Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 21.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Jennyke60

Jennyke60 Aktív író

Sziasztok! Melyiket célszerü megvenni, pl a kis kosár mit tartalmaz ezt

2. Csocsoovb

Csocsoovb Board Administrator Team Farmerama HU

3. kerge-30

kerge-30 Junior szaki

Sziasztok! Farmunkás akció nem működik? Délelőtt láttam, hogy ment most akartam vásárolni de nem látom az akciót :(

4. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Mit értesz azon, hogy nem működik?
    Még több, mint 110 óra van hátra a Farmmunkás-előfizetési akcióból.
    Eventórában egy kék-rózsaszín locsolókanna jelzi.

5. kerge-30

kerge-30 Junior szaki

Nem mutatta most este, egy ki-belépés megoldotta most :) Csak nem értem mert 30 perce léptem be és akkor nem volt benne :( Köszi

6. franyo121

franyo121 Fórum ezredese

Szervusztok!
    Felvilágosítást kérek! A 24 órás plusz 3 db-t adó növénybetakarítási bónusz hat az összes vetőterületre és az event növényre is? Előre is köszönöm a választ!

7. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Igen.

8. Tamás1488

Tamás1488 Járnitanuló

sziasztok! A betakaritási bónusz mire jó?

9. Othep

Szia!

Ha bal oldali nyereménylista 17. sorában lévő, 68 (!) minijátékkal megszerezhető 24 órás +3-as növénybevételi bónuszra vagy kíváncsi, akkor azzal +3 növényt takaríthatsz be egy kockáról (ezért célszerű kiskockára vetni), és az eventnövényre is hat.

A bónusz NEM azonnal induló, hanem a polcra kerül!

Általánosságban tekintve pedig több állatot, növényt, terményt takaríthatsz be a bónuszok segítségével.
    Forrás: Bónuszlexikon. https://board-hu.farmerama.com/threads/bónuszlexikon.2179/

Kerek kerék nyeremény
    Képe NeveHatásBónusz mértékeHatóidőMelyik keréken
    [​IMG]TermésbónuszTermésbónusz a növényekre+1 termés06:00Normál
    [​IMG]TermésbónuszTermésbónusz a növényekre+1 termés06:00Party
    [​IMG]TermésbónuszÁltalános termésbónusz100%24:00Party
    [​IMG]TermésbónuszÁltalános termésbónusz200%12:00Party
    .
    Egyéb
    KépeNeveHatásBónusz mértékeHatóidőÉrési időMegjegyzés
    [​IMG]Növénybevételi bónuszTermésbónusz a növényekre100%24:00-Az éléskamra polcán található. Aktiváláskor arany rekeszt foglal el.
    [​IMG] Teljes bevételi bónusz S Általános termésbónusz 100% 24:00 - Az éléskamra polcán található. Aktiváláskor gyémánt rekeszt foglal el.
    [​IMG] Teljes bevételi bónusz L Általános termésbónusz 200% 24:00 - Az éléskamra polcán található. Aktiváláskor gyémánt rekeszt foglal el.
    [​IMG]Kacsa Kata szupertrágyájaTermésbónusz a növényekre+3 termés normál talajon,
    +6 termés komfort talajon
    egyszeri aratáskor-arra a növényre hat, amire rászórtuk

Kuzdern és zsani_apja kedveli ezt.
  10. MamaMeseKertje

MamaMeseKertje Fórum veteránja

Sziasztok! Meg tudja valaki mondani, hogy mikor került játékba a Farönk hangár dekor? Lehet, hogy nekem nincs, és szeretném tudni, mikor hagytam ki. A dekorok listájában nincs benne ez az információ.
    Köszönöm!

Kuzdern kedveli ezt.
  11. -BombadilToma-

-BombadilToma- Mindentudó orákulum

12. Kékmadár1

Kékmadár1 Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!

2018. szeptember 19. (szerda) 14:00 órakor új házi kedvenc került játékba.

https://board-hu.farmerama.com/thre...ojások-házi-kedvencek.2108/page-2#post-913077

Kuzdern, MamaMeseKertje és -ágianyu33- kedveli ezt.
  13. MamaMeseKertje

MamaMeseKertje Fórum veteránja

Nagyon szépen köszönöm! Sajnálom, hogy akkor nem vettem meg! Talán egyszer majd újra megvehető lesz. Ha nem, akkor így jártam... :music:

Ribiszke, KUNCZE, Kékmadár1 és 2 más kedveli ezt.
  14. hekalé

hekalé Járnitanuló

Szia !
    A turbó malomról szeretnék érdeklődni. Lesz-e mostanában, vagy volt már csak figyelmetlen voltam.
    Köszönöm a választ!

15. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia hekalé!
    Előzőleg május 9-10-én volt, várható hogy e hóban is akkortájt lesz.
    Figyelni kell a közleményeket.

16. gazda2431

gazda2431 Utánpótlás-írogató

Három kérdésem lenne:
    A "nagy hajsza" eventen sikerült szereznem egy farmaranyfát, és két XL-es mamutfát.
    1. A farmaranyfa korlátlan ideig ad napi egy farmaranyat, vagy van egy idő-, vagy mennyiségi korlát, és utána eltűnik?
    2. A mamutfákat sajnos nem tudom kitenni alapfák nélkül. Alapfákat hol lehet szerezni? (A csere eventen nem, és a gazdaköri feladatokat is néztem, ott sem.) Vagy majd esetleg egy következő eventen?
    3. Egyszer tapasztaltam, hogy tenyésztéskor csak egy szupertáp kellett. Ez mitől függ? Lehet valahogy ezt elérni, esetleges valamilyen termék segítségével, vagy ez valamilyen speciális akció lehetett?

17. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia gazda2431!
    Gratulálok a farmarany fádhoz, és az egyéb megszerzett nyereményekhez!
    1. A FA-fa aratásonként ad 1 farmaranyat, egészen addig amíg kint tartod a farmon és esetleg nem rakod ill. kerül be (akár nem szándékos törléssel) a menübe. Alapban 24 óra az érésidje, amely csökkenthető a dekorokra ható érésidő csökkentő felhőkkel, amennyiben vannak ilyenek a birtokodban. Ezeket a felhőket eventek teljesítésével tudtuk megszerezni. https://board-hu.farmerama.com/threads/bónuszlexikon.2179/#post-907833
    2. Alap mamutfákat a 2017-es fa expressz rakományaként lehetett szerezni, és többek között az ezt megelőző Nagy hajsza tárgykeresős eventben úgyszintén. Amennyiben elérted a 200. szintet, azt követően minden szintlépésnél kapsz, mint mindenki, egy Talányos fa ládát, abból is bontható. De gazdaköri feladatok megoldásával is szerezhetők, persze ezek elérhetősége szintfüggő, de ha még nem tartasz ott szintben addig is ki tudod jegyzetelni magadnak a hozzávalókat: https://board-hu.farmerama.com/threads/küldetések-a-gazdakörben.6870/
      1. Szupertrágya mamutfa: a Zsibongó pillangók gazdakörben (201. szinttől érhető el)
      2. Kacsa Kata mamutfája az Egy borsónyi munka gazdakörben (204. szinttől érhető el)
      3. Turbó mamutfa A hobbikertész gazdakörben (207. szinttől érhető el)
    3. Az egy szupertápos tenyésztés remélhetően rendszeresen visszatérő lehetőség lesz, legutóbb 2020.05.30.-án volt. Figyelni kell a közleményeket.: https://board-hu.farmerama.com/threads/szuper-akciós-nap.19577/

Kuzdern és -ágianyu17- kedveli ezt.
  18. gazda2431

gazda2431 Utánpótlás-írogató

Köszönöm a részletes választ!

Kuzdern, -ágianyu17- és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  19. egresinebobe1

egresinebobe1 Fórummogul

Sziasztok! Szeretném kérdezni, hogy mikor lesz farmmunkás vásárlás, mert a bónuszok már szinte mind elfogytak és egyesével ültetni és aratni, hát az bizony nagyon sok idő.

20. Othep

Szia.

A Szezonmunkás = farmmunkások előfizetése akció nemrég ért véget, a Munkások akciós áron (farmaranyért) ilyentájt szokott lenni, de előre mi sem tudjuk megmondani. Kérlek, figyeld a Központ/Eventek részleget, ott adunk hírt az akciókról.