Visszajelzés Kung-fu tigris (Az alkimista gyógynövényei event) - 7. - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 6.4.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Próbáld meg azt, hogy nem a legfelső tételre kattintasz hanem alulról felfele vagy középről lefele haladsz
     
    jutka190226, szellorozsa, Éva0315 és 3 más kedveli ezt.
  2. furmint111

    furmint111 Fórum nagymestere

    Szia!

    Van egy 4. kategória, a visszatérő- újrakezdők (mint én):
    Amikor újrakezdtem a játékot, én termesztgettem....állatokat etettem,
    De ahogy event jött (amit persze nem tudtam teljesíteni), eventnövényt termeltem mert a tp gyűjtés volt a cél, + ha lehetőség volt rá event növényt vettem, eladatam.
    És miért, mert szükségem volt csp-re. Kicsiként hihetetlen gyorsan kifogysz mindenből, és tudatosan építgeted..... hol a farmod, hol a csp-t.és a ,tp-.:
    nem tudom hova sorolni magam.........

    Segíts
     
  3. mamka49

    mamka49 Fórumlakó

    Szervusztok! Végre elkészültem ( meg ki isxD)
    Remélem mindenki elérte a kítűzött célt, annak aki még küzd,
    most a 22-es piacra kiteszem a maradékot, talán segít valakinek!:D
     
    jutka190226, szellorozsa, Éva0315 és 5 más kedveli ezt.
  4. Mogyi

    Mogyi Junior szaki

    Kedves Mindenki!
    Kész vagyok mind a két oldallal :) Pár hiányzó magot sikerült vennem a piacon,az izgalomtól közben majd kiugrott a szívem! Így eljutottam a Piccolóig :inlove: A többlet magot már el is adtam. Élvezetes event volt. Hajrá a végére is,a még küzdő Gazdáknak!
     
  5. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Tökéletesen egyetértek. Nekem is csak 50-100 plusz növényem volt, az is csak azért, mert lusta voltam összeadni a szükséges számokat, a fórumon pedig többféle érték volt; így egy kis biztonsági tartalékkal termeltem.

    Ez a piacozás az eventnövénnyel dolog eddig nem igazán sikerült. Az első 2 (talán 3) alkalommal magas áron indult a növény, így megérte piacra termelni. Viszont az ár felkúszott a százezres magasságokba, és ez a vásárlóknál verte ki a biztosítékot. Azóta pedig az alacsony ár miatt nem érte meg piacra termelni, vagyis nincs kínálat.
    Valahogyan úgy kellene érdekeltté tenni a gazdákat a túltermelésre, hogy az eladó és a vásárló is jól járjon. Ugyanakkor nem tartanám jónak, ha a piacról egy az egyben lehetne teljesíteni az eventet. Például - anélkül írom, hogy különösebben végiggondoltam volna, csak ami hirtelen az eszembe jut - lehet maximált vagy fix ára a növényeknek, bizonyos mennyiségű eladás után jutalom járna (pl érme, ami levásárolható egy boltban), a piacon vásárlás lehetősége csak bizonyos teljesítési szint felett nyílna meg; lehetne egy speciális csereablak, ahol az eventgazt mondjuk más - normál - növényre lehetne elcserélni valamilyen rögzített arányban, szomszéd-ajándékozás keretében lehetne küldeni valamennyi gazt, stb. Amíg ezen a téren nem lesz változás, nem lesz kínálat sem... Szerintem ennél a jelenlegi helyzetnél sokkal jobb volt a régi; lehet, hogy irreálisan magas volt az ár, de lehetett venni.
     
    Utoljára szerkesztett: 12.4.22
  6. Ms.AbyZu

    Ms.AbyZu Törzsjátékos

    Sziasztok!;)

    Olvasom sokan nem tudjátok az eventet végig vinni, én se, legyen a felhő az alap cél, nálam legalább is az.
    A többi már csak pluszt ad.
    Nálam az a kudarc ha felhőig se jutok el, utóbbi időben többször is volt.
    Ez se az én hibám, hanem az időé, ahogy itt sokan mondják játszani jó, kinek mi fér bele.
    Én így vagyok vele. :music:
     
    Utoljára szerkesztett: 12.4.22
    jutka190226, szellorozsa, Éva0315 és 3 más kedveli ezt.
  7. Fätum

    Fätum Fórumőrült

    Sziasztok :) Hát...szombat este készen lettem én is az eventtel, és bevallom maradtak magok, de eszem ágában sem volt tovább termelni csak azért, hogy piacozzak. Azt a pár darab növényt ami megmaradt (358 db völgyi rózsa, 102 db vízibogyó, 585 szúrós gomba) azt most, hogy visszaolvastam a csevegőt, kitettem a 40-es piacra.
    Szia Réka ::) Ezt a mondatot ragadnám ki, mert ebben van minden. Teljesen egyet értek veled, és Tomával, egyszerűen nem érte meg vacakolni vele.
     
  8. csi48

    csi48 Fórummogul

    Most sokaltam be! Ha véletlenül meglátok egy-egy tételt a gombából, vagy a vízibogyóból, azonnal megjelenik az a bosszantó pörgő virág, és nem tudok megvenni semmit. A pörgés egy darabig megy, és mikor megáll, azonnal ki is írja, hogy már másik gazda megvette. Nos nekem ennyire futotta a türelmemből, és a jobb oldal nem lesz meg.
    Vége, nincs tovább. Ami megmaradt, kiteszem a piacra.
    Jó éjszakát, szép álmokat mindenkinek.
     
    jutka190226, stb_farmer, Ms.AbyZu és 3 más kedveli ezt.
  9. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :)

    Mindegy az indok, ha CSP növelés a célja a vásárlásnak (majd az eladásnak), akkor 3-as kategória


    Szia :)

    Nekem mindegyik ötleted tetszik, jó lenne, ha ezekből valami meg is valósulna...
    Jelenlegi formájában csak bosszúságot okoz a gazdák többségének.
     
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt.
    Szia Réka, egyetértek veled is és Tomával is. Ebben a formában ez a piacozás semmit nem ér. Vannak, akik alacsony áron megveszik és az utolsó pár órában drágábban eladják. Vannak, akik csak a piacról akarják megcsinálni az eventet. Nekem is csak 100 db-k maradtak, azt kiraktam a piacra, de nem érte meg többet ültetni. Sokan vannak, akik önhibájukon kívül nem tudták megcsinálni az eventet, pedig szorgalmasan dolgoztak. Velük lett kiszúrva. Tomával egyetértek, hogy kellene valami limitet csinálni a piacon, aki nem ültetett legalább valamennyit, az ne vehessen növényt. Régen a túl drága ár miatt volt felháborodás, most azért mert nincs. Valami középutat kellene találniuk, vagy vegyék ki végleg a piacozást.
     
  11. Csacskamacska

    Csacskamacska Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Kész lettem mindkét oldallal és maradt valamennyi magom. Nem volt nagy kedvem termelni, de megtettem és kitettem a piacra. Kifejezetten az motivált, hogy tudjak segíteni olyan gazdának, aki nem tudta letermelni a kellő mennyiséget. Lehet ez nem az ő hibája volt, mert a szütyők nagyon vegyesen adták a magokat. Nincs a piacon nálam sem egy darab sem és megértem, mert nagyon nem érte termelni az alacsony ár miatt.Ezen változtatni kellene véleményem szerint is!
     
    Sziszi1950, Kuzdern, jutka190226 és 4 más kedveli ezt.
  12. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Képzeljétek, 6 db vízibogyó kellene, és képtelen vagyok venni:(
     
    Kuzdern, jutka190226 és szellorozsa kedveli ezt.
  13. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok..nem tudok magokat cserélni..:( alul szürke minden..kijelöltem hogy szúrósat adok Tigernek vizibogyóért..de lenn szürke minden:))

    Éva 0315 én küldenék...de nem is tudom hanyas piacon vagyok
     
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Csak magot lehet cserélni. Nem lehet, hogy a növényt szeretnéd cserélni?
     
    Kuzdern, jutka190226, Éva0315 és 2 más kedveli ezt.
  15. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Jajj köszi igen...növényt akartam :( köszi..akkor kiteszem a piacra őket...nem tudom melyiken vAgyok..
     
    Kuzdern, jutka190226, Éva0315 és 2 más kedveli ezt.
  16. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Csak a magokat tudtad volna cserélni, a beérett gazt már nem lehet.
    Max. ha szükséged van némi gazra, még próbálkozhatsz a piacon, ahogy benéztem, a 24 pörög, nem egyszerű, de lehet vásárolni.
    Itt meg tudod nézni hanyas piacon vagy. Írd a felső mezőbe az ID számodat, az alsóba pedig látod a piacod számát.

    https://docs.google.com/spreadsheet...SXAKnf1hntG_SEfZmWNntBT6w/edit#gid=1022573387
     
    Kuzdern, jutka190226, Fätum és 5 más kedveli ezt.
  17. Ecóka2

    Ecóka2 Fórumprofi

    Event befejezve! A megmaradt event növényeket feltettem a piacra. Biztos segít valakinek. Event kirakós része nagyon tetszett, de a véletlen szerű mag nem nyerte el a tetszésem. Beváltásnál jól jött volna ha az 5 magot vegyesen is lehetett volna 1 db.-ra cserélni. További sikeres piacozást aki még küzd!
     
    Kuzdern, jutka190226, Éva0315 és 2 más kedveli ezt.
  18. szilvikeh97

    szilvikeh97 Aktív író

    sziasztok.Engem nagyon zavar a piacon az 1-2 darabos tétel,titeket nem?
     
  19. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Köszönöm...25-ös piacon vagyok....venni képtelenség erre már lecsaptak :) azt írja..:) köszi...

    Ohh csak sikerült venni vizibogyót..eljutottam az 57-ig jobbon ennyi elég is..ami maradt pár kiteszem a 25 -re :)
     
    Kuzdern, jutka190226, Fätum és 3 más kedveli ezt.
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nálam 548 ajánlat van Szúrós gombából, a másik kettőből semmi. Ezek szerint mindenki a Szúrósból kapott több magot, többek között én is.
     
    GA-BI-O-Farm, Kuzdern, jutka190226 és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.