Küldetések, megrendelések kérdései ( kezdők és haladók részleg )

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 30.10.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. czcsgyöngy

czcsgyöngy Utánpótlás-írogató

BackOffice és Othep kedveli ezt.
  2. Theeme

Theeme Törekvő

Nem ide tartozik a kérdésem ,de sokadjára sem tudok a fórumra belépni,nem tudom miért,minden témában a hozzászólás ugymond nem hozzáférhető,hogy ide hogy sikerült bejutni a sok kattintgatás után nem tudom,de mindez miért van,Nem nyitja meg a fórumokat a gépem a rendszer nem tudom miért?

3. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia Theme!
    A fórumra a játék kapcsolatfelvételi lapjánál tudsz belépni: Kapcsolatfelvételi_lap-alapFórumra.jpg

vagy a nyitó oldalon, a farmkeret alatt a jobb sarok irányában: upload_2020-11-27_13-22-5.png

-ágianyu33- kedveli ezt.
  4. znsrve

znsrve Fórum-zöldfülű

Üdv!

Segítséget szeretnék kérni a Teliholdas küldetésekkel kapcsolatban.
    Valaki le tudná írni nekem pontosan ezen küldetések sorrendjét/megjelenési idejét? Keresgéltem az Enciklopédiában, viszont nem találtam meg minden feladatot.
    Ha jól emlékszem jelenleg 27 teliholdas feladatsor elérhető számomra, de az említett témában mindössze 6 feladatot találtam.

Szeretném elkezdeni a feladatok teljesítését, de így nem tudom milyen sorrendben haladjak. Gondolom valamilyen szinten egymásra épülnek.

5. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Szia!
    Először is, nem épülnek egymásra, csináld azt, ami szimpatikus. Pl. plusz területet ad, raktárat, ólat vagy fát.
    A gazdakörben a teliholdas küldetéseknek külön kategóriája van, itt valamennyire időrendben vannak, ha a fenti szűrőben a "Legújabb" opciót választod. A Különleges kategóriában is találsz teliholdas raktárházakkal kapcsolatos küldetéseket.

znsrve és -ágianyu33- kedveli ezt.
  6. znsrve

znsrve Fórum-zöldfülű

Szia!

Nagyon szépen köszönöm! Ez a fenti szűrő teljesen elbújt a szemem elől, nem vettem figyelembe. Így már be tudtam tájolni a sorrendet.
    Az egymásra épülést úgy értettem hogy van olyan amely pl. Polipfát ad így nem kell kiváltanom. Igazából ez lényegtelen így már el tudok igazodni rajta. Köszönöm mégegyszer! :)

-BombadilToma- kedveli ezt.
  7. rosszcsontgyuri

rosszcsontgyuri Utánpótlás-írogató

Sziasztok!
    Szeretnék a gazdakörben lámás feladatot! (Nincs se a termékre, se a tenyésztésre). Kérlek továbbítsátok a kérésem!

8. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Ez egy help topic, írd meg az ötletesbe.

9. lompi01

lompi01 Fórummogul

tegnap vettem 5 db mozaik talányos tenyészetet, de nem találom :(
    12081232

10. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

A menüdben rendben elérhető az 5 db „Mozaik” talányos tenyészet. Kérlek nézz körül alaposan.

lompi01 kedveli ezt.
  11. fanyűvő76

fanyűvő76 Utánpótlás-írogató

Sziasztok! Mindenkinek boldog karácsonyt és jó időtöltést, gazdag Jézuskát kívánok!
    Ha esetleg valaki erre téved tudna nekem segíteni!? Azokat a feladatokat szeretném megtalálni, amiben össze lehet kaparni egy kis farmaranyat!
    Előre köszönöm!

vazulneni8 kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

HéricsBáró Fórum elő legendája

Szia
    A tenyésztős gazdakörik utolsó előtti tenyészállatai általában teli van . Kb 1000-1500 FA lapul benne .
    Habár , ahhoz elég nagy pajta is kell , vagy szerencsés kezű tenyésztő .

fanyűvő76 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  13. fanyűvő76

fanyűvő76 Utánpótlás-írogató

Hát odáig el sem mentem! Nem ezekre gondoltam! A gköri feladatoknál van egy-egy kisebb pár darabos farmarany bevételi lehetőség! Még keresgélek, de köszi, hogy tippet adtál!

14. vazulneni8

vazulneni8 Aktív író

Szia!
    Neked is boldog karácsonyt!Nemrég írtam össze magamnak is:Étterem,Gyapjú,Angóra,Ebédidő,Berta néni,Tejivó,Guano,Ajándék a szigetről,A gazda sorsa,Drakula pókja,Varázslatos kirándulás,Kertészeti kiállítás,Kincses sziget 1-5,Struccpolitika,Akcióművészet(az elején is ad).
    Lapozgasd át őket,hogy megtaláld,melyik részük ad FA-at.:)

15. retek.katalin

retek.katalin Junior szaki

Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni rendeltem farmaranyat mobilon 2-szer de sajnos csak az egyiket kaptam meg :(

16. Havasi_Gyopár

Szia retek.katalin!
    Ilyen témában mi nem tudunk segíteni, ebben csak a support az illetékes.
    Kérlek írd meg a dolgot a játék supportjára, ők tudnak neked segíteni:
    A képen pirossal jelzett helyre kattints, majd a kijövő ablakban az Általános kérdések sort válaszd.
    Részletesen írd meg miről van szó, kaptál-e visszaigazolást stb., minimum 140 karakterben.

Azt az e-mail címet add meg, amin olvasni tudod a support válaszát.
    Azt követően itt már nem írhatsz róla a vonatkozó adatvédelmi szabályok miatt, mert levéltitkot sértesz meg.
    A supportról itt tudsz bővebben olvasni:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-support.6729/

-ágianyu33- és Kuzdern kedveli ezt.
  17. retek.katalin

retek.katalin Junior szaki

Köszönöm szépen a gyors választ! Boldog Karácsonyt!

18. Havasi_Gyopár

Neked is Boldog Karácsonyt!

19. .csibe2000.

.csibe2000. Utánpótlás-írogató

Boldog Karácsonyt minden farmozónak!!!
    Segítsetek, hogy tudok a piacon tápot vásárolni.
    Köszönöm szépen.

20. Kékmadár1

Kékmadár1 Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Az állatok szűrést választva, és az alsó szűrőn a tápokat kijelölve.

Kuzdern és -ágianyu33- kedveli ezt.