Visszajelzés Kung-fu tigris (Az alkimista gyógynövényei event) - 7. - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 6.4.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. beatrix67

    beatrix67 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Elég jó elosztásban jöttek a magok. 9 játék, 105 magerszényből jött 33-35-37.
     
    Éva0315, fakír1020, Nagyii58 és 4 más kedveli ezt.
  2. boszi52

    boszi52 Rutinos

    melyik földbe kell ültetni 1x1 vagy 2x2 ,már elfelejtettem
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  3. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!

    Talizmán - 314 db - gyékény volt ültetve 1x1-ben.
    Ősi tekercs - 292 db - ixora volt ültetve a bahán és az esőerdőben, a zuhatagon az ólak tegnap kint maradtak, mert nem voltak beérve, és így nem akartam törölni őket, este meg elfelejtettem learatni. Most azon agyalok, tegyek e próbát az esőerdőben fákkal.
     
    Éva0315, missuzy_53, fakír1020 és 3 más kedveli ezt.
  4. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok A kellő játékok 1/3 megvan az induláskor kapott röpikből. :)Az első játék 15mp +5 erszény;)
    Azt hiszem az első 9 játékból kapott magokat mindenképp komforton indítom majd el :),és az érés elött játszom le a maradék 44 játékot.:)(ez a várható növénymennyiségre a legjobb megoldás)
    Nem hiszem hogy érdemes 1*1 talajban gondolkodni akinek van felhője:music:, gyorsítva 2-3 felhővel simán le arathatók a magok 2*2talajon( az érési idők felhők nélküli számítások), persze ha 200% teljes bevételit felhasználunk , vagy pörgetünk akkor a 1 hozamok nem olyan lényegesek már:)
    A 788 teljes kapott mag-az erszényo_Ojó kérdés mennyi magot takar majd:music: ha részben kerül kiültetésre ( azaz az elsőket aratjuk a már a további magok elültetése elött o_Oakkor időbe ez mindenképp járható út( persze ha 8 órát gép elött tudunk lenni:music:
    Amennyi esetleg nem fér bele :music:azokat én komfortra fogom majd ültetni ismét:)
     
    Utoljára szerkesztett: 7.4.22
    Éva0315, fakír1020, -happy58- és 5 más kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    17 malomtermék vár eljátszásra...:music:

    Ma csak gyűjtögetek... holnap délután tervezek növényezni;)
     
    Éva0315, fakír1020 és Nagyii58 kedveli ezt.
  6. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :)

    Nálam is komfort lesz majd kezdésnek.
    Lejátszom 29 minijátékot, amiből összejön 255 mag, ami 85 komfort talajhoz elegendő. 8 órás növényt ültetek majd, amihez használni fogom az átváltást (kevesebb mint 1400 mantarája beadandó)
    Így veszendőbe megy 2 db +1-es bónusz, de ez nem fog számítani, mert használok majd 1-1 db 100%-os bónuszt a gyémánt és arany rekeszekben.
    Aratás előtt még játszom 9-et, így jön még +5 növény. Az egyik bónusz akkor fog indulni, a másikból pedig elmegy kevesebb mint 10 perc.
    Van egy halom ládám ami normál pörgetést is ad, így azokból is fogok használni, és innen is beeshet 1-2 db +1-es bónusz.
    Az egyik aranyrekeszem foglalt lesz, így a szupertrágyát csak 2 felhővel és egy fehér ártatlansággal tudom növelni.
    Majd ha lesz időm Excelben egy kicsit számolgatok, hogy éri meg minél jobban kihasználni a bónuszokat.
    Ami biztos, hogy ezúttal sem használok majd el party pörgetést 8)
     
  7. MózesBotond

    MózesBotond Fórum hercege

    Sziasztok!

    Kicsi farmon lehet gyakorolni, mivel a megszakított játék után visszaadja a pályát.
    Kb tíz játékból 25–30 másodperces eredményeket értem el – a korábbi 15-20 másodpercesekkel szemben, viszont volt egy pálya, ami megizzasztott és bőven egy perc felett teljesítettem. Nyilván a gyakorlás miatt nem tettem le az utolsó formát.
    Jó gyakorlást mindenkinek!
     
    Éva0315, Lenczy, fakír1020 és még 1 ember kedveli ezt.
  8. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Szia! Jó az elgondolásod én 9 játékot játszottam le még 30 másodpercen belül így kaptam 45 erszényt pluszba 42 szúrós gomba, 29 vízi bogyó és 34 völgyi rózsa magom van jelenleg. A szigeten kevesebb felreppenő jött szokás szerint pedig ott kér többet. Még nem aggódom egyelőre agyalok, hogy hogyan tudnám legjobban kihasználni a bónuszokat. Ültettem hortenziát és sisakbabot talán holnapra megálmodom mit és hogyan kellene csinálnom. A kereket is csak holnap látogatom ha beértek az event gazok.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.4.22
    GA-BI-O-Farm, Éva0315, fakír1020 és 3 más kedveli ezt.
  9. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia Megvettem a tervet .:)Átszámoltam teljesen rendben van ezen maradok.:)
    Szerencsére van aranyrekeszes +bevételim is és gyémánt is :)( valamint eventnövéy +1 2db ,azzal pótólom a kieső 2 bónuszt;))
    Pörgetni nekem sincs kedvem ( a múltkor kidobott200 pörgetés nem eset jól)most ez teljesen jó lehet.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 7.4.22
  10. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum bárója

    A baloldali mini játéknál mi a nyeremény?
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  11. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Tedd meg kérlek, hogy megnézed az eventleírásban a bal oldali táblázat nyeremény oszlopát.
    A saját haladásodat is kövesd, és akkor pontosak lesznek az infók, összecsengnek.

    Köszönjük szépen.
     
  12. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum bárója

    Köszönöm, ez kedves volt.
    Van már egy csomó Ősi magerszényem, csak sajnos nem tudom, hol találhatnám meg. Ebben kértem volna segítséget, ha már ilyen korlátolt vagyok.
    Az első 6 minijátékból 36 magerszényem van. Na azt nem tudom megnézni,mit tartalmaz, mert sehol nem találom.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.4.22
    Éva0315 kedveli ezt.
  13. szeva123

    szeva123 Junior szaki

    Kedves farmerek!
    Engem halálra idegesít a folyamatosan mozgó tigris. Nem tudja valaki, nem lehet-e kikapcsolni?
     
    Éva0315 kedveli ezt.
  14. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem jól kérdeztél, én arra válaszoltam, amit olvastam tőled.

    Az új kérdésedre ez a válasz:

    Kérlek, nézz rá az event ablakára, és ott a "lássuk" kapcsolót kattintsd le.
    Oda gyűlnek a magerszények a minijátékokból.

    Meg kell lennie minden nyereményednek. :) [​IMG]
    A szürke kapcsolónak kék színűnek kell lennie nálad is, mert minijátékoztál, kaptál magerszényeket.

    8. Az Ősi magerszények kinyitására szolgáló gomb. Amennyiben rendelkezünk Ősi magerszénnyel a gomb kékre változik. A gombra kattintva a ládák kinyitásánál megszokott értesítő ablak jelenik meg, ahol kiválaszthatjuk mennyi Ősi magerszényt szeretnénk kibontani. Kibontást követően felugró ablakban tájékozódhatunk a bontás eredményéről.
    A bontást követően látjuk majd a felső sorban az ültetendő magok mennyiségét.


    A bontott magok, ültetendő növényekként számláltak lesznek a felső sávban. Az egérrel ráhúzva az adott növények neve meg is jelenik. [​IMG]

    Ha lesz elegendő ültetendő növény, akkor érdemes kiszórni, hogy a minijátékok bónuszait ki lehessen használni a termések számának emelésével.

    Lásd: Ismertető
     
    brildiko, -happy58- és Nagyii58 kedveli ezt.
  15. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem lehet kikapcsolni az eventablak főszereplő tigrisének mozgását.

    Ez egy különleges dizájn most. Edzést tart, mert versenyre készül - a mese, a keretmese alapján.
     
    jutka190226, levi5, Rizstej és 2 más kedveli ezt.
  16. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum bárója

    Köszönöm!
     
  17. lujza5353

    lujza5353 Fórumőrült

    Kösznöm:)
     
    missuzy_53 és Kuzdern kedveli ezt.
  18. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Közben már válaszoltak neked a játékosok, de igen, 1 percen belül kell a puzzle-t kirakni, ha nem sikerül, akkor újraindítható a játék, a malomterméket nem veszíted el.
     
    GA-BI-O-Farm és Lenczy kedveli ezt.
  19. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Bal oldalon 21 játék, jobb oldal 41-ig pipálva. Szerencsére segít az eventben 2 db +1 növénybónusz, és emellé pörgettem egy 100%-ost, és egy 200%-ast. Jó lenne valahogy a baha röpit bepörgetni, de sajna arra várni kell, de ez is szép eredmény eddig. Fele már megvan, alig 3 óra alatt, a többi ha lassan megy az sem baj.
     
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Éva0315, ildiko44, jutka190226 és 11 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.