Visszajelzés Kockázatos kihívás 5. - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 3.6.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. icuska1948

    icuska1948 Junior szaki

    Imádkoztam, hogy legyen imádkozósáskám. Bejött, most már a többi csak ráadás. A kerékkel nem volt csak egyszer szerencsé, pedid az összeset elforgattam. További szerencsész játékot kívánok.
     
    szellorozsa, drunyi, Sali~*.* és 6 más kedveli ezt.
  2. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :)

    Nekem már a 122-t közelíti az átlag :wuerg:
    Reménykedtem, hogy 200 játék elég lesz, de így csak a reggeli aratás után fogok végezni én is

    [​IMG]

    Nehezítésként legközelebb csökkenthetnék egy nappal az eventet, és kivehetnének egy kockát xD
     
    Mica67, vihence, szellorozsa és 18 más kedveli ezt.
  3. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok. Végre kész lettem. 199 játék kellett hozzá, de nem fogott ki rajtam 1 maradék játékot ráadásként eljátszottam, 200 növény maradt. Jól kiszámoltam. Most vetettem hosszú érésű növényt estére, úgyis kell a gazdakörbe. :) Mindenkinek sikeres dobálást, kívánom érje el mindenki a kitűzött célját :)
     
    Mica67, szellorozsa, Ecóka1 és 10 más kedveli ezt.
  4. mamszi5107

    mamszi5107 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Nekem is sikerült befejezni 202 játékkal, így gyorsan kikapálom amit még éjszakára ültettem, mert már nem lesz rá szükség.
    A délelőtti sorozatos 40 pontosok után nem is mertem gondolni, hogy ma befejezem. Estére összegyűjtöttem 48 dobálást és most nagyon
    jól jöttek a pontok.
    További sikert és kitartást akik még küzdenek. :)
     
    Mica67, szellorozsa, Sali~*.* és 12 más kedveli ezt.
  5. ho-hoboy

    ho-hoboy Fórum bárója

    Gratulálok annak aki kész lett, holnapra kb. 95 játék lesz meg imádkozó sáska nélkül. Mellettetek labdába sem rúghatok, még egyszer gratula!!!!!!!:D:D:D
     
    mamszi5107, Ananke, szellorozsa és 8 más kedveli ezt.
  6. Szama

    Szama Fórum veteránja

    http://prntscr.com/sw43zr
    Nos, ezt inkább nem kommentálnám.. :D
    Ráadásul nem tudok nullázni krókusszal, hogy összeszedjek 8 db felröpit, mert sajnos még mindig nem tudtam learatni azt az egyetlen egy db 2*2-es komfort földemet, amin kinőtt ugyan a krókusz, viszont nem engedi learatni, mert csak locsolhatom, trágyázhatom, egyéb szupercuccokat adhatok neki, de learatni, no azt nem engedi, holott kész van a növény.. Szóval most várakozok, hátha végre össze tudom szedni azt a fránya 8 db felröpit, és befejezhessem az eventet, teljesen..10 pont, ennyi kellene.. :D

    Update!
    Ésss sikerült, kicsit küzdöttem az elemekkel, de összejött a 8 felröpi, így befejeztem teljesen az eventet. Bezzed az utsó dobásom nagy sor lett, ennek megfelelően 190 ponttal túl is léptem a 25ezret. :D

    Akik még küzdenek, azoknak kitartást, valamint mindenkinek sok sikert, és remélem, hogy elérik/elérték a kitűzött céljukat!
     
    Utoljára szerkesztett: 8.6.20
    mamszi5107, vihence, szellorozsa és 9 más kedveli ezt.
  7. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Szama!
    A krókusszal való nulla percezés alapfeltétele valóban a két bónuszrekesz-termék: a karácsonyi süti és a fehér ártatlanság rekeszekben való bent léte.
    Az arra jogosult kollégám ellenőrizte, és már nem is talált krókuszt elültetve, vagyis sikerült az aratásod, amit azért nem ártott volna mindjárt megírni, hogy tárgytalan a probléma-jelzésed.
    Előfordul, hogy a nulla perc elhúzódik, ha lassúbb a net, vagy ha a számítógép tele van régi beragadt sütikkel.
    Ezért mindenképp javasolt a rendszeres gépkarbantartás, ugyanis azzal elkerülhetők az ilyen bosszantó jelenségek.
     
  8. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Végül 201 játékkal befejeztem.
    A végén megkönyörült rajtam a kocka, fullok, nagy sorok és pókerek jöttek.
    Maradt is még növényem, most kivételesen nem számoltam el magam ( ahogy szoktam ).
    Gratulálok aki már befejezte, vagy abbahagyta és sok szerencsét a még kockázóknak ::))
     
    mamszi5107, Mica67, szellorozsa és 17 más kedveli ezt.
  9. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    A zölddel írt nevetésre késztetett, de attól tartok, hogy a BP ezt nem tréfának veszi és teljesíteni fogja a kérésed. Szerintem egyszerre mind a kettőt.
     
    Mica67, vihence, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
  10. Geri092003

    Geri092003 Utánpótlás-írogató

    Eddig sem tartozott a kedvenc eventjeim közé, de csak megerősít, hogy ebbe nem szabad belefektetni sok energiát. Az átlagom felfelé kerekítéssel 103, messze elmarad az itt hozzászólók többségétől. Az előző játékok során sem voltam szerencsésebb. Bosszantó.>:(:mad::(
     
  11. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok: jelenleg:181 játék 24040 pont o_O
    Reggel pörgettem 1 db 200% hozamot:D. Már biztosan meglesz csak a szám kérdés?;)xDA mennyi :D
     
    Utoljára szerkesztett: 9.6.20
    mamszi5107, Mica67, .Khrone. és 5 más kedveli ezt.
  12. Norella404

    Norella404 Törekvő

    Drukkolok! ;):)
     
  13. vm68

    vm68 Kivételes tehetség

    25 400 ponttal zártam.
    191 játék, 132-s átlag.
    1x 6 órás +1 bónusz, meg egy db 24 órás aranyrekeszes + 1 bónusz.
    + hála a fiamnak aki telepítette a játékot a telefonomra. :)
    Az 1 pöttyös flös maradt ki
    Szokásos túlvetés, most ások ki 1 szántó növényt :D

    Mindenkinek sok sikert aki még küzd, és gratulálok annak aki végzett.
     
    mamszi5107, Mica67, Fuhur és 7 más kedveli ezt.
  14. Ecóka1

    Ecóka1 Fórum ismerője

    Sikerül végig vinnem 25070 ponttal és 175 játékkal. Az átlag dobásom 143 lett. Az event kezdetekor nem gondoltam, hogy a farmaranyat is bekebelezem. A +növény bónuszok segítettek, na meg a 3 kör nemesített szegfű. Sok sikert annak aki még játékban van.
     
    mamszi5107, Fuhur, juliannakoczkas és 7 más kedveli ezt.
  15. hell2

    hell2 Utánpótlás-írogató

    120 játékkal sáska nem lesz meg,Napi 4-5 aratás plusz pörgetés.szuper trágyázás.Sajnos többet nem tudtam beleadni.Az előző eventnél is keményen be kellett dolgozni az aranyfáért.Ha ilyen kemény feladatok lesznek,még 1 nappal hosszabb idő talán sokunk számára megadná a lehetőséget (a sáskához).
     
  16. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Ma reggelre én is is kész lettem. 6 játékra valót készítettem, tudtam, hogy ennyi a legeslegrosszabb esetben is bőven elég. Erre mit csinál a rendszer? Kétszer egymás után úgy dobtam pókert, hogy elsőre kaptam négy egyforma kockát... Tegnap egész nap egyetlenegyszer fordult elő, hogy adott 3 egyformát, a többi mind szemét volt. Köszi, köszi, nagyon vicces volt, jót nevettem...
    Így a vége pont 200 játék, 25100 pont, 125,5 átlag (a bónuszok nélkül 111,5). Csak a 2-es flöst nem sikerült megdobnom.
    Hogy mennyire szerencsefüggő az egész, és hogy illusztráljam, hogy a számítógépes véletlen-generátor mekkora szórással dolgozik, megnéztem a 10-es sorozataim pontjait. A legjobb 10 egymás utáni dobásom átlaga 182 volt, a legrosszabb 56 (mindkettő bónuszpontok nélkül természetesen).
    Jön a bingós event, ott elvileg van a 16 lámpa, amit ki kell gyújtani, oszt kész. Remélhetőleg tehát nyugisabb lesz, mint az utolsó két eventünk.
     
    Kuzdern, Szama, mamszi5107 és 17 más kedveli ezt.
  17. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia Nálam is olyan hullámok vannak.:) 1 sorozat Full- sor- póker- full- nagy sor. Szépen jön:) Most az utolsó bárhogy cserélem semmi.:oops::DKicsit sajnálom mert sokáig 140 játéknál is megvolt a a 140 pont feletti átlag ,de úgy tűnik csak a 130 köré megy a végén.xDxD
    Na sebaj. Nagy küzdelem volt. o_O
    Végül is ez a játék.:D
    UI: 195 játék 25450 pontal végeztem.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 9.6.20
    Mica67, Fuhur, szellorozsa és 3 más kedveli ezt.
  18. CoraQueen

    CoraQueen Fórum parancsnoka

    Sziasztok!

    75 játék, 10370 pont, 138-as átlag. Minden + erőforrás nélkül így a 41. sorig jutottam. Csak pár szupitrágyát használtam a legelején, semmi más. A pontos aratás sem erősségem, így ez lett. Nem erőltettem túl magam. Nem voltak persze rossz nyeremények, de azért az előző után én úgy gondoltam, nem fogom felélni a megmaradt tartalékaimat. Azt javaslom a Bp-nak, hogy azért ne vigye túlzásba, van amiért érdemes küzdeni, bedobni sok mindent, az előző után nekem ez már egyértelműen túl sok volt. Nem a játék irányít engem, hanem én a játékot. Ha néhány nyugis event után lett volna, talán én is végigviszem, de így, azért sem. Azokból az ólakból van már, elég annyi.
    Persze, lehet, hogy ez csak az én marhaságom, de ha úgy érzem, hogy arra akarnak vinni, amerre nem akarok menni, akkor ellenkező irányba fordulok, és ez nálam most tipikusan ez az eset volt.

    Várom mi jön ezután. :)
     
    Ribiszke, Mica67, szellorozsa és 5 más kedveli ezt.
  19. berzsi1

    berzsi1 Járnitanuló

    Sziasztok!
    132 játék 17500 pont meglett a szöcském ! még lesz egy aratásom de az már nekem ráadás. még ilyen jól nekem a kockázás nem ment mint most, meg vagyok elégedve.
     
  20. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Itt a vége, nincs több röpim, nincs imádkozóm:pxD
     
    Ananke és szellorozsa kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.