Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Máriusz maximum azért hozta ezt, mert ebben szerepel egy olyan mondat, hogy "A legjobb esetben a migrálás végeztével semmit sem fogtok észrevenni a játékban."
    Ez így is van. Amennyiben a tegnapi közleményt elolvassátok, akkor azt is tudhatjátok, mi moderátorok már rengeteget teszteltük az új verziót, ez alapján mondhatom, hogy tényleg jól állnak vele, olyan jellegű változás nem lesz, hanem a technikai háttér fog változni (nem flash alapú lesz a játék).
    Nem vagyok informatikus, így annyira részletesen nem tudom elmondani, hogy a 2 technológia miben különbözik, de megnyugtatlak, nem kell újra tanulni semmit.
    Szeretném gyorsan leszögezni, hogy a Seafight is Bigpoint játék, azonban teljesen más mint a Farmerama csak ugyanúgy flash alapon működik. Az egy hajós, csatázós játék, oda azért fejlesztik ki a kliens (egy program), ide a farmhoz nem lesz.
     
    PalMa, -vadocka70-, HéricsBáró és 6 más kedveli ezt.
  2. vénsárkány48

    vénsárkány48 Törzsjátékos

    Kedves Tamás! Köszönöm szépen.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 7.6.20
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Hogy jártam megint ...
    Tegnap az egész faluban elment a net , majd este visszajött .
    Kivéve nekem .
    Ma reggel felhívtam a szolgáltatót , majd egy gépi hang szólt be , és igen vagy nem feleletekkel válaszoltam .
    Meglepő mód elég hamar a lényegre tértünk .
    Majd amikor letettem 5 perc múlva már volt is net .

    Egér vásárlás is betervezve.
    A kockás eventet nem terveztem megcsinálni , a neonosat talán . Kell a papagáj rövídítés .
     
    Rékuci1111, -gyöngy-581 és Kuzdern kedveli ezt.
  4. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia NagyG1950.

    Áthozlak ide ha már felhőre pakolsz s nincs dekorod rá valamilyen oknál fogva.
    Nem kell ezt fejleszteni csak némi logikát alkalmazni, ami nem odavaló nem kell rárakni ilyen egyszerű.
    A moderátor is ember amikor keresni kell! (ha még talán több lehetősége van is)

    [​IMG]
     
  5. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Sajnos az elmúlt hónapokban egyre jobban zavar, hogy van amikor egy-egy képfeltöltő szervere több órán keresztül elérhetetlen. És ott a nehézkes, lassú feltöltési idő is, és van nekem személyem szerint, hogy farmos képem is eltűnt.

    Erre a megoldásra ráfeküdtem a tárgykeresős event után, és szeretném bejelenteni:

    Csak is a FARMERAMA Magyar játékosainak, egy képfeltöltő oldal került létrehozásra:
    https://farmgazdak.hu/kepfeltoltes/

    Minden jóval ellátott a weboldal: a manapság népszerű képfeltöltő motort kapta meg.
    Ezen felül, felhasználófiók rendszer került hozzákapcsolásra: regisztráció után, mindenkinek végtelen méretű mappát oszt ki a rendszer (de mi magunk is bármennyit létre tudunk hozni). Saját profil, saját mappák nyilvános és privát beállítási lehetőségek! Egy igazi képtároló weboldal.

    Szeretném mindenkinek felhívni a figyelmét, hogy felhasználófiók nélkül maximum 200KB / kép a megengedett fájlméret! (Regisztráció után 10 MB / kép). Ez azért van, hogy visszaszorításra kerüljenek az egyéb képek feltöltése: csak is FARMERAMA és ahhoz tartozó képek engedélyezettek (persze ha fórumon történő beszélgetéshez kell egy GIF-et becsatolni akár itt, akár Facebookon, sorolhatnám az engedélyezett képeket.)

    Kérek mindent, olvassa el előtte a felhasználási feltételeket. (Nem hosszú, fél oldal sincs.)

    Nincs szerver-lehalás több órákra, nincs bonyodalmak, minden egyszerű és nagyszerű.
    A regisztráció után, a megerősítő levélre várjunk türelemmel: akár 15 perc is lehet, ameddig megérkezik! (Figyeljük a spam mappát is, hátha oda beteszi valamelyik szolgáltató... de nem kellene.)

    Egy újabb dolog, ami csak a magyaroknak van! :inlove::inlove:

    Kellemes használatot kívánok mindenkinek hozzá! :inlove::inlove:


     
    Utoljára szerkesztett: 8.6.20
    steve223, orfisxo, nyuszi63 és 21 más kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia

    Képfeltöltés - INTO ? :inlove:
     
    Sauvage és Kuzdern kedveli ezt.
  7. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Szia!
    Sajnos nem értem, de nézd a jó oldalát, Te biztos érted. :D
     
    HéricsBáró és Kuzdern kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    3 másodperc alatt fel lehet tölteni ide egy képet .
     
  9. Wolf[Black]

    Wolf[Black] Fórum admirálisa

    Ez sok mindentől függ. Az interneted feltöltési sebességétől, az aktuális szerverterheltségtől. De általánosságban elmondható, igen, elég gyorsan felmegy egy-egy kép. :) Nekem 1gb/s nettel, mindegyik kép jóval de jóval kevesebb mint 1mp. :)
     
    vízinyuszi és HéricsBáró kedveli ezt.
  10. PalMa

    PalMa Fórumlakó

    Nagyon szépen köszönöm ezt a lehetőséget! Szuper! :inlove:
     
    Kuzdern és Wolf[Black] kedveli ezt.
  11. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia.

    Téged se engednének a porcelánboltba bexD
     
  12. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Miért nem?:D
     
    kovacsniki84 kedveli ezt.
  13. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Csapjunk a lecsóba bele, igaz hogy cinegézni kell.
     
    genka53 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Szerintem megérte xD:cry::inlove:


    5 db Tápos láda III

    [​IMG]


    5 db Csemegés láda II

    [​IMG]

    -------


    33 db Betakarítási csemegék láda

    [​IMG]


    20 db Bónuszláda

    [​IMG]


    16 db Bónuszláda II

    [​IMG]


    49 db Gazdagság láda

    [​IMG]
     
    Sauvage, Zotyó és PalMa kedveli ezt.
  15. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa


    Szia.

    Szerintem egy kicsit eltértél a tárgytól, de azt hiszem ha az általad vázolt lenne a nyeremény
    csak győzd majd kapkodni a fejed hogy ezt hogyan is csinálták meg 24h-48h alatt xD.

    Sokkal több gazda volt most is a csevegőbe akinek a neve számomra teljesen ismeretlen volt,

    4 év távlatából sem csenget ismerősen s a muníciója bőven megvolt hozzá .

    (szupertrágya, partypöri, ládák, stb) .

    Azt hiszem az igazi kihívás nem itt kezdődne a legjobbaknak se.
    (pl. korlátozott gyémánt rekesz szerzési esély mindezt időre, 12 óra alatt az első (300Fő)
    részére ha kész az eventtel s ha betelt a létszám akkor PÁPÁ a hajó elmenet, stb).
    Ilyet a BP viszont nem merne bevállalni azt hiszem.
     
    Utoljára szerkesztett: 10.6.20
  16. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    Apró örömök a játékban :D
    [​IMG]

    Szép kerek szám :inlove: csak azt nem tudom, hogy prímszám-e o_O
     
    zsani_apja, HéricsBáró, Zotyó és 6 más kedveli ezt.
  17. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia. Eventbe érdekes lenneo_OTeszem azt ha növény mennyiségre menne a feladat csak a net gyorsaság döntene.:music:
    Sokan tudnak 1 nap alatt lehozni 50-60 ezer növényt.o_O
    Röpinél is ha csak nem úgy lenne a kiírás hogy a legtöbb adott idő alatt:music:o_O
    De lehetne a 2. 300-nak 1+ aranyrekesz a jutalom;):D
    De ez valóban inkább problémákat szülne leginkább.:)
     
    kovacsniki84 kedveli ezt.
  18. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem prím: 11 111 111 111 = 21 649 x 513 239.
     
    zsani_apja, DevilMókus, ursa11 és 9 más kedveli ezt.
  19. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :)
    Jajjj, éreztem :cry:
    Köszönöm, hogy megnézted :inlove: fejben én is végigfutottam a lehetséges osztókon, de 20 ezernél abbahagytam xDxDxD
     
    DevilMókus, ursa11, HéricsBáró és 7 más kedveli ezt.
  20. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Idehozlak, mert a csevegőben jobb, ha abbahagyjuk a témát.
    Mindig mondom, hogy fontos a visszajelzés. Fontos az, hogy mi az oka annak a visszajelzésnek, de az is hogy ki és hogyan írja.
    Mi nem egy játékost képviselünk a központ felé, nem is csak a játékosok egy csoportját (például prémiumosok, 10 éve itt lévők, vagy a most kezdők), hanem több szempont szerint írunk visszajelzést.
    Amikor egy középszintű játékos említi a nehézségeit, akkor arra is odafigyelünk, amikor egy nagygazda jelez elgondolkodtató észrevételeket, arra is.
    De amikor öncélú, öntömjénezős, a nyávogásokba dicsekvést elbújtató, "csak azért írok, hogy írjak" típusú írások vannak a csevegő elején, ahol az alaphangulat "megágyazódik", akkor szükség van moderátori közbelépésre, mert olyan irányt vesz a csevegő, ami nem vezet jóra. Ezt sokszor tapasztaltuk.

    Tisztában vagyunk azzal, hogy nem lehet olyan eventet (olyan játékot) csinálni, ami mindig mindenkinek tetszene, hiszen akkor egyetlen egy játék lenne a világon. Arra viszont lehet törekedni, hogy széles körnek legyen szórakoztató és teljesíthető. Ha ehhez motiváló ajándékok is társulnak, akkor az várhatóan sikeres lesz a nagyközönségnél. De nem mindenkinél. De ez utóbbi nem is lehet cél. Mindenkinek nem lehet megfelelni és ilyen célt nem is szabad kitűzni.

    Tisztában vagyunk azzal is, hogy sokan sokféle módon, sokféle háttérrel (legyen az anyagi, időbeli, értelmi képesség), sokféle céllal játszanak. Mindegyiket tiszteletben tartjuk és elfogadjuk. Abban segít(het)ünk, hogy minőségibb legyen a játéka, ha ő is szeretné. De nem tudunk sem sok éves rutint, sem tudást, sem észt, sem szorgalmat, sem szövegértési képességet adni, de még intelligens viselkedést sem. Ezekért mindenkinek meg kell dolgoznia. Segítséget kaphat, de helyettest nem.

    Azzal is tisztában vagyunk, hogy minden fórumozó külön egyéniség, különféle személyiséggel, háttérrel, neveltetéssel, intelligenciával, ésszel és szereppel. Ez utóbbi is fontos. Hiszen a nick név mögé bújva sokféle szerepet lehet játszani. Lehet valaki Tudor, Vidor, Szende, Kuka, Morgó, de Háry János is. Hogy ki miért érzi magát ezekben a szerepekben otthon, az őbelőle fakad.

    De minket is kötnek fórumos szabályok és a szabályokon túl igyekszünk a fórum egyensúlyára is figyelni.

    Hogy akinek inge, az felöltözzön, sok esetben nem valósul meg. Sajnos ezzel is tisztában vagyunk.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.