Visszajelzés Kalóztanya - csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 30.4.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Először "Kezdő" hencegőt kell keresni :), utána "Újonc" hencegőt és ha a mostani fejlesztés rákerül "Amatőr" hencegő lesz
    https://board-hu.farmerama.com/threads/kalóztanya-gazdaköri-küldetések-hétvégékre.19433/#post-1094011
     
    Éva0315, DevilMókus és Kuzdern kedveli ezt.
  2. eviii_mee

    eviii_mee Fórumszaki

    Lenne egy kerdesem, mivel holnap felropiket kell gyujteni ti mivel varjatok faval vagy folddel az eventet?
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Én kimondottan semmivel. 3 napunk van 292 felröpi összeszedésére, így marad minden kint, ami egyébként is (keserű gyömbér megy folyamatosan, körben fákkal; az előbbit 3 naponta lecserélem szitakötőre, a neon pillangóbáb +1 bónuszát kihasználandó).
    Ha rá akarsz készülni, akkor elég korán van ahhoz, hogy 24 órás növényeket (ixora, saguaro) tegyél ki 1x1-be. Általában a leghosszabbal várd mindig az eventeket. Event alatt viszont fákkal jellemzően nem röpizünk; nem rövidíthető jól az ideje, a növényekkel sokkal jobban járhatunk.
     
    icuska1948, vihence, Éva0315 és 12 más kedveli ezt.
  4. eviii_mee

    eviii_mee Fórumszaki

    En is az Ixorara gondoltam, nekem az ultetvenyen altalaban csak fold van mindig, az olak az esoerdoben es a zuhatagok szigeten vannak a fakkal egyutt.
     
    Éva0315, DevilMókus és Kuzdern kedveli ezt.
  5. -Attila62-

    -Attila62- Utánpótlás-írogató

    Nekem NINCS növényem a kalózkodáshoz!!!!:cry: Hol keressem? Már végignéztem mindent!
     
    Éva0315 és .dina1. kedveli ezt.
  6. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nálam sincs növény. Majd csak előbukkan valamikor. :D
     
  7. Omkara

    Omkara Utánpótlás-írogató




    Felröppenő:

    Finom kókuszdió

    [​IMG]
    Érkezhet:
    • növények, fák, állatos és terményes ólak aratásából az alábbi területeken:
      • CSAK a sziget fő területén - ültetvény
    • Ajándékba küldhető
    • Varázsfa NEM adja
    • Gazdabolti vásárlással
     
  8. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok! 1 terület Ixora, ennyi röpit bírt kitermelni [​IMG]...;)pannik nélkül..bocsi 1 a fán..:p
     
    .barbi1., vihence, Éva0315 és 4 más kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Én már meg is találtam! Köszi! ;)
     
    vihence, Éva0315, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  10. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia! Nekem is ennyi ugyanazzal.:)xD
    Ültettem 1 kör kávét este keserű gyömbér. o_O
    Szerintem reggelre kész.:)
     
  11. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Nálam is ixora a szélen fákkal 127 röpit adott! Egy pannim van a tölgyön! Most citromfű van kint, mert későn értem haza, éjszakára keserű gyömbér lesz, remélem összejön, ami kell!
     
    DevilMókus, -ágianyu33- és Kuzdern kedveli ezt.
  12. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Én tegnap bamba voltam, keserű gyömbért vetettem, 76 röpivel kezdtem. Kicsit kell még küzdenem! :mad:
     
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szerintem bőven elég a hétvége, hogy végezzünk! Én csak az ültetvényen fogom gyűjteni a felröpit! :D
     
    Éva0315, DevilMókus és Kuzdern kedveli ezt.
  14. Blökix

    Blökix Fórum hercege

    Mivel csak ott lehet...
     
    Éva0315, .barbi1. és icuska1948 kedveli ezt.
  15. Norella404

    Norella404 Törekvő

    Nekem egymagvú tökkel, fákkal, Pannival csak 66 felröppenőt adott, a saguraoval meg 101-et.
    Mit csinálok rosszul? :(:eek:
     
    Éva0315 és DevilMókus kedveli ezt.
  16. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) a fákat szedd be, ha kevés a felröpid. Nem tudod rendesen rövidíteni, az érését pedig végkép nem tudod a növényekhez szinkronizálni. Ha esetleg nincs maja maszkod, akkor írj a farmomra, és küldök szívesen :)
     
    vihence, Éva0315, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  17. Norella404

    Norella404 Törekvő

    Köszönöm, ez jó ötlet, bár csak 5 db fám van azon a mezőn, azt talán nem kellene bolygatnom. Aranyos vagy, hogy segítenél, de valakitől pont most kaptam Maja maszkot, fel is fogom használni jó gyorsan! ;)

    Köszönöm szépen még egyszer a segítséged, nagyon kedves Tőled! :inlove::inlove::inlove:
     
    vihence, Rékuci1111, Éva0315 és 2 más kedveli ezt.
  18. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Kalózkodás leküzdve...viszlát a jövőhétvégén.;)
     
  19. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Röpik megvannak, event ezen része kész! És örültem ennek a nyereménynek. Van ugyan oroszlánom (499 baha szinten talán természetes is), de emlékszem arra, mikor nem voltam még ilyen szinten, bizony jól esett, ha néha jött egy olyan event amit a kisebb szinten is lehetett teljesíteni és jött belőle olyan ól, fa vagy bármi, ami addig még nem volt. Ezt a részt mindenki tudja teljesíteni és lehet oroszlánja annak is, akinek eddig nem volt! Szóval, jó ha van néha ilyen is! Szerintem!
     
  20. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Még 1 db röpi hiányzik, 12 zsiráf 40 perc múlva kész, biztosan készen leszek .
     
    Kuzdern kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.