Kérdések, amikhez nem találtál topicot (kezdők és haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. marcsi5556

    marcsi5556 Törzsjátékos

    Köszönöm szépen a válaszod!
     
    Dolphin kedveli ezt.
  2. hajnibaba10

    hajnibaba10 Haladó

    Sziasztok! A fórumon keresem de sehol de sehol nem találom a Piccoló ládából megnyerhető dolgok listáját. Ezt a nyamvadt Jack ajándéka kitehetőt szeretném megnézni. Egy kis segítséget kérek hogy találom meg. Köszönöm.
     
  3. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    itt találod az információkat a ládából nyitható dekorokról:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/titokzatos-láda-rejtelmei.20603/#post-1173157

    Itt pedig Jack ajándéka (+) dekorról olvashatsz:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...aratható-speciális-dekorok.16371/#post-931390
     
    Sali~*.*, Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  4. hajnibaba10

    hajnibaba10 Haladó

    Dolphin kedveli ezt.
  5. kosagi

    kosagi Fórum mestere

    Sziasztok!
    Lehet, hogy rosszul emlékszem (jó esély van rá), de mintha pár napja még kevesebb pont lett volna hátra a 30. szintig a Gyopárvölgyben. Úgy 2000 körülire emlékszem, és most, hogy a szamár 32. küldetését is teljesítettem, még 5630 pont kell.

    Köszönöm, ha megnézitek.
    kosagi ID 52267135
     
  6. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    azt sajnos nem látjuk a Játék naplójában, hogy adott napon mennyi ATP-vel rendelkeztél.
    Ellenőrzésem alapján jelenleg: 443810 ATP-d van a Játék naplójában.
    A szintlépéshez 5630 ATP-re van még szükséged.
    443810 + 5630 = 449.440 ATP
    Ahogy azt tegnap a Gyopi csevegőben írtam: "A 30. szint eléréséhez 449.440 ATP szükséges az ismertető alapján"
    Az ATP csökkenni nem tud, az ATP követelmények nem változtak, így vélhetően nem emlékeztél jól a még szükséges mennyiségről.
    Megértésedet köszönöm!
     
  7. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Elértem a Gyopár 35. szintjére.
    upload_2024-4-26_8-17-29.png
    Karcsika 33. feladatában kért, Old fel ezt a játékmezőt: Alpesi kert, megtörtént már ültettem is a felszabadult földekre. A feladatnál még sincs pipa.
    upload_2024-4-26_8-22-26.png

    Kérnék szépen egy ellenőrzést.:inlove: Köszönöm szépen.
    Gazda: Sali~*.* ID: 17695651
     
  8. kosagi

    kosagi Fórum mestere

    Köszönöm szépen!
     
    Dolphin kedveli ezt.
  9. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    sajnos megint hiányos a megfogalmazás Füles Karcsi feladatánál. Az Alpesi kert I-6. terület feloldására van szükség ennél a feladatnál, ellenőrzésem alapján Nálad az 5. terület szabadult fel (ezért nem lett pipa még a feladatnál), így még Karcsinak várakoznia kell (de nem csak a terület feloldás miatt, ami a 41-es szinten lesz elérhető számodra), hanem a 42-es szint elérése miatt is :)

    upload_2024-4-26_9-5-3.png

    Megértésedet köszönöm!
     
  10. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen a válaszod. :)Mivel a feladatnál nem látszik, hogy melyik területről van szó, ez okozta a félreértést.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  11. Picikifli

    Picikifli Fórum-zöldfülű

    Sziasztok,
    Nem találtam megfelelő topikot, ezért itt érdeklődök.
    Van arra kilátás, hogy a közeljövőben helyreáll a régi rend ( sebesség, használhatóság, elérhetőség ) és hogy eltűnjenek a reklámok a lap széléről? 14 éve farmerámázok, nem kevés időt, energiát és pénzt öltem bele; de mostanra elegem lett abból, ahogy ( nem ) működik a játék. És ha ez nem áll helyre a régi rend, nem lesz olyan mint a problémák előtt; nem látom értelmét a folytatásnak. Mert ez már nekem nem szórakozás, hanem stressz :(
     
    szöszi50 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  12. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a ma délelőtt lezajlott karbantartás utáni belépéskor már nem jelentek meg a reklámok. Legalábbis nálam Chrome-ban nincsen. Ha Nálad még van, akkor kérlek, zárd be a böngésződet és indítsd újra a gépedet.
    A hibák javítására nekünk nincsen ráhatásunk, mi jelezni tudjuk a Központ felé, s ezt minden esetben meg tettük eddig is, s ezután is megtesszük.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Sali~*.* kedveli ezt.