Kerekkerekes csevegő / Rackónál jártunk vendégségbe | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 11.9.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Nem tudom milyen cuccot szedsz mielott porgetsz, de kuldj mar at belole nekem isxDxDxD
     
    Gio, Fatther, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  2. CoralineJones74

    CoralineJones74 Kivételes tehetség

    Az előbb pörgettem egy kávépincér medvét, ami 4. szintű. Az jó? :);):p:cry:xD
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Ha időben kihozza neked a kávét , akkor jó .
     
    -ágianyu33-, Fatther, pormacska1 és 4 más kedveli ezt.
  4. Zotyó

    Zotyó Törekvő

    Sziasztok.

    Múlt héten a sima pörgetésnél voltak rózsa ólak,pörgettem is vagy 12-14 db-ot úgy ~350 pörgetésből.
    Pár napja egyáltalán nem látok rózsa ólat a sima pöriknél,ez egyszeri alkalom volt vagy csak teszteltek valamit?
     
    Gio kedveli ezt.
  5. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) lehet, hogy a 220-as szintről átléptél 221-re ;)
     
    Gio és Kuzdern kedveli ezt.
  6. buli.

    buli. Járnitanuló

    Sziasztok!
    Ez vicc!? [​IMG]
    Nem tudjátok, meg lesz reformálva a party pörgetés is? Ideje lenne!
    Szerintem mindenkinek elég volt már a rengeteg minimális TP, BTP, CSP, bájital, sárga terményes és a legolcsóbb (néhány 100 csp-s) termékekből. A party pörgetés lehetne ennél színvonalasabb, mivel valós pénzért, ritkán pörgetéssel és event nyereményként lehet csak hozzájutni. Az event nyeremények között igen nagy becsben tartják, jól megkérik az árát annak az 1-3 db-nak, aztán pörgetéskor mondhatjuk kapunk érte egy nagy semmit. -.-
    Nem kell azzal jönni, hogy a valóságban a lottó... Azért a 2 összehasonlíthatatlan. Egy jó lottó ötös a farmon kb. annyit jelentene, hogy állandó ingyen munkások (a valóságban sem kell már dolgozni egy jó nyereménynél, sok minden vásárolható a megnyert pénzből... :D), ingyen szupertáp, KK..., ingyen titok dolgok, stb... míg farmozik a nyertes. :inlove: A főnyeremény közelébe sincs ilyeneknek, tehát ne példálózzunk a lottóval, ha kérhetem!
    A lényeg, hogy ha már berakják a TP, BTP-t legalább 10-100 milliós nagyságrendben tegyék, mert ez a 20-30 ezer nevetséges. A reggeli aratásnál területenként 100 ezer fölött kapok. A szintlépés pedig - mint tudjuk - magasabb szinten rengeteg TP-t igényel, tehát még a 100 millió is csepp a tengerben. Ha terményes, akkor min. narancs sárga, termékekből nem a legolcsóbb, hanem a drágábbak, a bájitalt pedig elfelejthetnék. Vagy ilyen nyeremények mellett farmos pénzért (csp-ért) kellene árulni. xD Véleményem szerint. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 4.10.19
    Mykuszy és farmeres53 kedveli ezt.
  7. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Az illetékesek dolgoznak a nyeremények megreformálásán.

    Nem hozok neked képet, mert tudod jól, miket nyertél az utolsó 22 db party pörgetésből.
    A fentiek mellett:
    - két alkalommal termésbónuszt
    - egy alkalommal TP bónuszt
    - egy alkalommal pink ólat
    - egy alkalommal 24 órás munkás kupont

    Mindenki ki tud saját pörgetéseiből ragadni egy olyan sorozatot, ami nem túl fényes, azonban összességében kell nézni a dolgokat. A te eredményeidet pedig sokan boldogan elfogadnák. Én is!
     
    zsani_apja, Gio, farmeres53 és 3 más kedveli ezt.
  8. buli.

    buli. Járnitanuló

    Köszönöm szépen a válaszod. :)
    Nem akarok vitatkozni, ez amit hoztál tényleg jól hangzik. De! Ha emlékem nem csal, ez a 2 termés bónusz ólra és fára jött nekem, amikor event idején az eventnövényt ültettem, ezért "nesze semmi" volt. Még növény bónuszt is lehet rosszkor kapni. Amikor éppen ól volt kint kaptam már, amikor viszont nagyon szeretném 50 pörgetésre se jött. Akkor se a legszerencsésebb megkapni a 6 órást, amikor már beültettem az éjszakait. Ha így nézzük ez se mindig szerencsés.
    Pink ólat pedig ha megnéznéd az összes többi pörgetésem - szerintem - akkor találnál, amikor a 220-as szintet elértem, tehát nem kapok 22 pörgetésenként. A jó pörgetésekből is lehet jót kiragadni - ugyan úgy, mint a rosszból - de ez a ritkább találat és nagy mennyiségű pörgetés vizsgálata reálisabb eredményt produkálna különösen különböző szempontok figyelembe vételével (amit fentebb leírtam).
    További szép napot és jó munkát, sok türelmet :) kívánok!
     
  9. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Pörgetni mindig aratás előtt érdemes, pont a termésbónuszok és a tp bónuszok miatt.
    Event növényt ritkán ültetünk 6-8 területen egyszerre. Ha egyik helyen növényezünk, másik helyen ólazhatunk - így amit kapunk, csak jó lesz valahol.
    Nem állítom, hogy 22 pörgetésenként kapsz pink ólat. Ezen az alapon te sem állíthatod, hogy a pörgetések 80 százaléka sima TP, mint az általad hozott képen. Ha a rosszat észrevesszük valamiben, vegyük már észre a jót is. Így igazságos. :)
     
    Gio, tina07141983, mimi és 2 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Elmondom neked, hogy én hogy csinálom a pöriket, esetleg segít:
    Naponta csinálom, kb fél órával az aratás előtt. Normál keréken szoktam általában napi szintem minimum 50-70 közötti mennyiségben pörgetni :)
    Annyi PP-t pörizek utána, amennyit a kerék ad, max 10-et teszek hozzá a tartalékból, ha úgy látom megéri. Nem mindig csinálom.
    Ha termény bónuszt (ólas, terményest) pörgetek eldöntöm, hogy szükségem van-e rá és aratás után a farmon csinálok neki helyet, hogy ki is tudjam használni vagyis rakok ki rövidebb érésű ólakat. A műhelyek raktárházban mindig a helyükön vannak tehát nem veszik el a bónusz. Ha nem eventezek a növénybónuszt sajnos nem mindig tudom kihasználni, de igyekszem krókuszra hasznosítani, magyarán szólva nullázok vele pár kört, mielőtt visszateszem a dekorokat :) A fáim mindig kint vannak, még event alatt is ritkán bontom őket, tehát ez sem veszik el.
    Ha mindezt event előtt teszem meg akkor is egy aratásra használom minden megnyert bónuszt.
    A kép amit hoztál a pörgetéseid egy részéről nagyon jók.. elfogadnám akármikor. Látom és pörizek ennél sokkal gyengébbeket is. Ez benne van a játékban és a pöri működésében is. Kicsit lutri, de én szeretem :)
    Soha sem úgy kezdem el, hogy én csak és kizárólag ezt szeretném megkapni, megnyerni, hanem a játékomat próbálom úgy alakítani, ahogy a kerék adja hozzá a lehetőséget.
    A nyereménylistára tényleg ráférne egy kis portölés, de nem a tp csp vonalon.
     
    Gio, HéricsBáró, pormacska1 és 3 más kedveli ezt.
  11. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Ejnye, itt én nem olvastam zagyva beszédet (jó kis képzavar).
    Sajnos a szintlépéshez milliárdok kellenek, "mégsajnosabb": egyre több milliárd kell:(
    Van egy jó és egy rossz hírem, olyan mit a kávécska, kettő az egyben, nem lopták el a pénzed, te adtad oda.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 5.10.19
    Gio és Kuzdern kedveli ezt.
  12. Zotyó

    Zotyó Törekvő

    Igen átléptem.
    Akkor már nem is fogja ezeket beadni nyereménynek?
     
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha a reform után is így marad akkor örömmel írom le neked, hogy csak a 232. szintig kell várnod és pörgethetsz 4. szintű lóistállókat sajnos csak kizárólag azt, (ezt tapasztalatból írom), a 242. szinten pedig ha igaz akkor 4. szintű lúdól vár rád (ezt viszont ultistars írta le valahol itt a fórumon) úgyhogy csak lépkedjél tovább és visszatér a rózsaszínek serege :D Sajna a közbeeső szinteken jó esetben piros, rosszabban narancs vagy sárga várhat rád
    PS: Az ólak szintszámát javítottam .
     
    Utoljára szerkesztett: 5.10.19
  14. Csocsoovb

    Csocsoovb Fórum elő legendája

    Szia!

    Csak pink volt az, és az is csak két szinten át. 244-től ismét semmi :(
     
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Az írásod elejéhez és végéhez nem fűzök megjegyzést, mert feleslegesnek érzem :D
    A szintem kb még pár napig 237. Abból látom, hogy a tiéd jóval alacsonyabb, mert nálam kb a 232. szinttől egy darab sárga pelyhes sem jelenik meg, igaz van helyettem más.. Lépjél szinteket, örülj a TP-nek és nálad is el fog tűnni a pelyhes, mint nálam. Mielőtt megvonatoztam őket jóval több volt, mint neked. Lett belőlük többféle piros terményes és piros ól amiknek örültem.
    Szia!
    Elnézést kérek javítottam, eltévesztettem a szint számát :oops::oops:. Köszönöm szépen, hogy kijavítottál ilyen gyorsan :) Lúdból még sajnos nincs is neon ól.. jaj :cry:xD
     
  16. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    A 220-as szintet kell kihasználni, ott nem kell sietni a szintlépéssel :) A szomszédaidnak majd jelezd, ha ott járnak ;)
     
  17. Zotyó

    Zotyó Törekvő

    Köszi szépen:)
     
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Na , most aztán lehet pörgetni ezerrel :D Véletlenszerű ajándékok korrekciója :inlove:

    De mi lesz a pelyhes óljaimmal ?:eek: Nem lesz ezer db ólam ? o_O Csak 829 db van :cry:

    Mit értenek a szint szerinti nyereményekre ? Aki a 20. szinten van az tyúkólakat pörget , ami meg a 220. szinten , az neon ólakat ?

    Nekem tetszene ez az újítás :D:inlove:
     
    Kuzdern és Rékuci1111 kedveli ezt.
  19. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Akkor előveszem a tartalékokat hagy pörögjön velünk a világ...xD
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Én arra leszek kíváncsi, hogy érinti-e ez a 220-as és 230-as szinten kipörgethető rózsa ólakat... Pont 220-on vagyok. Mindenesetre - biztos, ami biztos - holnap reggel pörgetek még egy nagyobb adagot, aztán délután meglátjuk...
     
    HéricsBáró, Gio, Ribiszke és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.