Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: Othep, témanyitás ideje: 21.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum bárója

    Luminary és Othep kedveli ezt.
  2. moncsiárpi

    moncsiárpi Haladó

    TUDJÁTOK KI VAGYOK CSAK NEM TESZTEK SEMMIT---ÉN IRTAM RÉGEBBEN HOGY EGY IGAZI PROFI INFORMATIKUSRA VAN SZÜKSÉGETEK.MOST CSAK ANNYIT HOGY 5-6-SZOR KELL KI-BE LÉPNEM HOGY MINDENT MEGTUDJAK JÁTSZANI.MÜKÖDIK,DE CSAK IGY--VAN MÉG EGY KÉRDÉSEM--------VOLT SZÓ HOGY LEHET MAJD VALAMIT KEZDENI A FELHALMOZOTT ARANY BANÁN-----ÉS CSILLAG---VAN VAGY 10000 DB.---JÓ VOLNA VALAMI CSERE AKCIÓ---------MIDEGY---MIRE VAGY AJÁNDÉKBA--AZ IS JÓ.
     
    gyökértelen és varga1234 kedveli ezt.
  3. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    kérlek, ne írj nagy betűvel, mert az az internetes kommunikációban kiabálásnak számít. Köszönöm!
    Az, hogy egy-egy játékos neve a fórumon ismerősen cseng, mert sokszor ír, nem jelenti azt, hogy fejből tudjuk az azonosító adatait, nem dolgunk ezek megjegyzése.
    Amennyiben a Játékos segítséget kér, akkor a Fórum szabályzat alapján meg kell adnia a Farm nevét és a Farm ID-ját az ellenőrzéshez és meg kell adnia a kérdését, problémáját. Ha hibát észlel, akkor azt is meg kell írnia, hogy kliensben vagy böngészőben észlelte-e a problémát.
    Ezek nélkül sajnos ellenőrzést nem tudunk végezni, csak általános válaszokat tudunk adni.
    Az Aranybanánok és Csillagok felhasználására nincsen egyelőre újabb információnk, ha van ötleted a felhasználásukra, akkor azt vidd kérlek az ötletelős topikba:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/játékban-lévő-elemek-továbbfejlesztése-Új.15521/
    Természetesen, hogy melyik ötletet veszi be a játékba a Központ és mikor, ezekre nincsen ráhatásunk, mi annyit tudunk tenni, hogy továbbítjuk őket.
    Minden új lehetőségről pedig a megszokott módon tájékoztatunk Benneteket a fórumon.
    Megértésedet és együttműködésedet köszönöm!
     
    Luminary, -ágianyu33- és Swartsch kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Szeretnék erre a kérdésemre választ kapni. Miután tudom, hogy a csevegőben ritkábban van mod jelenlét áthozom ide.
    "
    Ne feledkezzetek meg róla, hogy május 11. 14 óra az utolsó alkalom, hogy a zsetonokat beválthassátok, érdemes kihasználni, ha már megdolgoztunk érte.
    14 órától pedig adja a szuvenír a +-os hatását, érdemes kirakni.
    A szuvenír most az alábbiakat adja:
    Neve
    .....................
    Képe
    .................................
    Szükséges
    szint
    Érési idő
    (óra)
    TP/BTP kihelyezéstől függőenPlusz ajándék 2024.05.11. 22:00 - 2024.05.18. 22:00 közöttA tárgy méreteKihelyezhető
    Szerencsés sárkány szuvenír[​IMG]2.23:0021001x Kacsa Kata szupertrágyája
    + Nagyobb hozam a fáknál.
    Bónusz: +1
    1 órán keresztül
    1x1Főfarm, Szédült szántó, Kerge kert, Erdei tisztás, Bahama szigetek, Kincses sziget, Esőerdő, Zuhatagok szigete, Hajótöröttek partja, Napraforgódomb, Felhősorok

    A dátumokban valami kóc van? A naptárban 12. az utószezon kezdete, az a táblázatban a szuvenírnél pedig 11. Most melyik a jó?"
    Megköszönném, ha valaki válaszolna rá :)
    További szép napot kívánok.
    Gyöngy
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  5. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a főszezon május 11-én 21:59-ig fog tartani, ezért indul a Szuvenír hatása 22:00-kor, amikor az utószezon kezdődik.
    Előszezon (várhatóan): 2024. április 12. 14:00 - 2024. április 14. 13:59 óra
    Főszezon (várhatóan): 2024. április 14. 14:00 - 2024. május 11. 21:59 óra
    Utószezon (várhatóan): 2024. május 11. 22:00 - 2024. május 14. 14:00 óra

    A naptárban azért van elsőként 12-én feltüntetve az utószezon, mert az az első nap, amikor már egész nap utószezon van. 11-én a nap nagy részében még a Főszezon fut.
    Megértésedet köszönöm!
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Köszönöm szépen, megmondom őszintén az órára nem is figyeltem, csak a napokat néztem, de így már érthető. Minden esetre érdekes változás az előző eventek 14 órai váltásához képest a késői váltás. No így jár aki rutinból ír és nem figyel. :oops: Megyek és szerkesztem a hozzászólásomat a csevegőben is.
    További szép napot kívánok Neked!
     
    Kuzdern és Dolphin kedveli ezt.
  7. Csillagvirág2020

    Csillagvirág2020 Utánpótlás-írogató

    Szia. Már nagyon régen játszottam a farmon, de akkor még mobil fizetéssel tudtam venni farmaranyat.
    Ezt a lehetőséget nem látom !
     
  8. Sylja

    Sylja Fórum hercege

    Szia!
    Sajnos, megszűnt, már nagyon régen. Van többféle fizetési lehetőség, nézz körül a Rendelési információk topikban.
     
    Luminary kedveli ezt.
  9. NaEzÉnvagyok

    NaEzÉnvagyok Fórum-zöldfülű

    Bocs, hogy szova teszem
    A bigpoint azt szeretne, ha 2x 3x vásárolnék meg valamit 1 helyett?
    A nagyjabol 10 perccel ezelotti vásárlásomat siman tudomasul vette a vasarkas oldalon, de azota sem a fizetésrol nincs visszajelzes, sem pedig a vasarolt dolgot nem kaptam meg!

    Belepni a jatekba csak kin-keservesen lehet, a letoltott klienssel egyatalan nem
    Jelzem, hogy ez utobbi nem most fordul elo eloszor az elmult napokban, ennek ellenére mindenki happy, hawaii van, csak en szivok az event megoldasanal

    Bocs a kicsit nyugos kerdesert, azert talan meltattok majd valaszra
     
  10. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Nem kell 2x-3x megvásárolni, hisz nem is lehet. Amennyiben sikeres volt a vásárlás nem tudod újra megvenni és a csomag tartalmának a raktárba kellett kerülnie.
    Idézet az ismertetőből:" A csomagok egyszer vásárolhatók meg."
    Ha, még mindig nem kaptad meg a csomagot, kérlek frissíts F5-tel, illetve válts területet! Amennyiben ellenőrzést szeretnél, akkor várom az azonosító adataidat. (farmnév, farm Id)
    A belépési problémák, lassulások nem érintenek mindenkit, sajnos sok-sok összetevője van.
    Kérlek olvasd el AbleotoryTL javaslatát, talán segítség lehet neked is.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/javaslatok-a-lassú-akadozó-játék-ellen.24566/
    Megértésedet köszönöm.:)
     
    Sylja kedveli ezt.