Kérdések, amikhez nem találtál topicot (kezdők és haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. zene53

    zene53 Junior szaki

    Sziasztok, nem működik a felhősor, már 2 napja. tud valaki valamit erről a problémáról? A választ köszönöm.
     
  2. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a klienshez kapcsolódóan jeleztek páran paszulyos problémát, ezt továbbítottuk a Központ felé, válasz még nem érkezett.
    Böngészőben nincs probléma, így ha sürgős tennivalód van, akkor lépj be böngészőn keresztül.
    Mivel Farm nevet, Farm ID-t nem hoztál, így csak általános válasszal szolgálhatok.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  3. zene53

    zene53 Junior szaki

    Köszönöm.
     
  4. whiteswam11

    whiteswam11 Haladó

    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni mert 2 napja keresem a szezonkitüntetés alapot mire a fejlesztést rakhatnám, sajnos nem találtam. Köszönöm a segítséget. ID:21206344
     
  5. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Kérésedet elvittem megvizsgálásra.
    Türelmedet kérem, jelenleg nincs fent ellenőrzésre jogosult kolléga!
    Köszönöm!
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  6. _sziszkó_

    _sziszkó_ Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni, hogy tudok gazdanevet változtatni?
     
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    2.1. A felhasználónév megváltoztatása:
    A felhasználónév megváltoztatására az új kezelőfelületen egyelőre nincs lehetőség!
     
  8. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU


    Szia!


    Ellenőrzésemkor a bal oldali menüdben találtam meg a váza ikon alatt:

    upload_2024-3-7_1-26-43.png
     
    Sali~*.*, Dolphin és aida2330 kedveli ezt.
  9. Böbibaba69

    Böbibaba69 Junior szaki

    Szervusztok,
    buta kérdés, de merre találom a Farmárudát? (nem kinevetni a gazdát a buta kérdésér pls.)
    Köszönöm szépen, Böbibaba69
     
    Ms.AbyZu kedveli ezt.
  10. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    bal oldali menüsorban a piros kosárra kattintva a második sorban a jobb szélén található a Farmpengős mező, innen tudod elérni a Farmárudát:
    upload_2024-3-7_10-33-39.png
    Mivel most van Szezon is, így a Szezon ablakból is eléred a Farmárudát, szintén a Farmpengős gombra kattintva:
    upload_2024-3-7_10-36-19.png

    Jó vásárlást!
     
    Sali~*.*, Luminary és -ágianyu33- kedveli ezt.
  11. Böbibaba69

    Böbibaba69 Junior szaki


    Szia Dolphin,
    nagyon szépen köszönöm.
    Üdv, Böbibaba69
     
    Luminary és Dolphin kedveli ezt.
  12. baltha54

    baltha54 Járnitanuló

    A mai nap során már többször kaptam ismeretlenektől levelet, és mikor megnyitottam de "csak" egyet nincs benne szöveg, se üzenet.
    Az összesitőben ahol a beérkező ütenetek vannak nyilvántartva, "tárgyként" DÖSZL szöveg van. Töröltem minden levelet amit igy kaptam, nem tudom más is járt már igy?. Virus nem lehet? ID: 1865723
     
  13. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Mivel már törölted a leveleket, így nem tudunk ránézni. Ha még kapnál hasonlót, kérlek ne töröld, jelezd nekünk és megvizsgáljuk.
    Még arra lennék kíváncsi, hogy ezek a levelek mind-mind más farmnévről érkeztek?
    Köszönöm szépen:)
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  14. baltha54

    baltha54 Járnitanuló

    kb 3-4 névről, sajnálom hogy töröltem
     
  15. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Nincs gond, ha megismétlődik jelzed. Én azt tartom valószínűnek, hogy ezek a levelek még tegnap éjjel érkeztek hozzád, mert még tartott a Szomszéd ajándékozás. Elképzelhető, hogy célt tévesztett levelek, mert a tiédhez hasonló farmnév van a rendszerben és rossz nevet adtak meg.( Amennyiben a fórumon használt név megegyezik a farmod nevével )
    Megértésedet köszönöm, további sikeres játékot kívánok:)
     
    -ágianyu33- és baltha54 kedveli ezt.
  16. baltha54

    baltha54 Járnitanuló

    Nem kaptam levelet a korábban problémának jelzett dologgal kapcsolatban, de a napi ajándékaim között ott szerepelnek, mint kapott jégsárkány kitevő küldőjeként. Csak ennyit tudok segiteni, és lett egy szomszédom 226 szintü DÖSZL. A szomszédot valószinüleg én fogadtam el. ID: 1865723
     
  17. Luminary

    Luminary Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Ezek szerint megoldódott a rejtély.:)Köszönöm szépen a visszajelzésedet.
    További jó játékot kívánok!
     
  18. baltha54

    baltha54 Járnitanuló


    köszönöm , és további jó munkát kivánok!
     
    SparrowC és Luminary kedveli ezt.
  19. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum bárója

    A szabadpörgetés fület hol találom.? A gyors pörgetéshez szeretném használni. Köszömöm
     
    Utoljára szerkesztett: 7.3.24
  20. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves rozsazsuzsa!

    Nem teljesen értem a kérdésedet.
    A térképről rákattintasz a Kerekkerékre, ezután elindítod a pörgetést és megszakítod az ESC billentyűvel, ezután visszamész és ezt ismételgeted, így tudsz gyorsan sokat pörgetni.
    Amennyiben más volt a kérdésed kérlek pontosíts a megfogalmazáson, hogy segíteni tudjak.

    Köszönöm a megértésed!