Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia Zsu.

    Nem tudom kinek kell megköszönöm de ezzel az új felhővel azt hiszem
    sok-sok embernek okoztak örömöt.
    [​IMG]

    Azt hiszem Palkó projekt s a szezon esik a kútba.
    (számomra már biztosan nem éri meg erőforrást pazarolni rá)
    Tervezhetővé változott az amire sokan vágytunk így már érhető lesz Máriusz jóslata is
    hogy jönnek az ormányosok, szépen átgondoltan megfontoltan tudatosan terveztek előre.
    Azt hogy hosszabb távon ez jó dolog lesz e még nem tudom,
    hiszen nagyon-nagyon elszabadulhatnak a dolgok is, s nem csak Top-ra gondolok.
    Viszont szomorú is vagyok egy picit hiszen aki a gesztenyés felhőért anno régen megdolgozott most talán rosszul fogja érinteni mindez, bár ők kapnak egy új lehetőséget a játékban ez által újra de ez már "tűzoltás lesz " .
    Tipikusan a kecske és a káposzta esete azt hiszem.
     
    Utoljára szerkesztett: 24.1.20
    juliannakoczkas, steve223, ursa11 és 8 más kedveli ezt.
  2. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia Niki.Te nagyon tudatosan játszol, de ha elfogadsz 1 tanácsot szerintem ne enged el szezont ha belekezdtél:music:Az a pár csp nálad nem oszt nem szoroz szerintem.;)Viszont a Ferkó és a felhő együtt felszabadíthat 1 helyet az aranyrekeszben.:music: A mostani eventben szerzett bónusz elég ütős 1 nagyobb 0-zásnál egyszerűen többet hozz mint amibe kerül.:music:
    Ez egyébként a gesztenyés tulajokra is vonatkozik.:music:
     
    Ribiszke, genka53, fabatka és 2 más kedveli ezt.
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Nekem megvan a gesztenyés felhő. Úgy érzem, a megszerzése óta eltelt időben elegendő előnyben lehettünk miatta, semmi negatív érzésem nincs ezzel kapcsolatban. És sokan vannak, akik nem játszottak akkor, vagyis nem is kaptak lehetőséget a megszerzésére; ők most kaptak egy esélyt.
    Sokkal többet profitálhatsz, ha a nullázást a következő nublonokra időzíted, mint egy plusz 100% termésbónusz abban az egy hétben, amikor a Ferkó rendelkezésre áll (bár ez némileg mennyiségfüggő, de az akkukért visszaszerezhető szupertrágyák sokkal többet hozhatnak a konyhára).
     
  4. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia Toma ! Igen de az űrlényeknél be is kell adni Péto_OMindenesetre a szezon nálam észrevehetetlen anyagilag most +100 millióba vagyok:púgy hogy nem figyelem az ajándékokat csak piaci ár alapján adok be.:music:Szóval nem olyan drága szerintem persze ez relatív függhet a piaci részvételtől is.:music:
    Nekem van 1 olyan érzésem hogy a királynő ütős lesz, persze nem biztos.:oops:
    De ha más nem 1 hangyára is jó a dolog,ahhoz is lesz még szerintem +gazdakör jól jöhet.:music:
    Én elengedtem az első szezont és a 2. nál hiányzott a kihagyott fejlesztés, inkább legyen valami + mint hogy ne legyen meg.:music:
     
  5. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Még az átváltási költséggel együtt is. De mint írtam, mennyiségfüggő; mennyi szupertrágyával és milyen bónuszokkal állsz neki.
    Pl. ha +200%-kal nullázol és nublonozol a hajdinával mondjuk 10000 szupertrágyával, akkor szerzel 10000x44x814=358,16 M PÉ-et. A 10000 (9990) akku mellé be kell tenned az átalakítóba 33,3 M PÉ-et. Szerzel viszont még kb. 5000 szupertrágyát, amivel további 5000x44x814=179,08 M PÉ-et hozol össze; vagyis a többleted 145,78 M.
    Ha a Ferkó miatt használhatsz egy +100%-os bónuszt, akkor a többleted 10000x15x814=122,1 M.
    Minél több a bónusz, és minél több a szupertrágya, annál jobban jársz a nublonokkal; és akkor még ott van az is, hogy a 2. kör után újra nublonozhatsz, és újra nullázhatsz, és újra ...
    A Királynőnél - ha használható lesz a nullperc, az eventre nem lesz hatása a bónusznak, hiszen ott csak a darabszám érdekes.
     
    Lillapilla73, ursa11, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  6. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia.

    Igazság talán a TOP és a mostani nublon érdekelt az elmúlt 3 hónapba, nem játszok "komolyan" már,
    pihenek napi 1 reggeli 1 esti belépés bőven elég . Elég volt belőle az elmúlt 3-4 évbe.
    (eszméletlenül egy ördögi körforgásnak tartom , ideje volt lassítani)
    Ezért sem vagyok már csak néha-néha fórumon bejövök olvasni hétvégén s kész.
    Bár a mostani szülinapi eventet azért pörög elég jól, akad benne lehetőség a felhő meg csak +++.
    Skót vagyok nem adok ha nem kötelező s nem is akarok!!!!

    Egy évbe elég lesz egyszer kijátszani az ütőkártyát nem kell több,
    s azt saját magamnak úgy tervezem meg ahogy akarom korlátok nélkül,
    s legfőképpen pedig az elmúlt 2-3 év alatt összegyűjtött ládákból csak.



     
    Ribiszke, steve223, ursa11 és 7 más kedveli ezt.
  7. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia Toma : A 0-zással kapcsolatban meggyőztél.;)Viszont ott vannak az eventek. A 2 felhő együt vagy a Ferkó+ felhő helyetesitheti a karácsonyit azaz eventek alatt is futhat 1 bónusz +-ban lehet hozam de lehet tp-is.o_OSzóval én nem engedem el a Ferkót azt majd kiderül mire is jó.:p
     
    genka53, fabatka, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    És a szupertápos felhő ? Van közelebbi esély a nulllázáshoz szupertáppal ?
    • 5 %-kal hatékonyabb szupertáp 3 órán keresztül

    Erre a felhőre vártam elseje óta :D Na jó nem , de nemesíteni jó :inlove:
     
    genka53, Kuzdern és DevilMókus kedveli ezt.
  9. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia Nem tudom van már 1 sz-tápos felhőm, kérdéses a dologo_ODe itt is a 100%-ot kéne összerakni szerintem az még nincs meg de lehet lesz pld ilyen a tölgyön mint a nő mint a bolondgomba vagy szuper ólak jönnek .:pxDSose lehet tudni:music:
    Amikor annak idején a gesztenyés felhőt elengedtük se tudtuk hogy az meghatározó hiba.;)
    Szóval inkább legyen.xD
     
    fabatka, Kuzdern és HéricsBáró kedveli ezt.
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nekem még űrcsigusz tojásom is van . :inlove: Az is nyom 5% Szupertáp hatást fokozó bónusz 6 órán át.:p

    Akkor ki lehet váltani többször is a mau szülinapi varázslata dekort ? :inlove: És akkor összeadódnak a 100%- kok ? :D
     
    genka53, Kuzdern és DevilMókus kedveli ezt.
  11. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Bizony .:D Megyek is rá ezerrel.;)De egyenlőre elférnek a menüben a virágfestések mellet .:) Idővel jók lehetnek majd.:p
     
    ursa11, fabatka, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Én se most azonnal lóhalálában gondoltam elhasználni . :inlove: Mondjuk akkor , ha Ferkó 600% bónusza lesz :D
    A napraforgó 1.000 % Top bónuszával a Jó öreg trugyi felhővel :D
     
    genka53, Kuzdern és DevilMókus kedveli ezt.
  13. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Egyelőre 75%-nál járunk.
     
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Na , ez egész jó :inlove:
     
    -BombadilToma-, DevilMókus és Kuzdern kedveli ezt.
  15. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    A mesebeli utazás 1-2 se rossz, illetve a Nagy hajsza 3 -ra kell majd adott esetben figyelni:p
     
    Kuzdern és HéricsBáró kedveli ezt.
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Meg a katicákra , mert van 5 db nekem . :inlove:

    A szülinapi felhő is dob rá 80%-kot , a karneválkirálynő 100%-ka , Farmcsillag felhő 75% , stb :inlove:
     
    Havasi_Gyopár, Kuzdern és DevilMókus kedveli ezt.
  17. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    Én nagyon örülök, hogy hoznak egy újabb "gesztenyés felhősort" :inlove: Adtak egy újabb célt a játékban :D Eddig nem foglalkoztam a felhős 0 perces növények nemesítésével, de most lesz kedvem ezzel is szórakozni :)
     
    Ribiszke, Lillapilla73, ursa11 és 10 más kedveli ezt.
  18. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Minden tp -szorzót rá teszünk mondjuk 1 Amaránt 0-nál érdekes számok jöhetnek kio_O
    Ott vagyunk már;)xDxD

    Sajnos a 4 kihagyott év az most üt vissza:cry::cry:
     
    genka53, fabatka, zsani_apja és 2 más kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Meg a szintszorzós kosarak :D
     
    zsani_apja, Kuzdern és DevilMókus kedveli ezt.
  20. fabatka

    fabatka Fórum hercege

    Szia Niki!
    Nagyon rendes vagy, hogy gondolsz ránk, akik a gesztenyést megcsináltuk anno.
    Ne érezd úgy, hogy bárkit is bántana már, hogy jön egy újabb, és mindenki számára elérhető felhő.
    Ennek oka rém egyszerű:- már nem igen használjuk a gesztenyést.
    Mióta a krókuszt elértük, nemesítettük azt, és a gesztenyéssel szemben megvalósult az az előny,
    hogy bármikor használhatjuk, nem kell napokat várakozni rá, és nem kell tervezgetni, sem kerülgetni a paszuly leszedéskor.
    Nagyon örülök annak, hogy ezzel mindenki megkapja az esélyt a 0 percezésre, mert bizony nagyon hasznos dolog,
    főleg a felröppenő fronton.
     
    Ribiszke, ursa11, genka53 és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.