Visszajelzés Kerekkerekes csevegő / Rackónál jártunk vendégségbe

Kategória: 'Spam sarok', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 11.9.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Alexandra0727

Alexandra0727 Járnitanuló

Szia

Akkor ha lehet ilyet írni te viszonylag szerencsésebbek közé tartozol :):inlove:

Én nem szoktam semmilyen nagyobb logikát követni, ezt sem annak szántam csupán mondhatni kiismertem a saját farmomon lévő pörgetési szokásokat, vagy nem is tudom hogyan fogalmazzam meg, de nálam átlagban így szokott sikerülni, ha egy újabb dekor érkezik a kerékre akkor tudom, hogy nagyjából nekem 35-40 pörgetéssel kell számolnom, hogy össze jöjjön 1 vagy 2 legalább...:D

lukimi és Kuzdern kedveli ezt.
  2. Rigó0311

Rigó0311 Utánpótlás-írogató

Sziasztok.
    Úgy látszik akkor én a szerencsésebbek közé tartozom. 3 pörgetésből sikerült a Nyári gomba-kunyhó.

Kerekkerék.png

Szia.

Gratulálok a sikeres pörgetéshez. :)
    Viszont a képed túl nagy volt, ezért lekicsinyítettem.
    A Fórumon a megengedett képméret maximálisan 550X300 pixel.
    Megértésedet köszönöm, Othep

3. DevilMókus

DevilMókus Fórum császára

Azt gondolom ha a színes ólak egyáltalán nem szerepelnének a keréken lenne a legjobb.:D
    Igen valóban hasznos a vonatnál, de inkább megvenném csp-ért.:music:
    És ugyanez igaz az xxl fákra:music:Persze nem olcsó a körte pld (2000-3000 csp )de amíg nem éri el az értéke a 10-15000 csp-t addig hiába van 100-200 xxl fám se használok egyet sem ha helyükön az árvácska piros bazsalikom sárga borsó hasonló érésidővel (egyszerűbben rövidíthetőbben)magasabb hozamot hozz simán.;):DAzaz minden ilyen " nyeremény" a teljesen haszontalan max vonatra jó kategória.:oops:;)
    A piros nyuszi az még hasznos is , de 40 max 60-nál több teljesen felesleges.:oops:
    A többi színes ól jelenleg számomra érdektelenek, nem tudom elképzelni hogy 60 (67):wuerg:narancs struccot használjak például a közeljövőbe.:oops:
    xD/Narancs szamár stb is ilyen.;)xD
    Mindez csak azért jutott az eszembe mert egyre többször látom a keréken hogy 1 játékból 1 vagy max 2 nyeremény lenne jó és abból az egyik maga a party- pörgetés.:oops:;):D
    Őszeségében jó nyereménynek tartom a szuper-trágya -szupertáp kk,kupon turbótrágya és esetlegesen pink terményesek vagy ólak és persze a bármilyen bevételi bónuszt. o_O
    Nem kell hogy csak ezek szerepeljenek , de az arányok elcsúsztak.o_O
    Pél: A gyakorlatban sokszor van 1*-re bájital, 2 sárga terményes, 2 színes ól ,XXl fa csillag vagy csillagok Ab-k tp-ek ( pár tízezer nem oszt vagy szoroz hiába kell) és valamilyen kitehető ami sajnos 5-ből 4 estben teljesen felesleges már helyhiány miatt kihasználatlan( Azzal együtt hogy most már a bahán is tartok kunyhókat kirándulásokat, csúszdákat összefüggésben a Farmpengős bolt leértékelésével fák helyet):oops:
    Nyilván bizonyos színt alatt hasznosak , de 200 felet jelentős tp igénnyel és AB Csillag többlettel semmi pozitív értéket nem tartalmaznak.:music:
    Azaz 4-5 pörgetés is elmegy azért hogy egyáltalán legyen bent pár olyan cél amiért érdemes játszani.:)
    Igen valóban sokunknak sok pörgetése jön naponta ,de úgy gondolom hogy az értéke erősen csökkenőben van, ami demoralizálja a játékcélokat és a sikeresség érzetet is.:)
    Mivel maga a Party pörgetés és értéktárgy ennek a leértékelése szerintem nem lesz pozitív hatással a játékra( egyszerűen nem használják ki ) ezáltal sok vesztett event lesz sok csalódott játékos , ugyanakkor nagyobb bevétel aligha várható a kisebb hasznossága miatt.:music:
    És mindez annak a fényében jelentős hogy a farmáruda átalakulása miatt a farmpengő is a leértékelendő nyeremények felé tart, őszeségében soknak érzem a negatív hatást.:oops:
    Bízom a javulásban és hogy a "reális" visszajelzések mindannyiunk érdeke.:)

Utoljára szerkesztett: 29.6.20
    mandano, Kuzdern, Samborg és 2 más kedveli ezt.
  4. Rékuci1111

Rékuci1111 Fórum császára

Sziasztok :)

Mostanában majdnem minden körben van egy party pörgetés a nyeremények között, és sokszor meg is adja a kerék :D

Azt nem értem, hogy miért kell ilyen összeállításnak is bezavarni? :wuerg:

Legalább lenne akkor az összes "nyeremény" mandragóra, só, zselé meg ilyenek... :cry::cry::cry:

DevilMókus és Kuzdern kedveli ezt.
  5. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Kedves Játékostársak!
    Ezúton tájékoztatlak benneteket, hogy a központból pár perce kapott értesítés alapján a változott a Kerek-kerék akció időtartama:

Kedves Játékosok!

Party pörgetés vásár!

Az akció kezdete várhatóan: 2020. augusztus 12. (szerda) 10:00 óra
    Az akció vége várhatóan: 2020. augusztus 12. (szerda) (14:00) 22:00 óra

Az akcióról további részletek >> ITT << olvashatóak.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/party-pörgetés-vásár.19844/

zoldert, GA-BI-O-Farm, zsani_apja és 2 más kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

HéricsBáró Fórum elő legendája

Sziasztok

50 db Party eredmény
    • Xxl fenyő
    • 34.650 TP
    • 24 órás kupon
    • 8 kacsa kata szupertrágya
    • cseresznyés túrótorta
    • 8 kacsa kata trágya
    • 57.750 CSP
    • 2 aranybanán
    • 25.680 BTP
    • 23.100 TP
    • 8 szupertáp
    • merész bak
    • 2 csillag
    • sárga birka
    • valentin napi cserép
    • 57.750 CSP
    • 12 órás kupon
    • 115.500 CSP
    • 2 csillag
    • 25 szupertrágya
    • gombamaszk
    • 10 szupertáp
    • piros tyúk
    • hóhiúz
    • 24 órás munkáskupon
    • hótapsifüles
    • 20 farmpengő
    • 2 csillag
    • 4 csillag
    • tojáspuncs
    • 8 szupertáp
    • marcipán
    • pulcsis bari
    • jéggomba kunyhó
    • rózsaszín zselé
    • narancs tojástojó
    • 57.750 CSP
    • tollvonás
    • 1 aranybanán
    • díszes urnacsokor
    • tavaszi gomba kunyhó
    • 3 órás 100% TP bónusz
    • 34.650 TP
    • 8 szupertáp
    • 8 kacsa kata szupertágya
    • 34.650 CSP
    • sárga tehén
    • xxl fenyő

Ribiszke kedveli ezt.
  7. Wolf[Black]

Wolf[Black] Fórum félistene

Sziasztok!
    Volt három party pörim, abból beadta. A kódból kapott öt pöriből nem jött.

:D :D

Utoljára szerkesztett: 29.8.20
    Kuzdern és zsani_apja kedveli ezt.
  8. mama2260

mama2260 Fórum-zöldfülű

Gratulálok. Nekem közel 100 pöriből nem lett egy sem,

Wolf[Black] és Kuzdern kedveli ezt.
  9. Wolf[Black]

Sziasztok!

Kb. 210-220 Party Pöri eredménye:

Hatot akartam, lett belőle hét, így boldogság van. :inlove:
    +150-ből megadta a 100%-ost, meg 3 mókust, 10 van összesen.

Összesen KB. 300-350 party pörit pörgettem el 2 nap alatt. Megakartam nézni, így mennyi bónuszt kapok, hogy leginkább a mókusdoboz van bónuszok helyett. Kaptam pár +1-est, 100%-osból kettőt össz-vissz. Szerintem 4 vagy akár 5 100%-ost is kaptam volna alapesetben, legalább is ez a tendencia nálam. A mókusdobozból valóban több jött szerintem így.

Ezt is megnéztem legalább, plusz saját tapasztalat (először pörgettem ennyit ilyen akció keretein belül). :)
    Az biztos, ha jön egy új ilyen keréken forgatható tárgy, ami nagyon megfogja érni számomra, akkor fogok pár ezer party pörit elpörgetni rá.

Utoljára szerkesztett: 30.8.20
    GA-BI-O-Farm, zsani_apja és Kuzdern kedveli ezt.
  10. zsani_apja

zsani_apja Fórum admirálisa

halihoó!

Elsőnek hozom a képet:

Meg sem tudom mondani, mikor pörgettem már piros bólét. Nagyon örültem neki! ;)

CsakJucinak12 és BackOffice kedveli ezt.
  11. Technics11986

Technics11986 Fórummogul

Én sokszor sót,trágyát,kötöződrótot vagy valami állatot pörgetek. De jönn tp és csp is.

12. Wolf[Black]

Sziasztok!

Péntek 13. megcáfolva. xD

13. -gyöngy-581

-gyöngy-581 Fórum elő legendája

Szia!
    Most off leszek, de nem bánom. Nem pörgettem, mert nem volt rá szükségem, de számomra a péntek 13. a szerencsés napok közé tartozik :D Viszont a csütörtök 12.-t nagyon nem szeretem :(
    PS:
    No meghoztad mégis a kedvem mutatom amit elértem 40 zöldpöriből :D:

Alakul, ilyen tempóban, ha nem jön a gőzös elérem az 500-at :D

Utoljára szerkesztett: 13.11.20