Visszajelzés Kockázatos kihívás - 2023. szeptember - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 19.9.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Köszönöm, Törökbe is eljösz, hogy tólj? Puszi:D
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    148 játékkal, 20.000 ponttal abbahagytam az eventet. A pipát minden kombinációra kiraktam, minden sikerült, kivéve a 3-as flöst ami sajnos most sem jött össze. Folytatnám tovább is a játékot, de nincs semmi számomra vonzó a nyeremények között, amit sajnálok, de nagyon.
    Talán majd a következő eventben lesz... :eek::)
    Kitartás kívánok azoknak akik még küzdenek az eventtel, érjétek el a célotokat legalább úgy, mint ahogy nekem sikerült:D Hajrá:D
     
    bactriaanus, maszilva, cili53 és 7 más kedveli ezt.
  3. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    A tegnapi nehézségek ellenére eddig 81 kockajátékot játszottam le. A felhő beüzemelve és tovább ültetem a növényt, cél a naphal medence.
    Sajnos eddig még nem megy olyan jól a játék mint szeretném 81 játékkal 10250 pontnál tartok. Remélem lesz ez még jobb is.
    Kevés a szerencsekockám, így a növények letermelése után vissza kerülnek a fák. Addig szüneteltetem a minijátékot.
     
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok !

    112 játékot játszottam le...:music:
    van még idő bőven;) Még nem döntöttem a folytatásról8) Bár a piccolóig jó lenne eljutni a jobb oldalon;)
     
    bactriaanus, tandem6, genka53 és 3 más kedveli ezt.
  5. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Megfogadtam Genka tanácsát, /nem indulás előtt pörgettem/ jó lett a "kerékjárás" . kosarat nem vettem. Gyorsítottam ahol tudtam, növénnyel vártam az eventet.3 felhővel, 1x1-ben szuperrel, kkatával és 2 Yack életnek köszönhetően már tegnap végeztem az eventtel. Indítottam 3 teljes kör tenyésztést is, de csak módjával adogatta a kockákat. Örültem a lapjárásnak, szerintem jó lett. Igyekezetem ellenére sajnos hiányos a táblám:
    [​IMG]
    Jelenlegi pontszámom:
    [​IMG]
    Egyenlőre a 3, 4 flösért "harcolok", érdekel egyáltalán megadja-e.
    Szeretem ezt játékot, többször is játszanák vele.
    Kívánok mindenkinek sok sikert, szép napot!;)
     
  6. Sziguska

    Sziguska Törzsjátékos

    Sziasztok!

    A tegnapi döcögős kezdés után az első kockázásnál rögtön kijött egy flös.
    Ma kipörgettem +200% és +100% termésbónuszt, úgyhogy újra szép az élet. :music:
     
    bactriaanus, maszilva, PZoli64 és 8 más kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Keserű pirulákat könnyebb mézzel lenyelni;)
     
    bactriaanus, Gio és inanna11 kedveli ezt.
  8. Sziguska

    Sziguska Törzsjátékos

    Ez igaz.
    Remélhetőleg támadásmentesen kihasználhatom a bónuszokat. 8)
     
    cili53, inanna11 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Úgy legyen;):inlove: Rafináltak ezek a támadók... Csak event kezdéskor aktívak:pxDxDxD
     
  10. julinéni44

    julinéni44 Járnitanuló

    Nem tudom mi lehet ez, csak 5 kockát ad és azt is nehezen, eredmény nincs.
     
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    5 kockával lehet 3 alkalommal próbálkozni... :music: Ez mindenkinél így van... Ebből kell a legjobb kombinációt kihozni...
     
    bactriaanus, inanna11 és genka53 kedveli ezt.
  12. julinéni44

    julinéni44 Járnitanuló

    köszi
     
  13. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    minden Játékos 5 kockát kap, és 3 dobásból kell a legjobb kombinációt összehozni.
    A jobb oldalon látszik, hogy melyek azok a kombinációk, amik magasabb pontokat érnek. Mindegyikből az első pedig bónusz pontot is ad.
    Itt a Csevegő első oldalán a #18-ban hoztak a Játékostársak egy videót is a játék menetéről, ezt érdemes megnézned, ha még nem tetted:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...3-szeptember-eventcsevegő.24011/#post-1345425
    Az event leírásban is van egy összefoglaló a játék menetéről:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/kockázatos-kihívás-2023-szeptember.24010/#post-1345345
    Sok sikert!
     
    bactriaanus, terike65, -manykó- és 7 más kedveli ezt.
  14. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Gratula, az eventehez.:) Bár én szeretem ezt a minijátékot, úgyhogy folytatom apránként, nem roham tempóba.:)
    Igaz a nyeremények elég silányra sikeredtek, de csinálom, amikor játszadozni van időm és kedvem.:)
    Este eljátszottam a naphalig, hogy ki tudjam tenni, így már párba vannak.;)
    A tegnapi faarató miatt írok főleg, most írtam a hiba topicba.
    Nálam is lekapta a fákat a főfarmon, úgy hogy még nyoma sem volt semmi felröpinek, csak ha megnéztem a malomba.
    Szerencse, hogy készültem erre a verzióra, mert direkte teszteltem, hogy nálam mi újság.;)
     
    bactriaanus, terike65, Nagyii58 és 7 más kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    A naphalat már kivettem tegnap. Ma reggelre maradt az utána következő pár ajándék a 80. sorig.
    Sajnálom az aratási hibádat, nálam nem fordult elő. Igaz, hogy én nem erőltettem a fákat csak a tölgyesben és a bahán vannak ahol nem adnak amúgy sem aranykockát. Aranykocka nélkül csináltam végig az eventet amikor az indulásnál kapott 68/148 aranykockám elfogyott.
    A minijátékot én is szeretem, de akkor sem ültetek egy darabot sem semmitmondó nyereményekért. Az érem boltban sem volt már célom, ott is kivettem minden számomra fontos és hasznos dolgot, szóval ez inkább csak sztrájk a semmit sem érő nyeremények miatt.

    Azt pedig elég nagy gáznak tartom, hogy a prémes játékosokkal úgy kiszúrjanak, hogy tudják, hogy az automata hibásan működik és mégis odatervezik az eventet.
     
    bactriaanus, terike65, Nagyii58 és 5 más kedveli ezt.
  16. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    A Központ döntése alapján változott a befejezés időpontja!

    Az event vége várhatóan: 2023. szeptember 27. (szerda) 12:00 óra



    Kérjük, hogy játékotokat ennek megfelelően tervezzétek, szervezzétek!


    Köszönjük megértéseteket!

    A Farmerama csapata
     
    bactriaanus, maszilva, Sali~*.* és 8 más kedveli ezt.
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Szívesen elmennék, de még mindig nem adatott meg. De ami késik, az még nincs itt. :D

    ******

    Most indítom az eventet, 0 játékkal kezdem. :D Megnézem a kereket, bár sok időm már nincs estig, viszont szorít az idő, meghosszabbították a végét. :D ;)
     
    bactriaanus, terike65, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  18. barracuda117000

    barracuda117000 Haladó

    Ahogy látom, csak a régi játékosok játszanak. Ezt mindig leszűröm a trágya áráról, mert nem veszik :D Pedig hát arra mentem volna, ilyenkor jól el lehetne adni :) Marad a pajta felröltés. Aki eventezik, sok sikert, aki befejezte, annak gratulálok! :D
     
    cicimsincs és cili53 kedveli ezt.
  19. cili53

    cili53 Fórum biztosa

    Sziasztok!

    Nem terveztem a jobb oldalt csak a 78 sorig a Naphalmedencéig csinálni, eddig nem volt:( de elég jól sikerült a kockázás:)így végig játszottam:)

    Az 1-es flös hiányzik:)

    [​IMG]



    Gratula aki végzett, sikeres kockázást aki csinálja:)
     
    bactriaanus, maszilva, Gio és 11 más kedveli ezt.
  20. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Megvolt a kerék látogatás. :D Amit látni az PP, volt mellé még 99 szabad is. +1- es bónuszból sok a terményes ólakra hat, így az kuka. :)
     
    bactriaanus, Gio, Nagyii58 és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.