Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 21.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Sajnos, ebben itt a fórumon nem tudunk segíteni.

    Figyelj arra, hogy ne húzd ki a pályán túl a kosarat, mert attól leállhat a minijáték.

    Kérlek, keresd fel a supportot.

    Őket így találod meg:
    [​IMG] A lenyíló ablakban válaszd az Általános kérdések sort.
    Részletesen írd meg miről van szó, minimum 140 karakterrel.
    Olyan e-mail címet adj meg, amin olvasni tudod a support válaszát.

    A vonatkozó Adatvédelmi előírások értelmében, a levéltitok megsértésének elkerülésére, kérlek ezt követően ne írj erről a fórumon.
    Türelmedet kérjük, mivel hosszabb időt is igénybe vehet az ügyintézés.

    (Ha esetleg problémába ütköznél a "nem vagyok robot" igazolással, akkor vedd majd kisebbre a képernyő méretét a CTRL és - vagy a CTRL és egérgörgő használatával.)

    A supportról itt tudsz bővebben olvasni:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-support.6729/

    Köszönöm a türelmedet.
     
    Dolphin, -ágianyu33- és Swartsch kedveli ezt.
  2. Csiziee

    Csiziee Haladó

    Sziasztok! Az előző eventben kiváltottam a Legrózsaszínűbb pite receptjét, de nem találom, hogy el tudjam készíteni! Merre kereshetem?

    Köszönöm
     
  3. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  4. Pocakame

    Pocakame Járnitanuló

    Sziasztok!
    Tegnap előfizettem a prémium + szolgáltatásotokra leginkább az alpesi termelékenység növelése funkció miatt, mely szerint az átalakító és az előállító hely dupla termékeket állít elő. Se az ezt követő tegnapi, se a mai napon sem kaptam dupla termékeket onnan. Akkor hogy is van ez? :)
    A többi része a szolgáltatásnak működik.

    üdv : Pocakame ID: 50695443
     
  5. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Az a megfogalmazás kicsit csalóka. Valójában az előállítási idő feleződik, így ugyanannyi idő alatt duplán termelhetsz. De amit sugallna, hogy egy adag alapanyagért dupla készterméket kapsz, nem áll. Ugyanez a félreérthető megfogalmazás található a fürge malom esetében is.
     
    Sali~*.*, genka53, Swartsch és még 1 ember kedveli ezt.
  6. zsezsere

    zsezsere Utánpótlás-írogató

    nagyon köszönöm!
     
    Dolphin kedveli ezt.
  7. Pocakame

    Pocakame Járnitanuló

    Szia, köszi a választ :)
    A "kicsit csalóka" helyett én az egyértelműen megtévesztő, vagy jogi nyelven a tisztességtelen kereskedelmi gyakorlat kifejezéseket használnám inkább :)
    Így számomra értelmetlenné is vált a + szolgáltatás.
     
    genka53 kedveli ezt.
  8. zsomborik

    zsomborik Járnitanuló

    Szia Kedves Admin!
    A Karnevál királynő játékban a 35 színt -ért járó trágyás ajándékot nem találom.Nem tudom kitenni a felhősorra, mivel nem találom.
    Igaz, hogy a legutolsó szinten is lesz egy, de hová tűnhetett a 35. szintért járó?
    Üdv: zsomborik 10 984 810
     
  9. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a 35. mini játék után járó Ritmus és banán (+) dekor a Dobozban van, a kép Nálad készült - Felhősorra (+)-os dekor nem rakható fel (ahogy az az event ismertetőben is szerepel), előbb ki kell tenni területre, le kell aratni a plusz jutalmakat (jelen esetben 11 alkalommal Trágyás láda II-t ad), ezt követően, ha törlöd, visszakerül a dobozba, s azt követően már fel tudod tenni felhőre.
    upload_2024-2-20_12-1-43.png

    Megértésedet köszönöm!
     
  10. zsomborik

    zsomborik Járnitanuló

    Köszönöm a segítséget Admin!
    zsomborik ID10 984 810
     
    genka53, Luminary és Dolphin kedveli ezt.
  11. böszike50

    böszike50 Junior szaki

    Sziasztok, Lehet ne jó helyre írom..Kész vagyok a karnevál királyné 8 felhő sorral, és azt nem tudom ki rakni a ritmus és banán, mert azt írj, nincs az eszköz tárban. Pedig ott van. Köszönöm ha válaszolsz.
     
  12. ReneeSmith

    ReneeSmith Utánpótlás-írogató

    Szia!

    A Ritmus és banán dekor pluszos dekor, először ki kell rakni területre, és learatni míg elveszti a pluszos tulajdonságát, majd törölni, (vagy ha nincs szükséged a ládára amit ad rögtön törölheted is). Utána fogod tudni csak felhőre tenni.
     
    Dolphin, genka53, Sali~*.* és még 1 ember kedveli ezt.
  13. asszony48

    asszony48 Junior szaki

    Végig csináltam a karnevál eventett és nem talélom a felhüre kiraki a ritmus és banán kirakni valót köszönöm
     
  14. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    áthoztalak a Panaszládából Segítségkérő topikba.
    A Ritmus és banán (+) egy (+)-os dekor, amit rögtön nem lehet felhőre tenni, ez benne van az event ismertetőben is
    https://board-hu.farmerama.com/threads/karneválkirálynő-event-2024-február.24569/#post-1373477
    Előbb ki kell helyezned egy területre, ott le kell aratni a pluszt, amit ad (jelen esetben 11x tudod aratni, és Trágyás láda II-t ad. Ezután töröld, s így visszakerül a dobozba, ahonnan már fel tudod rakni felhőre.
    Ha nem találod így sem, akkor kérlek, hozz Farm nevet és Farm ID-t, ezek nélkül nem tudok bekukkantani Hozzád.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  15. Goldros

    Goldros Törzsjátékos

    sziasztok!
    Kaptam egy remek ajánlatot de nem tudtam megvásárolni . remélem tudtok segiteni
    Gazda: Goldros ID: 16719200

    Nem engedte megvenni .
     
  16. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves Goldros!

    A Hírek felületén, az Akciók ( piros kosár) közt meg fogod találni és ott meg is tudod venni, amennyiben szeretnéd.
     
    Swartsch, Sali~*.* és Goldros kedveli ezt.
  17. Goldros

    Goldros Törzsjátékos

    Köszönöm szépen


    Nem találom . kérlek segits

    nincs ilyen , hogy akció
     
    Utoljára szerkesztett: 21.2.24
    SparrowC kedveli ezt.
  18. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves Goldros!

    Kollégám ellenőrzése alapján itt találod (a kép nálad készült):
    [​IMG]
     
    Swartsch, Sali~*.*, Goldros és még 1 ember kedveli ezt.
  19. .rózsabimbó.

    .rózsabimbó. Junior szaki

    Sziasztok!
    Nálam nem működik a játék, semmit nem csinál, Se ajándékküldés, se aratás semmi
    Gazda: .rózsabimbó. ID: 13932283
     
    libuskafarm kedveli ezt.
  20. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Én sem tudok semmit sem csinálni.
    Mégis sikerült 3.ra. Reggel forgattam 200%ot, ha most bekrepál abba is hagyom ezt az egészet.