Visszajelzés Kockázatos kihívás 6. - 2021. március - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 2.3.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Gio, Éva0315, zoldert és 8 más kedveli ezt.
  2. Namiamano

    Namiamano Fórum nagymestere

    Sziasztok!

    Az Event kapcsán érdemes lehet járulékos hasznot is eredményező feladatokat csinálni.
    Az egy területről beszedendő rengeteg növény problémás, ugyanakkor szabadon hagyja a többi területet, amit ki lehet használni.
    Jack, +1-es, vagy %-os bónusz, esetleg célzottan aktivált felhősor nagy haszonnal kecsegtet.

    Ha olyan növényt (állatot) keresünk, amire egyébként is szükségünk van, és rövidebb vagy ugyanannyi az érési ideje, akkor össze lehet kapcsolni a termelést.

    Az eventnövény érési ideje önmagában 5:30; csak vízzel 4:24; vízzel és trágyával 3:57.

    A számomra érdekes növények:

    A metélőhagyma beszerzése a piros kosárból 8275 csp/db. A piacon is 7-8000/db-ért kínálják (és veszik is).
    A "Ronda növények" gazdaköri is feladathoz rengeteg kell.
    A metélőhagyma csak vízzel 4:00 alatt alatt érik be.

    Tehát az összes farmos területet lehet használni és időben együtt aratni, így újabb célokat találni, teljesíteni.

    Más növényt is lehet keresni, ami közel 2 X olyan hosszú idő alatt érik be, mint a mostani eventnövény. Ekkor minden második eventterület aratáskor végzünk teljes aratást a farmon.

    pl: a sárgaborsó csak Vízzel 8:00 alatt érik be. 8395/db a kosárértéke, valamint kell a "Hobbikertész" gazdakörihez, amiből több mamutfa is kiszedhető.

    vagy pl: A csillagfürt csak vízzel, trágya nélkül 7:12 alatt érik be, de a Ribizli, Festő rekettye, Zöld moszat, Fehér hunyor növények is csak vízzel 7:24 és 8:00 között érnek, tehát beilleszthetők. Ezekből több gazdaköri is rengeteg növényt igényel.


    A bahán nekem nem kell már növény, viszont az Édesburgonya csak vizes 4:00-ás és a Gyep 3:44-es érési ideje is passzol, ezekre mindig van igény a piacon, amiből jövő csengőpengőt vissza lehet forgatni.

    A fenti játék ki-ki farmjának sajátosságai és saját céljai alapján elég sokáig folytatható, de a logikája adott.

    Érdemes szemezgetni az érési idő táblázatot INNEN de leginkább elmerülni BombadilToma csodatáblázatában, ami elérhető az aláírásából, akár ezen a LINKEN is.

    Üdv: Nami.
     
    ulmo12, Gio, Éva0315 és 19 más kedveli ezt.
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Némi kiegészítés...
    Aki ilyesmire adja a fejét, az tegye éjszakára a felszaporított gazt komfortba. Reggel pörgetés, bónuszok aktiválása, majd aratás. Így egy komfortos körrel több fér bele az időbe. A rekeszes bónuszokat Pinkie-vel hosszabbítsuk meg. Ha jöttek +1 bónuszok, vagy szeretnénk Jack-et használni, akkor pár 1x1-es kör jöhet szupertrágyával, utána másfél nap komfort. Általában a komfort szupertrágyával (no meg karácsonyi sütivel és fehér ártatlansággal) ugyanannyi idő alatt érik, mint a sima földbe vetett növény. Ha használunk Növénybevételi bónuszt, akkor viszont az egyik arany rekesz foglalt, így a komforton lassabb lesz az érés (3:58 helyett 4:45). Ennek kiküszöbölésére a karácsonyi süti helyett használhatjuk valamelyik szupertrágyára ható felhőt. Ez viszont csak 6 órán át hat, így két kört indíthatunk a hatása alatt. Ha több ilyen felhőnk van, akkor egymás után aktiválva végig 3:58 lehet az érésidő. Fontos viszont, hogy ha tervezzük ezen felhők felhasználását a komfortos termeléshez, akkor a felszaporításkor ne aktiváljuk!
    Téged is kiegészítelek...
    Ha aktiválunk vagy pörgetünk terménybónuszt, akkor a többi területen készülhetünk a jövő heti tenyésztős eventre is. A terménybónusz nem csak növényre hat, hanem a szalamandraállományunkra is jótékony hatással lehet...
     
    Gio, Éva0315, maszilva és 20 más kedveli ezt.
  4. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Gio, Éva0315, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Várható volt, hogy csábítóbbá teszik a tenyésztést!
    Akinek van tenyészteni való kedve... Annak Hajrá;)
    Én annyira nekiindultam a kezdésnek, hogy kinn maradtak a szalamandráim:wuerg: így felreppenő nem sok lesz kezdésre...
    No de sebaj... majd alakul.. hogy meddig lesz kedvem eventgazt termelni;)
     
    Éva0315, Kuzdern, CoraQueen és 2 más kedveli ezt.
  6. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Technikai problémák miatt (kliens felhasználók) késik az event. Várhatóan 6 órától fog csak játékba kerülni, de később tájékoztatni fogunk Benneteket.

    Elnézést kérünk miatta.
     
    Gio, maszilva, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.
  7. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Köszönöm a matekot!
    Event kezdésem a szokásos lesz megveszem a legkisebb kosarat, egy kört csinálok 2*2-s földben.
    A felröppenőkért nullázok.
    Kicsit korán pörgettem, de azért elsőre jól sikerült.
    [​IMG]
    Szeretném minél hamarabb letermelni az event növényt, aztán később kiderül mire lesz elég.
    Mindenkinek sok sikert kívánok az eventhez!
     
    Gio, Éva0315, maszilva és 12 más kedveli ezt.
  8. erdőhegyi

    erdőhegyi Utánpótlás-írogató

    Hahóóóó növényt nem kapunk????
     
  9. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Ez így nem helyes, mert a teljes event nem indul el, teljesen mindegy melyik klienst használom.
     
    Éva0315, Kuzdern, rozo52 és 10 más kedveli ezt.
  10. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Hát én most aratok és holnapig be sem nézek, elegem van a farmeramából.:cry: Ezt már korábban is kiírhatták volna, nem hiszem hogy pár perce derült ki a dolog. Így lehet leszokni az eventezésről.
     
    Éva0315, szellorozsa és Leho69 kedveli ezt.
  11. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Hát én most aratok és holnapig be sem nézek, elegem van a farmeramából.:cry: Ezt már korábban is kiírhatták volna, nem hiszem hogy pár perce derült ki a dolog. Így lehet leszokni az eventezésről.
     
    Éva0315 és Fenyvesi1010 kedveli ezt.
  12. TeamLaurel

    TeamLaurel Törekvő

    De ki a fene fog ezért holnap hajnalban felkelni? Vagy lehet, hogy az 18 óra leszen az a 6?



    :D
     
    Éva0315, szellorozsa, soresne és 5 más kedveli ezt.
  13. kpetra

    kpetra Aktív író

    Ez szuper!
    Nesze neked 12 órás 200% terménybónusz!
    Köszönjük BP!
     
    moric67, Éva0315, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  14. fregolinyi

    fregolinyi Törekvő

    Szuper learattam :) :) :) Így jár aki nem néz körül :)
     
    Éva0315, Kuzdern, -teri56- és 5 más kedveli ezt.
  15. Diti54

    Diti54 Fórummogul

    Szuper én is :(
     
    fregolinyi, Éva0315, szellorozsa és 2 más kedveli ezt.
  16. _livia70_

    _livia70_ Törzsjátékos

    Elkezdődött az event mert nálam még nem hiába frissitek ki be kapcsolok
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  17. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Szia!

    Nekem is többször el kellett olvasnom a kiírást. Lehet úgy is értelmezni, hogy a klienssel van a gond, így még nem indul az event.

    Egyébként a fórum is állandóan kidobál.
     
  18. Bözsi1955

    Bözsi1955 Haladó

    Én is sikeresen learattam Bonuszok aktiválva
     
    Éva0315, -teri56-, szellorozsa és 2 más kedveli ezt.
  19. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    Na oda a terménybónusz élménye!
    Ezzel az erővel esetleg pár nap szünetet is lehetne tartani eventek között, lenne ideje a BP-nek össze szednie magát.
     
    ulmo12, moric67, Éva0315 és 14 más kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sikeresen learattam;) ne sebaj... úgy se vártam túl sok felreppenőt... no de majd 6-kor;)
     
    Éva0315, -teri56-, szellorozsa és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.