Beko topikja (volt)

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 12.1.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Zuhi

    Zuhi Fórumlakó

    Szép napot!
    Kedves Zsu, és gazdák!
    Segítsetek légyszíves megoldani a következő helyzetet. E-mail címet változtatnék de fent akadtam a supporton. A nagyon régi (10év) már szolgáltató is többször változott. Ezt nem tudom. A másik lehetőség , nos érdekes. Olyan infókat kérnek, hogy azt még a Helsinki-bizottság sem merné. Hogy igazoljam, hogy én, én vagyok?:oops::music::oops:
    Ui: a levelezésünk természetesen már az új e-mailen megy. És ami bánt, a számlaszámomat elfogadják simán!:( Ottt minden adatot látnak ami kell szerintem:(
     
    Utoljára szerkesztett: 9.12.20
    zagimichna kedveli ezt.
  2. Sauvage

    Sauvage Fórumelemző

    Szia ! Láss Csodát! állítólag aki tud franciául ő mondta ez a szó jelentése. Te nem láttál semmit az égen elrepülni az énektanár kottatartó állványán kivül?
     
    Gio, kariatida, GA-BI-O-Farm és még 1 ember kedveli ezt.
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Kezdőnek nézel? Olyan néven is kerestem a pajtámban, de úgy sem találtam! :D
    Nem kottatartó volt, hanem a bekeretezett diplomája...
     
    HéricsBáró, Gio, kariatida és 4 más kedveli ezt.
  4. Sauvage

    Sauvage Fórumelemző

    Szerintem a Beko leheto_O, hogy emlékszik rá.2012 -2013 környékén volt egy Francia event ami nem kapott túl nagy nyilvánosságot :pde így is aki hallott róla részt vett benne:D. Sok ismerős és barát részt vett benne, de már úgy 95%-uk nem játszik:cry: így nem tudom nem -e volt ez is a nyeremények között:).
     
    Gio, GA-BI-O-Farm és -BombadilToma- kedveli ezt.
  5. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Ugyanezt a levelet kapja mindenki. Sok ezer játékosnak elintézték már az e-mail cserét.
    A levélben leírt dokumentumokkal tudod igazolni, hogy te te vagy. Magyarán kellenek az irataid szkennelve.
    Fogalmam sincs, hogy mit értesz Helsinki-bizottságon és nem is értem mi volt ennyire felháborító és teljesíthetetlen a support levelében. :(
    A banki felületen lévő adatokat senki nem látja. Még szép! És a banki adatok egyébként sem alkalmasak személyazonosításra.

    Menj végig a kérdéseken és válaszolj mindenre, amire csak tudsz. Amire nem, azt írd meg a supportosnak, hogy miért nem tudsz rá válaszolni. Ne rémülj meg a hosszú hivatalos szövegtől. A szabályok mind a játékosokat védik. :):inlove:
     
    strawberry49, Sali~*.*, rozo52 és 3 más kedveli ezt.
  6. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Melyik területem akarod a voilát ülteti? Biztos, hogy jó helyen kerested?
    Beadtál megfelelő mennyiségű kottalapot a tölgyeshez, vagy a szentélybe a voila kiváltásához?
     
  7. Zuhi

    Zuhi Fórumlakó

    Köszönöm.
     
    BackOffice kedveli ezt.
  8. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Farmerama _ ingyenes farmos játék online - Google Chrome 2020. 11. 24. 15_07_52 (2).png Ne aggódj, küldök én neked, .....voilá!!! a g12.gif Megadom magam!!!
     
    -BombadilToma-, Sauvage, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Most már ezen toljam a talicskát akkor: akkor kérjük, telepítsétek az önálló klienst. :D
    Mondjuk én még Flashben vagyok, már amikor nem rak ki..
     
    nyuszi63, Sali~*.*, Sauvage és még 1 ember kedveli ezt.
  10. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Szeretném jelezni, hogy a link még hiányzik. Önálló kliens GYIK (LINKET BETENNI)
    Tudja valaki, hogy mikorra várható?
     
    Sauvage és Kuzdern kedveli ezt.
  11. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia, Sali!
    Én egyet nem értek. Csak a farmnál van ez a probléma? Mert máshol még nem hallottam. Ez nekem olyan, mint a maszkot viselni valamiért. Szóval semmit nem értek, de már lassan nem is érdekel. Ez csak neked merem leírni, most, hogy nem lássa senki, hogy a munkámat is szeretem, csak a kollégákat ut...m. ;)
    Egy dolog becsülhető bennem és ezt tudják is, hogy a szemükbe is megmondom. Jan 29. -én leszek ott 10 éve. Ez szerintem magáért beszél! nem érted... :D ;)
     
    nyuszi63, Sauvage és Sali~*.* kedveli ezt.
  12. FarmSámán

    FarmSámán Junior szaki

    Néhány perccel ezelőtt átléptük a fórumon az 1.000.000 (egymillió) hozzászólást. :)

    [​IMG]
     
  13. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Fogalmam sincs, hogy működnek más játékok, én ezzel játszom. Ahogy mondod nem látja senki, ....mondd is meg, legalább megkönnyebbülsz.10 év nagy idő!:)
     
  14. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Mai világban meg főleg. Még valamit leírok, ami igaz..
    ..20- on évesen a 40- 50 évesek helytt dolgoztam, most meg, hogy elértem ezt a kort a fiatalok helyett kell. Ezt nem tudja cáfolni nekem senki, az biztos! ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 9.12.20
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Abból 1,2% az enyém . :D:wuerg:xD:cry: De szép szám . :inlove: A modik biztos tudják , mi a leggyakrabban leírt dolgok . :p
     
    Gio és Sauvage kedveli ezt.
  16. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Ma szerszámot adó ládákat hoztam.

    Bőségláda: 1103 db

    boseglada.PNG

    Szerszámok és egyebek láda: 592 db
    szerszamok_es_egyebek.PNG

    Szerszámosláda: 850 db
    szerszamos.PNG

    Szerszámosláda II: 2296 db
    szerszamos_II.PNG


    Szerszámosláda III: 9354 db
    szerszamos_III.PNG
     
  17. Sauvage

    Sauvage Fórumelemző

    Dehogynem Apja a Zseninek:D! 60-on felül minden korosztály után dolgozhatsz majd:wuerg:, mert a fiatal nem kap 350000 Ft-t nem dolgozik -.-hanem lejmol meg kószálgat>:( mint a Kósza Pocok Skóciában:). 40-50-sek meg már elfáradtak és döngetik a mellüketo_O, hogy ők mennyi semmit raktak le az ország asztalára:eek:.
     
    nyuszi63 és zsani_apja kedveli ezt.
  18. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!


    Hoztam pár újabb ládát.:)
    upload_2020-12-9_21-6-55.png upload_2020-12-9_21-7-29.png
    upload_2020-12-9_21-8-1.png upload_2020-12-9_21-8-31.png upload_2020-12-9_21-8-59.png upload_2020-12-9_21-9-33.png upload_2020-12-9_21-10-6.png
    upload_2020-12-9_21-10-51.png upload_2020-12-9_21-11-29.png [​IMG]
     
    Ribiszke, strawberry49, Hanikó71 és 16 más kedveli ezt.
  19. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    Ma az állatos/állatok ládák kerültek sorra:

    7053 db vidám állatos láda

    [​IMG]

    5424 db hóbortos állatok ládája

    [​IMG]

    826 db tökfilkó állatos láda

    [​IMG]

    703 db őrült állatos láda

    [​IMG]

    689 db karácsonyi állatok láda

    [​IMG]

    649 db flúgos állatok ládája

    [​IMG]

    235 db vidám állatok láda II

    [​IMG]

    117 db huncut állatok láda

    [​IMG]

    18 db vidám állatok ládája

    [​IMG]
     
    Fuhur, vihence, strawberry49 és 17 más kedveli ezt.
  20. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Gyönyörű az aláírásod Rékuci. Nagyon büszkék vagyunk rád.:)
     
    Fuhur, vihence, Sali~*.* és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.