Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 21.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  2. kom.réka

    kom.réka Utánpótlás-írogató

    upload_2024-3-31_19-32-31.png
    Sziasztok!

    Valaki tud segíteni, ez a bónusz honnan jön? Kettő pluszt ad növényekre, de nem tudok rájönni honnan van.:)

    Köszönöm szépen!
     
  3. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.
    Egy nsgyon értékes dekorról van szó.

    Jack ajándéka
    [​IMG]
    Érési idő: 20:00 óra
    Szükséges szint:
    3.
    Tapasztalatpont: 2000 tp vagy btp a kihelyezéstől függően, valamint +2 termésbónusz a növényekre (eventnövényekre és a teliholdas növényekre is) 10 órán keresztül
    Learatható: 20-szor

    A bónuszt adó dekort a "normál" arató nem szedi le.

    Kihelyezhető:

    • a bónuszt adó dekor a futtatóba és minden területre (a teliholdas farmot, a gombaerdőt és a felhőket kivéve)
    • a speciális tulajdonságát elveszített dekor a felhőkre és minden területre (a teliholdas farmot és a gombaerdőt kivéve)
    Játékba kerülés ideje: >>2018. október<<

    Tematikus felhő tartozéka: >>Arkádia felhősor<<


    Tematikus felhő tartozéka: >>Csodás tulipán felhősor<<

    Nagyon fontos, hogy ha megtalálod, hagyd ott, ahová kihelyezted.
    Törléskor ugyanis elveszti a maradék speciális tulajdonságát!


    Emellett figyelmedbe ajánlom a Bónuszlexikont tanulmányozásra: https://board-hu.farmerama.com/threads/bónuszlexikon.2179/

    Valamint ezt az ismertetőt is: https://board-hu.farmerama.com/thre...aratható-speciális-dekorok.16371/#post-931390
     
  4. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Sziasztok!

    Furcsa dolgot fedeztem fel a felhősoroknál, s lehet másnak is szemet szúrt már.
    A Népmesék felhősor 2. hogyan kerülhetett át a tenyésztési bónuszsorokról, az egyéb bónuszsorokra, minden féle
    előzetes bejelentés nélkül? Ez már egy régebbi felhősor és ami fontosabb azért az ember megjegyzi, s igazodik hozzá.
    Ez nekem azért fontos, mert 24 órás és a tenyésztési bónuszsoroknál az első oldal 1 helyére tettem
    épp a paraméterei miatt.
    Ráadásul az egyéb bónusz sorokat is átrendezte, pedig nem véletlen léptetek cirka egy helyre, azonos felhősorokat.
    Ma reggel nem találtam, de nem volt időm vele foglalkozni, most bogarásztam át a felhőket és úgy találtam rá, mert nem
    tudtam a pontos nevét.
    Jó lenne, ha a központ utólag, bejelentés nélkül, nem babrálna bele a felhősorok átrakásába, egyik kategóriából a másikba.
    GA-BI-O-Farm ID1508500
     
    benedekbobe63 és zsani_apja kedveli ezt.
  5. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Csütörtökön megváltozott ennek a felhőnek a besorolása, mert rossz kategóriában volt.
    (Vélhetően korábban jelzésre került a rossz kategória, aminek javítása most került sorra.)
    Azt nem írta a Központ, hogy miről mire változott, csak annyit, hogy javításra került a rossz kategória.

    Megértésedet köszönöm.
    Boldog Húsvétot kívánok. :)
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  6. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia ismét.

    Sajnos sem információnk, sem ötletünk nincs, mi okozhatja ezt a jelenséget.
    Azt javasoljuk, várjátok meg mire meglesz az összes elem-darabszám, s rakjátok ki egyben.
    Jómagam is ezt a gyakorlatot követem egyébként: mindig csak 20, 25, vagy 30 darabkát hívok le egyben. Sosem mondjuk 18, vagy 29 db-ot...
    Szerencsére a visszabontott darabkák nem vesznek el, csak újra ki kell rakni a képet.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  7. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Köszönöm a válasz. Azért ez elég fura, mert régebbi felhősorról beszélünk.
    Igy pl. tök felesleges léptetgetni meg sorba rendezgetni, ha egyszer csak úgy, átkerül másik kategóriába, megkeverve azt.
    Boldog Húsvétot Neked is.:)
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  8. lenoxa

    lenoxa Aktív író

    Valami elkerülhette a figyelmemet. Most fedeztem fel ezt a legeslegbámulatosabb boltot. De azt nem, hogy hol lehet hozzá csillagos érmét szerezni. Hol olvashatok róla? Vagy ehhez van egy event is, ami nekem kimaradt? Vagy áprilisi tréfa lenne?
     
    Utoljára szerkesztett: 1.4.24
    Lenczy és holdbarát kedveli ezt.
  9. ViVcSi0212

    ViVcSi0212 Utánpótlás-írogató

    Szia!
    Elvileg a éjfél után került be a játékba, én nem tudok róla, hogy lenne hozzá event csak a farmon feltűnő kis figurákra kell rákattintani és random kis üzeneteket kapsz, némelyiknél pedig csillagos érmét. Szóval szerintem csak kattintgatni kell és bizonyos időközönként kapod az érméket.
     
    holdbarát és lenoxa kedveli ezt.
  10. lenoxa

    lenoxa Aktív író

    Köszi!
     
  11. O-Serenity-O

    O-Serenity-O Utánpótlás-írogató

    Miféle kis figurákra? Hol konkrétan? o_O
     
  12. *Napsugárlány*

    *Napsugárlány* Fórum-zöldfülű

    Szia!
    Ilyen kis ábrák jelennk meg időnként a Főfarmodon és a Szédült szántón is.
     

    Csatolt fájlok:

    Utoljára szerkesztett: 1.4.24
  13. *Napsugárlány*

    *Napsugárlány* Fórum-zöldfülű

    Szia újra!
    Meg ilyen is.


    upload_2024-4-1_4-53-42.png

    Szia!
    És ilyen is:
    upload_2024-4-1_5-10-48.png
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 1.4.24
    holdbarát kedveli ezt.
  14. salimpa

    salimpa Fórum-zöldfülű

    Jó reggelt!Felvettem a napi ajándékot,mindent átnéztem...még is maradt egy piros egyes...
     
  15. vörcsi66

    vörcsi66 Aktív író

    Szerintem április elseje miatt:)
     
    holdbarát kedveli ezt.
  16. Szomszika

    Szomszika Rutinos

    Nekem is ott maradt a piros egyes.
     
    Utoljára szerkesztett: 1.4.24
  17. freud1973

    freud1973 Utánpótlás-írogató

    Nekem nem jönnek a kis figurák, az 1-es ott van.
     
  18. sakutyuk

    sakutyuk Utánpótlás-írogató

    A válasz a kérdésetekre: Nem :)
     
  19. holdbarát

    holdbarát Junior szaki

    Nagyon jók a szövegek! :):DxD;)
     
  20. O-Serenity-O

    O-Serenity-O Utánpótlás-írogató

    6 órával az indulás óta: semmiféle kis figurák nem jelentek meg. És nekem is továbbra is ott van a piros 1-gyes. -.-
    A Legeslegbámulatosabb Bolt bohóca megjelent; kaptam 20 csillagos érmét, de a játék vagy event nem jelent meg a menüben, mintha nem is lenne.o_O

    Edit: azóta többször is kiléptem a játékból és vissza: semmi változás.:sleepy:
     
    vihence kedveli ezt.