Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 20.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Mayanéni

Mayanéni Járnitanuló

Nálam van kerek kerék buli vásárlási lehetőség, de másik kertemben nincs. Ezért kérdeztem. Ha most benézel hozzám, te is láthatod, hogy van. Legalább is, amikor ezt a hsz-t elkezdtem írni még volt.

üdv:
    Maya

Íme: Ezt keresem másutt.

Kerekkerék buli 7
    Csomagok
    8.990 HUF
    Van számodra egy különleges ajánlatunk! Szórakozz jól ezzel a pörgető csomaggal, és forgasd meg a kerekkereket szuper dolgokért.

3300 farmarany
    175 party pörgetés
    60 ingyenes pörgetés

Jelenleg csak egyszer
    vásárolható meg!

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  2. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szervusz!
    Akkor ez egy olyan egyedi vásárlási ajánlat, amit külön elküldenek az egyes farmokra.
    Sajnos ezekről nem is kapunk tájékoztatást, mert ezek nem az összes farmot érintik, hanem csak azokat, amelyekre éppen akkor küldenek.
    Lehet, hogy legközelebb a másik farmod fog kapni ilyen különleges ajánlatot.

Mayanéni kedveli ezt.
  3. Mayanéni

Mayanéni Járnitanuló

Szervusz Havasi Gyopár :)
    Értem, és várom a másik birtokomra is :)
    Éppen, hogy megvettem, már el is tűnt ez a szuper ajánlat.
    Legyen szép az estéd:)
    üdv: Maya

4. Havasi_Gyopár

Szervusz!
    Így van. Persze, hogy eltűnt, hisz írták is, (ahogy ide le is írtad), hogy egyszer egyszer lehet megvenni.
    Az ilyen ajánlatok tényleg egyediek, és egyszeriek. Megveszed és huss, már nem is látszik.
    Neked is legyen szép estét, és nyugodt éjszakád. :)

5. szenga6565

szenga6565 Járnitanuló

Sziasztok! Segítségre lenne szükségem! Az új gazdakori feladatba kell beadni strand törölközőt. Lemaradtam valamiről, mert nem tudom ezt honnan szerezhetek. Köszönöm a segítséget!

6. mandityalexandra

mandityalexandra Fórumprofi

Szia!
    Van a "Központ" rovat a Fórumon, egyből, ahogyan belépsz. "Fejlesztői blog" alrovatában található róla leírás, nem a megszokott "Eventek"-nél.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Újdonságok-a-bahamarama-szigeten-2021-május.21180/
    Kellemes napot kívánok neked és jó ügyködést a farmodon! :)

szenga6565 kedveli ezt.
  7. papessz1982

papessz1982 Junior szaki

Sziasztok!
    Az előbb olvastam, hogy a "Titkos tó - átfogó event" kapcsán kompenzációra számíthatnak a gazdák. Honnan tudom meg, hogy mennyi halat fogtam? Vettem horgászkosarakat is, de még így sem sikerült megszereznem a szükséges számú gyöngyöt.
    Köszönöm a segítséget! :)
    Üdv:
    Papessz1982

8. Havasi_Gyopár

Szia papessz1982!
    Aki legalább 50 db halat fogott ki, az már megkapta a felhőt.
    Tehát nem is a horgászások száma volt a domináló, hanem a kifogott halaké.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/titkos-tó-átfogó-event-kompenzáció-2021-május-6.21171/
    A jóváíró szkript lefutott, tehát ha jogosult vagy a Titkos tó felhőre, akkor megkaptad.
    Ha nem tudod, hogy mennyi halat pecáztál, és nem vagy benne biztos, akkor farmnév és ID szám megadása esetén meg tudjuk nézni.
    De te magad is utána tudsz járni annak, hogy kaptál-e felhőt, vagy sem.
    Egyik eset, hogy a "minden felhő" ikonra kattintasz, és a szűrőbe beírod azt a szót, hogy titkos, (a kép nálam készült)
    upload_2021-5-14_13-47-41.png , vagy a Befejezetlen sorok Befejezetlen sorok.PNG ikonra kattintasz, és akkor, ha megkaptad, azok között megtalálod, mert kiírja, ha a paszulytő fölé viszed az egeret.