Ki is az a Kékmadár1?

Kategória: 'Ki kicsoda? - A csapat', témanyitó: Kékmadár1, témanyitás ideje: 22.1.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. HéricsBáró

HéricsBáró Fórum elő legendája

Szia
    Azt nem találom . :cry:

Sauvage kedveli ezt.
  2. Zotyó

Zotyó Törekvő

Meg a trutyiágyúxD

A szerencsejáték meg az ámor nincs meg nekem:(

Sauvage kedveli ezt.
  3. Sauvage

Sauvage Fórumszaki

Szia! Van 2db belőle a következő cserénél küldöm az egyiket:). Úgy is a menüben horkolnakxD. Csak ne bőgj addig sem hanem gondolj a szép fehér védőbakancsodra:p.

Kuzdern és HéricsBáró kedveli ezt.
  4. Wolf[Black]

Wolf[Black] Fórum ezredese

A trutyiágyú benne van az összesítésében. :)

HéricsBáró és Sauvage kedveli ezt.
  5. Zotyó

Zotyó Törekvő

Igazad van csak ahhoz nincs kép azért siklottam át felette.;)

6. -BombadilToma-

-BombadilToma- Mindentudó orákulum

Itt a dekorlista szűrt eredménye az ágyúra végződő nevű dekorokról:
    Alap szerencsejáték-ágyú
    Arany szerencsejáték-ágyú
    Díszes szerencsejáték-ágyú
    Fagyiágyú
    Hóágyú
    Hullócsillagágyú
    Konfettiágyú
    Őszi ágyú
    Tojáságyú
    Tortaágyú
    Trutyiágyú
    Vízágyú
    Eszerint a Tortaágyú és a Vízágyú is kimaradt.

Kuzdern, cili53, Sauvage és még 1 ember kedveli ezt.
  7. mamarygen

mamarygen S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Kaptál képes választ is az ágyús kérdéseidre.
    Itt is megismétlem, hogy végre körbe érjen a téma.

ágyúk.png

Kuzdern, cili53, Rékuci1111 és 2 más kedveli ezt.
  8. Zotyó

Zotyó Törekvő

Szia!

Meg is köszöntem,elmentettem a képet cserenapra.
    Itt nem én kezdtem az ágyús kérdést,csak Wolf írására reagáltam.

Sauvage és Wolf[Black] kedveli ezt.
  9. zsani_apja

zsani_apja Fórum félistene

halihoó!
    Bocsássatok meg, de ezt hoznom kell! :D "Hatalmas" egy kép! Tudom, hogy nyitható, de mikor először ránéztem, elkapott a kacaj.. ;)

10. árnyalatok22

árnyalatok22 Járnitanuló

Üdv Kékmadár1 Ezt írtad az általam indított és a Vegyes - felesleges kis topikok, stb. témába:
    "Szia!

Engedély nélkül nyitottál új topikot! Ez tilos!

A topikot zárom.

Megkérlek, a továbbiakban tartózkodj a fórumon szabálytalan, tiltott tevékenységtől!

Olvasd el a fórum szabályzatát:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/farmerama-a-fórum-szabályzata.6827/

És a fórum felépítése és használata:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-fórum-felépítése-és-használata.6864/

A játékkal kapcsolatos nemtetszésedet, kritikádat a panaszkönyv topikban

Fejlesztési javaslataidat, a Továbbfejlesztési és egyéb ötletek fórumrészben írd meg."

Nos ekkor még nem tudtam, hogy engedélyt kell erre kérni és az meg hogy kitől-hogyan kérjek kérdést, csak annyira érdekes hogy vagy ezen az egy helyen a Ki kicsoda? témában a csapattagok saját topikjában tehetem fel úgy hogy biztos választ kapjak is rá, mert nem minden csapattagnak köztük nálad sem lehet látogatni a profiloldalt. Azok a csapattagok akiknek meglehet tekinteni kevesebb mint öten vannak, legalábbis én kevesebbet találtam és az egyiktől már kérdeztem is, el is telt néhány nap volt fent látta a kérdésem de semmi válasz; vagy valamilyen kérdéses topikokban (amelyek közül az egyiken már meg is válaszolták az előbb említett kérdést).

Egyébként arról, hogy egy topic létrehozásához engedély kellene semmiféle erre vonatkozó információt nem találtam s nem is olvastam a Fórumon még az általad említett helyeken sem.

És mielőtt még azt hinnéd, hogy nem olvastam át az általad feltüntetett oldalakat

A fórum szabályzatán Csak annyit találtam az "Általánosan tiltott tartalmak" között ami ehhez kapcsolódik:
    a "haszontalan topikok megnyitását tilos" és az "Archiválás, takarítás a fórumban" című menüpontban:
    "Minderre azért van szükség, hogy aki valamit szeretne megtalálni, azt könnyebben tehesse és ne kelljen indokolatlanul új topikot nyitnia"

És a fórum felépítése és használata: A Felhasználók és játékosok fóromban a "Visszajelzés a játékról" téma alatt annyit, hogy:
    "Ide várjuk tőletek a játékkal kapcsolatos mindenféle ötleteket, javaslatokat."

Először is amikor a topikomat csináltam direkt megnéztem, hogy nem-e ütközik valami-féle jogszabályba hiszen mégy nem vagyok a farmerama csapatának tagja, de mivel nem találtam semmi olyan információt amely ezt tiltaná, vagy bármiképp gátolná csak olyat ami ezt korlátozza ezért nem is láttam akadályát a topik "-om" elindításában.
    Másodszor kimondta, hogy a topikom, haszontalan, és mi alapján mondja azt, hogy haszontalan? Nem találtam arra vonatkozó információt, hogy miszerint különböztessük meg a topikok hasznosságát.
    Harmadszor pedig ha emlékezetem nem csal a topikomat a Visszajelzés a játékról témában indítottam, hogy elkerüljem az esetleges fennakadást ami a nevéből vagy a funkciójából származhatna egyeseknél, de direkt olyan helyet választottam ami legjobban megfelel a topik témájának és funkciójának és az, hogy az általad említett helyeken is csak annyi információ található (amit most fel is tüntettem) az egy ellen értékként is szolgálhat a "topikom" zárolására érdekeit nézve.

Én ígyis-úgyis szomorú vagyok a topikom zárolása véget, bár tudom ez még nem a világ, de az még jobban elszomorít, hogy a topikomat így törölték téves információk révén.

A topik létrehozására vonatkozó leírásnak hiánya és az azzal kapcsolatos tájékoztató jellegű információ hiánya illetve azok nem ismerete okozta az elégedetlenségemet

Utoljára szerkesztett: 23.5.20