Visszajelzés Karneválkirálynő - 2021. november

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 10.11.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia Kakaska!
    Látom van még olyan dolog ebben a játékban, ami téged is lázba hoz...sok sikert;)
    Jó borzolja meg a tolladat a királynőxD:D
     
    kukori80, jutka190226, jucus100 és 8 más kedveli ezt.
  2. ördög0

    ördög0 Kivételes tehetség

    Szia!
    A manufaktúra miatt kérdeztem, mert ott 4 kockáról 8 felröpi is jöhet :)
     
    Gio, jutka190226, edina242 és még 1 ember kedveli ezt.
  3. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Sziasztok!
    Egy kellemes játéknak ígérkezik.
    A felhő nagyon tetszik. 22 órás, így minden nap örülhetünk az áldásos "tevékenységének".
    A +1 a terményes ólaknál nagyon kiváló. A mesterségek ötödik szintjeihez még igen sok
    terményre lesz szükségem, és mivel a 600. szinten vagyok kapok napi 600.000 TTP-t.

    A boltot szeretném "kifosztani", de sajnos elég vastag filccel írták az árcédulákat.
    Első nálam a két silófejlesztés. Utána a piccolok, a Neon ólak és a Bónuszládák.
    Igyekszem elkapni az összes Csillagos érmét, de nem merek csak 10 db-bal számolni körönként.

    A két fejlesztéshez összesen 200 érem kell. A három piccolo ládához további 600,
    a két Neon ólak ládához 600, a négy bónuszládához 520 éremre lenne szükség.

    Számolgattam én is egy kicsit:

    A játék két részből áll. Az eventhez tartozó feladatsorból és a felhősorig tartó 50 játékból.
    Az 50 játék teljesíthető a feladatsor teljesítésével nyerhető 65 + az 1 ajándék Virágos bombonos kosárral.
    Az 1 ajándék Virágos kosárral együtt így összesen 66 kosarazásunk lesz. Ezekhez nem kell plusz
    növény és felröpi. A 66 játékból én 660 érmére számítok. Ezeket alapból meg akarom csinálni.

    Az eventhez tartozó feladatsorhoz szükséges:
    15.425 Romantikus rózsa és
    960 B
    ombonos kosár


    Mi kell(het) a tervemhez?
    1. A két Silófejlesztéshez 200 érem kell, ehhez 20 játékra lehet szükség.
    Ez "adódik" a 66 játékból, tehát nem kell hozzá plusz Virágos kosár

    2. A Silófejlesztések + a három piccolohoz összesen 800 érem kell
    Ehhez már szükséges további plusz 14 Virágos kosár. Így kell összesen:
    14 x 325 = 4.550 + 15.425 = 19.975 Romantikus rózsa
    14 x 19 = 266 + 960 = 1.226 Bombonos kosár

    3. A fejlesztések + a három piccolo + a Neon ólak = 1.400 érem
    Ehhez szükséges a 66-on felül + 74 Virágos kosár. Így kell összesen:
    74 x 325 = 24.050 + 15.425 = 39.475 Romantikus rózsa
    74 x 19 = 1.406 + 960 = 2.366 Bombonos kosár

    4. A fejlesztések + a három piccolo + a Neon ólak láda + a bónuszládák = 1.920 érem
    Ehhez szükséges a 66-on felül + 126 Virágos kosár. Így kell összesen:
    126 x 325 = 40.950 + 15.425 = 56.375 Romantikus rózsa
    126 x 19 = 2.394 + 960 = 3.354 Bombonos kosár

    Ez a 4. sor sem teljesíthetetlen. Nagyon függ a szerencsekeréktől és a felröppenőktől.
    Menet közben majd eldöntöm, hogy meddig nyújtózkodom.

    Kívánok mindenkinek sok sikert és jó játékot.
     
    Zsuzsi-Nagyi, PalMa, Babuxx és 15 más kedveli ezt.
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia, sziasztok :)
    Nem akartam ide most írni, de amikor elolvastalak mégis úgy döntöttem leírom a gondolataimat.
    A 4. sorodat vettem tervbe én is, remélem sikerülni fog. :) A cél adott, az eszközök is amiket használni szeretnék az eléréséhez. (szupertrágya, bónuszok, pörjegyek, pannik, stb )
    Ha nem sikerülne sem dőlök a kardomba, legfeljebb szelektálok :)
    Minden a próbajátékon múlik, hogy ott mennyi érmét sikerül elkapnom.
    Máriusz tesztje meggyőző, remélem nekem is sikerülni fog ilyen átlagot hozni, de ha nem, hát akkor sincs gáz, legfeljebb nem vásárolok annyit :)

    Sok sikert és bő éremesőt kívánok mindenkinek, szép álmokat mára :)
     
  5. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Szép jó reggelt,
    Aludtam rá egyet, növénybevétli bónusz lehet a párja az ananászosnak, mivel csak egy gyémánt rekesz van. Tehát választani kell teljes bevételi és az ananászos között. Lehet egyszerűen pörgetek és meglátom, hogy mi lesz a párja.
    Felröpi nem igazán aggasz, van Panni és ha hétvégén ilyen szép idő lesz, akkor legalább egy nap nem a farmé, majd szorgalmasabban kapálok esős napokon, így mehet hosszú érésű.
    Ritkán használok extrákat eventhez, így nem gond, ha egyre-egyre többet kell áldozni.
    Jó tett a ráncfelvarrás a királynőnek, a felhő is tetszetős.
     
    maszilva, Kuzdern, PZoli64 és 8 más kedveli ezt.
  6. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Még egy apróság: akinek van szezonzsetonja, ne felejtse el beváltani! Sok sikert!
     
    Zsuzsi-Nagyi, Fuhur, Kuzdern és 10 más kedveli ezt.
  7. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Szia! Mennyi komforton az érés ideje? Más: gyakorlatlan vagyok e téren, pontosan mit jelent 15 alap? 15 növénybevételi az 15x 24 óra? Megtennéd, hogy leírnád lépésről lépésre? Eddig csak a Racsoos változatot ismertem. Hálásan köszönöm, ha mentorálsz!
     
    Éva0315, jutka190226 és Namiamano kedveli ezt.
  8. ChocoBounty

    ChocoBounty Fórum félistene


    Kedves Játékosok!

    Az event élő, online!

    Egy farmról való kilépést majd visszatérést követően ellenőrizzétek az eventórát, a Hírek felületét!

    Csak ezt követően indítsátok a felröppenő érkezéséhez az aratást a Bahamarama ültetvényen, az Esőerdőn és a Zuhatagon szigetén!

    Sikeres játékot kívánunk
    a Farmerama csapata
     
    Gio, PZoli64, jófarmerlány és 8 más kedveli ezt.
  9. boldika88

    boldika88 Fórum bárója

    Sziasztok!

    Kezdő kosarazás 21 érme.

    [​IMG]
     
    Gio, Amira09, maszilva és 15 más kedveli ezt.
  10. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Szia!

    Este tudok részletes leírást készíteni, addig javaslom az "Eventsegédlet, avagy mit hogyan" topic-ból nézd meg a Komfort talajon való termelésre vonatkozó hozzászólást, a Földek terméshozama hozzászólást, valamint a Fejlődési Taktika topic-ban a keresésnél a "Komfort" szó találatait.

    A Komforton a 7:30-as növény érési ideje (Nő, mint a bolondgomba rúnával) alapból 30 óra, ezért szinte kizárólag Szupertágyával és időgyorsítókkal használjuk. A szupertágya időgyorsítóit ITT találod.

    Az eventnövény Rúnával, Fehér ártatlansággal, szupertágyával, vízzel és normál trágyával 6:29 re vihető le.

    Felhőkkel tovább is.

    Az 1X1-es talaj 2 növényt ad alapból, a 2X1-es 3-at, a 2X2-es 5-öt, a komfort 15-öt, igaz négyszeres érési időért (magokat nem számoltam). A %-os bónuszok szorzóként jelennek meg, így nem mindegy, hogy mi a vetítési alap.

    Más:

    Kezdő felröpi 6+1 Pannival 313 db.

    Üdv: Nami.
     
    Zsuzsi-Nagyi, maszilva, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  11. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Statisztikai céllal:

    Az ajándékba kapott próbajáték alatt 5 alkalommal kaptam csillagos érmét, így 15 db-ra tettem szert.
     
    maszilva, Kuzdern, Éva0315 és 6 más kedveli ezt.
  12. edina242

    edina242 Fórumszaki

    Sziasztok!

    Én 18 darab csillagos érmét kaptam a próbajátékból. Jó lesz ez. ;)
     
    Kuzdern, Éva0315, Namiamano és 5 más kedveli ezt.
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok Az első kosárral 15 érmét sikerült össze szedni;)
     
    maszilva, Kuzdern, Éva0315 és 7 más kedveli ezt.
  14. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Az első nekifutásra 328 kosár jött a három területről.Ez nem is olyan rossz.Még pár fa érik, de mire az elültetett növények beérnek/48 perc/ azok is leszedhetőek lesznek.Egyenlőre nem próbálkozom a kapott kosárral, majd később.Most 10 kg birsalma vár rám!Kedvtelenül kezdek hozzá!
     
    maszilva, Éva0315, Namiamano és 4 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Nálam 213 bonbonos kosár jött első aratásra...:music: Remélem az eventnövény is szépen ad majd;)
     
    maszilva, Éva0315, Namiamano és 2 más kedveli ezt.
  16. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Felröpi statisztika:

    Nekem körben fák vannak, amik szinte mind xxl-ek és a játék indulása után arattam le őket; 2 ilyen területről gyűjtöttem be ma eddig szteviát, így lett 130 felröpim. (A 3. területen - zuhatagos - saguaro van körben fákkal és az még nincs kész)
     
    Éva0315 és Nagyii58 kedveli ezt.
  17. Kakukktej2

    Kakukktej2 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Én is gondolkodok, hogy neki vágok, pár szintet elérni, sok bónusz TP/BTP jöhetne, esetleg (ha nem OFF tole a hozzászólásom) tudna valaki küldeni nekem TP-s ládát ajándékba?
    Köszönöm ha maradhat!
     
    Éva0315 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  18. jucus100

    jucus100 Rutinos

    Sziasztok !
    Most arattam a 3 területet, 2 Pannim van azt hurcoltam, Ixora volt ültetve, 361 felrpöit kaptam. Szerintem nagyon jó :)
     
    PZoli64, Éva0315, Namiamano és 3 más kedveli ezt.
  19. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Az ültetvényt és a zuhatagok szigetéről 263 darab felröppenőt kaptam.
    Csak ezen a két területen fogom termelni az event növényt.
    Van kettő darab 100 %-s terménybónuszom.
    Sikeres kosarazást kívánok mindenkinek!
     
    maszilva, ladislaw11, Kuzdern és 10 más kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Én most kivételesen bontottam mindent;) egy növény bevételi bónuszt elindítok... s 2 darab +1 növénybónusz cseppent a kerékről... Szerintem ma este már kosarazhatok egy jó adagot a gazdakörnek köszönhetően!
     
    maszilva, PZoli64, Éva0315 és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.