tartó tortúrának nem látom értelmét, a többi hátrányról nem is beszélve. Ha valaki tud, kérem segítsen!

4. BackOffice

BackOffice Team Leader Team Farmerama HU

Szia!
    Sokan nem tudják, két support van. Az egyiken külföldi kollégák dolgoznak "hivatalos" munkaidőben.
    A másikon magyarul tudó, önkéntes kollégák, szinte folyamatosan.
    Ez utóbbi helyen tudnak neked segíteni.
    Tehát: a játékba belépve írj újra a supportnak, DE az általános kérdések témát válaszd (NE a "probléma a megrendeléssel" témát).
    Írd le pontosan, részletesen a helyzetet és kövesd a kolléga tanácsait.
    A support válasza arra a postafiókra érkezik, amire a farmod regisztrálva van.
    Bízom benne, hogy megoldódik mielőbb ez a helyzet!

Kuzdern, franyo121 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  5. 11kevin

11kevin Utánpótlás-írogató

Sziasztok! Miért csak két napig lehet beváltani egy ajándékkódot? -.- Mire megtudjuk, hogy van, már nem érvényes! :cry:>:(

6. BackOffice

Szia!
    Elnézést, de kinek a hibája, hogy a szerdán 14:20-kor megjelent közleményt nem láttad?
    >>KATT<<, itt olvasható.
    Azt nem tudom, hogy kitől és miért "későn" tudtad meg, de ezen nem tudunk segíteni.

Kuzdern kedveli ezt.
  7. sadrika97

sadrika97 Fórumprofi

Tisztelt Support,
    ezúton kérdezném, hogy meg tudjátok-e könnyen nézni, hogy a Találkozunk a strandon I-X.eventben melyik napon nem szereztem meg a Tengerpart ura fejlesztést. Csak 4 függönyöm volt, a fejlesztett dekorom így Tengerpart ura V. lett. Én úgy emlékszem becsülettel leküzdöttem minden napot. :cry:
    Farmnevem: sadrika97, ID:2096495

8. picinke42

picinke42 Utánpótlás-írogató

Szia! Érdemes minden nap böngészni a Fórumon,naponta ,akár többször is.Akkor nem marad le senki a lehetőségekről!Nekem, bevált.
    :D

eviii_mee kedveli ezt.
  9. 11kevin

Pedig egyszerű lenne. 1 hét sem sok a beváltáshoz, nem? Nem mindenki a Farmon él!

10. BackOffice

Az életben sok helyen van határidő. Itt most ennyi időt adtak erre.

Sokan nem élnek a farmon, mégis sikerült beváltaniuk. Bízom benne, hogy a farmodon semmiféle probléma nem lesz, hogy ezek az ajándékok hozzád nem jutottak el.

Az ajándékkódok szinte mindig pár naposak. Ez eddig is így volt és valószínűleg a későbbiekben is így lesz.

Hiába feleselsz vissza, a jelen helyzeten ez semmit nem változtat.

Sajnáljuk, hogy elmaradtál róla, de erről sem a központ, sem a fórum munkatársai nem tehetnek.

Kuzdern kedveli ezt.
  11. 11kevin

Szia! Biztos érdemes, de van aki dolgozni jár és nincs itt mindig. Van amikor 36 órát dolgozok, mert ügyeletet is adok. Persze tudom. Nem kötelező játszani. 9 éve tolom, néha vásárolunk is. Elnézzük, hogy mikor játszani tudunk, üres Jack boltja, stb. De, ha megkérdezek vmit, kicsit furcsállom, h azt a választ kapom, h kinek a hibája... :wuerg: ?????

12. 11kevin

Köszi a választ!

13. BackOffice

Szia!
    Sajnos a második napon, amikor még csak napernyővirágot tudtunk pajtaértéken beadni, akkor nem fejezted be a két utolsó beadást. :(
    Sajnálom!

Kuzdern kedveli ezt.
  14. sadrika97

sadrika97 Fórumprofi

Hát ha ezt akkor észreveszem, megspórolhattam volna a többi Tengerpart ura fejlesztés napon a beadásokat, könnyebben teljesítettem volna a Homokvár-építész napokat.
    Köszönöm, hogy megnéztétek!

BackOffice kedveli ezt.
  15. franyo121

franyo121 Fórum félistene

Köszönöm szépen a segítséget! Tudom a Support válaszára (illetve intézkedésére) várni kell.

16. Kazuralax

Kazuralax Utánpótlás-írogató

Sziasztok és jó reggelt:)
    Kedves Modi!
    Kérlek segíts megkeresni a Kakukkmama2 kitehetőmet-már belevakultam a kurkászásba:(
    Már ha megvan??!
    Köszönöm a segítséged:)

17. mamarygen

mamarygen S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Igyekszem segíteni.

De a kereséshez számomra a Te farmnevedre és a farmod ID-számára feltétlenül szükségem lenne.

Pótold, kérlek szépen!

Kuzdern és Kazuralax kedveli ezt.
  18. Kazuralax

Bocsánat,lemaradt:)
    Kazuralax ID:6512535

19. mamarygen

mamarygen S-Moderator Team Farmerama HU

Köszönöm a pótlást.

A gazdaköri küldetések között a Kakukkfiókák feladatait kell végigvinned.
    Akkor rendelkezésedre fog állni a keresett dekor elem fejlesztése, mindkettő: kakukkmamaI., kakukkmamaII.

Vagyis, még nem rendelkezel ilyen tárggyal, de megszerezhető.

20. Kazuralax

Nagyon köszönöm és legyen szép napod:)