Visszajelzés Karneválkirálynő - 2022. február - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 16.2.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ChocoBounty

    ChocoBounty Fórum félistene


    Kedves Játékosok!


    A Karneválkirálynő visszatér, a megszokott mini-játékkal!

    [​IMG]

    Az event kezdete várhatóan: 2022. február 17. (csütörtök) 14:00 óra
    Az event vége várhatóan: 2022. február 22. (kedd) 22:00 óra

    Event jellege: növénytermesztős, felröppenős, gazdakörös, malomban keverős, mini-játékos
    Eventnövény: Romantikus rózsa
    Az event felröppenője: Bonbonos kosár
    Malomtermék: Virágos bonbonos kosár

    Különleges kellék: nincs
    Event elkezdéséhez szükséges feltételek: 14. bahás szint (ameddig nem értük el a 14. bahás szintet, addig az event nem fog megjelenni)
    Az event nehézségi fokozata: közepes / nehéz

    Az event a Bahamara ültetvényen, az Esőerdőn és a Zuhatagok szigetén zajlik.

    Az event a hírek felületéről, az event óráról,
    valamint a Bahamara ültetvényen, az Esőerdőn és a Zuhatagok szigetén megjelenő eventbejáratból érhető el.

    [​IMG]

    Kérünk mindenkit, hogy amíg nem jelezzük, hogy az event elkezdődött és minden rendben megy,
    ne arassatok (a felröppenő miatt) és ne ültessétek el az eventnövényt!

    Javasoljuk továbbá, hogy az event teljesítését ne hagyjátok az utolsó pillanatokra,
    nehogy valami nem várt technikai problémátok legyen (pl. áramszünet, internetelérés probléma)
    és emiatt elvesszen az addig elvégzett munkátok.


    Az event ismertetője
    >> ITT << olvasható.

    Kérdés, probléma esetén a segítségkérő topikokban lehet segítséget,
    tanácsot kérni, a probléma pontos leírásával, farmnév és User ID szám megadásával:
    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok


    Eventekhez segédlet >> ITT << található.

    A bónuszlexikon >> ITT << olvasható.

    Növények érési idejéről összefoglaló táblázat >> ITT << olvasható.

    Földterületek hozamtáblázata >> ITT << olvasható.

    Panasz esetén, a panaszkönyv áll rendelkezésre:
    Panaszkönyv

    A csevegőre is a fórum szabályzata vonatkozik.
    További tudnivalókat a fórum szabályairól itt olvashatóak:
    Házirend


    [​IMG]
     
    stellácska26, maszilva, Kuzdern és 9 más kedveli ezt.
  2. ChocoBounty

    ChocoBounty Fórum félistene


    Sziasztok!
    A Karneválkirálynő visszatér, a megszokott mini-játékkal.

    Röviden az event:
    • Az eventnövényt és a felröppenőt beadjuk a gazdaköri feladatba, ahol Virágos bonbonos kosarakat kapunk.
    • További virágos bonbonos kosarakat keverhetünk a malomban is eventnövényből és felröppenőből.
    • Ezzel Virágos bonbonos kosárral indíthatjuk el a mini játékot.
    • 15 másodperc áll rendelkezésünkre, hogy elkapkodjuk a karneválkirálynő által dobált jutalmakat.
    • A kosarazás sikerességétől függetlenül, bizonyos számú minijáték elvégzése után jutalmakat kapunk (baloldali haladási sáv).
    A mini-játék bemutatója:
    [​IMG]
    (A bemutató a mostani event tesztelési fázisa alatt készült: ennek ellenére,
    a
    bemutató kizárólag illusztráció, hiszen a szórás véletlenszerűen történik, eltérő lehet!)
    Sok sikert kívánunk mindenkinek!

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    [​IMG]
     
    stellácska26, Kukackukac, Babuxx és 16 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Jó kosarazást mindenkinek;)
    Jó eventet kaptunk ismét!:inlove:
     
  4. elsolking

    elsolking Fórummogul

    Hát ezt nem a bahára számítottam :-(
     
    milanzs, Barika45, Ildikó2 és 2 más kedveli ezt.
  5. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Hát a keserű gyömbér +1o_O;)Igazán lehetett volna egyéb termény +1 is.:p
    Hát játszunk túl sok ezen gondolkodni való nincs.;)
    Ami fontos hogy a zuhatagot érdemes le fényképezni (prémesen)mert 1/1-be törlöm a raktárak miatt és a visszaállítás igy gyorsabb és egyszerűbb.:music:

    Hát mindent bele teljenek a kosarak :)xD
     
  6. Goran

    Goran Fórum hercege

    Sajnos ez sem közelíti meg a legelsőt, bár azt nem nagyon lehet űberelni, de volt ennél rosszabb ajándék halmaz és felhő is, így meg kell csinálni. Ne feledjük, hogy előbb a gazdakörit kell kivégezni, mert az kevesebb cuccal jár, mintha malomban kevernénk, ráadásul jár még egyéb ajándék is, így nagyon megérős.
     
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Itt bontani fogok én is;) mind 3 terülten... Hogy meddig tologatom a kosarat azt még nem tudom...:music:
     
    _Ilona49_, jutka190226, jucus100 és 5 más kedveli ezt.
  8. Böbi49

    Böbi49 Fórumlakó

    Üdvözletem!
    Gyors számolást végeztem:

    A Gazdakörhöz: 15425 db Romantikus rózsa és 960 db Bonbonos kosár kell.

    A mini játékhoz: 19500 db Romantikus rózsa és 1140 db Bonbonos kosár kell.
     
  9. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Sziasztok!

    Mindhárom baha terület teljesen letarolva, nettó 1596 gaz.
    Az event teljesítéséhez 60-1 lejátszott minijáték szükséges.

    Nem érdemes a malomba kevergetni a kosárnak valót, hanem a gazdakörbe beadni !

    A gazdakörből kapunk 65 virágos bonbonos kosarat, ami elég az event teljesítéséhez.
    Szükséges hozzá Romantikus rózsa 15.425, bonbonos kosár 960
    Az event kb. 9.6 körrel teljesíthető, ami napi 3 kör eventes gazzal számolva felszaporítással kb. 4 nap
    Szerintem könnyen teljesíthető, ha nem mérlegelünk semmit és taroljuk a 3 területet.
    Sikeres kosarazást mindenkinek :)
     
    timi0414, milanzs, Marika312 és 52 más kedveli ezt.
  10. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Igen a bahás röpi nem 1* történet ,:wuerg:én se kockáztattok Saguaro 22 h-kor mindenhová.o_O
    Gazdakörrel érdemes kezdeni nyilván mert ad malomterméket, o_Ode hát ez logikus.:)
    Azt én se döntöttem el meddig o_Ode a jutik jók majd elválik hogy sikerül kapkodni, :music:nem tüník könnyűnek lehet elég lesz megcsinálni.:oops:
    Elképzelhető hogy 1 db 200% bónuszt rádobok és komforton termelek , van belőle több is:) talán ez az az event mikor hasznos:)
    Ezt mérlegelem persze hogy is néznek ki számokban hogy is jön ajándék, röpin is múlhat:music:
     
  11. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Szia!
    A Karneválkirálynő (vagy Karnevál az előzetesben) mindig ide jön. Így ha a nevét olvasod az előzetesben, oda lehet számolni. Remélem, hogy nem okoz neked túl nagy felfordulást az, hogy elszámítottad magad és örömödet leled majd az eventben. Én nagyon szoktam élvezni, remélem te is fogod. :)

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Köszönöm szépen mindenkinek a kalkulációkat! A kisebb farmoknak javaslom, a saját korábbi tapasztalataim alapján, hogy bátran kezdjenek bele, csináljanak annyit, ami extrázás nélkül belefér, mert ezzel az eventtel szépen lehet gyarapodni.

    Felröpit kapunk tenyésztésből - értelmezésem szerint gyakorlatilag tenyésztésenként egyet -, így aki a másik, hétvégi eventet is csinálja, annak valószínűleg ezzel nem lesz gondja, bár úgy emlékszem, ezen típusú event nem szokott röpihiánnyal szórakoztatni minket.

    Jó játékot kívánok mindannyiótoknak!
     
    Utoljára szerkesztett: 16.2.22
  12. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum veteránja

    Sziasztok!

    Ez már nem a régi királynő.
    Egyedül a 3 szezonzseton miatt csinálom meg az eventet, hátha hasznát tudom majd venni.
    Más jó nincs benne.
     
    bobita, ulmo12, Fätum és 8 más kedveli ezt.
  13. Rizstej

    Rizstej Fórummogul

    Nálam ott fák vannak, én mindent bontok (mindig) de most talán nem is számít a prémes fotó, mert lassan illik már frissíteni, az új fákat mindig csak beszúrom.
    Szóval a "taktikám": mindent bontok, ma este megy be a hosszú, aztán növénytermesztés :D
    Gondolom nagyon sokat segítettem mindenkinek 8):p
     
  14. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Az oké viszont 10 raktárt nem fogok újra feltöltetnio_O Aki akar elmenti;) aki tervezget hát rajta..:)
    Igen fákat érdemes frissíteni én nem rég raktam ki az új fákat ez most már marad;)xD
    A taktika zseniális ezen maradok;)xDxDxD
     
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Összességébe nem rossz;) Bár ez a keserű gyömbér... no majd jó lesz valamire;)
    3 területen ez nem vészes;)
     
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Gabi :)
    Köszönöm szépen a levezetésedet és a számítást is.
    Nekem az alapevent bőven elég, nem vágyom sokkal többre. Volt ennél már jobb majomkirálynős eventünk is, aztán meglátom, hogy mihez lesz még kedvem. :)
    A zuhatagot nem bontom ebben biztos vagyok, mert arra a területre szükségem van :). Marad a két "nagy" terület, az is bőven elégnek kell lennie, ha az én eventezési stílusomban játszik valaki :). 24 órát mindenképpen rászánok erre az eventre, Nem zárkózom el előre a folytatás lehetőségétől sem, az attól függ, hogy hogyan "potyog az égi áldás" megéri-e a szupereket rááldozni vagy sem.
    Mindenkinek bőséges potyogást kívánok aki neki áll kosarazni :)
     
  17. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Mivel a tenyésztés is nagy eséllyel adja a felreppenőt;) Az is segítség lesz;)
     
  18. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Köszönöm mindenkinek a számolást, ötletet, megfogadom és mindannyiotoknak kellemes eventezést!:)
     
    _Ilona49_, jutka190226, mimi és 12 más kedveli ezt.
  19. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Hát igen, én is halogatom egy ideje a baha rendezését. Most aztán nincs lacafaca tarolok eventezek és utána végre nekilátok. Szeretem ezt az eventet, tavaly már játszottam. Köszi a számolást, taktikát. Mindenkinek sok szerencsét a minijátékhoz. Bár nekem a mostani párkeresőssel sem volt semmi gondom.
     
    _Ilona49_, szekulagábor, ildiko44 és 9 más kedveli ezt.
  20. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Persze a folytatás lehetősége mindenkinek adott :)
    Tekintve az elmúlt pár kosarazós eventet, nem igazán hiszem, hogy 1-1 bármiért is érdemes rá extrákat áldozni, de ezt mindenki maga kell hogy mérlegelje. :) Extrák nélkül pedig a 7.5 órás gaz egy örökké valóság számomra:wuerg:
    Nálam a bahán és az esőerdőbe ládákat adó dekorok vannak, egyedül a zuhatag, ahol az újabb fák, ólak, vadaskertek, fűvészkertek vannak. Most ott is inkább nyomtam szupertápot a később érő ólakra, így estefelé azt is lebontom;)
    Számomra fontosabb és megérősebb, hogy másnap reggel vissza tudjam mindhárom területet állítani az előző állapotára ;)

    Eddigi tapasztalatok alapján a hosszú érésű növények jobban adták a kezdő felröpit, mint a fák.
    Akinek esetleg maja maszk-ra lenne szüksége, a mai nap folyamán tudok küldeni, a farmnevem ugyan ez, keressetek meg. :)
    Gondolom a szomszédaim elnézik, ha ma nem küldök nekik ajándékot :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.